Zeynel Abidin Cümbüş tarafından 20. yüzyıl başlarında geliştirilmiş, 12 telden oluşan bir müzik aleti olan cümbüş, hepsiburada.com sitesinde müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Standart , Saz, Cura, Tambur, Gitar, Mando, Yaylı, Ahenk gibi çeşitleri bulunan enstruman, hepsiburada.com’da çeşitli renk ve modelleri ile hazır bulunuyor. Muhteşem ses rengi ve zengin bir anlatım gücüyle müziğe olan yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız en uygun cümbüş fiyatları sizi bekliyor.

Duyularınızı en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlayan bu müzik aleti, siz sanatınızı icra ederken, bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ortaya çıkışı Cumhuriyet'in ilk yıllarına denk gelen bu enstruman; kolay taşınabilen, fazla maliyete sahip olmayan, sapı vidalı ve çıkarılabilir olduğu için rahatlıkla nakliye edilebilen ideal bir çalgıdır. Bu özelliği sayesinde de müzik tutkunları tarafından tercih edilir. Müzikte bile modadan, şıklıktan, zariflikten vazgeçmem diyenler için hepsiburada.com’da birçok farklı çeşidi bulunuyor. Telleri değiştirilerek mandolin, banjo, gitar gibi pek çok enstrumana da çevrilebilme özelliği bulunan cümbüş, müzik severlere kendilerini geliştirebilmeleri için de fırsat sunuyor.

Kendinizi sesine ve ritmine huzur içerisinde bırakabileceğiniz bir enstruman olan cümbüşe hepsiburada.com online alışveriş sitesinde avantajlı fiyatlarla hemen sahip olabilir, ister kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için alıp birlikte güzel fasıl ortamları yaratabilirsiniz. Dost meclislerinin en hatırı sayılır telli çalgılarından olan cümbüş pratik ve hızlı alışverişin adresinde, bir tık uzaklıkta, sizi bekliyor.

Cümbüş Fiyatları

32 ürün var
 1. Markalar
  1. Cümbüş
  2. Zeynel Abidin
  3. Manuel Raymond
  4. Nava
  5. Rekor Müzik
  6. Safari
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001365/60005890
BAŞA DÖN