Açık lise okuyarak eğitimlerine devam eden öğrenciler için hazırlanmış kitaplarla derslerinizde daha başarılı hale gelebilirsiniz. Türkçeden matematiğe, coğrafyadan fiziğe kadar tüm dersler için sahip olabileceğiniz kitaplar, açık öğretim lise müfredatına uygun şekilde basılmıştır. Yapılan değişiklikleri içeren güncellenmiş baskılar yeni ve taze bilgiler edinebilmenizi sağlar. Açık lise sınavlarında karşınıza çıkabilecek soruları içeren testler aracılığıyla bilginizi sınayabilirsiniz. Detaylı konu anlatımına sahip Açık Öğretim Lisesi 1.2.3.4.5.6.7.8. Dönem Konu Anlatımlı Soru Bankası gibi kitaplardan yardım alarak birden fazla döneme bir arada çalışabilirsiniz. Her dönem için farklı kitap almanıza gerek bırakmayan hacimli kitaplar sayesinde unutmaya başladığınız konuları kolayca tekrar edebilirsiniz. Bölüm sonu testlerini çözerek hangi konuları iyi anlayamadığınızı tespit edip bu eksikleri kapatabilirsiniz. Mezuniyetinizi hızlandırmak ve veremediğiniz dersleri kısa sürede geçebilmek için sıkı bir şekilde çalışıp soru bankaları ile pratik yapabilirsiniz.

Açık Lise Kitapları Nasıl Seçilir?

Farklı derslere ait kitapları alternatif yayınevlerinin sunduğu seçenekler sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği ve yayınevi zenginliği ile aradığınız açık lise kitabını rahatlıkla bulabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi Tüm Dersler 5. 6. 7. 8. Dönem Ders Notları gibi kitaplarla eksiklerinizi kısa sürede tamamlayıp sınavlara hazırlanabilirsiniz. Gözünüzden kaçmış olan noktaları tespit etmek, ders hakkındaki bilgi birikiminizi artırarak daha yüksek bir puan almak için açık lise kitaplarını okuyabilirsiniz. Görsellerle zenginleştirilen baskılar, konuları hafızanıza daha kolay kaydedebilmenize imkân tanır. Uzman eğitimcilerin açık lise müfredatına uygun şekilde yazdığı kitaplarla sınavda karşılaşabileceğiniz tüm sorulara önceden hazırlıklı olursunuz. Geçmiş yıllarda sorulan soruların ağırlıklı dağılımına göre kurgulanan kitaplar ile soru çözüm pratiği yapabilirsiniz. Tamamı çözümlü sorulara sahip baskılardan yardım alarak hatalı işaretleme yaptığınız sorularda ne gibi eksiklerinizin olduğunu rahatlıkla saptayabilirsiniz.

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

Çok sayıdaki açık lise kitabını kısa bir süre içerisinde sipariş edebilirsiniz. Ortak derslerin yanı sıra seçmeli derslere özel olarak basılan kitapları da hemen sipariş ederek derslerinizde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Tüm Dersler Soru Bankası Yardımcı Ders Kitabı gibi eserleri çözerek tüm dersler için konu tekrarı yapabilme şansı elde edersiniz. Bilgilerinizi taze tutmak, eksiklerinizi kapatmak ve sınavlarda ders geçmeye yetecek puanları alabilmek için düzenli bir şekilde soru çözmeye başlayabilirsiniz. Eğitimcilerin tavsiye ettiği şekilde, belirlediğiniz bir program dahilinde sistemli çalışarak açık lisede başarılı olabilirsiniz. Diploma kademenizi yükseltmek ve üniversite sınavlarına girebilmeye hak kazanmak için açık lise kitapları ile derslerinize odaklanmaya başlayabilirsiniz. Açık lise kitapları editörlerin kontrolünden geçirilerek sizlere ulaştırılır.

Açık Lise Kitap Bilgileri Nelerdir?

Kitap baskılarında kapak bölümünde yer alan bilgiler sayesinde aradığınız derse uygun bir eseri rahatça bulabilirsiniz. Açık lise kitapları, konu anlatımlı baskıların yanı sıra çözümlü soru bankaları da içerir. Pratik cep kitapları ve ders notları aracılığıyla da açık lise derslerine en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. İçindekiler bölümünü açarak bilgi almak istediğiniz ünitenin hangi sayfalar arasında yer aldığını öğrenebilirsiniz. Çıkmış sorulara ait kitaplarla önceki yıllarda adayların karşılaştığı soruları ve soru tiplerini öğrenebilirsiniz. Sadece belirli bir derse çalışmaya ihtiyacınız olduğunda, yalnızca o dersle ilgili bilgiler içeren kitaplardan satın alabilirsiniz. Sözel ve sayısal derslere ait açık lise kitaplarıyla yapacağınız konu tekrarları ve soru çözümleri size ileriki yıllardaki YKS, KPSS gibi sınavlarda da başarı sağlamanız için yardımcı olur. Sağlam bir temel oluşturmak ve bilgilerinizi artırmak için açık lise setleri satın alıp çok yönlü bir şekilde çalışabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Açık Lise Kitapları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 4064 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/60001672