Hediye Kitap

Özel günleri kutlamak için satın alabileceğiniz hediye kitaplarla sevdiklerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü ya da kutlama amacı ile sipariş edebileceğiniz kitapları ilgili kişilerin beğenilerini göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Farklı türler arasından yerli ya da yabancı eserleri seçebilirsiniz. Roman, öykü, deneme gibi edebi türlerin yanı sıra kişisel gelişim, diyet, psikoloji gibi alanlardan bularak armağan edebileceğiniz eserlerle değer verdiğiniz kişilere karşı incelik yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, eşinize ya da çocuğunuza satın alabileceğiniz kitaplar kaliteli baskıları ile göz doldurur. Okuma kolaylığı yaratan kusursuz basımlar puntoları ve kapak tasarımları ile okuyucuların beğenisini kazanır. Şiir kitapları ile sevgiliniz için romantik bir hediye almayı tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun yaş günü için resimli boyama kitaplarından yararlanabilirsiniz. Resimli çizim kitapları ile çocuğunuzun özgürce boyama yapabilmesine de olanak tanırsınız.

Hediye Kitap Nasıl Seçilir?

Kitap hediye ederken kendi beğeni ve zevklerinizi yansıtan eserler seçebileceğiniz gibi hediye sunacağınız kişinin sevebileceği yapıtlara da yönelebilirsiniz. Yakından tanıdığınız ve sevdiği edebi türleri bildiğiniz kişilere buna uygun kitaplar satın alabilirsiniz. Hediye alarak sevindirmek istediğiniz kişiyle sohbetlerinizde söz arasında, belli etmeden bir kitap hakkında o eseri okuyup okumadığını anlamak için sorular sorabilirsiniz. Okumamış olduğuna kanaat getirdiğiniz bir romanı ya da şiir kitabını arkadaşınız için sipariş ederek hediye seçimi sorununu kolayca çözebilirsiniz. Doğru kitap hediyesini seçmek için detaylı bir şekilde düşünüp araştırma yaparak arkadaşınızı mutlu edecek bir ürün bulabilirsiniz. Popüler kitaplardan ve çok satan eserlerden birini tercih ederek de kitap hediyesi seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Eski kitaplardan hoşlanan arkadaşlarınıza basım tarihi daha eski olan eserleri armağan olarak verebilirsiniz.

Hediye Kitaplar Nasıl Sunulur?

Siparişinizi verirken hediye paketi istediğinize dair not düşerek kitabın elinize şık bir şekilde paketlenerek gelmesini sağlayabilirsiniz. Böyle bir hizmet sunmayan satıcılardan yapacağınız alışverişler içinse harici olarak hediye kaplamaları satın alabilirsiniz. Cinsiyete göre tercih edebileceğiniz kaplıklarla sürprizinizin ilk seferde kolayca anlaşılmamasını sağlayabilirsiniz. Hediye alan kişinin heyecanlamasını ve merakının uyanmasını sağlamak için de gösterişli ve zarif hediye kutularından faydalanabilirsiniz. Kurdele ile bağlayarak kolayca açılabilmesini mümkün kılabileceğiniz kitap hediyelerinizle arkadaşınız için akılda kalıcı bir armağan sunabilirsiniz. Hediye aldığınız kişi için özel bir günün içerisinde yer aldığınızı bilmiyormuş gibi yaparak da armağanınızı sürpriz bir şekilde sunabilirsiniz. Yakınınızda yer almayan değerli arkadaşlarınızı hatırladığınızı göstermek için posta yoluyla da hediyelerinizi sunabilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kitabı seçip sipariş ettikten sonra elinize ulaşan eserin başına tarih, ithaf ve dileklerden oluşan bir not düşebilirsiniz. Bu sayede kitabı ilgili kişi için daha da özel ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Hediye Kitap Önerileri Nelerdir?

Hediye alacağınız kişi ile geçirdiğiniz zamanlardaki paylaşımlarınıza bağlı olarak seçiminizi şekillendirebilirsiniz. Ortak ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurarak çok satılan kitaplardan birini tercih edebilirsiniz. Hediye önerileri listelerine girmeyi başaran kitapları inceleyerek aklınıza yatan en uygun seçimi arkadaşınıza sunabilirsiniz. Hediye kitap tavsiyeleri edebi türlere göre de şekillenebilmektedir. Sizden daha farklı bir konumda olan kişiler için hediye seçerken o kişilerin mesleklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ortak geçmişinizin yoğun olduğu kişilere ise sevdikleri yazarlardan birinin az bilinen bir eserini hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Okuma önerilerini inceleyerek arkadaşınızın, eşinizin ya da çocuğunuzun sevebileceği bir kitap bulabilirsiniz. Sürükleyici bir anlatıma sahip ve okuması kolay kitaplarla yakınlarınıza edebi haz alabilecekleri özel kitaplar sipariş edebilirsiniz. Daha isabetli bir karar verebilmek ve garantici olmak adına birden fazla kitabı bir arada seçerek hediye olarak sunabilirsiniz. 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hediye Kitaplar

297 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 297 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/215402/60002720