Ev ortamında yüksek ses kalitesiyle şarkılar dinleyip filmler izleyebilmek için müzik kabinleri-hoparlör-monitör modellerinden yararlanabilirsiniz. Teknolojiyi etkili bir şekilde kullanabilmeyi sağlayan pratik özellikler yardımıyla ses ayarını detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Ses ayarı özelliklerine ek olarak ses desibeli seviyesini de opsiyonel olarak kullanabilirsiniz. Farklı yayınların ve eserlerin ses seviyesine uygun biçimde hoparlörlerinizin debisel düzeyini artırıp azaltabilirsiniz. Uzaktan kumandalı monitörlerden yararlanarak ses ayarlarını gereksinimlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Ebatları farklılık gösteren müzik kabinlerini odanızda yer alan mobilyaların üzerine yerleştirebilirsiniz. Güçlü bir ses çıkışı yaratan müzik kabinleri denge yaratan ayaklarıyla emniyetli bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Müzik Sistemleriyle Sesleri Gerçekçi Bir Şekilde Alın

Küçük ebatlarda üretilen ve alanı etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan hoparlör sistemleri stereo ses teknolojisiyle deneyiminizi geliştirir. Film izlerken ya da müzik dinlerken sesin tüm odaya eşit oranda yayılmasına olanak tanıyan stereo sistemiyle daha gerçekçi ve heyecan verici bir ses kalitesi elde edebilirsiniz. Büyük ebatlara sahip kule tipi hoparlörler özellikle salon gibi geniş alanlarda yeterli ses seviyesini oluşturabilmenizi kolaylaştırır. Kablolu olarak kullanılabilen hoparlörlere ek olarak kablosuz şekilde Bluetooth bağlantısıyla kullanılabilen modern ürünler de bulunur. Ses seviyesi arttığında titreşim ve cızırtı gibi sorunlar yaşatmayan hoparlörleri satın alarak evinizde canlı yayınlardan sevdiğiniz dizilere kadar birçok programı kaliteli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Rezonansları Önleyen Teknoloji

MDF kaplamaya sahip olan ahşap görünümlü hoparlörler sesin dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar. Rezonans oluşumunu engelleyen gövdeleriyle de beğeni kazanan hoparlörleri kullanarak gerçekçi ses iletiminin getirdiği avantajları deneyimleyebilirsiniz. Televizyonlarla ve bilgisayarlarla uyumlu şekilde kullanılabilen hoparlörler yardımıyla evinizde teknolojiden fonksiyonel şekilde faydalanabilirsiniz. Bas ve tiz seslerin iletiminde yüksek verimlilik yaratan modern müzik kabinlerini işletmenizde konuklarınıza daha kaliteli müzikler dinletebilmek için kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandalı müzik kabinleriyle şarkıların ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ses iletimi konusundaki otomatik ayarları kişiselleştirerek ürününüzü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Teknolojinin Sunduğu İmkânlarla Yaşamınızı Kolaylaştırın

Stüdyo kulaklık ürünleriyle ses kayıtlarını yüksek kaliteyle dinleyebilirsiniz. Bilgisayar oyunlarını oynarken ya da bilgisayarınızın üzerinden çeşitli videolar izlerken kulaklıkların gerçekçi ses aktarımından faydalanabilirsiniz. Başınıza göre genişliğini ayarlayabileceğiniz kulak üstü kulaklıklarla çevrim içi oyunlarda takım arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz. Mikrofonlu kulaklıklar sesli görüşmelerde sesinizin karşı tarafa net ve pürüzsüz şekilde iletilebilmesini sağlar. Masaüstü mikrofonlarını satın alarak internet üzerinden yapacağınız görüşmelerde daha sağlıklı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Mikrofonlara özel olarak geliştirilen sünger başlıklar cızırtı oranının azalması ve sesin net şekilde alınabilmesi için idealdir. Masanıza yerleştirebileceğiniz hoparlör sistemlerinin yanı sıra tavana yerleştirilebilen ürünler de bulunur. Tavan hoparlörleri sesin yukarında aşağıya doğru dağıtılmasını sağlar. • Edindiğim monitör hoparlörle mix işlemi yaparken zorlanıyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

 • Kullandığınız DAW yazılımıyla aldığınız kayıtları takip ederken kendinize ses tonlarını iyi şekilde bildiğiniz müzik parçalarını referans alabilir, ilgili parçalardaki enstrüman ve vokal ses seviyesini kendi eserlerinizle kıyaslayarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.
 • Sahip olduğum monitör hoparlörlerin ses seviyesini hangi oranda tutmalıyım?

 • Monitör hoparlör ses seviyesini, hazırladığınız müzik eserlerinde ya da ses efektlerindeki tüm ayrıntıları duyabileceğiniz seviyeye getirmeniz uygun olacaktır; aksi hâlde mix ve mastering aşamasında hedeflediğiniz etkiyi elde edemeyebilirsiniz.
 • Amatör olarak müzikle uğraşıyorum, kayıtlarımı hangi hoparlörlerle mix’lemeliyim?

 • Şayet kayıtlarınızı herhangi bir platformda yayımlamayacaksanız, ilk aşamada bütçenizi zorlamayacak giriş seviyesi aktif monitör hoparlörlere yönelebilirsiniz.
 • Ses Sitemlerinin Bağlantıları Nasıl Gerçekleştirilir?

 • Anfi ve ses sitemleri USB bağlantısından çeşitli kablolarla gerçekleştirilebilen bağlantılara kadar birçok şekilde kullanılabilir. Hoparlörle anfiler arasında kabloyla ya da Buetooth ile bağlantı oluşturarak seslerin başarıyla aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Hoparlörler Nasıl Yerleştirilir?

 • Masaüstü hoparlörleri bilgisayar masanızın sağ ve sol yanlarında konumlandırabilirsiniz. Duvara monte edilip asılabilen büyük hoparlörleri ses dengesi oluşturabilmek için odanızın köşe noktalarına dengeli şekilde yerleştirebilirsiniz.
 • Hoparlörlerin Ses Ayarı Nasıl Yapılır?

 • Stüdyo kullanımı için geliştirilen hoparlörlerin bağlantılarını oluşturduktan sonra bilgisayarınızla ses ayarlarını yapabilirsiniz. Seslerin net ve pürüzsüz şekilde aktarılabilmesi için açacağınız medya dosyalarının türüne göre hazır ses modlarını da kullanabilirsiniz. Bası artırıp azaltabileceğiniz gibi sesleri daha tiz ya da kalın hale getirerek de gereksinimleriniz doğrultusunda çeşitli ayarlar gerçekleştirebilirsiniz. Soru 2:
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Müzik Kabinleri-Hoparlör-Monitör

Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 2437 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001362/404124