LG

1947 yılında kurulan ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren LG Group’un çatısı altında bulunan LG Electronics, bugün, tüketici elektroniği konusunda dünyanın en önemli markaları arasında yer alıyor. 80’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan marka, üretimden gelen gücüyle, teknolojiye yön veren sayısız çözüme imza atıyor. Yalnızca Güney Kore’nin değil dünyanın en başarılı teknoloji markalarından biri kabul edilen LG; TV, ses, video, mobil iletişim, beyaz eşya, IT ürünleri ve iklimlendirme cihazlarına hayat veriyor. Geliştirdiği ürünleri hem kişisel hem de kurumsal kullanıma yönelik hazırlayan marka, performans ve fonksiyonelliği tek potada eritiyor.

LG İmzalı Görüntü ve Ses Birimleriyle Sıra Dışı Bir Deneyime Hazır Olun

Oturma odası ve salonlarınızda, hem TV yayınlarını hem de internet üzerinden yayın yapan akış hizmetlerini keyifle takip edebilmenizi sağlayan çözümler üreten LG, hazırladığı televizyon modelleriyle hayranlık uyandırıyor. Geniş ekranlı ve çözünürlüğü, 8K ve üstüne ulaşan ürünler, markanın OLED teknolojisiyle bir araya gelince, ortaya harikulade görüntüler yaratan televizyonlar çıkıyor. LG’nin ürün ekosisteminin bir parçası olan AI ThinQ ise LG ürünleri arasında iletişim kurulabilmesini mümkün kılıyor.

Görüntü birimleri geliştirme alanındaki başarısını ev içi ses ve eğlence ekipmanları noktasında da sergileyen marka, ev sinema sistemleriyle, evinizin bir bölümünü sinema salonuna dönüştürebilmenizi sağlıyor. Blu-ray ve DVD oynatıcılı ev sinema sistemleri, çok kanallı hoparlörler ve Sound Bar formundaki ürünler, en yeni filmleri, nefes kesici bir şekilde deneyimlemenize ortam hazırlıyor.

LG, IT Ürünleri ve Akıllı Cep Telefonları Konusunda İddialı

Profesyonellere ve oyun tutkunlarına yönelik monitör modellerinin altında imzası bulunan LG, kullanıcıların gereksinim duydukları teknik özelliklerin tamamını, ürettiği monitörlere ekliyor. Yalnızca monitörleriyle değil; masaüstü bilgisayarlara takılabilecek yapıdaki 5,25 inçlik optik disk sürücüler, taşınabilir yapılarıyla dikkat çeken projeksiyon cihazları ve kusursuz bir multimedya deneyimi vadeden TV monitörler, markanın ürün gamında yer alıyor.

AR-GE faaliyetlerine hız kesmeden devam eden LG, Android platformu için birbirinden etkileyici akıllı cep telefonları da üretiyor. Geniş ekranlar, güçlü donanım bileşenleri, çoklu kamera kurulumları, geniş kapasiteli depolama alanları ve benzeri özelliklerle donatılan akıllı telefonlar, yeni nesil tasarım trendleriyle şekillendiriliyor.

Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümlerinde LG Tecrübesi

Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşya modellerine, yılların tecrübesini yansıtan LG, görünümleriyle beğeni toplayan, aynı zamanda enerji verimliliği konusunda başarılı iş çıkaran ürünler hazırlıyor. Bazı modellerine akıllı fonksiyonlar da ekleyen ve ilgili ürünleri, nesnelerin interneti standartlarına uygun geliştiren marka, sizleri cezbedecek birçok alternatif sunuyor.

Gereksinimlerinize uygun iklimlendirme cihazları da üreten LG; split ve salon tipi klimaların yanı sıra tavan pervaneleri de geliştiriyor. Düşük güç tüketimi sağlarken sessiz çalışan ve internet üzerinden yönetebileceğiniz modeller, geleceğin teknolojisini, bugünden kullanabilmenize imkân tanıyor.

Soru 1: Akıllı cep telefonumla kontrol edebileceğim beyaz eşyalar satın almak istiyorum; LG’de böyle çözümler mevcut mu?

Cevap 1: Nesnelerin interneti konseptini, SmartThinQ teknolojisiyle bütünleştiren markanın, beyaz eşya modellerinin bazılarında konforunuzu maksimize edecek teknik özellikler bulunuyor.

Soru 2: Açık alanda parti ve benzeri etkinliklerde kullanmak üzere taşınabilir formda, yüksek ses çıkış gücü sunan Bluetooth hoparlörler arıyorum; LG’nin kablosuz hoparlörleri var mı?

Cevap 2: LG, gerek tasarımıyla gerekse ses çıkış gücüyle beklentilerinize yanıt verecek nitelikte pek çok Bluetooth destekli kablosuz hoparlöre hayat veriyor.

Soru 3: Dijital oyunlarla zaman geçirmekten hoşlanıyorum ve bu alana özel ekipmanları kullanarak oyunculuk deneyimimi artırmayı hedefliyorum; LG, oyuncu ekipmanları üretiyor mu?

Cevap 3: Dünyanın en büyük panel üreticilerinden biri olması sayesinde oldukça başarılı görüntü birimleri üreten LG’nin ürün gamında, G-Sync ve FreeSync destekli, yüksek çözünürlüklü oyuncu monitörleri de yer alıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...