Uydularınızı, televizyon alıcılarınızı ya da antenlerinizi çok daha verimli kullanmanızı amaçlayan uydu kablosu çeşitleri, yayın kaynaklı tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap veriyor. Evinizde, iş yerinizde ya da dış mekanlarda kullanıma uygun kablo çeşitleri sayesinde, televizyonunuzun keyfini sürebilir, yayınınızı farklı dış mekanlara yansıtabilir ve yüzlerce farklı televizyon kanalına aynı anda erişim sağlayabilirsiniz.

Aldığınız sinyal seviyesine göre kablonuzu ayarlayabileceğiniz modeller, aynı zamanda uydu alıcınızın ya da televizyonunuzun konumuna göre evinizde düzenlemeler yapmanıza imkan veriyor. Herhangi bir receiver yardımıyla rahatlıkla uydu alıcısı ya da ek uydu kablosu ile bağlantı kurmanıza yardımcı olan uydu kablosu çeşitleri sayesinde, televizyonunuzun keyfini doyasıya çıkarabilir, ev dekorasyonunuzu da koruyabilirsiniz.

Ailece izleyeceğiniz birbirinden farklı diziler, eski ya da yeni filmler ya da farklı haber programlarına ulaşmanıza yardımcı olan anten kablosu çeşitleri, tüm aile bireyleri için keyifli dakikalar elde etmenizi sağlıyor. Farklı boy ve uzunluktaki kablolarınız sayesinde, gerek çatıdan, gerekse balkondan aldığınız uydu yayınlarını rahatlıkla televizyonunuza aktarabilir, kesintisiz ve berrak yayının keyfini sürebilirsiniz.

İç mekanlarda olduğu kadar dış mekanlarda da kullanıma uygun uydu kabloları, özel koruma kalıpları ile kablonuzun daha iletken olmasını amaçlıyor. Dış yüzeyi plastik ile kaplanmış kabloları, gerek cihazlarınızın, gerekse kullanım alanınızın daha güvenli olmasına yardımcı oluyor. Sempozyum, konferans ya da gösteri düzenlemek istediğiniz bir yerde ekranlara ya da televizyonlara sinyal gönderimi yapmak için yararlanabileceğiniz profesyonel anten kablosu, iş hayatında bir adım öne çıkmanıza yardımcı oluyor. kesintisiz ve net bir görüntü aktarımı için 4K full HD yayınlar ve videolar için uyumlu kabloları tercih edebilir, kablo hattınızı rahatlıkla döşeyebilirsiniz.

Uydu Kablosu Fiyatları

İletken direnci, izolasyon direnci ya da yayılma hızı gibi farklı özelliklere sahip uydu kabloları, elektronik cihazlarınızın ihtiyaç duyduğu gerilim miktarını en iyi şekilde karşılamanızı amaçlıyor. Gerek uydu alıcınıza, gerekse televizyonunuza en uygun kablo türünü seçebilir, farklı uydu alıcısı modellerini inceleyebilir, uydu kablosu fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Gümüş folyo ve sık örgülü malzeme ile hazırlanarak, fiziksel köpük ile kaplanmış kablo modelleri, güvenlikleri ile de ön plana çıkıyor. Yaşanması muhtemel elektrik kaçakları, görüntü kayıpları ya da ekran karıncalanması gibi aksilikleri minimuma indirmeyi amaçlayan uydu kabloları, tüm yayınlarınızı ve sinyallerinizi kusursuz bir şekilde iletmenizi amaçlıyor.

Uydu kablonuzun yetişmediği zamanlarda kolaylıkla ekleme yapmanıza olanak veren ürünler, iki uçlu receiver vidaları yardımıyla kablonuzu dilediğiniz kadar uzatma imkanı sağlıyor. Herhangi bir sinyal ya da veri kaybı yaşamadan, dilediğiniz kadar mesafe uzatması yapabilir, sizin için en doğru uzunluğu rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bakır izolasyon özelliğine sahip uydu kabloları, vericileriniz ile televizyonunuz arasında köprü görevi görerek, sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamanızı amaçlıyor. Arkadaşlarınızla spor karşılaşmalarını izlemek, sevdiğiniz dizileri takip etmek ya da farklı eğlence programlarını bir arada inceleyebilmek için tercih edeceğiniz uydu yayınını, doğru bir kablo bağlantısı ile kolaylıkla elde edebilir, yüzlerce farklı kanalın keyfini sürebilirsiniz.

Full HD yayınlarda dahi maksimum performans elde etmeniz amacıyla üretilmiş farklı alaşımlara sahip kablo çeşitleri, farklı renklerdeki dış kılıflarıyla da kullanımınıza sunuluyor. Evinizin dekorasyonuyla ya da mekanınızın renkleriyle uyum içerisinde bir kullanım sunan kabloları dilerseniz duvarlarınıza monte ederek kullanabilir, dilerseniz tamamen plastik bir kap ile kaplayabilirsiniz. Bu sayede hem daha düzenli hem daha pratik bir görünüm elde edebilir, uydu sisteminizdeki ya da anten yayınınızdaki yüzlerce farklı kanalın keyfini estetik anlayışınızdan ödün vermeden sürebilirsiniz.

Uydu Kablosu

135 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. BAFF GERMANY
  2. 2M Kablo
  3. Reçber
  4. Vcom
  5. Atlanta
  6. Purelink
  7. Technomax
  8. Tayfun
  9. Hama
  10. Herz
  11. Robotekno
  12. Next
  13. Temka
  14. Alfais
  15. Cablemaster
  16. Elektromer
  17. Erse
  18. Gesi
  19. Goldmaster
  20. Mert Kablo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17201/155056/154297
BAŞA DÖN