Diğer Oyun Konsolları

Dijital oyun dünyasında kendini ispatlamış oyun konsolları ile dilediğiniz yerde dilediğiniz oyunlar ile zevkli dakikalar sizi bekliyor. Oyun konsolları, oyun severlere taşınabilir ve tak kullan özellikleri ile özgürlük avantajı sunarak, en çok tercih edilen dijital oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor.

Diğer Oyun Konsolları

Artık geleneksel hale gelmiş olan, ekrana bağlanan Play Station ve Xbox oyun konsolları dışında kalan ve her yaştan oyun severlerin alternatif ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen diğer oyun konsolları kullanıcılarına hareket özgürlüğü ve çeşitli alternatifler sunar. Sadece oyun oynamak için değil, ses ve video dosyalarınızı da yanınızda oynatabilmenizi sağlayarak mobil ihtiyaçlarınıza yanıt verir.

Optimum tasarlanmış ergonomik boyutları ve taşınabilir özellikleri ile taşınabilir oyun konsolları, size veya çocuklarınıza kullanım seçenekleri yaratır. Boş vakitlerinizde, seyahatte, evde, sokakta özetle canınızın istediği her yerde dijital oyun oynama özgürlüğünü bu oyun konsolları ile elde edebilirsiniz.

Son dönemlerde eğitim öğretim alanında en çok tartışılan konu, kalıcı eğitim metodlarının nasıl olması gerektiği üzerinedir. Araştırmalar ve bilimsel sonuçların gösterdiği tablo, oyun eşliğindeki öğrenmelerin kalıcı olduğu üzerinedir. Bu çerçevede oyun dünyası ile eğitim alanının verimli bir bileşkesi olarak, oyun konsolları eğitim öğretim alanlarında da kullanılabilir özellikli ürünlerdir. Çocuk ve hatta yetişkin öğrenimindeki ana unsurun oynarken öğrenme olduğu düşünüldüğünde, oyun konsollarının öğrenime nasıl önemli katkıları olabileceği daha iyi anlaşılabilir.

Dilerseniz çocuklara yönelik öğrenme seti şeklinde tasarlanmış atari türündeki oyun konsolları ile çocuğunuzun dijital dünya ile tanışmasına ve eğlenerek öğrenmesine şahitlik edebilirsiniz.

Diğer Oyun Konsolları Nelerdir?

Play Station ve Xbox türü ekrana bağlı modeller haricinde, mobil taşınabilir özellikleri ile ön plana çıkan çeşitli markalara ait oyun konsollarıdır. Ürün çeşitleri arasında; taşınabilir oyun konsolları, nostaljik tasarımlı atari özellikli eğitim ve oyun setleri ve oyun klavyeli atari cihazları bulunur. İhtiyaç ve beğenilerinize uygun olarak seçenekler arasından tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tasarım çeşitliliği ile zenginleştirilmiş oyun konsolları seçeneklerinde başlıca özellikler şu şekilde sıralanabilir: Taşınabilir konsollarda, parlak ekran, dahili ve mikro SD kart yuvası ile genişletilebilir hafıza, şarj edilebilir dahili batarya, çeşitli formatlarda video oynatabilme, müzik dinleyebilme, ses kaydı yapılabilme, e-kitap okuyabilme, dahili kamera, kulaklık ve AV-IN çıkışları, çeşitli dahili oyunlar ve değişik formatlarda oyun yükleyebilme özellikleri bulunur.

Donanımları ve etkileyici fonksiyonları ile kullanıcısını büyüleyebilecek özelliklere sahip PSP oyun konsollarında da; hassas kumanda çubukları ve sensörleri sayesinde oyun deneyiminizi kusursuzlaştıracak özelliklere sahip olabilirsiniz. PSP taşınabilir oyun konsolunda dinamik bir oyun deneyimi yaşarken eğme, dokunma, kaydırma ve sallama gibi hareketlilik sayesinde oyun keyfiniz katlanacaktır.

80'li yılların sonlarında kullanıcılarla buluşan bilgisayar oyunlarının nostaljik esintisi olan atariler, diğer oyun konsolları ürün gamı ile oyun severleri kendine çekmeye devam ediyor. Eğlence ve eğitim seti şeklinde hazırlanmış olan ürünler ile büyük, küçük herkes basit ama kullanışlı bir oyun setine sahip olabilir. İster eğitim seti ister sadece oyun seti olarak kullanılabilecek atari ürünlerinde yer alan çeşitli özelliklerden bazıları, mouse, joystick, tabanca, eğitim oyunları kasedi gibidir. Eğitim kasetinde 30'un üzerinde tasarlanmış Türkçe eğitim içerikleri ile çocuklar oyunlar ile eğlenerek öğrenebilir. Çocuklara bilgisayar dünyasının kapılarını aralama fırsatı da veren atari setleri ile siz de çocuğunuz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Dijital oyun dünyasında en favori ürünler olan oyun konsollarını, taşınabilir, çok fonksiyonlu ve alternatifli fiyat seçenekleri ile hemen inceleyebilir, eğlencenin kişiselleştirilmiş haline kolaylıkla erişebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Diğer Oyun Konsolları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 210 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/33000343