Su Sebili ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Su Sebili

Hayatı kolaylaştıran teknik ürünler arasında su sebili modelleri de yer alır. Kullanımı oldukça kolay olan ve suları taze bir şekilde içmenizi sağlayan ürünlerdir. Modern teknolojik donanımlar kullanılarak tasarlanan bu ürünler hem sıcak hem soğuk suya ulaşma imkanını sizlere sunar. Çeşitli birçok tasarımı bulunan sebillerde ısıtma ve soğutma işlemleri çok hızlı bir şekilde yapılır. Geniş tanklara sahip olan bu sebiller gün içinde ihtiyaç duyduğunuz kadar suyu tüketmenizde sizlere yardımcı olur. Kapalı modellerden açık modellere varana kadar birçok çeşidi bulunan sebillerde farklı dizaynlar da karşınıza çıkar. İster damacanalı ister damacanasız kullanabileceğiniz tasarımları mevcuttur. Suyu hem ısıtarak hem de soğutarak içmenize olanak sunan ürünlerdir. Kapalı modelleri de mevcut olan tasarımlarda kapakları açarak suya erişim sağlayabilirsiniz. Her türlü detaya sahip olan modellerin kullanımı da pratiktir. Evlerde, okullarda ve ofis gibi alanlarda kullanıma gayet uygun ürün çeşididir. 

Su Sebili Nedir?

Suyu ister sıcak ister soğuk olarak tüketmenize yardımcı olan ürünlerdir. İçinde tank bölümleri bulunan ya da ekstra olarak damacana takılan sebiller, anlık olarak su ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Günlük hayatınızda bulunduğunuz ortamlara yanınızda su şişesi taşımak istemediğinizde ya da unuttuğunuzda sebil kullanarak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İster sıcak su alarak kendinize sallama çay ve kahve yapabilir, nane limon, ıhlamur ve neskafe gibi çeşitli sıcak içecekleri hemen hazır hale getirebilirsiniz. İster soğuk su alarak buz gibi bir su içebilirsiniz. Çeşitli musluk türlerine de sahip olan sebillerin kullanımı çok kolaydır ve konulduğu ortamlarda dekoratif bir ürün olarak da kabul edilir. İç mekanizması ileri teknolojik donanımlar kullanılarak tasarlanan sebillerde kondenser soğutucu ve kondenser ısıtıcılar bulunur. Bu mekanizma sayesinde içeride sular birbirine karışmaz. Hangi musluktan su almak isterseniz o an sıcak ya da soğuk olarak alabilirsiniz. 

Su Sebili Modelleri

Çeşitli tasarımları ile dikkat çeken su sebili buzdolabı yanlarında kullanılabilir. Evlerden ofislere her alanda kullanıma uygun olan sebillerden aynı anda hem sıcak hem de soğuk su almanız mümkündür. Bazı modeller sadece sıcak su temin ederken bazı modeller de sadece soğuk su temin edebilir. Damacanalı olan modellerden gizli damacanalı olan modellere, elektrikli olan modellerden dijital modellere, kapaklı modellerden çift musluklu modellere varana kadar her tarza ve ortama uyum sağlayan modelleri bulabilirsiniz. Suya ulaşmanızı daha da kolaylaştıran ve kullanıldığı alanda umumi olarak kullanılabilen sebillerin her bir modelinde farklı özellikler ön plana çıkabilir. Sıcak su sebillerinde ve soğuk su sebillerinde tek bir musluk bulunur ve sadece sıcak ya da sadece soğuk su alabilirsiniz. Damacanalı olan modellerde damacanalar, sebilin üst kısmına düz gelecek şekilde takılır ve musluğa basıldıkça damacana içindeki su mekanizmaya akar. Çift musluk taşıyan modellerden hem sıcak hem soğuk suyu almanız mümkün hale gelir. Gizli damacanalı olan modeller ise tasarımı ile daha fazla dikkat çeken modellerdir. Estetik ve şık tasarımları ofislerde ve şirket gibi alanların koridorlarında kullanım için uygundur. Siyah, beyaz ve gümüş gibi klasik renk tonlarına sahip olan sebillerin canlı renk tonlarına sahip olan modelleri de mevcuttur. Sizler de kullanmak istediğiniz alanın dekoruna en uygun olanları tercih ederek göz alıcı bir uyum elde edebilirsiniz. Bazı sebil modellerinin kenarlarında hazır bardaklık alanları da bulunur. Bu alanlara ister karton bardak ister plastik isterseniz de mika bardaklar takabilirsiniz. Böylece acilen su almak isteyenler bardağı alttan çekerek kendine özel bir şekilde suyu tüketebilir. Paslanmaz çelikten elde edilen su tankı olan modeller de mevcuttur. Bu modellerde damacana ya da şişe kullanmanıza gerek kalmadan sadece hazneye su doldurmanız yeterli olur. Elektrikli çalışan modeller ise priz bölgelerine yakın yerlerde kullanılır. 

Sıcak Su Sebili Modelleri

Suyu anlık olarak sıcak temin etmek istediğinizde sadece sıcak su veren özelliğe sahip su sebillerini kullanabilirsiniz. Çay, kahve, neskafe, salep ve sıcak çikolata gibi sıcak su gerektiren içecekleri hemen hazırlamak istediğinizde ve özellikle de sıcak suyun kaynamasını beklemek için vaktiniz olmadığında su sebili sıcak soğuk özelliğe sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Sadece sıcak su veren modellerde kullanılan mekanizma ısıtma özelliğine sahiptir. Damacana ya da su tankı kullanılarak elektrikli bir şekilde çalışması sağlanır. Tankta yer alan su soğuk olsa da, siz bardağınıza alırken sıcak aktığını görebilirsiniz. Üstelik bazı modellerde suyun sıcaklığını ayarlama özelliği de vardır. Ilık, sıcak ve çok sıcak şeklinde farklı kademelere sahip olan suyu temin edebilirsiniz. Çeşitli hacimlere sahip olan sıcak su kapasiteli modellerde dereceler de led ekranlarda görünür. Böylece içmek istediğiniz suyun kaç derece olduğunu da net bir şekilde görebilirsiniz. Mekanik kontrol sistemi tipine sahip olan bu modellerde daha çok paslanmaz çelik tasarımlar tercih edilir. Beyaz, siyah ve gümüş renk tonları klasik olarak karşınıza çıkar. Saatte 10 dereceye varana kadar suyu ısıtma özelliği bulunan modellerde çeşitli yükseklik, genişlik ve derinliklere de göz atabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alanın hacmini göz önünde bulundurarak küçük ya da büyük boyutlu modellerden tercih edebilirsiniz. Bazı sıcak su sebillerinde arıtma özelliği de bulunabilir. Bu özellik sayesinde bardağa akan su arıtılmış temiz bir şekilde akar. Cihazın iç tasarımında yer verilen arıtma mekanizması suyun içinde yer alan minik kum, taş, çakıl ve toz gibi toksinleri arıtmaya yardımcı olur. Böylece daha sağlıklı bir şekilde suyunuzu tüketebilirsiniz. 

Soğuk Su Sebili Modelleri

Su sebili en ucuz olan modeller arasında soğuk su veren sebiller yer alır. Minik boyutlara ya da ultra büyük boyutlara sahip olan soğuk su sebilleri yalnızca suyu soğutma özelliğine sahiptir. Toplam gücünü soğutma için kullanan bu modellerden istediğiniz soğuklukta suyu temin edebilirsiniz. Bardak kenarlığı da bulunan modellerde plastik ya da karton bardakları kullanabilirsiniz. Evlerde ve farklı alanlarda kullanıma uygun olan soğuk su sebillerinde suyun derecesi 6 ile 10 arasında değişebilir. Dokunmatik ekrana ya da led ekran paneline sahip olan modellerde suyun hangi derece soğukluğa sahip olduğunu da görebilirsiniz. Her parçası ile kullanım pratikliği sunan soğuk su sebillerinin de bazı modellerinde arıtma sistemi bulunabilir. Elbette arıtma özelliği bulunan modellerde fiyatlar biraz daha farklılaşabilir. Canınız anlık olarak soğuk su istediğinde ya da uzun süre dolaplarınızda suyun soğumasını beklemek istemediğinizde soğuk su sebilleri tam olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Musluğun iterek bardağınıza istediğiniz derece soğuk suyun dolmasını bekleyebilirsiniz. Bazı modellerde tek musluk bazı modellerde ise çift musluk tasarımları yer alır. Çift musluklu modellerde aynı anda iki kişi birden su temini yapabilir. 

Damacanalı Su Sebili Modelleri

En klasik modeller arasında su sebili alttan damacanalı ya da üstten damacanalı modeller yer alır. Çok uzun yıllardan bu yana kullanılmaya devam eden damacanalı modellerde, damacana su tankının üstüne gelecek şekilde takılır. Ağız kısmı tankın içine doğru bakar ancak tanka dolum yapmaz. Musluktan su aldığınız sürece damacanadaki suyun azaldığını görebilirsiniz. Hem hijyenik bir kullanım sunar hem daha pratik şekilde suyu tüketmenizi sağlar. Damacanalı modellerde genel olarak çift musluk yer alır. Fiyatları da dijital modellere oranla daha ucuz olan bu modellerin bazılarında bardaklık kısımları da bulunur. Elektrikli ya da manuel olarak çalışan modeller mevcuttur. Elektrikli olan modellerde damacanadan akan suyu sıcak ya da soğuk bir şekilde temin edebilirsiniz. manuel olan modellerde ise yalnızca soğuk su tüketimi yapabilirsiniz. Tüm damacana boyutları ile uyumlu olan bu modeller umumi alanlarda kullanıma uygundur. Herkesin su ihtiyacını karşılamak için açık alanlarda kullanılabileceği gibi, evlerde de kullanımı tercih edilebilir. Mekanik kontrol sistemine sahip olan modellerin yapısında ise paslanmaz çelik kullanılır. Böylece uzun yıllar boyunca çizilme ya da boyasında akma gibi sorunlar meydana gelmez. 

Gizli Damacanalı Su Sebili Modelleri 

Estetik dizaynı sayesinde şık alanlarda kullanılan modeller ise gizli damacanalı modellerdir. Üst kısmında kapağı bulunan bu modelleri açarak damacana içine yerleştirilir. Ardından kapak kapanır ve damacana kendine ait gizli bölmede su akışını sağlar. İçinde yer alan sıcak ve soğuk mekanizma özelliği sayesinde hem sıcak hem de soğuk su almanıza olanak sağlar. Su sebili damacanasız olmaz diyenler için aynı zamanda damacananın da görünmesini istemeyenler için gizli bölmeli modeller en uygun modellerdir. Klasik renk tonlarının yanı sıra mavi, yeşil ve altın sarısı gibi çeşitli renk tonlarına da sahip olan bu modellerde kullanım süresi de oldukça uzundur. Mutfaklarda gizli yardımcılarınız arasında yer alan bu cihazlar sayesinde anlık olarak ister içeceklerinize ister yemeklerinize ihtiyaç duyduğunuz derecelerde su teminini yapabilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde günlük hayatta kullanıma en uygun olan modellerdir. Sizler de ister mutfaklarınızda ister evinizin en işlek bölümlerinde kullanmak için temin edebilirsiniz. 

Elektrikli Su Sebili Modelleri

Elektrikli şekilde çalışan su sebilleri prize yakın alanlara konulur. Umumi alanlarda ya da ofislerde kullanımı en çok tercih edilen modellerdir. Gün boyu çalışırken aniden canınız çay ve kahve gibi ya da çeşitli bitki çayları gibi içecekleri tüketmek isteyebilir. Hem sağlıklı bir şekilde arıtılan hem de derecesi sizin isteğinize göre ayarlanan suları elektrikli sebillerden temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey düğmelerine basmak ya da musluklarına bardağınızı dayamaktır. Musluk tasarımlarında ergonomik ve kolaylıkla itilebilen detaylara yer verilir. Muslukların uç kısımları bardak ağızları ile uyumlu bir genişliğe sahiptir. Musluğu bardağınızla ittirdikten sonra suyun akmasını bekleyebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde suyu sıcak ya da soğuk olarak verebilir. 

Dijital Su Sebili Modelleri

Dijital su sebilleri ise toplantı salonu gibi alanlarda ya da seminer sahalarında kullanıma uygundur. Bu modeller de elektrikli bir şekilde çalışır. Hem sıcak hem soğuk su verebilir. En önemli özelliği ise dijital ekrana sahip olmasıdır. Bu modellerde suyun derecesini net bir şekilde ekranlarda görebilirsiniz. İstediğiniz su derecesini de dokunmatik olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda dijital modellerde manuel musluk uçlarına yer verilmez. Musluk kısımları da dokunmatik dijitalliğe sahiptir. Bardağınızı tutmaç alanına koyduktan sonra tuşlarına dokunmanız yeterli olur. Dokunduğunuz an hemen su akışı başlar ve bardağınızın seviyesine kadar dolar. Akıllı donanıma sahip olan dijital modelleri de bütçenize uyduğu takdirde evleriniz için de temin edebilirsiniz. 

Cam Su Sebili Modelleri

En şık ve en ergonomik tasarıma sahip olan modeller arasında da su sebili cam modeller bulunur. Orijinal camlar kullanılarak tasarlanan modellerde su uzun süre bozulmadan ve koku yapmadan kalabilir. Daha dar ortamlarda kullanıma uygundur. Geniş ve kalabalık ortamlarda kullanıldığı takdirde kırılma ihtimali yükselir. Bu nedenle tek ya da çit kişilik ofislerde ya da odalarda kullanılabilir. 

Su Sebili Fiyatları

Tasarımlarına, ölçülerine ve markalarına göre su sebili fiyatları değişiklik gösterebilir. Kullanılan paslanmaz çelik tasarımları, cam tasarımları ya da metal tasarımları fiyatların değişmesinde önemli kısımlardandır. Eviniz ya da ofislerinizde kullanım için su sebili en ucuzu hangisi ise onu seçebilirsiniz. Önemli olan pahalı olması değil, ihtiyaç duyduğunuz her an size su imkanı tanımasıdır. Ancak daha kalabalık ortamlar ve şık dekorlar için dijital modelleri, elektrikli modelleri, çift musluklu modelleri, gizli damacanalı modelleri su sebili fiyatları en ucuz kategoriler arasında bulabilirsiniz. Hem kalitesinden ödün vermeyen hem de fiyatları ile sizleri zorlamayan modelleri satın alabilirsiniz. 

Su Sebili Ölçüleri

Sıcak ya da soğuk suya ulaşma imkanı sağlayan su sebili ölçüleri her markanın modelinde farklılık gösterir. Bazı modellerde 31 cm genişlik, 96 cm yükseklik ve 12 kg ağırlık en standart ölçüler olarak kabul edilir. Ancak her modelde kullanılan damacana, su tankı ya da musluk gibi detaylara bakılarak ölçülerde de farklılıklar olabilir. standart ölçülerden daha küçük ya da daha büyük modelleri de bulabilirsiniz. Damacanası gizli olmayan modeller çok daha büyük görünüme sahiptir. 

Su Sebili Nasıl Kullanılır? 

Kullanım amacı ve kullanım kolaylığı neredeyse tüm sebil modellerinde benzerlik gösterir. Sıcak ve soğuk su temin etmek istediğiniz sebilleri doğru alanlarda kullanmanız önemlidir. Damacana takmanız gereken modellerde öncelikle temizlik yapmanız gerekir. İç kısmında ve tankında iyice temizlik yaptıktan sonra damacanayı takmanız gerekir. Sadece su tankı olan modelleri kullanırken suyu doldurmadan önce tankın müsait olduğundan ve herhangi bir bileşeni bulundurmadığından da emin olmalısınız. Uzun süre tüketilmemiş olan suyun haznede çok fazla kalmamasına dikkat etmelisiniz. Hemen boşaltmalı ve yenisi ile değiştirmelisiniz. Aynı zamanda musluklu olan modellerde musluklar çok hafif yapıya sahiptir ve çok kolayca itilir. Bu nedenle baskı uygulamaktan kaçınmalısınız. Bardağınızın ağız yapısını çok hafif bir şekilde musluğuna değdirmeniz yeterli olacaktır. 

Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Çeşitli modelleri bulunan sebillere dair en çok sorulan sorulardan biri de su sebili nasıl temizlenir sorusudur. Su sebillerini temizlemek için modelleri göz önünde bulundurmalısınız. Damacanalı ya da tanklı olan modellerin tankını düzenli olarak nemli bir bezle deterjansız bir şekilde silerek tozunu alabilirsiniz. Damacanalı modellerde ise bir damacanayı ikinci kez tercih etmemelisiniz. Tankların içinde uzun süre su kalmasına da müsaade etmemelisiniz. Dijital ve elektrikli modellerin dış kısımlarını günlük toz alma şeklinde temizleyebilirsiniz. Islak mendil kullanarak lekelerini giderebilirsiniz. Musluklarını ise düzenli olarak yıkamanız gerekir. 

Su Sebili Kullanmak Hijyenik midir?

Suya hiçbir toz, kir ve yabancı madde karışmasına izin vermediği için sebillerin kullanımı oldukça hijyeniktir. Bu nedenle evlerden ofislere her alanda kullanımına daha çok yer verilir. 

Su Sebili Kullanmak Kolay mıdır?

Her türlü modeli kullanmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey musluklarını ittirmek ya da tuşlarına basarak suyun dolmasını beklemektir. Çok akıcı bir şekilde suyu bardaklarınıza kısa sürede doldurur. Üstelik hem sıcak hem soğuk su verebilir. 

Su Sebilleri Ucuz mudur? 

Genel olarak fiyatları ucuzdur. Yalnızca marka ve modellere göre ekstra aksesuar içeren ya da dijital göstergeleri bulunan, çift musluğu ve hem ısıtma hem soğutma mekanizması bulunan modellerde fiyatlar yükselebilir. 

  • Hangi Su Sebilini Almalıyım?

  • Kullanım ihtiyaçlarınıza göre, ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip, farklı markaların üretmiş olduğu su sebili modellerinden bir tercih yapabilirsiniz. Bununla birlikte, şık sunumlar ve dekoratif özellikli su sebili modellerinin de bulunduğu, zengin bir ürün yelpazesi kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siemens, Bosch, Beko, Arçelik, Uğur ve Vestel gibi Türkiye'nin ve dünyanın en tanınmış elektrikli ev aletleri tarafından üretilen su sebili modelleri, farklı özellikler taşıyor. Arıtmalı ve arıtmasız su sebili modelleri, şık ve estetik görünümlü tasarımlarıyla bulunduğu ortamın atmosferine dekoratif bir katkı da sunuyor. Madame Coco ve Paçi gibi ev dekorasyon ürünleri markalarının tasarım ürünleri arasında bulunan sebil modelleri, şık davetleriniz için hazırlayacağınız şerbet ve limonata gibi soğuk içeceklerin sunumlarında, kusursuz bir sunum gerçekleştiriyor. Sebil modelleri arasında yer alan diğer ürünler, tezgah üstü arıtmalı ve arıtmasız su sebili modellerinden oluşuyor. Ayrıca, yalnızca su arıtma işlemi gören cihazlar da bu kategoride en uygun fiyatları ile satışa sunuluyor. Goldmaster, Rainwater, Simfer, Aqua Tekno, Premier, SEG, Skytech gibi elektrikli ev aletleri üreticilerinin satışa sunduğu sebil modellerinin yanı sıra Awox, Meyan, Waterstation, Altus ve Bexel gibi dünyanın önemli elektrikli ürün markaları da zengin seçenekleri ile geniş yer buluyor.
  • Su Sebili Nasıl Kullanılır?

  • Ev ve ofiste en büyük yardımcılarınızdan biri olmayı hedefleyen su sebili, lezzetli sunumlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Su sebilleri, şık dizaynları ve kullanım avantajlarıyla, hızlı ve pratik bir biçimde birbirinden leziz içecekler hazırlamanıza imkan tanıyor. Çok küçük alanlarda bile kolayca yerleştirilmeye imkan veren kompakt tasarımı ile su sebili, bu yönüyle de fonksiyonel bir kullanım imkanı sunuyor. Su sebilinin üst bölümünde, su kaynağı olarak kullanacağınız damacanayı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz şişe yuvası bulunuyor. Güvenli ve sağlam bir biçimde damacanayı sabitleyen bu sistemle, oluşabilecek devrilme gibi kazaların önüne geçiliyor. Bazı su sebili modellerinin, direkt olarak su şebekesine bağlantı yapılmaya imkan veren tasarım özelliği bulunuyor. Bazı ürün modellerinde, damacana kullanılmaya gerek kalmadan, doğrudan şebeke suyunun kullanımına izin veriliyor. Sıcak ve soğuk suyu aynı anda elde etmenize imkan tanıyan izolasyon sistemi ile iki farklı sıcaklıktaki suyun birbirini etkilemesi engelleniyor. Su sebilindeki suyun, istenilen sıcaklık ve soğukluk ayarında tutulmasına imkan veren, termostat ayarları bulunuyor. Buna göre sıcaklık ve soğukluk seviyesini ayarlayabileceğiniz gibi dilerseniz sıcak ve soğuk suyu tek yönlü olarak da kullanıma açabilirsiniz. Ürünü kullanmayacağınız durumlarda, anahtar bölümünden kapatarak enerji tasarrufu sağlama imkanı bulunuyor. Su sebili modelleri, düşük enerji tüketimine sahip bulunuyor. Su sebili, özellikle iş yeri kullanımlarında büyük avantajlar sağlıyor. Sunum kolaylığı sağlayan bardak koyma aparatı, tek kullanımlık bardakların hijyenik biçimde muhafaza edilmesine katkı sağlıyor. Çok fazla insan sirkülasyonunun olduğu okul, hastane, devlet dairesi gibi kalabalık yerlerde, su sebili kullanımı, sağlıklı, hijyenik ve pratik çözümler sunuyor.
  • Su Sebili Nasıl Temizlenir?

  • Ofis ya da evde kullanılan su sebillerinin hijyenik olması en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Ürünün iki ya da üç ayda bir temizlenmesi sağlığınız için önemlidir. Su sebili temizliğinde, özel temizlik firmaları tercih edilebilir. Bu firmalar, su sebili temizliğini ozon kullanarak gerçekleştirirler. Sağlığa zarar vermeyen ozon, ofiste pek çok kişi tarafından ve daha yüksek oranda kullanılan su sebillerinin temizliği için en çok tercih edilen yöntemdir. Su sebilleri, özel temizlik ürünleri ya da doğal ürünler kullanılarak ev ortamında da temizlenebilir. Bu yöntemde, kullanılacak olan temizlik malzemesinden önce sebilin su haznesi tamamen boşaltılır. Tercih edilen temizlik ürünü hazneye doldurulur ve üzerine yaklaşık 2 litre kadar su eklenir. Ortalama 1 saat bekledikten sonra sebilin muslukları kullanılarak hazne boşaltılır. Temizlik maddesinin tamamen arındırılması için, musluklardan bir kaç kez temiz su akıtılır. Su sebili bu maddeden tamamen arındırıldıktan sonra tekrar kullanılabilir. Temizlik sırasında su sebilinin fişinin çekilmiş olması, herhangi olumsuz bir sonuca karşı alınması gereken bir önlemdir.
  • Su Sebili Nedir?

  • Su sebili, damacana suyunu kullanarak sıcak ya da soğuk su üreten makinelerdir. Ev ve ofislerde pratik kullanım sunan su sebilleri, günlük su ihtiyacını karşılamada ve çay ya da kahve yapmada kullanılan ürünlerdir. Farklı modeller daha farklı özellikler sunarken, satın alınacak ürün kullanıcının ihtiyacına ve bütçesine göre belirlenir. Bilindiği üzere, sağlıklı her insanın günde en az 2.5 litre su içmesi gerekir. Bu miktar, ortalama olarak 10 bardak su eder. İçilmesi gereken bu miktarı karşılamak, su içmeyi pratik hale getirmek ile kolaylaşır. Su sebili kullanarak, içmek istediğiniz sıcaklıktaki suyu kolayca içebilir ve su içme alışkanlığınızı pekiştirebilirsiniz. Ev ya da ofisinizde hazırda bulunan bir bardak ve toz kahve ile saniyeler içinde kahvenizi içmeye başlayabilirsiniz. Poşet çaylar kullanarak klasik çay ya da bitki çayları içebilirsiniz. Ayrıca, bir bardak sıcak su ile hazır çorba içebilir, açlığınızı hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz. Arıtma özelliği bulunan su sebillerini tercih ederseniz, sıcak ya da soğuk suyunuzu temizlenmiş sudan elde edebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/1
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Su Sebili

293 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 42 / 293 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?