Set Üstü Fırın

Mini Midi Fırınlar

Hem az yer kaplaması, hem de pratik kullanımı sayesinde mini midi fırınlar, mutfakların vazgeçilmez ekipmanlarıdır. Pasta, börek pişirmekten, ızgara balık ya da et yapmaya kadar uzanan geniş kullanım alanı, bu ürünleri daha da tercih edilir kılar. Beko, Simfer, Siemens gibi çeşitli markalardan ihtiyacınızı karşılayacak ve bütçenize uygun olan bir fırın seçebilirsiniz.

Midi Ve Mini Fırın Fiyatları

Mini midi fırınların fiyatları üretildiği malzeme, içerdiği ekipman sayısı, ızgara ya da çevirme gibi ek özellikleri ve elektrik tüketim oranına bağlı olarak farklılık gösterir. İhtiyacınız olan ürünü, evinizin konsepti, pişirme tercihleriniz ve bütçenize göre seçebilirsiniz. Ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken, ürün parçalarının temizlenebilir olması, termostat ayarları ve elektrik kullanım seviyeleridir.

Ürün fiyatlarına göz atacak olursanız, standart bir mini fırın fiyatı 100 TL'den başlayarak, fonksiyonlarına göre artarak 600 TL'ye ulaşır. Ortalama 40 litreden başlayan hacimlerde, iki ya da üç tepsili, standart donanıma sahip bir mini fırını 100 TL civarı bir fiyata satın almanız mümkündür. Fırının hacmi arttıkça, fiyatı da aynı oranda artış gösterir. Bunun yanında, piliç çevirme ve turbo fırın gibi özellikler de fiyat oranını etkileyen noktalardır. Fırınınızın dijital gösterge ya da trend tasarımlara sahip olmasını tercih ederseniz, bütçenize uygun ürünü geniş kategoriden seçebilirsiniz.

Mini Fırın Ne İşe Yarar?

Mini midi fırınlar, mutfakta büyük yer kaplamadan, pratik yemek pişirme aletleridir. Bu ürünler, yemeğini tadını bozmadan, damak tadınıza uygun lezzetler elde etmenizi sağlar. Yüksek ısıya duyarlı malzemelerden üretilen fırınlar, ısı ayarı ve termostat bulundurduğu için tercihlerinize uygun koşullarda yemek pişirmeye elverişlidir. Narin ısı ayarına ihtiyaç duyan pasta ya da börekleriniz de, bu fırınlarda dilediğiniz gibi hazır olacaktır.

Çeşitli fonksiyonlara sahip bu fırınlar, yemek pişirmenin yanında, hazırladığınız yemekleri sıcak tutmanıza, donmuş ürünleri servise hazırlamanıza da yardımcı olur. Cam kapakları sayesinde, kapağı açmadan yemeğinizi kontrol edebilir, ısı kaybını engellersiniz. Isı izolasyonu sayesinde, fırının ısısı uzun süre korunur ve yemekleriniz kendi ısısı ile pişmeye ya da servis için sıcaklığını korumaya eder. Farklı seviyedeki raf opsiyonları, tepsi ya da fırın kabı gibi farklı boyutlardaki ürünleri fırına koyabilme imkanı sunar. Evde kendi yoğurduğunu yapmayı tercih edenlerdenseniz, bu fırınlar yoğurt yapımında da sizlere yardımcı olacaktır.

Mini Fırın Mı Davul Fırın Mı?

Mini midi fırınların beyaz eşya dünyasına girişine kadar, davul fırınlar mutfaklarda önemli bir konuma sahipti. Akşam yemeklerinden, misafir sunumlarına kadar her yemek için davul fırın kullanılırdı. Zamanla, gerek teknolojik fonksiyonları, gerekse az yer kaplama avantajları sayesinde, mini fırınlar, davul fırının yerini aldı.

Davul fırınlar, her ne kadar geçmiş dönemlerde en çok tercih edilen ev eşyalarından olsa da, mutfakta büyük yer kaplar ve kullanım sonrası saklanması sorun yaratır. Mini fırınlar ise; hem az yer kaplar, hem de dilerseniz dolaplarınızda saklanabilir. Davul fırınların aksine, mini fırınlar pişirdiğiniz yemek ya da keklere ani ısı vermediği için pişirdiğiniz yemeği yakmaz, üzeri gibi içinin de kıvamında pişmesini sağlar. Mini fırınlar pişirmenin yanında yemeği sıcak tutma, buz çözme ya da ızgara gibi ek özellikleri ile de davul fırınların önüne geçer. Tasarımları ile mutfak dizaynınıza ve zevkinize uygun olan ürünü seçebilmeniz, mini fırını daha da avantajlı kılar. Fiyat olarak bakıldığında çok büyük farklılıklar olmamasına rağmen, mini ve midi fırınlar kullanım kolaylığı ve sunduğu fonksiyonlar ile çok daha avantajlıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mini Midi Fırınlar

395 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 37 / 395 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?