Şarj Cihazları

Telefon görüşmeleri, internet üzerinden yapılan araştırmalar ve sosyal medya hesaplarına günlük hayatta harcanan zaman sebebiyle günün büyük bir bölümü cep telefonları ile geçer. Tüm bu kullanımlar sonrası, cihazın şarjı azalır ve belli bir süre sonra biter. Ancak, gerek günlük işlemleriniz, gerekse telefon görüşmelerinize devam etmemek, işlerinizi aksatabilir. Bu durumda kullanımı kolay ve kaliteli bir şarj cihazı ile telefonunuzun bataryasını doldurabilir, gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şarj Cihazı Fiyatları

Farklı model ve özelliklerde şarj cihazları bulunur. Fiyatları etkileyen ilk özellik olarak şarj cihazının teknik avantajları gösterilebilir. Priz adaptörü ve USB kablosundan oluşan şarj setlerini kullanarak telefonunuzu kolayca şarj edebilirsiniz. Dilerseniz priz adaptörünü ve şarj kablosunu ayrı ayrı kulanabilirsiniz. Herhangi birinin yıpranması durumunda, hasarlı parçayı kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Benzer şekilde, aracınızın çakmak girişini şarj ünitesi olarak kullanabilir, araç kitine bağladığınız şarj kablosu ile priz adaptöründen aldığınız verimi alabilirsiniz.

Priz şarj aparatları gibi, alternatif şarj üniteleri de bulunmaktadır. Her bir ürünün farklı özellikleri vardır ve hepsi çeşitli avantajlar sunar. Çoklu şarj imkanı sunan geniş aparat girişli bir ürün sayesinde, aynı anda birden çok telefon şarj edebilirsiniz. Wireless şarj etme imkanı sunan teknolojik bir model ile son derece gelişmiş ve pratik bir cihaz kullanma imkanına erişebilirsiniz. Farklı model ve tasarımlardan gözünüze hoş gelen bir ürün tercih edebilirsiniz. Dilerseniz klasik bir ürün seçebilir, dilerseniz rengarenk bir ürünle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerinden hangisini seçeceğinizi, kişisel tercihleriniz belirleyecektir.

Doğru Şarj Cihazı Seçimi

Sizler için en doğru şarj cihazına karar verirken, ilk olarak kullandığınız telefonu göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle, seçtiğiniz ürünün telefonunuzu kolaylıkla şarj etmesini ve üründen beklediğiniz performansı almanızı sağlarsınız. Bunun yanında, şarj cihazının elektronik özelliklerine de dikkat etmek faydalı olacaktır. Kullandığınız telefonun kaç amper güç ile çalıştığını bilmeniz, tercih etmeniz gereken doğru şarj cihazını seçmenize yardımcı olur. Böylece, düşük ya da yüksek akımın telefonunuza vereceği sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Şarj cihazlarını seçerken, şarj kablosunun uzunluğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Böylece cihazınız prizdeyken rahatlıkla telefonunuza takabilirsiniz. Telefonunuz şarj olurken bile cihazınıza ulaşabilir, şarj olurken görüşme yapmanız tehlikeli olduğu için, diğer işlemleriniz için kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefonunuzun teknik gereksinimleri ve elektronik özelliklerini dikkate alarak, sizler için ideal olan şarj cihazını seçebilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şarj Cihazı Farkları Nelerdir?

Farklı özelliklerde, farklı tasarımlarda şarj cihazları bulunur. İlk olarak, şarj cihazını kullanırken ne gibi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemelisiniz. Böylelikle ideal ürünü tercih eder ve tek bir üründen birçok fayda sağlayabilirsiniz. Örneğin birden fazla telefon kullanıyorsanız, çoklu şarj üniteleri sizler için en ideal ürünlerdir. Sürekli seyahat ediyor, ya da telefonunuzun şarjının kısa sürede bitmesinden şikayet ediyorsanız, taşınabilir şarj üniteleri sizlere faydalı olacaktır. Stant şeklindeki şarj ürünlerini tercih ederseniz, hem farklı tasarımlı bir ürün kullanma imkanına erişir, hem de telefonunuz için sabit bir platform oluşturabilirsiniz. Dilerseniz şarj seti tercih ederek hem ev hem de arabada kullanabileceğiniz birçok aparata aynı anda ulaşabilirsiniz. Şarj edilebilir telefon kapakları sayesinde, gezerken ya da seyahatteyken de telefonunuzu otomatik olarak şarj edebilirsiniz.

Kullanacağınız şarj cihazının kablosunu kullanım dışı zamanlarda oval biçimde saklamak, kablonun kırılmasını engeller. Şarj cihazınızın, telefonunuzu şarj etmiyorken prizde bulunmaması, uzun süre kullanım ve herhangi bir riskli durum oluşturmamak adına önem taşır. Cihazın koruma talimatlarına uyduğunuz takdirde, aynı cihazı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şarj Cihazı Fiyatları

3.030 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Xiaomi
  2. Anker
  3. Spigen
  4. Case 4U
  5. Apple
  6. Samsung
  7. Plantronics
  8. Trust
  9. Ttec
  10. Belkin
  11. AUKEY
  12. LG
  13. Huawei
  14. Syrox
  15. S-Link
  16. Baseus
  17. Subzero
  18. Nokia
  19. INOVAXİS
  20. Syronix
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kablosuz Şarj
 5. Hızlı Şarj (Quick Charge)
 6. Qualcomm Quick Charge
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Seyahat Şarjı
 9. Bağlantı Tipi
 10. Araç Şarjı
 11. Satıcı A-Z

Şarj Cihazları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/16113
Başa dön