Yepyeni özellikleri ve tasarımı ile ilan edilecek olan iPhone 13, pek çok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Gelişmiş özelliklerle gelmesi beklenen cihazın, şık bir dış tasarımla birleşerek kullanıcıların favori ürünü olması zor olmayacak gibi görünüyor. Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Apple ayrıcalığına sahip olmak isteyenlerin tercih edeceği bir ürün olacak iPhone 13’ün, önceki modellerden ilham alınarak güçlendirilen donanımı sayesinde birçok işlemi aynı anda sorunsuz biçimde yapması bekleniyor. Özellikle kamera performansı ve görüntü kalitesi ile rakiplerinden ayrılması öngörülen cihazın, farkını belli edecek değişik işlevsel özelliklerle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tasarımı ve Gücü ile Dikkatleri Üzerine Çekecek

iPhone 13, gelişmiş özellikleri ile olduğu kadar tasarımı ile de herkesin ilgisini çekecek bir cihaz olmaya aday duruyor. İncelik ve zarafet ön plana alınarak tasarlanan akıllı telefon, piyasadaki en yeni ve gelişmiş iPhone modeli olmasının hakkını veriyor. Son senelerde en büyük yatırımlarını işlemciler üzerine yapan ve bu konuda kendini sürekli geliştirerek kullanıcılarına ayrıcalıklı olduklarını hatırlatan Apple, iPhone 13’ü de son derece güçlü bir işlemciyle sunuyor. Bunun yanı sıra yüksek çözünürlüğe sahip kamerası ve 5G desteği ile gelmesi beklenen akıllı cihaz, kullanıcıların elinden düşürmeyeceği bir ürün olmaya aday duruyor. Geliştirdi her üründe çıtayı bir üst seviyeye taşımayı başaran firma, iPhone 13 ile de kullanıcılarına bambaşka bir deneyim vadediyor. Cihazı kullanırken ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmeniz için elinden gelen performansın en iyisini sizlere sunacak olan iPhone 13, teknolojinin bütün desteğini arkasına alıyor ve geleceği cebinize taşıyor. iPhone 13, uzun çalışmalar sonucu edindiği güçlü işlemcisinin ve gelişmiş özelliklerinin yanında hafif dokunuşlarla değiştirilen dış tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. iPhone 13 de ufak çentik oynamaları ve incelik ayarları sayesinde diğer iPhone'lara oldukça yakın ama aynı zamanda farklı bir tasarımla geliyor.

Keskin hatlara sahip olması beklenen ürün, uzun zaman boyunca yapılan çalışmaların bir sonucu olarak şekil alıyor. Değişik standartlar göz önüne alınarak üretilen iPhone 13, ele tam biçimde oturması ve rahat bir kullanım deneyimi sunması açısından ideal incelikte üretiliyor. Dayanıklı malzeme kullanılarak tasarlanan cihaz, tıpkı kendinden önceki modellerde olduğu gibi düşme, çarpma gibi beklenmedik etkilere karşı korumalı oluyor. Daha az zarar görmesi için darbeye karşı dayanıklı özel malzemelerle kaplanan iPhone 13, bu sayede daha uzun ve sağlıklı bir kullanımı hedefliyor. Cihazın dış tasarımı sadece gözle görüldüğünde bile ne kadar sağlam olduğunu kanıtlayan çizgilerle üretiliyor. Ekran kaplaması da yine olası darbe ve çizikler için dayanıklı şekilde tasarlanan iPhone 13’ün ön yüzeyinde herhangi bir tuş barındırmaması dikkat çekiyor. Daha modern ve kullanışlı bir görünüme bu sayede sahip olan akıllı telefon, arka kapakta klasik şekilde ilerlemeyi seçiyor. İlk iPhone modelinden bu yana aynı arka tasarıma sahip olan ancak son cihazlarda Apple logosunun yerini değiştiren firmanın, iPhone 13 modelinde de arka kısımda güçlü bir kamera sensörü, dahili flaş ve logo kullanması bekleniyor. Son derece zarif ve kullanışlı bir cihaz olması beklenen iPhone 13, birbirinden güzel ve daha önce denenmemiş renk seçenekleri ile geliyor. Ayrıcalık hissini bu sayede daha net bir biçimde vurgulamayı başaran firmanın, bu modelde ağırlığı biraz artırması bekleniyor. iPhone 13’ün sahip olduğu güçlü işlemci ve kamera sisteminin cihazın içinde kaplayacağı yer diğer modellere göre daha fazla olacağından akıllı telefon ufak bir ağırlık farkıyla geliyor.

Daha Gerçekçi Bir Ekran Deneyimi

iPhone 13, ince tasarımı sayesinde tek elle rahatça kullanılması için ideal özelliklere sahip olarak geliyor. Diğer iPhone modellerinden daha gelişmiş bir ekrana sahip olacak olan akıllı cihaz, göze en yakın ekran deneyimini bu sayede sunmayı planlıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı ekranı sayesinde cebinizde ya da çantanızdayken dahi güvenle taşıyabileceğiniz ürün, uzun çalışmalar sonucu üretilen bu ekran ile rakiplerinden sıyrılarak öne çıkmayı başarıyor. Apple firması tarafından geliştirilen özeli teknolojilerle bezenen cihaz, kısa sürede favoriniz olmayı başarıyor. Ürünün bir diğer dikkat çekici yanı da bir önceki modelde ortaya çıkan seramik kaplama oluyor. Apple’ın darbe emici özelliğe sahip olan seramik kaplama teknolojisi iPhone 13 ile birlikte biraz daha geliştirmesi ve cihaza başarılı bir şekilde entegre etmesi bekleniyor. Telefonu demir bir ağ gibi saran bu özellik sayesinde cihazınız aldığı darbelere karşı güçlü bir performans sunuyor ve istenmeyen durumların da bu sayede önüne geçilmiş oluyor. Günlük kullanım sırasında ufak çiziklerden etkilenen cihazlardan biri olmayacak olan iPhone 13, gelişmiş ekran deneyimini de bu sayede daha üst düzey yaşamanıza olanak tanıyor. Ürün aynı zamanda toza ve su sıçramalarına da dayanıklı olarak üretiliyor. iPhone deneyimini her zaman her yerde yaşamanıza fırsat veren bu güzel özelliklerle tasarlanan iPhone 13, tıpkı önceki iPhone modellerinde olduğu gibi size güvenli bir akıllı cihaz deneyimi sunmayı başarıyor.

iPhone 13, üstün özelliklere sahip bir ekranla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Grafik özelliklerin üst düzey olarak tasarlandığı akıllı cihaz, kullandığı özel teknoloji sayesinde farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Güçlü işlemcisinin gelişmiş ekranıyla birleşmesi sonucunda bir telefondan beklenen en gerçekçi görüntü kalitesine ulaşmayı başaran iPhone 13, kontrast oranı sayesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. iPhone 13’te yer alan ekranın gelişmiş özellikleri ile beraber, oyun oynarken, video izlerken ya da günlük olarak yaptığınız yazışmalar sırasında gözünüz daha az yoruluyor. Akıllı cihaz ayrıca sahip olduğu gelişmiş ekran ile görüntü deneyiminizi sürekli optimize ederek daha üstün bir izleme sunuyor. iPhone 13 için tasarlanan tüm gelişmiş özellikler bu denli ileri bir ekran teknolojisini içinde barındırması sebebiyle daha verimli bir kullanım vadediyor. İzlediğiniz videoların, çektiğiniz görüntülerin ve oynadığınız oyunların daha gerçekçi bir hal almasına fırsat tanıyan bu ekran deneyimi sayesinde ayrıntılara daha hakim bir biçimde tüm bunları yapmanız sağlanmış oluyor. Güçlü teknoloji ile sağlamlaştırılan ekran aynı zamanda parmak izi önleyici sistemi ile de dikkat çekiyor. Parlak bir ekrana sahip olan tüm akıllı cihazlarda karşılaşılan büyük bir sorun olan ve izleme kalitesini düşüren bu durum iPhone 13’ün ekranında kullanılan teknoloji ile sorun olmaktan çıkıyor. Böylelikle ekranınız sürekli kirlenmeden ve seyir kaliteniz düşmeden cihazı kullanmanız sağlanıyor.

Gelişmiş Çipi Sayesinde Artık Çok Daha Güçlü

Apple, üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği teknolojilere her dönem bir yenisini ekliyor. Çok beğenilen ve olumlu yorumlar almayı başaran yeni çip tasarımı sayesinde daha güçlü akıllı telefonlar üretmeyi hedefleyen ve başarılı olan firma, iPhone 13 modelinde de mevcut çipini daha güçlü hale getiriyor. Cihazın tüm özelliklerini kontrol etmeye yarayan ve yönlendirmeyi sağlayan çip tasarımı, akıllı telefonların beyni olarak adlandırılıyor. Neural Engine teknolojisini çiplerine uyarlayan Apple’ın bu teknolojiyi geliştirmeye ve özelliklerini daha sağlam hale getirmeye çalıştığı biliniyor. Beğenilen en yeni iPhone modellerinde kullanılan bu teknoloji iPhone 13 modelinde de karşınıza çıkıyor. Sektörün en çok konuşulan ve üzerine yorum yapılan olaylarından biri olarak kabul edilen çip seti teknolojisi sayesinde dikkatleri üzerine çeken ve duyurulacak her yeni cihazı merakla beklenen firma, yine büyük bir adım atarak farkını gücü ile yaratacak iPhone 13’ü duyuruyor. Bir akıllı telefonun çok üstünde bir performans sunan çip teknolojisi ile bilgisayarlarla yarışacak olan iPhone 13, piyasadaki en kuvvetli cihaz olmaya aday duruyor. Herkesçe kullanılan pek çok profesyonel ürünün performansını tek bir cihaza entegre etmeyi başaran ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan güçlü çip ile gelecek olan iPhone 13, hem donanım hem de yazılım anlamında kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmayı vadediyor.

Son zamanlarda yapay zeka kullanımının da üst düzeye çıktığı bilinen akıllı telefonlar içinde yerini daima sağlama alan ve diğer cihazlardan farklı özelliklerini her zaman kanıtlayan iPhone modelleri içinde en güçlü ve dikkat çekici model olmaya aday olan iPhone 13, tüm bunları yaparken güç tasarrufunu da es geçmiyor. Tam verimle çalıştığında bile güçten tasarruf eden akıllı işlemcisi sayesinde pil tüketimini en az seviyede tutan iPhone 13, yüksek hızlı işlemlerde bile kesinlikle ısınmıyor. Geliştirilen yazılımlarla sürekli desteklenen iPhone modelleri, iOS versiyonlarıyla tam şekilde uyum gösteren özellikleri sayesinde her yeni yazılım güncellemesinde yeni bir cihaza sahip olmuşsunuz hissi yaratmayı başarıyor. Sürekli güncellenen iOS versiyonları ile ufak hataları anında kapatan ve kullanıcılarına sorunsuz bir kullanım deneyimi kazandırmak için elinden geleni yapan Apple, iPhone 13 modellerinden sonra da bu tavrını sürdüreceğe benziyor. Yepyeni seçenekler ve özelliklerle gelen yeni yazılım güncellemeleri ile pek çok uygulamanın kişisel hale getirilmesi mümkün oluyor. Elinizden düşürmek istemeyeceğiniz ve gün içinde en büyük yardımcınız olmak için çalışan iPhone 13 ile farklı bir cihaza ihtiyacınız kalmıyor. Konuşma, mesajlaşma, video izleme, fotoğraf çekme gibi çok temel işlemlerin yanı sıra takvim, sağlık verileri, sesli kitap, dosya arşivleme, ipuçları gibi pek çok faydalı uygulamaya sahip olan ürün, sürekli güncelleniyor ve farklı işlevsel özellikler kazanıyor. Cüzdan olarak da kullanabileceğiniz iPhone 13, güvenliği ön plana alan sağlam koruma sistemi sayesinde son derece rahat bir biçimde işlemlerinizi halletmenize olanak tanıyor.

Kamera Denildiğinde Akla iPhone 13 Gelecek

iPhone 13 modelinin içeriğinde barındırdığı pek çok pratik ve kullanışlı özelliğin yanı sıra kamera performansı ile de ilgi toplaması bekleniyor. Akıllı telefonlara entegre edilen kamera sistemlerini daima en iyi şekilde temsil etmeye çalışan ve geliştirdiği her modelde kamerayı bir miktar daha güncel ve güçlü hale getiren Apple, iPhone 13 modelinde de hem fotoğraf hem de video kalitesinin üst düzey olması için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Profesyonel kameralarla yarışan ürünler ortaya çıkarmasıyla ünlü olan ve mobil fotoğrafçılık kavramının gelişmesinde ön ayak olarak bilinen firma, her yeni cihazında kamera sistemini kullanıcıları şaşırtacak düzeyde geliştirmeyi başarıyor. Özellikle kullandığı çoklu kamera sistemi sayesinde son derece kaliteli fotoğraf ve videolara ulaşmanızı sağlayan ürünler tasarlayan Apple, iPhone 13’te de bu geleneği sürdürüyor. Geniş ve ultra geniş lensleri telefonun içine eklemeyi başaran cihazlardan sonra üstün bir kamera performansı ile gelmesi beklenen iPhone 13, birbirinden farklı diyafram açıklıklarına sahip sensörleri ve yardımcı ışık gibi elemanların kullanımı ile ilgi çekecek gibi duruyor. Gece modu özelliğini her telefon modelinde biraz daha geliştirip düşük ışık koşullarda harika fotoğraflar çekilmesine fırsat veren Apple, iPhone 13 cihazında da bu özelliği ön plana alıyor.

Gündüz ve gece fark etmeden son derece net ve ışıktan tam verimle faydalanan fotoğraflar çekmenizi sağlayacak olan iPhone 13, keskin görüntüler elde etmenize olanak tanıyor. Telefonunuzu elinize alıp kamerayı açtığınız an çok rahat bir biçimde kontrol edebileceğiniz cihaz, bir fotoğrafçı gibi hissetmenizi sağlıyor. Farklı çekim modlarını bir araya toplayıp istediğiniz gibi çekim yapmanızı sağlayan ürün, fotoğraf çektikten sonra yapmanız gereken rötuşları da en aza indiriyor. Fotoğraf kalitesinin yanı sıra video kalitesi ile de öne çıkmayı başaran iPhone 13, yüksek kaliteli görüntüler kaydetmenize olanak tanıyor. Üstün kalitedeki renk deneyimi ile baktığınızda bile hemen diğer cihazlardan ayırmanızı sağlayan pek çok özelliği ile beraber gelen iPhone 13, muhteşem fotoğraflar ve videolar çekerek harika anılar biriktirmenize olanak tanıyor. Bir önceki modelde Dolby Vision formatı kullanan ve bu sayede 4K çözünürlüklü videolar çekilmesine olanak tanıyan firma, iPhone 13 ile kullandığı formatı geliştirerek bir adım daha öne taşımayı başarıyor. Çekilen görüntülerden alınan baskılar ya da bilgisayar gibi daha büyük ekranlı cihazlardan izlenen bu görüntüler, bu sayede daha gerçekçi bir renk ve doku deneyimi sunuyor. Otomatik netleme, renk ve ışık ayarı, farklı çekim modları ve video kaydı sırasında fotoğraf karesi yakalayabilme gibi çok sevilen diğer özellikler de iPhone 13 ile daha gelişmiş bir hal alıyor.

iPhone 13 Nasıl Bir Güvenlik Performansı Sağlayacak?

Apple, geliştirdiği tüm ürünlerde gizlilik ve güvenliği ön planda tutması ile tanınıyor. Cihazlarında kullanılan farklı özellikler sayesinde kullanıcı güvenliğini ön plana alan firma, iPhone 13 modelinde de bu tavrını devam ettiriyor. Güvenlik önlemleri ile korunan ekran ve uygulamalara erişim gibi ana konuların dışında, cihazda yer alan fotoğraf, video, belge ve notlar gibi diğer önemli alanlar da sadece telefonu kullanan kişiler tarafından kullanılacak biçimde gizleniyor. Farklı şifre sistemleri ile korunan bu kısımlara sadece kullanıcıların erişimi sağlanıyor ve bu sayede bilgi güvenliği sağlanmış oluyor. Şifrelenen mesajlar, tam koruma sağlayan bulut sistemi ve daha pek çok güzel özellikle gelen iPhone 13, verilerinizi ve sizi önemsiyor.

iPhone 13’ün Batarya Kapasitesi Nasıl Olacak?

Batarya konusu cihazın güçlü özelliklerini keşfeden her kullanıcı için özellikle üzerinde durulması gereken bir konu olarak öne çıkıyor. iPhone 13’te yer alan güçlü işlemci ile yürütülen pek çok uygulama bataryanın hızlı bir biçimde tükenme ihtimalini de gözler önüne seriyor. iPhone 13 tasarımında kullanılan güçlü batarya ise tüm bu endişeleri ortadan kaldırmayı başarıyor. Enerji tasarrufu yapabilen bir çip ile donatılan akıllı telefon, her türlü gereksiz enerji kaybını önüne bu sayede geçebiliyor. Uzun saatler boyunca verimli bir şekilde kullanabileceğiniz cihaz, sizi yarı yolda bırakmıyor ve sürekli şarj etme problemi ile uğraşmanızın da önüne geçiyor.

Neden Bir iPhone 13 Almalıyım?

iPhone modellerinin tümü kullanıcılara farklı ve benzersiz bir deneyim vadetmeleriyle biliniyor. Başka cihazlarda olmayan pek çok yeni özelliği her sene geliştirdiği cihazlara eklemeyi başaran Apple firması, verdiği yazılım desteği ile de daima kullanıcılarının yanında olduğu hissini aşılamayı sürdürüyor. Son teknoloji kullanılarak ortaya çıkarılan iPhone 13, hem donanımsal özellikleri hem de tasarımı ile kullanmaktan oldukça keyif alacağınız bir akıllı telefona dönüşüyor. Yüksek performans hissini her adımda daha iyi fark edip kısa sürede kavrayacağınız bu cihaz, üst düzey özellikleri ile vazgeçilmeziniz oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 13 iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Apple
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 13
iPhone 14
iPhone 14 Pro
iPhone 13 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 12
iPhone 12 Pro Max
iPhone 11
iPhone 14 Plus
iPhone 15 Plus
iPhone 13 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
Diğer iPhone Modelleri
iPhone SE
iPhone XR
iPhone XS
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?