Banyo Ürünleri

Banyo ve duş aksesuarları, fonksiyonel kullanım özellikleriyle pratiklik sunuyor. Banyo ürünleri en temel ev ihtiyaçları arasında yer alıyor. Bireylerin temizlik ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan banyo ve duş malzemeleri, beklentileri üst düzeyde karşılıyor. Nitelikli bir duş ve temizlik için sahip olunması gereken ürünler, birçok açıdan avantaj sağlıyor. Duşta geçirilen sürenin azalmasına yardımcı olan ürün çeşitleri, ergonomik tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edilen her bir aksesuar ve banyo ürünü, uzun süre aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Kısa vadede yeni bir duş aksesuarına ihtiyaç bırakmayan kategori ürünleri, uzun vadede tasarruf yapmayı da mümkün kılıyor. Banyoların daha modern ve şık görünmesine katkı sağlayan ürünler, hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Banyo aksesuarlarını değiştirmek isteyen ya da yaşam alanlarını kendi isteklerine göre yeniden dekore etmek isteyen bireylere önerilen modeller, kaliteli ve fonksiyonel alternatifler arasında bulunuyor.

Sürgülü Kapı Sistemiyle Güvenli Bir Kullanım Olanağı Sunan Duşakabin Modelleri

Kategoride yer alan duşakabin modelleri, cam kapıları ve tutma kulplarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Duş teknesi ve ön panel sistemiyle kullanıcıları memnun eden duşakabinler, duş alırken dış zemine su sızdırmıyor. Sürgülü kapı kullanılan modeller, banyodaki diğer aksesuarlar ile uyum sağlıyor. Desenli camların kullanılması, işçilik özelliklerini ön plana çıkarıyor. Ürünler, alüminyumla kaplandıklarından uzun süre kullanılabiliyor. Paslanmaz ayak sistemi sayesinde güvenli bir kullanım olanağı sunan duşakabinler, duş teknesi derinliği sayesinde biriken suyun dışarıya taşmasını ölüyor. İdeal genişlik ve yüksekliğiyle rahat bir duş almayı kolaylaştıran ürün seçenekleri, demonte olarak tüketicilere teslim ediliyor. Kullanım kılavuzu ve kurulum için gerekli olan bağlantı aparatları ile birlikte sunulan modeller, kılavuzda yer aşan yönergeler takip edildiğinde uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Ayarlanabilen Başlıklarıyla Hızlı Bir Şekilde Duş Almayı Kolaylaştıran Setler

Kategoride yer alan duş setleri, duş kalitesini artıran önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Fonksiyonel kullanım olanağı sunan modeller, ABS malzemeden imal edilen tepe aparatı, el duşu aparatı ve sabunluk ile birlikte sunuluyor. El duşunun rahatlıkla hareket ettirilebilmesi beklentileri karşılıyor. Bireylerin hareket kabiliyetini sınırlandırmayan duş setleri, duşakabin içerisinde fazla yer kaplamıyor. Paslanmaz sürgü borusu ve spiral hortum istenilen tarafa yönlendirilebiliyor. Yükseklik ayarı bulunan duş setleri, bireylerin boy uzunluklarına göre ayarlanabiliyor. Duş başlığının boru üzerinde aşağı ve yukarı hareket ettirilebilmesi hızlı bir şekilde duş almayı kolaylaştırıyor. Asansör sistemi duş esnasında avantaj sağlıyor. Montaj vidaları ile birlikte gelen duş setleri, kolaylıkla kuruluyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Banyo Ürünleri ve Fiyatları

Evinizde daha rahat duş alabilmek ve banyonuzu konforlu bir şekilde değerlendirebilmek için yararlanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Banyo ürünleri ve fiyatları açısından bakıldığında olumlu niteliklere sahip olan bu gereçler mobilya, duş sistemleri, batarya ve musluk gibi alt kategorilere ayrılır. Banyonuzun her bir noktasına özel olarak geliştirilmiş çok sayıda aksesuar ve gereç bulunması bu alanın tasarımını da zevkleriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda yeniden biçimlendirebilmenizi mümkün kılar. Dekoratif görünümlü kirli çamaşır koyma sepetleri kapaklı tasarımlarıyla koku yaymayı da önler. Çamaşır makinenize atıp yıkayacağınız ürünleri sepetten kolayca alıp beyaz ve renkli olanları birbirinden ayırarak temizleyebilirsiniz. Alanı daha verimli kullanmayı mümkün kılan banyo ürünleri arasındaki dolaplar pratik bir şekilde monte edilebilir. Aynalı kapaklarıyla yüzünüzü yıkarken ya da tıraş olurken size yardım eden dolaplar, ergonomik kulpları ve yumuşaklık yaratan menteşeleriyle rahatça açıp kapatabilirsiniz.

Banyonuzun Görünümünü ve Kullanışlılığını Geliştiren Ürünler

  • Dayanıklı MDF malzemeden üretilen dolaplar tek kapaklı modellerin yanı sıra çift kapaklı çeşitler de içererek banyonuzun fiziki özelliklerine göre seçim yapabilmenizi sağlar.
  • Banyo ürünleri içerisinde dikkat çeken evye bataryalarını kullanarak su akışını kolayca kontrol edip sıcak ve soğuk suyu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Parlak görünümlü musluklar ve ergonomik şekilde açılıp kapatılarak su kaybını önleyen bataryalar dekoratif bir dizayna sahiptir.
  • Alt dolaba da sahip olan banyo dolabı takımları geniş alt kısımda temizlik ve bakım malzemelerine yer verebilmeniz için yeterli alanı yaratır.
  • Çöp kovası ve tuvalet fırçası içeren setlerle banyonuzu hijyen koşullarına uygun hale getirip steril bir şekilde kullanabilirsiniz.

Temizlik ve Şıklığı Bir Arada Sunan Banyo Ürünleri

Ayağınızı kullanarak kapağını açabileceğiniz çöp kovaları suya karşı dayanıklı yüzeyleriyle çürüme, paslanma gibi sorunlar yaşamanızı önler. Duş başlıklarıyla banyo yaparken suyu tazyikli ya da düşük şiddetli şekilde akıtarak vücudunuza tutabilirsiniz. Farklı püskürtme modlarına sahip duş başlıkları dayanıklı hortumlarıyla delinme ve su kaçağı gibi can sıkıcı problemlerin de önüne geçer. Banyo ürünleri içerisinde yer alan klozet kapakları çocuklara ve yetişkinlere özel modellerle ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz ürünler sunar. Duşakabin çeşitlerini de içerisinde barındıran banyo ürünleri ile duş alırken etrafa su saçılmasını önleyen duşakabinlerden birini tercih edebilirsiniz. Kapaklı yapılarıyla kolayca içerisine girip duş alabileceğiniz duşakabinlerin geniş su olukları tıkanıklık problemlerine de çözüm getirir. Açık renkli ve saydam dizaynlarıyla banyonuza ferahlık katan duşakabin çeşitleri ıslak elle rahatça açılabilen kulplu kapaklarındaki contalarla su sızıntısının da önüne geçer. 

Verimlilik Yaratan Dekoratif Banyo Ürünleri 

Kullanıcıları için banyoda geçirdikleri süreyi daha verimli hale getiren ürünler içerisindeki banyo bataryaları hem duş başlığından hem de çeşme başlığından su alabilmenizi sağlar. Tek bir hareketle suyun nereden akacağını belirleyebileceğiniz gibi hassas ayarlama özelliğiyle suyun sıcaklığını da belirleyebilirsiniz. Banyo organizerleriyle sabun, şampuan gibi ürünleri yerleştirebileceğiniz alanlar elde edersiniz. Sürgülü duş setlerini sipariş ederek duş başlığını sabitleyerek ya da tek elinizle kullanarak değerlendirebilirsiniz. Banyo ürünlerinden biri olan havlupanlar ile havlularınızı asabileceğiniz alanlara sahip olursunuz. Kapılarda kullanabileceğiniz askılıklarla bornoz, havlu ve giysilerinizi asabilirsiniz. Banyo paspaslarını sipariş ederek ayaklarınızın kaymasını önleyen ve yumuşaklıklarıyla rahatlık yaratan hijyenik paspaslardan yararlanabilirsiniz. Yumuşak kumaşlara sahip cepli ve askılıklı bornoz setleri aracılığıyla duştan sonra giyebileceğiniz konforlu bir banyo ürününe sahip olursunuz. Klozet takımlarıyla klozete takabileceğiniz şık ürünlerle dekorunuzu geliştirebilirsiniz. Banyo havluları başı ve vücudu kurulamak için idealdir. Tavan ve duvar lambalarıyla banyoları ışıl ışıl aydınlatmak mümkün hale gelir.

Banyo Dekorasyonuna Önem Veren Bireylerin Tercihleri Arasında Yer Alan Endüstriyel Ürünler

Kategoride yer alan endüstriyel banyo ürünleri, set halinde sunuluyor. Diş fırçası, macun, sıvı sabun gibi malzemeleri muhafaza etmeyi kolaylaştıran tasarım ürünleri, banyolarda farklı bir atmosfer oluşturuyor. Kişisel eşyaların organize edilmesini kolaylaştıran endüstriyel banyo ürünleri, kolaylıkla temizlenebiliyor. Hijyenik bir kullanım olanağı sunan sıvı sabunluklar, tezgah üzerinde kullanılabileceği gibi isteğe bağlı olarak duvara da monte edilebiliyor. Yedeklik aparatı ile birlikte sunulan tuvalet kağıtlıkları, banyo dekorasyonuna önem veren bireylerin tercihleri arasında yer alıyor. Çöp kutusu ve WC temizlik fırçası modelleri takım halinde alınabiliyor. Paslanmaz el kurutma makineleri yaşam alanlarında kullanılabileceği gibi ofis, kafe, alışveriş merkezi, hastane ve okul gibi alanlarda da aktif bir şekilde kullanılabiliyor. 360 derece dönebilen üfleme başlığı elleri hızlıca kurutuyor. Kategoride yer alan havluluk ve saç kurutma makinesi tutucu aparatlar banyoların dağılmasını önlüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/10
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Banyo Ürünleri ve Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Banyo & Mutfak
Banyo & Mutfak
Banyo Mobilya
Banyo Mobilya
Duş Sistemleri
Duş Sistemleri
Batarya & Musluk
Batarya & Musluk
Banyo Aksesuarları
Banyo Aksesuarları
Vitrifiye
Vitrifiye
Tesisat
Tesisat
Banyo Aydınlatma
Banyo Aydınlatma
Eviye
Eviye
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?