En Ucuz Halı Örtüleri

Şık ve zarif tasarımlarıyla halı örtüleri, ev dekorasyonunu tamamlayan, uygun maliyetli ve pratik kullanımlı aksesuarlar arasında bulunuyor. Salon, mutfak, oturma odası gibi hareketli mekanlarda kullanabileceğiniz farklı desen ve renklere sahip örtüler, evinizin eskiyen atmosferini değiştirerek, yepyeni bir soluk kazandırıyor. Konforu ve leke tutmayan yapısı nedeniyle tercih edilen halı örtüleri, kalabalık aileler ve kalabalık ev toplantılarında kullanılan vazgeçilmez dekorasyon parçaları arasında yer alıyor. Eskimiş ve yıpranmış halılarınız halı örtüsüyle, uzun bir süre daha kullanılabilir bir forma bürünüyor.

Halı Örtüsü Modelleri

Halı örtüsü modelleri, konfor duygusunu arttıran yumuşacık bir dokumaya sahip, kaliteli ve özel kumaşlarla üretiliyor. Tüylenmeyen dokusu sayesinde deforme olmayan halı örtüsü etrafa tüy topakları bırakmıyor. Köşeleri ve lastikli kenarları ile pratik bir kullanım sunuyor. Bu kenarlar sayesinde halıyı tam olarak kavrayan halı örtüsü, toplanma ya da kayma gibi sorunlara neden olmuyor. Nefes alabilen özel dokuması, halılarınızın hava ile temasını sağladığı için bakterilerin ve dolayısıyla kötü kokuların oluşumuna engel oluyor. Antibakteriyel özellikleri ve sağlığa olumlu katkısı ile tercih edeceğiniz halı örtüsünü, elektrik süpürgesiyle pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabildiği gibi, lekeler de bu örtülere kesinlikle tutunamıyor. Açık renkteki halılarınız bu örtülerle korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Çok kısa bir süre içinde kuruyan örtüler, sahip oldukları ölçüleri koruyarak, çekme yapmıyor. Yıkandıktan sonra buruşmayan bir kumaşa sahip olan halı örtülerini ütülemeden kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaşıyla, ne kadar yıkanırsa yıkansın, solmayarak canlı kalabilen dokusundan dolayı, yıllarca dayanıklılığını koruyor. Yumuşak yüzeyi ve antibakteriyel dokusu özellikle çocuklu ve kalabalık ailelere; konfor, sağlık ve hijyen açısından güvenle kullanma imkanı veriyor. Herhangi bir lekelenme durumunda, örtünüz halınızı koruyacağı için, sizi her defasında vakitsiz bir halı yıkama problemi yaşamaktan kurtarıyor. Lastikli halı örtülerinin yanı sıra, halı kılıfı olarak adlandırılan, lastiksiz modeller de bulunuyor. Lastiksiz modeller, konforlu ve kaliteli bir dokuya sahip dokumalarıyla dikkat çekiyor. Kir geçirmeyen özellikte olan halı kılıflarını, çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Evinizde kullandığınız ya da kullanacağınız konsepte göre, zevkinizi, rahatlık anlayışınızı da göz önüne alarak, yarattığınız stillerin en kuvvetli tamamlayıcılarının başında halılar ve dolayısıyla halı örtüleri yer alıyor. Halı seçerken olduğu gibi halı örtülerini ya da kılıflarını seçerken de bazı mühim noktaları gözden kaçırmamak gerekiyor: Hareketli bir bir stille dekore edilmiş bir evin odalarında kullanılacak halı örtülerinin, sade veya desensiz olanlardan seçilmesi doğru tercihi oluşturuyor. Mobilyalar, düz ya da hareketsiz bir tarzda ise bu kez, halı örtülerinin desenli ve daha canlı olmasıyla uyum ve görsel bütünlük yakalanıyor. Konseptle uyumlu renk seçimleri, yaşam alanlarınızdaki bütünlük hissini eksiksiz bir şekilde hissetmenizi sağlıyor. Modern temalar, düz ve çağdaş stiller halı örtülerinde de kullanılıyor. Akdeniz esintileri, doğadan pürüzlü dokular, açık parlak renklerle dizayn edilmiş örtüler algıları açıyor. Modern temalar tekdüze ve sıkıcı geliyorsa, klasik temalarla hazırlanmış örtüler de bulunuyor. Pudralar, kahveler, mürdümler, ekrular, desensiz yüzeyler, etnik desenler, sarmaşıklar, çiçekler, maskülen ve feminen dokular, jakarlı, kabartmalı, geometrik hatlar gibi pek çok desen, renk ve dokunun kullanıldığı halı örtüsü tasarımları, zengin bir seçenek skalasıyla keşfedilmeyi bekliyor.

Halı Örtüsü Fiyatları

Halı örtüsü fiyatları, kullanılan malzemenin özelliklerine, kalitesine, renk çeşitliliğine, desenine, dokusuna, kumaş kalitesine göre değişiyor. Değişik ebat ve boylarda üretilen halı örtüleri ve halı kılıfları, bu ayrıntılara bağlı olarak yine farklı fiyat etiketlerine sahip oluyor. Kullandığınız halının boyutuna göre vereceğiniz siparişlerinizle, halı örtüsü fiyatları kesin olarak bilginize sunuluyor.

Halı Örtüsü

198 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Brillant
  2. Aksu
  3. HomeStill
  4. GadaHome
  5. Armada
  6. Country
  7. Ladystone
  8. Prado
  9. Keyshome
  10. Latuda
  11. Nur Home
  12. Acassia Home
  13. Plato
  14. Elleser
  15. Hiper
  16. Lia Home
  17. My Home Halı
  18. Welsoft
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/60006945/80195002
BAŞA DÖN