Kitaplıklı Ders Çalışma Masası

Okuyan, yazan, bilgisayar kullanan herkesin ihtiyacı çalışma masası takımları, farklı modelleri ile işlevsel kullanım alanı yaratıyor. Çalışma masası; ders çalışan çocukların ve gençlerin odalarında, çalışanların ofislerinde, okuma ve yazma eylemi günün büyük bölümünü kaplayanların ise hayatının her anında gerekli başlıca mobilyalar arasında başı çekiyor. Farklı tasarımları ve renkleri ile kullanım ihtiyacınıza, kullanacağınız alanın dekoruna uygun bir model belirleyebilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve kendini kanıtlamış markalara ait birçok çalışma masası arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Çalışma Masası Takımı Fiyatları

Çalışma masası takımı fiyatları, ürünlerin markasına, tasarımına, parça sayısına, tasarımında kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebiliyor. Çalışma masaları, belirli özelliklere göre sınıflandırılarak fiyatlandırılıyor. Genellikle fiyat ve kalite dengesini sağlayan markaların masaları, güvenilir fiyat politikasına sahip oluyor. Her bütçeye uygun bir masanın bulunabileceği modeller arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yaparak kendi çalışma alanınızı yaratabiliyorsunuz.

Çalışma takımlarında farklı malzemeler kullanılarak oluşturulan tasarımlar, kullanım ihtiyacına göre farklılık sergiliyor. Renkli materyaller, sadece ahşap malzemeden oluşan doğal tasarımlar, konsept ürünler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Burada kullanıcının seçimleri, dekoratif beğenisini ortaya çıkarıyor. Sade detaylara önem verilen minimalist odalar için doğal renk tonlarında, ahşap malzemeden tasarlanan ürünler tercih edilebiliyor. Çocuk ve genç odaları için canlı renklerde ya da pastel tonlarda masa çeşitlerinin seçimine ağırlık veriliyor. Genellikle tek masadan oluşan modellerin yanı sıra masa, kitaplık ve rafların olduğu ikili ya da üçlü takımlar da markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Takımlar, genellikle genç odaları ya da ofislerin dekorlarını tamamlayabilmek için seçiliyor.

Çalışma Masası Takımı Modelleri

Çalışma masaları, sadece masadan ya da masa ve raflardan oluşabiliyor. Çalışma alanlarını basit düzenlemek isteyenler ve herhangi bir raf ya da dolaba ihtiyaç duymayanlar için ideal tasarımlar, bu modeller arasından bulunabiliyor. Çok sayıda kitap, dergi, defter gibi yazılı kaynağa sahip olanlar için derleyici tasarımlar ise raflı ve dolaplı modellerde kendini gösteriyor. Aynı zamanda çalışma alanlarını objelerle renklendirmek ve farklılaştırmak isteyenler de dekoratif aksesuarlarını sergileyebilmek için raflı takımları tercih ediyor. Raflar, masa üzerinden tavana doğru yükselen modellerden ya da masa altına eklenmiş raflarla hacim kazanan tasarımlardan oluşturuyor. Çekmeceli ve dolaplı masa takımları ise görünür olmasını istemediğiniz dosyalarınız ya da ortada kalmamasına özen gösterdiğiniz eşyalarınız için pratik tasarımlar olarak tercih ediliyor.

Takımların içerisinde yer alan dolaplar ve çekmeceler, kolay açılıp kapanabilir menteşeler kullanılarak tasarlanıyor. Kitaplık rafları, kitap ve dergilerin boyutları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Katlanabilir masa modelleri, odanın alanını verimli bir şekilde kullanabilmeyi sağlıyor. Bilgisayar kasasını taşıyabilmek için dört tekerlekli kasa taşıyıcısı, işlevsel bir kullanım olanağı yaratıyor. Seçiminizi yaptıktan ve odanızı yerleştirmeye başladıktan sonra derli toplu ve modern bir odaya sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Yerleşimden sonra düzenli bir çalışma ortamı ve verimli bir alan yaratabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Beyaz, siyah ve kahve renginin tonları ağırlıklı olarak tasarlanmış masa takımları, "home-office" ve "freelance" çalışanlar için de en önemli mobilyalar arasında yer alıyor. Fazla eşyanın odaklanma sorunu yarattığını düşünenler için doğal tonlarda ve sadece masadan oluşan ürünler tercih edilebiliyor. Çalışmalarını birçok kaynaktan destek alarak sürdürenler ya da ilham veren nesneleri yanlarından ayırmayanlar ise birkaç raftan oluşan modeller arasından zevkine uygun olanları seçebiliyor. Farklı çalışma alanları, farklı mekanlar ve farklı yaş grupları için tasarlanmış çok işlevli ve kullanışlı modeller, masayı koyacağınız odanın dekorasyonunu da destekleyerek evlerinizin daha da şık olmasını sağlıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çalışma Masası Fiyatları

984 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. RomanoDizayn
  4. Kalender Dekor
  5. Dekorister
  6. BMdekor
  7. Archi Ahşap Atölyesi
  8. Masifart
  9. Sanal Mobilya
  10. Bimossa
  11. Minar
  12. Kids & Teens
  13. T Designo
  14. Yurudesign
  15. Moonlife
  16. My Mob
  17. Ahşap Sokağı
  18. Arnetti
  19. Eko Express
  20. Rafline
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
  1. Beyaz
  2. Ceviz
  3. Siyah
  4. Doğal Ahşap
  5. Meşe
  6. Kahverengi
  7. Kırmızı
  8. Ceviz - Beyaz
  9. Meşe - Beyaz
  10. Gri
  11. Krem Rengi
  12. Mavi
  13. Antrasit
  14. Cordoba
  15. Çam
  16. Pembe
  17. Siyah - Ceviz
  18. Antik Meşe
  19. Beyaz - Ceviz
  20. Lacivert
 6. Malzeme
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/18021341/18043090
Başa dön