Kitaplık

İş yerlerinin vazgeçilmez mobilyalarından olan kitaplıklar, dosyadan çeşitli ofis gereçlerine kadar birçok eşyayı düzenli bir şekilde muhafaza etmeyi sağlar. Rafları, kapaklı bölmeleri ve dosya gözleri ile çalışma alanlarına düzen getiren ofis kitaplıkları, birçok model ve marka eşliğinde alıcıya sunulur.

Ofis Kitaplığı Modelleri Nelerdir?

Ofis kitaplıkları ebat ve tasarım açısından değişiklik gösterir. Açık raflardan oluşan kitaplıklar, kapaklı bölmeler ile desteklenen kitaplıklar, dosya dolapları ve tam kapaklı kilitli dolaplar ürünler arasında bulunabilir. Tamamen raf ünitelerinden oluşan klasik kitaplıklar, açık raf dizaynları ile aradığınız eşyaları kolayca bulmanızı sağlar. Dört veya beş raflı kitaplıklar arasında tam boy kapaklı kitaplık çeşitleri de yer alır. Özellikle kilitli tasarımı ile güvenli bir kullanım sunan modeller, kalabalık çalışma ortamlarında ideal bir kullanım sunar. Büyük kitaplıklar arasında kare raf bölmeleri ile desteklenen ürünler de yer alır. Modeline göre iki veya üç kapaklı tasarımları ile modern bir hava taşıyan kitaplıklar, küçük bölmeleri ile düzenli ortamlar oluşturmaya yardımcı olur.

Ofis tipi kitaplıklar arasında kapaklı dosya dolabı tipinde kitaplıklar mevcuttur. Özellikle masa yanlarına yerleştirmek için ideal olan modeller, üç raflı kısa modelleri ile daha pratik bir kullanım sergiler. Dosya veya klasör saklamak için tasarlanan modeller, kapaklı ve kapaksız tasarımlar olarak bulunabileceği gibi kilitli modeller eşliğinde de bulunabilir. Kapaklı modeller her bölme için ayrı kapağa sahip olabileceği gibi çift kapaklı modeller olarak da karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda ürünler arasında kilitli dolap modellerine erişebilirsiniz.

Ofis Kitaplığı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ofis kitaplığı seçerken ihtiyaca ve alana göre seçim yapmak gerekir. Özellikle dar mekânlar için ofis kitaplığı alırken ürün ölçülerine göre hareket etmek önemlidir. 72 x 110 x 34 cm ebatlarında küçük kitaplıklar birçok ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Kapaklı, kapaksız ve kilitli modeller olarak bulacağınız küçük kitaplıkları ofisin farklı ortamlarında kullanabilirsiniz. Dolap tipi kitaplıklar arasında ise 72 x 187 x 34 cm ölçülerinde standart modeller, yüksekliği ile değişerek daha fazla kullanım alanı sunduğu için tercih edilir.

İhtiyaca göre seçim yaparken raf sayısı, kapak dizaynı, raf genişliği gibi özellikleri göz önünde bulundurmak gerekir. Dolap tipi modeller dosyaları muhafaza etmek için daha iyi çözümler sunarken kilitli dolaplar güvenliğe önem verilen iş yerlerine tercih edilir. Tekli kitaplık modellerinin yanı sıra geniş ofisler için kitaplık setleri daha kullanışlı bulunur. Takım halinde satılan kitaplıklarda ölçüler ve raf dizaynları değişiklik gösterir. Pimli raf tasarımına sahip olan modeller yükseltilebilir rafları ile daha esnek çözümler sunduğu için iyi bir tercih olur.

Ofis Kitaplığı Fiyatları Nedir?

Ofis kitaplığı fiyatları modele ve markaya göre değişir. İki veya üç parçadan oluşan takımlar, içerdiği parça sayısı ile orantılı fiyatlarla alıcıya sunulur. Kapaklı kitaplık ve küçük dolap tipi kitaplıklar ile tamamlanan takımları inceleyebilirsiniz. Fiyat açısından dikkat çeken diğer bir kitaplık modeli ile dekoratif tasarımlara sahip modeller olur. Metal iskelet üzerine gerçek ahşap raflar ile tamamlanan kitaplıklar, dekoratif ve kaliteli tasarımları ile daha üst bütçeleri hedefler. Dolap tipi geniş kitaplıklar ise değişen kaliteleri ile fiyat açısından değişiklik gösterebilir.

Kapaklı ve kapaksız standart kitaplıklar uygun fiyatlarla alıcıya sunulur. Üç raflı kısa kitaplıklar hem işlevsel bir kullanım sunar hem de cazip fiyatları ile alıcının dikkatini çeker. İki raflı tekerlekli kitaplıkları ise oldukça uygun fiyat seçenekleri ile bulabilir, bütçenize ve kullanım alanına uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Kitaplıkları

480 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 39 / 480 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?