Yazı Tahtası, Pano

Ofis ve kırtasiye ürünlerinin en çok kullanılanları arasında yer alan sunum ve planlama ekipmanları ev, okul ve ofislerde kullanılır. Yazı tahtası, pano, broşür standı gibi araçlar sunum ve toplantılarda görüşmelerin daha verimli geçmesini sağlar. Ayrıca çalışma programlarının düzenlenmesi için de faydalıdır.

Yazı Tahtası Nasıl Seçilir?

Okul ve dershanelerde konu anlatımı esnasında, ofislerde ise sunumların daha iyi aktarılabilmesi için kullanılan yazı tahtalarının farklı çeşit ve boyutları bulunur. Tebeşirli yazı tahtaları daha çok okullarda kullanılır. Su ile temas etmediğinde uzun yıllar rahatça kullanılan ürünler ışık yansımasının önüne geçtiğinden dolayı geniş bir görüş alanına sahiptir. Beyaz renkli PVC tahtalar ise daha çok sunum ve toplantılarda tercih edilen modellerdir. Kolay kullanılır kalemleri ve rahat temizlenme özelliği ile ön plana çıkan PVC tahtaların duvara montelenen ve teleskobik ayaklı çeşitleri vardır.

Hangi Panolar Daha İyidir?

Farklı model ve renklerdeki panolar, genellikle bilgilerin paylaşılması amaçlı kullanılsa da dekoratif olarak da tercih edilebilir. Klasik kadife panoların yanı sıra mantar, PVC ve metal panolar da bulunur. Pano alırken panonun kullanılacağı yeri, hangi amaçla kullanılacağını ve bütçenizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Mantar panolar en sık kullanılan pano çeşitlerinden olmakla beraber üzerine metallerin sabitlenebilmesi için tasarlanan panolar da son yıllarda yaygınlaşmaktadır.

Hangi Haritalar Alınır?

Eğitim kurumları ve resmi dairelerde bulunması gereken haritalar, kişisel amaçlarla da kullanılabilir. Harita alırken öncelikle haritanın çeşidini göz önünde bulundurmak gerekir. Yerleşim yerlerinin sınırlarını gösteren siyasi, yer şekillerini belirten fiziki, bölgenin yükseltisini ifade eden topoğrafik ve kayaların özelliklerini anlatan jeolojik haritalardan hangisini istediğinize karar verebilirsiniz. Daha sonra ilçe, il, Türkiye ve Dünya haritaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Haritayı hangi amaçla kullanacağınıza göre farklı büyüklük ve dayanıklılıkta ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca dekoratif ve eğitim amaçlı kazınabilir Dünya haritalarını da inceleyebilirsiniz.

Reklam Panosu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Açık hava ve kapalı mekânlar için kullanılabilecek reklam panosu seçiminde kullanılacak alanın büyüklüğü ve ışık alma kapasitesi göz önünde bulundurulabilir. Kapalı mekânlarda görsele daha iyi odaklanabilmek adına küçük modellerin, açık alanlarda reklamların daha dikkat çekici olması için ise büyük ürünlerin kullanımı daha avantajlıdır.

Reklam panosunun çerçevesinin dayanıklı malzemelerden üretilmesi ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Açılır kapanır özellikte paslanmaz yaylar kullanılan modeller kullanım kolaylığı sunarken yatay ve dikey olarak asılabilmesi farklı alanlara monteleme imkânı verir.

Hangi Broşür Standı Alınır?

Düşük bütçe ile etkili tanıtım çalışmaları yapmak amacı ile tercih edilen broşür stantları, kurum içi ve dışı broşür sunumları için kullanılabilir. Broşür standı alırken ürünün nerede ve hangi amaçla kullanılacağına dikkat edilmesi gerekir. Fuar ve organizasyonlarda kullanılacak modellerin tasarımları oldukça önemlidir. Dikkat çekici ve şık tasarımı olan modeller, broşürde tanıtılan ürün ya da hizmetlerin de daha kaliteli görülmesini sağlar. Dağıtılacak broşür sayısına göre standın kat sayısı ve büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Ayaklarda sağlam malzemelerden üretilmesi ürünün farklı zeminlerde sıkıntısız şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Flipchart (Pano) Kâğıdı Nasıl Seçilir?

Sunumların daha etkili olması için yararlanılan flipchart kâğıdı ofiste, okulda ve evde de kullanılır. Planlarınızı ve unutulmaması gereken bilgileri not alabileceğiniz pano kâğıdı çalışmalarınızın daha verimli olmasını ve zamanı daha iyi yönetebilmenizi sağlar. Grup çalışmalarının en önemli ekipmanlarından olan ve yaratıcılığı artıran flipchart kâğıtları kimyasal madde içermez ve üzerine tahta kalemleri ile yazılabilir. Kolaylıkla silinen ve tekrar kullanılabilen ürünün farklı boyutları bulunur.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yazı Tahtası & Pano Ürünleri

4624 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Yazı Tahtası, Pano
Yazı Tahtası, Pano
Yazı Tahtası
Yazı Tahtası
Mantar Pano, Pano
Mantar Pano, Pano
Harita
Harita
Reklam Panosu
Reklam Panosu
Broşür Standı
Broşür Standı
Flipchart (Pano) Kağıdı
Flipchart (Pano) Kağıdı
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 4624 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/60002034