Reklam panosu, ofislerde kullanılabilen çok amaçlı bir sunum aracıdır. Rondo çerçeve olarak da adlandırılan reklam panoları belge, poster, evrak ve afişler için uygundur. Farklı boyutlardaki panoların kullanımı oldukça kolaydır. Posteri ya da belgeyi pratik bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlayan mekanizmalar, ürünlerin işlevselliğini artırır. Reklam panoları genel olarak alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Akrilik panolar da özellikle askı mekanizması ile sergilenen materyaller için idealdir. 

İdeal Bir Reklam Panosu Nasıl Hazırlanır?

Reklam panosu hazırlarken ilk olarak sergilenecek kağıdın boyutuna dikkat edilmelidir. Materyal ile panonun çerçevesinin boyut olarak uyumlu olması, ilgi çekici bir sunum için oldukça önemlidir. Kategoride yer alan reklam panolarının birçoğu B1, B2, B3, A3, A4 ve A5 gibi farklı boyut seçenekleri ile üretilmiştir. B1 gibi büyük boyutlu çerçeveler genellikle reklam, afiş ve poster gibi görseller için kullanılır. Ofis içindeki çeşitli bilgilendirme metinleri ya da evraklar için de genel olarak A4 ve A3 boyut tercih edilir. 

Ofis çalışanlarını ya da mağazadaki müşterileri bilgilendirmek için kullanılan reklam panoları kolay okunabilir olması için yatay ya da dikey olarak konumlandırılabilir. UV filtreli koruyucu katmana sahip olan panolar sayesinde, belge, resim ve dokümanlar ofis içinde uzun süre ideal bir şekilde sergilenebilir. Rondo köşe bağlantısı bulunan panolar ise hem fonksiyonel hem de estetik bir kullanım deneyimi sunar.

Hangi Reklam Panoları Daha Kullanışlıdır?

Reklam panosu seçerken kullanım özelliklerinin yanı sıra estetik görünüme de dikkat etmek gerekir. Ofisin genel tasarım konseptine göre standart köşeli ya da rondo köşeli modeller arasında seçim yapılabilir. Reklam panolarını seçerken fiziksel ortama ve yerleştirilecek alana uygun ürünleri belirlemek de oldukça önemlidir. Duvara monte edilebilen panolar, askılı modeller ya da ayaklı ürünler birçok farklı ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Duvara monte edilebilen panolar özellikle iş yerleri ve mağazalar için uygundur. Askılı akrilik cepler ise daha minimalist ve özgün bir sunum ortamı yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. 

Müşterileri farklı konularda bilgilendirmek amacıyla hazırlanan panolar için de ayaklı modeller idealdir. Tekerlekli olması sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilen tadım ve tanıtım standları da genellikle market benzeri alışveriş alanlarında kullanılabilir. Ortama sanatsal bir hava katmak isteyenler de tercihlerini farklı renklerde tasarlanmış çerçevelerden yana kullanabilir. Ofisin yanı sıra evde de kullanabileceğiniz askılı metal tel panolar ise fotoğraflar ve resimler için uygun bir sunum alanı yaratabilmenizi sağlar. Kategoride yer alan LED ekranlar, insanlar tarafından yoğun şekilde kullanılan asansör benzeri alanlarda yapılacak reklam ya da bilgilendirme sunumları için işlevsel çözümler sunar.

Reklam Panosu Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanıcıların dikkatini çekecek ve ortama tam olarak uyacak nitelikli sunumlar için sergilenecek reklam posteri, afiş ya da belgenin kullanım amacına uygun bir pano seçilmelidir. Uyarı, reklam ve indirimler hakkında birçok görsel bu sayede kullanıcılar tarafından kolaylıkla fark edilir. Alüminyum profil ile üretilmiş modeller, görselin ya da yazının modern bir görünüm eşliğinde sergilenmesini sağlar. Ayaklı sunum ve afiş panoları da mağaza ve fuar gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Görseli pratik bir şekilde yerleştirebilmek, özellikle mağazalardaki sık kullanılan panolar için önemlidir. Kolay açılıp kapanan alüminyum çerçeveli profiller, görseli ya da bilgilendirme yazısını hızlı bir şekilde değiştirebilmenizi sağlar. Paslanmaz yay sistemine sahip ürünler de görsel değiştirme sürecinin rahat bir şekil gerçekleşebilmesine olanak tanır. Kategoride, afiş çerçeveleri için üretilmiş teleskopik boru ya da çerçeve ayağı gibi tamamlayıcı ürünler de yer almaktadır. 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Reklam Panosu

146 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fitfiyat Reklam Panosu
  2. Vkf Renzel Reklam Panosu
  3. ÖzgürceSeç Reklam Panosu
  4. Akçesepeti Reklam Panosu
  5. Selçuklu Sanat Reklam Panosu
  6. Akyazı Reklam Panosu
  7. Kıraç Reklam Panosu
  8. Kraf Reklam Panosu
  9. Artaş Reklam Panosu
  10. SignTech Reklam Panosu
  11. Özgürce Seç Reklam Panosu
  12. Ofis Shop Reklam Panosu
  13. ABC Reklam Panosu
  14. Simge Yapı Dekorasyon Reklam Panosu
  15. Vega Display Reklam Panosu
  16. 3S Reklam Panosu
  17. Ahşapevi Reklam Panosu
  18. Ant Reklam Panosu
  19. Inter Reklam Panosu
  20. Krc Display Reklam Panosu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/60002034/80461001
Başa dön