İşyeriniz ve Eviniz İçin Kaliteli Kırtasiye Ofis Ürünleri Burada

Kırtasiye ofis ürünleri, başta okullar ve iş yerleri olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Klasör, dosya, tükenmez kalem, hesap makinesi gibi basit ve küçük boyutlu ürünlerin yanı sıra projeksiyon sistemleri, ofis makineleri ve ofis mobilyaları gibi gelişmiş ve büyük boyutlardaki kırtasiye ve ofis malzemeleri de bulunmaktadır. Hem yerli hem yabancı markaların kırtasiye ofis ürünlerine göz atabilir, yüzlerce ürün arasından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Okulların ve iş yerlerinin en temel ihtiyaçları arasında yer alan kırtasiye ve ofis malzemeleri; fotokopi kağıtlarından kırtasiye ürünlerine, sanatsal malzemelerden ofis sarf tüketim malzemelerine kadar okul veya işle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri içermektedir.

A4 başta olmak üzere A3 ve A5 gibi farklı boyutlardaki düz, renkli ya da gramajlı alternatiflere ulaşabileceğiniz fotokopi kağıtları, değişik markalar tarafından geniş bir adet ve fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Özellikle eskiz, boyama ve diğer hobi dallarını içeren sanat ağırlıklı derslerde ve çalışmalarda büyük öneme sahip olan sanatsal malzemeler ise fırça, tuval, akrilik boya, keçe, boyama kalemi gibi spesifik ürün çeşitlerini bulundurmaktadır.

Ofislerde sıklıkla rastlanan yazar kasa, evrak imha makinesi, para sayma makinesi ve hesap makinesi gibi özel amaçlı cihazların tümü ofis makineleri başlığı altında toplanmıştır. İş yeriniz için gerekli olan mekanik veya elektronik cihazlar, sadece çalışanları zaman ve efor kaybından kurtarmakla kalmaz aynı zamanda eksiksiz ve tam donanımlı bir ofis oluşturma konusunda destek olurlar. İş yerlerinin diğer bir tamamlayıcısı olan ofis mobilyaları ise mesai saatleri içinde konforlu ve kullanışlı bir ortam yaratmak için şarttır. Ofislere özel koltuklar, masalar, dolaplar, kasalar ve askılıklar verimli bir çalışma ortamı için kullanılabilecek ofis mobilyalarından bazılarıdır. İş yerlerinin dolaylı ya da yan ihtiyaçları sayılan ofis sarf tüketim malzemeleri ise kullan at bardak, tabak, karıştırıcı ve benzeri mutfak malzemelerini; kahve, çay ve çabuk çorba çeşitlerini; birbirinden farklı alanlar için geliştirilmiş temizlik ürünlerini içermektedir.

Okul etkinliklerinin ve iş yeri toplantılarının vazgeçilmezi olan projeksiyon sistemleri de en az diğer ofis malzemeleri kadar büyük bir öneme sahiptir. Farklı marka, model ve fiyatlardaki yüzlerce projeksiyon cihazı, tam donanımlı şekilde satılabildiği gibi projeksiyon lambası, projeksiyon perdesi, projeksiyon kumandaları, kabloları ve aksesuarları şeklinde parçalar halinde de satılabilmektedir. Dolayısıyla projeksiyon sistemleri başlığı altında sadece projeksiyon cihazları değil; ek olarak projeksiyon aksesuarları da bulunabilmektedir. Okul ve kırtasiye ürünleri ise yüzlerce değişik ürün seçeneği ile gerek okul gerek iş hayatında akla gelebilecek tüm kırtasiye malzemelerini içerisinde barındırmaktadır. Okul çantası, Kağıt, etiket, kalem, çizim gereçleri, albüm, yaka kartı, pil gibi malzemeler dışında çanta, matara, cetvel, gönye, defter ve benzeri ürünleri de kapsayan okul ve kırtasiye ürünleri, her ihtiyaca yönelik araç ve gereç alternatiflerini sunmaktadır.

Kırtasiye ve ofis malzemeleri sayesinde okul ve iş hayatında gereken kalem, kağıt, silgi, dosya ve klasör gibi en küçük ve basit ürünlerden projeksiyon sistemleri, ofis masası, ofis sandalyesi ve kahve makinesi gibi daha büyük ve komplike ürünlere kadar tüm seçenekleri bulmak mümkün. Okullardaki ve iş yerlerindeki gereksinimler doğrultusunda özel olarak geliştirilen kırtasiye ofis ürünleri, en spesifik ve bulunması zor olan araç ve gereçlere dahi ürün yelpazesi içinde yer vermektedir. Bu nedenle kırtasiye ve ofis malzemeleri, en temel okul ve kırtasiye ürünleri ile beraber bu alanlarda kullanılan dekoratif amaçlı ürünlere kadar sayısız alternatifi ulaşılır hale getirmektedir. Ayrıca Hepsiburada adresinde oyun konsolu gibi çeşitli ürünleri de bulabiliyorsunuz.

Kırtasiye ve Ofis

109.085 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Rich
  3. Artebella
  4. Bigpoint
  5. Gıpta
  6. Cadence
  7. Edding
  8. Winsor & Newton
  9. Scrikss
  10. Hakan Çanta
  11. Lamy
  12. MAS
  13. Talens
  14. Golden
  15. Uzay Ofis
  16. Türksit
  17. Vallejo
  18. Pebeo
  19. Kraf
  20. Yaygan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643
BAŞA DÖN