Ofis teknolojileri, iş yerlerinde işlerin daha pratik ve hızlı ilerlemesi ile zaman tasarrufu sağlar. Amaca ve kullanım yerine uygun ürünler seçerek çalışanlarınızın zamanlarını daha tasarruflu kullanmalarını sağlayarak arta kalan sürenin daha faydalı şekilde değerlendirilmesine imkan tanır. Ayrıca para kasası ve evrak imha makinesi gibi ürünler sayesinde önemli evrakları, gizli bilgileri ve paranızı daha iyi şekilde koruyabilirsiniz. 

Para Sayma Makinesi Nasıl Seçilir?

Para sayma makineleri büyük işletmelerin yanı sıra küçük esnaflar tarafından da kullanılır. İnsan hatasından kaynaklanan maddi kayıpları en aza indirir. Farklı para birimlerini, kağıt ve madeni parayı sayabilen modeller bulunur. Sahte parayı tespit eden para sayma makineleri ise dolandırılmanın önüne geçer.

Evrak İmha Makinesi Nasıl Seçilir?

Evrak imha makineleri, ofislerdeki bilgilerin dışarı sızmadan yok edilmesini ve kağıt atıkların daha az yer kaplamasını sağlar. Evrak imha makinesi alırken makinenin çalışma hızı, bıçaklarının ömrü, hangi tür atıkları imha ettiği gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Mikroskop Nasıl Seçilir?

Mikroskoplara okul, hastane, kimya ve biyoloji araştırma merkezleri gibi iş yerlerinde ihtiyaç duyulur. Kullanım amacı ve bütçenize göre alacağınız ürünün büyütme oranına karar verebilirsiniz. Ayrıca yansıtılabilir ve depolanabilir özellikteki mikroskoplar da profesyonel kullanımlar için tercih edilir.

Hangi Yazarkasalar ve Pos Cihazları Alınabilir?

Yazar kasa pos cihazları, küçük ya da büyük işletme fark etmeksizin tüm ticari kurumlarda bulunmak zorundadır. Alacağınız ürünlerin uzun şarj süresi bulunması sizi yarı yolda bırakmaz. Hafızanın yüksek olması geçmiş kayıtların daha uzun süre kayıt altında tutulabilmesini sağlarken darbelere karşı dayanıklı olması ürünün ömrünü uzatır. Eğer mobil olarak kullanacaksanız, alacağınız ürünün hafif olmasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca çift SIM kart ile çalışan modeller, çekim gücünün artmasını ve daha geniş alanda kullanılmasını mümkün kılar. Alacağınız termal rulonun sorunsuz kullanılabilmesi için pos makinenizin özellikleri ve boyutları ile uyumlu olması gerekir.

Hangi Hesap Makinesi Alınabilir?

Hesap makineleri hemen her iş yerinde kullanılan ekipmanların başında yer alır. Hesap makinesini yalnızca 4 işlem için kullanacaksanız sade modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece tuşlar kafanızı karıştırmaz ve işlemleri daha kısa sürede yapabilirsiniz. Daha karışık hesaplamalar için bilimsel hesap makinelerini kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım için üretilen bu hesap makinelerinin çok sayıda fonksiyonu bulunur. Pilli, şarjlı ve güneş enerjisi ile çalışan modelleri olup kullanım sıklığı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Fotokopi ve Faks Makinesi Nasıl Seçilir?

Fotokopi ve faks makinesi alırken cihazların kullanım sıklığını göz önünde bulundurabilirsiniz. Cihazları sık sık kullanmayacaksanız bütçenize uygun, az özelliği bulunan başlangıç seviyesi ürünleri inceleyebilirsiniz. İş yerinizde sık sık fotokopi ve faks makinesi kullanımına ihtiyaç duyuluyorsa daha profesyonel modelleri tercih etmekte fayda bulunur. Seri basım ve tasarruflu kartuş kullanma özelliği bulunan cihazları seçebilirsiniz. Ayrıca faks, tarayıcı ve fotokopi çekme işlevleri bulunan bir cihaz alarak daha az yer kalmasını sağlayabilirsiniz. Alacağınız cihazların tonerlerini değiştirirken aynı markaların uyumlu kartuşlarını kullanmanız gerekir.

Hangi Teraziler Alınabilir?

Teraziler, esnafların en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında gelir. Terazinin kullanım amacına göre manuel ya da dijital ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer hassas ölçüm gerekliyse dijital terazi modellerini kullanmanızda fayda bulunur. Manuel teraziler, daha uzun ömürlü olduğu ve güç kaynağına ihtiyaç duyulmadığı için tercih edilir.

Para Kasası Nasıl Seçilir?

Para kasası alırken ilk olarak alacağınız kasanın ağırlığı ve ebatlarına karar vermeniz gerekir. Para kasasını taşımayı düşünüyorsanız, daha hafif ve küçük modelleri inceleyebilirsiniz. Monteli para kasası alacaksanız, ağır ve zor taşınır ürünleri tercih etmeniz kasanın güvenliğini artırır. Çelik kasalar, en zor kırılan kasalar arasında yer alır ancak kasa güvenliğini etkileyen tek unsur değildir. Alacağınız ürünün güvenlik sertifikasının bulunmasına da dikkat edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ofis Teknolojileri

Para Sayma Makinesi
Evrak İmha Makinesi
Mikroskop
Laminasyon Makinesi & Malzemeler
Yazarkasa
Ciltleme Makinesi & Malzemeler
Hesap Makinesi
Giyotin Makas
Kartuş, Toner & Drum
Faks Makinesi
Fotokopi Makinesi
Etiket Makineleri
Terazi
Piller & Şarj Cihazları
Termal Rulo
Para Kasası
Elektronik Reklam Panosu
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483643/15238