Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Profesyonel mutfakların vazgeçilmez ekipmanları vardır. Mutfakların konseptine ve ihtiyaçların içeriğine göre seçilebilecek ürün yelpazesi de geniştir. Çay makinesinden, kahve kazanlarından dilimleme makinelerine, tost makinesinden çorba ısıtıcısına, meyve presinden elektrikli ızgaraya yüzlerce çeşit ürün, kurulacak olan profesyonel mutfağın daha efektif olarak çalışmasını sağlayacaktır. Bu ekipmanlar titizlikle seçilirse, uzun süre boyunca, verimli olarak iş görebilirler. Ekipmanın kalitesi kadar, üretildiği alanda uzmanlaşmış olması da beklenir.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Fiyatları

Yeni sahip olduğunuz bir iş yerinin mutfağını kurarken veya hali hazırdaki mutfağınızın ekipmanlarını yenilerken, zengin marka ve ürün çeşitlerini bir arada bulabilir, daha az vakit ve enerji harcayarak, tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz.

Mutfağınız bir kafeye ait ise, menünüzde atıştırmalık-hızlı yiyecekler ile içecekler ağırlıklı olarak yer tutacaktır. Bu durumda ürün yelpazesinden, patates doğrama makinesi, tost makinesi, krep pişirici, elektrikli ızgara, kornet makinesi, fritöz, çay kazanları, sıcak çikolata-sahlep makinesi, ve meyve suyu soğutucularını, sahip oldukları farklı özellikleri dikkate alarak seçebilirsiniz.

Kuracağınız mutfak dönerci-büfe tarzında ise, size lazım olan, doğal gazlı veya tüplü çeşitlerinden birini seçebileceğiniz döner stantları, dönerci bıçak ve kürekleri, tost makineleri, fritöz ve içecekleri saklamaya yönelik ürünler olacaktır.

İş yeri-okul gibi ortamların mutfaklarında ise çay kazanları ve kahve gibi sıcak içecekleri üreten kazanlar büyük rol oynayacaktır. Yemek sunumu yapılmayan bu mekanlarda, günlük tüketim malzemesi olan içeceklerin lezzetine özen gösterilmesi gerekir. Kişi sayısına, bu alanda çalışacak elemanın olup olmamasına bağlı olarak, 40 bardaklık daha küçük modellerden, 4 demlikli büyük çay kazanlarına kadar pek çok ürün, ihtiyaç dahilinde tercih edilebilir.

Endüstriyel mutfak ekipmanları üretiminde isimlerini güvenilirlikleriyle duyurmuş markalar, mutfağınızı yeniler veya kurarken sundukları eksiksiz hizmet ile öne çıkarlar. Remta, Stilea, Vural gibi seçkin markaların kaliteli ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Nelerdir?

Endüstriyel ürünler, tek amaca özel üretilmiş, her parçasının sağlamlığıyla öne çıkan ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmaktaki amaç, aynı işi, daha kısa sürede ve daha ekonomik biçimde yapabilmektir. Ev mutfaklarında aynı amaçla kullanılan benzerlerinden ebat olarak büyük olmalarının sebebi, daha geniş bir kalabalığa, yüksek hızda hazırlık yapılmasını sağlayabilmeleridir. Kullanım sırasındaki enerji tüketimi ve zaman yönetimi alanlarındaki ekonomileriyle de ev mutfaklarındaki muadillerinden ayrılırlar.

Endüstriyel mutfak ürünlerinin uzun ömürlü olması, mutlaka olması gereken özelliklerdendir. Ev mutfaklarındaki benzerlerine kıyasla maliyetli olan bu ürünlerin, uzun süre herhangi bir arıza vermeden, üzerindeki işleri profesyonelce gerçekleştirmeleri beklenir.

Bu ürünlerin temel niteliklerinden biri de kolay temizlenebilecek yüzeylere sahip olmalarıdır. İşletme mutfaklarında hijyen, gereklilik olmasının yanı sıra, yasal yaptırımlara da tabii olduğundan bu hususa çok dikkat edilmelidir. Gün sonunda yapılan temizlikte, tam hijyen sağlayabilmek için, dezenfektanların kullanımına izin verecek yüzeylere sahip ham maddeden üretilmiş malzemelerin kullanılması gerekir.

Endüstriyel mutfak kurarken yaşanabilecek zorluklardan biri de, ekipmanları farklı satış yerlerinden temin etmek zorunda kalınabilmesidir. Her bir ürün için farklı yerden alışveriş yapmak ve bu ürünlerin nakliyatı gerçek bir sorun yaratabilir. Bu aşamada işi hızlandırmak ve kolaylaştırmak için, hepsini tek yerden alabileceğiniz seçenekleri gözden geçirebilirsiniz.

Doğalgazlı veya elektrikli çay kazanı, elektrikli döner ocağı, elektrikli veya tüplü tost makinelerini inceleyebilir, birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz.

Kuracağınız mutfakta kullanacağınız aletlerin kalitesi, çıkaracağınız yemek ve içeceğin kalitesine birebir bağlıdır. Memnuniyet yaratan, tekrar yeme ve tavsiye etme isteği uyandıran yemekleriniz işletmenizin de geleceğini garantiler. Profesyonel sonuçlar sağlayan ekipmanlarla, yemeğinizin sunumu da en az lezzeti kadar konuşulacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

7813 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ürün Türü
Toplam 48 / 7813 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?