Çocuk

Çocuk Giyim Ürünleri ve Kıyafetleri 

Çocuk giyim markaları tarafından üretilen giyim ürünleri, farklı türden ihtiyaçlara yanıt vermektedir. Farklı ürün kategorilerine ayrılan çocuk giyim ürünleri, kız, erkek ve unisex olarak birbirinden ayrılmaktadır. Tasarlanan giysilerin yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak kullanılabilecek kumaşlardan imal edilmektedir. Çok renkli ve sade olarak tasarlanabilen çocuk giyim ürünleri, farklı çocuk tarzlarını destekleyecektir. Ürünlerde kullanılan işçilik ve fonksiyonlar da her üründe farklılık göstermektedir. Aynı zamanda, sportif, şık ve klasik olan parçalar da bu kategoride yerini almaktadır. Oluşturulan koleksiyonlar, çocuklara rahatlığı vaat etmektedir. Çocukların kullanım yapısına ve girecekleri ortama uygun olarak tercih edebilecekleri farklı türden giyim ürünleri bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan gömlek, hırka, külotlu çorap, elbise, etek, tulum, şort, kazak, kemer ve benzeri ürün grupları; farklı kombinler oluşturulmasına yardımcı olacaktır. 

Kız çocuk kıyafetleri ve erkek çocuk kıyafetleri farklı özelliklere sahiptir. Çocuk giyim mağazaları aracılığıyla bulunabilecek çocuk giyim ürünleri, farklı parçaların bir araya getirilmesiyle kıyafetlerde uyum yakalanabilir. Giyimine özen gösteren kız ve erkek çocukların tercih edebilecekleri farklı türden giysileri, online seçenekler arasında bulabilirsiniz. Aynı zamanda, ebeveynlerin de çocuklarını giydirirken şık, rahat ve konforlu olmalarını sağlamaları adına tercih edebilecekleri farklı türden ürün grupları tasarlanmıştır. Bu yöndeki giyim ürünlerine imza atan çocuk giyim markaları, marjinal tasarımlarla da dikkatleri üstüne çekmektedir.

Kız Çocuk Giyim Ürünleri

Çocuk giyim erkek ve kız çocuklarının kullanımına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Kız çocukları için üretilen birçok farklı kategorideki giyim ürünü, mevsimsel koşullara uygun şekilde üretilmektedir. Yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak kullanılabilecek kıyafet ve aksesuarlar, mevsimlik ihtiyaçlara da yön verecektir. Çok sayıda popüler marka tarafından üretilen kız çocuk giyim ürünleri, özel koleksiyonlar halinde satışa sunulur. Tasarlanan kız çocuk ürünleri, kendine özgü tarzlarıyla da ilgi görmektedir. 

Başta yazlık ve kışlık olarak iki grup şeklinde satışa sunulan kıyafetler, farklı yerlerde kullanılabilir. Günlük veya özel günlerdeki kullanımlara uygun şekilde tasarlanan tekstil ürünleriyle farklı kombinler yaratılabilir. Kız çocuk giyim ürünleri arasında elbiseler, etekler, külotlu çoraplar, tişörtler, bandanalar, kot pantolonlar, taytlar, terlikler, bikiniler, mayolar, montlar ve peluş gibi ürünler yer almaktadır. Tasarlanan giysilerin üretim yapısı, kıyafetin türüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kız çocuk kıyafetlerinin, canlı renklerdeki seçenekleri de son derece dikkat çekicidir. Renkli tişörtler, yazlık tiril tiril elbiseler, şortlar ve benzeri alt giyim ürünleriyle yazlık kombinler oluşturulabilir. Kız çocuklarının deniz sezonunda kullanabilecekleri, sandalet, bikini, mayo, terlik ve benzeri yazlık ürünler de yaz aylarındaki ihtiyaçları karşılayacaktır. 

Seçenekler arasında yer alan çocuk giyim elbise modelleri de kız çocuklarının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Bu elbiseler; uzun, mini, orta boyutta tasarımlara sahiptir. Mükemmel görünümdeki yazlık kıyafetler, çocukların her ortamda şık görünebilmelerine yardımcı olacaktır. Çocuk giyim ucuz fiyatlı olarak satın alınabilecek ürünler arasında kot pantolon, hırka, sneaker ürünler ve sweatshirtler de yer alır. Aynı zamanda, kız çocuklarının kullanabileceği iç çamaşırları, çoraplar, pijamalar da farklı kullanım amaçlarına hitap etmektedir. Kış sezonunda kız çocuklarının beğenisine sunulan palto, mont, şişme mont gibi ürünler de oldukça kullanışlıdır. Bu dış giyim ürünleriyle çocuklar, koruyucu ve tamamlayıcı özelliklerden yararlanabilirler. 

Erkek Çocuk Giyim Ürünleri

Erkek çocuk giyim 12 yaş için tasarlanabildiği gibi aynı zamanda 7-8 yaş grubu için de imal edilmektedir. Çocuk giyim markaları tarafından üretilen sayısız giyim ürünü alternatifi bulunmaktadır. Erkek çocuklarının kullanabileceği eşofman altları, tişörtler, ceketler, atletler, sweatshirtler, botlar, ayakkabılar, pantolonlar ve gömlekler erkek çocuk kategorisinde bulunabilecek ürünlerdir. Bu ürünler, Erkek çocuk giyim 7 8 yas kategorisi için de özel olarak hazırlanmaktadır. Çocuklar; eğlenirken, okula giderken, parktayken ya da seyahatteyken her türlü ortamda bu ürünleri rahatlıkla kullanabilmektedir. Şıklığın ve konforun tadını çıkarmak isteyen çocuklar için üretilen çocuk giyim kışlık ürünleri, soğuk havalarda tercih edilebilecek ürünler içinde gruplandırılır. 

Özel etkinliklerde kullanılabilecek ceket, papyon, kumaş pantolon, yelek gibi giyim ürünleri de oldukça şıktır. Klasik giyim parçaları olan bu giyim ürünleri, şıklığının yanı sıra ergonomikliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Özellikle, kış aylarında mutlaka kullanılan çocuk giyim mont modelleri de farklı üretim özellikleriyle kullanıcıların ihtiyacına sunulmaktadır. Yapılmak istenen kombine ve ihtiyaca bağlı olarak takım formaları, basketbol ayakkabıları, yazlık ve kışlık şapkalar, kramponlar ve benzeri ürün grupları satın alınabilir. Erkek çocukları için tasarlanan giyim ürünlerinde farklı türden model ve baskılara da yer verilmektedir. Bu baskılar, erkek çocuklarının zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Çeşitli araba resimleri, süper kahramanlar, uçak, gemi ve benzeri figürleri giyim ürünlerinin üzerinde görebilmek mümkündür. 

Çocuk Giyim Ürünleri Fiyat Aralıkları

Çocuk giyim modelleri, farklı kategorilere ayrılan ürün gruplarını oluşturur. Her kategoriye göre ayrı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca güvenilir markalar tarafından üretilen giyim ürünlerinde dönemin şartlarına göre değişkenlik olabilmektedir.

Bunun yanında giyim ürünü; türü, malzemesi, modeli, tasarımı, kullanım alanı doğrultusunda da farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kız ve erkek çocuklarına özel olarak üretilen kıyafetler ise yine farklı oranlarına sahiptir. Çünkü her ürünün üretim yapısı, kalitesi ve tasarımı birbirinden farklıdır. Çocuklara özel olarak imal edilen ürünler özel kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu durum da fiyat performansını etkileyen detaylardan bir tanesidir. 

Örneğin çocuk giyim erkek kombin yapılırken kullanılacak parçalar, farklı fiyatlara sahip olabilir. Klasik ya da spor kombin yapmak isteyen çocuklar için tercih edilebilecek ürünler, farklı kumaş türlerinden elde edildiği için kıyafetlerin fiyatları da farklı olacaktır.

Giyim ürünlerinin yanında çanta, kemer ve buna benzer aksesuarların da fiyatlarında değişkenlik bulunur. Ürünlerin kumaş dokuları ve fazladan eklenen özellikleri fiyatları etkilemektedir. Genel olarak pamuklu kumaşlar kullanılarak imal edilen yazlıklar, çocukların rahat edebileceği ürünlerdir. Kış aylarında ise yünlü kumaşlar kullanılarak imal edilen kışlık giyim ürünleri çocukların soğuktan korunmasına yardımcı olur. Kullanılan kumaşın türüne göre de kıyafetlerin fiyatları değişiklik gösterebilir. Tüm bunların yanında farklı yaş gruplarının kıyafetleri de birbirinden bağımsız olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sportif giyim ürünleri arasında unisex tasarımlar yer alır. Hem kız hem erkek çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan bu ürünler de fiyat açısından farklılık gösterir. 

Çocuk Giyim Ürünleri Arasında Neler Vardır?

Kız ve erkek çocuklarının kullanımına uygun olarak üretilen giyim ürünleri, geniş bir kategoriye ayrılır. Bu kategoriler içinde etek, elbise, pantolon, tişört, pijama, çorap, aksesuar, ayakkabı gibi ürünler yer almaktadır.

Çocuk Giyim Ürünleriyle Hangi Kombinler Yapılır?

Çocuklar için tasarlanan giyim ürünleri ve aksesuarlarla istenilen tarzda kombinler yapılabilir. Spor, klasik, rahat ve benzeri kombinler oluşturabileceğiniz birçok kıyafet tasarımı seçenekler arasındadır. 

Çocuk Giyim Ürünlerinin Sağlamlığı Nasıl Anlaşılır?

Çocuklar için tercih edilen kıyafetlerde kullanılan kumaş türü, genellikle pamuklu kumaştır. Yalnız günümüzde pamuğun içerisine, esneklik kazandırma gibi amaçlarla başka malzemeler de eklenmektedir. Bu durum çocukların teninde kızarıklık, tahriş gibi sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle çocuklar için tercih edilen kıyafetlerin %100 pamuk olmasına özen gösterilmelidir. Bahsedilen konu, çocuk giyim ürünlerinin sağlam ve sağlıklı olup olmadığının en önemli kriteridir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Giyim Ürünleri ve Kıyafetleri

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Çocuk
Çocuk
Kız Çocuk
Kız Çocuk
Erkek Çocuk
Erkek Çocuk
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın