Playstation 4

Yarattığı PlayStation markasıyla oyun tutkunlarının gönlünde önemli bir yer edinen Sony, sekizinci nesil oyun konsollarından biri olan PlayStation 4 ile oyuncuların gündemindeki yerini hâlâ koruyor. Oyun stüdyolarının yeni yapımlarını bir sonraki nesil konsollarla birlikte PlayStation 4 platformunda da yayımlaması konsolun güncelliğini uzun yıllar koruyacağı noktasında ipuçları veriyor. Yalnızca konsolun kendisi değil, aynı zamanda aksesuar ve diğer ürünleri de oyun meraklılarını cezbediyor. Oyun deneyimini olumlu yönde değiştiren pek çok aksesuar, konsolun hesaplama gücünden yararlanan Sanal Gerçeklik araçları ve daha nice ürün, oyuncularla buluşmayı bekliyor.

PlayStation 4 Ürünleri ve Aksesuarları Nelerdir?

Sony’nin dünya çapında 100 milyondan fazla satış sayısına ulaşan popüler oyun konsolu PlayStation 4 için, disk formundaki oyunların yanı sıra oyun tecrübesini zenginleştirecek pek çok aksesuar ve konsol kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği sayısız çeşitlilikte sunuluyor. Bu noktada PlayStation 4 için geliştirilen ürün ve aksesuarları tanımak önem kazanıyor.

  • Sony’nin Türkiye’deki oyun meraklıları için özel olarak hazırladığı Türkçe alt yazı ve seslendirmeli oyunların diskli versiyonları sayesinde oyun koleksiyonunuzu zenginleştirebilir, internetten oyun yüklemekle uzun zaman harcamak yerine satın aldığınız diskinizle oyuna hemen başlayabilirsiniz.
  • Genellikle bir adet kontrolcü ile oyun meraklılarına sunulan PlayStation 4’ü arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte kullanmayı hedefliyor, çok oyunculu yapımları aynı ekranda keyifle deneyimlemeyi planlıyorsanız konsolun DualShock 4 kontrolcülerini satın alabilirsiniz. Farklı renklere sahip ürünler, yeni nesil olmaları sayesinde hem klasik PS4’ünüzle hem de Slim veya Pro model konsolunuzla uyumluluk gösterir.
  • DualShock 4 gamepad’inizi çok fazla kullanıyor, analog kontrolcülerin zaman içerisinde aşınmasından endişe ediyorsanız analog koruyucu silikonlardan edinip gamepad’lerinize kolayca takabilirsiniz. Aynı zamanda gerek PlayStation 4’ün gerekse DualShock 4’ün görünümünüz özelleştirmek isterseniz çeşitli kaplama ve kol kılıflarına yönelebilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz oyun kontrolcüleri, oyun oturumlarınızın ardından konforlu şekilde şarj etmek istiyor, bu amaçla şarj istasyonu arıyorsanız aynı anda iki kontrolcünün bataryasını doldurabilen şarj kitlerini tercih edebilirsiniz. Gamepad şarj etmenin yanı sıra konsol soğutma işlevi de bulunan modelleri değerlendirmeye alabilir, özellikle sıcak yaz günlerinde oyun oturumlarınızda konsolunuzun daha serin ve sessiz çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • PlayStation 4 oyun konsolunun üstün hesaplama gücü sayesinde Sanal Gerçeklik (VR) oyunlarıyla zaman geçirmeyi istiyorsanız konsola özel hazırlanan kamera ve VR kontrolcüleri edinebilirsiniz. Sony’nin tavsiyeleri doğrultusunda ilgili ürün ve aksesuarların kurulumunu kısa sürede gerçekleştirerek Sanal Gerçeklik destekli oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Uzun süre kullandığınız DualShock 4 oyun kontrolcüsünün analog ve diğer tuş kısımlarında arızalanma olduğunu düşünüyor, yeni bir kontrolcü almak yerine var olanı tamir etmeyi planlıyorsanız markaların sunduğu ürünleri satın alabilirsiniz. Buna ek olarak oyun konsolunuzun adaptörü, kablosu gibi parçalarında arıza bulunuyorsa her türlü ürün ve aksesuara kolayca ulaşabilirsiniz.

Akıllara Durgunluk Veren PlayStation 4 Oyunlarıyla Tanışma Vakti!

Oyunların dijital sürümlerinden ziyade fiziksel kopyalarını satın alarak güçlü bir koleksiyon oluşturmayı isteyenler için ideal yapıdaki PlayStation 4 oyunları, PlayStation 4 Ürünleri & PlayStation 4 Oyunları, Konsol & Aksesuarlar kapsamında oyuncularla buluşuyor. Hem Sony’nin kendi çatısı altında bulunan stüdyolar tarafından yayımlanan hem de üçüncü parti şirketlerin sunduğu yapımlar, dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuluyor. Sony’nin, Türkiye’deki kullanıcılara verdiği değerin bir göstergesi olan yerelleştirme işlemleri ise önceki nesilde olduğu gibi sekizinci nesil oyun konsolu PlayStation 4’te de devam ediyor. Özellikle Sony’nin kendi stüdyolarının hazırladığı yapımlarda rahatlıkla görülebilen Türkçe seslendirme ve alt yazı olanakları, AAA yapısındaki oyunları kendi dilinde deneyimlemeyi hayal eden oyun meraklılarını memnun ediyor.

PlayStation 4 oyunlarının fiziksel kopyasını satın almak isteyen oyuncuların, bu tür ürünlere yönelmesinde etkili olan unsurlardan biri de yapımların koleksiyonculara özel versiyonlarının genellikle fiziksel diskli oyunlarla gelmesi oluyor. Zaman zaman oyunun içeriğine yansıyan koleksiyoner sürüme özel detaylar edinilen oyunların kutu içeriklerine eklenebilen özel aksesuarlar, figürler, haritalar ve benzeri eşyalarla da güçlendirilebiliyor. Dünya çapında sınırlı sayıda üretilen koleksiyoner sürüm oyunlar, özellikle belirli oyun serilerinin hayranları tarafından merakla beklenebiliyor.

Sony’nin hem oyun konsolu hem de bilgisayarlardaki internet tarayıcıları ile ulaşılabilen PlayStation Store’u aracılığıyla oyunların dijital sürümlerini satın alan oyun tutkunları, fiziksel oyun alırken çeşitli çekinceler yaşayabiliyor. Özellikle son yıllarda oyunların bazen çıktıkları gün bile yüksek boyutlu yamalar alarak hatalarından arındırılmaları, bu işlemlerin fiziksel sürüm oyunlarda nasıl olacağı noktasında oyuncuların zihinlerinde soru işareti yaratabiliyor. Diskli oyunlar, oyun konsoluna kurularak oynanabildiği için oyunların yamalanma başta olmak üzere bulut oyun kayıtları gibi ekstraları, dijital sürümlerle aynı şekilde ilerliyor. Fiziksel sürüm oyunları oynamak için oyuncuların, oyun diskini PlayStation 4 içerisinde bulundurmaları gerekiyor. Zira konsol, bu yolla kopya koruma mekanizmasını işletebiliyor.

VR Aksesuarları ve Ekstra DualShock 4 ile Eğlenceyi Katlayın

Sanal Gerçeklik dünyasına adımını önceki nesildeki Move kontrolcüsüyle atan Sony, PlayStation 4 oyun konsolunda VR desteğini daha iyi noktaya getiriyor. Oyun kütüphanesini Sanal Gerçeklik destekli yapımlarla zenginleştirirken VR deneyiminin daha iyi yaşanabilmesi adına aksesuar çeşitliliğini de artıran Sony, kullanıcılara pek çok ürün sunuyor. PlayStation VR olanaklarından yararlanmak için öncelikli olarak gereken temel aksesuar, derinlik algılama özelliğine sahip lenslerle üretilen PlayStation Camera oluyor. VR gözlüğü, DualShock 4 ve Move kontrolcülerinin hareketlerini takip ederek oyuncuların, oyun esnasında gerçekleştirdiği hamleleri gerçek zamanlı olarak görebilmelerine yardımcı olan kameraya, önem sırası dikkate alındığında PlayStation Move eşlik ediyor.

Oyuncuların sanal dünyalara keyifli şekilde bağlanabilmelerine zemin hazırlayan ve bu dünyalarla etkileşim kurulabilmesini mümkün kılan kontrolcü, oldukça gelişmiş bir etkileşim imkânı yaratıyor. Sanal Gerçeklik tarafındaki atıcı/shooter oyunlarıyla zaman geçirmek isteyenler ise kusursuz bir oyun tecrübesi yaşamak adına PS VR Aim Controller’a yöneliyor. Üzerinde bulunan yerleşik algılayıcıları ve uyarlamalı kontrol olanakları sayesinde kullanıcıların benzersiz bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayan aksesuar, VR tutkunlarının vazgeçilmezi hâline geliyor.

PlayStation 4 ile Yarışın Keyfini Çıkarın

DualShock 4’ün hassasiyet ve ergonomisi konusunda oldukça başarılı iş çıkaran Sony, dijital dünyada yarışları mümkün olan en gerçekçi şekilde yapmayı isteyenlerin, farklı ürünlerle tanışmasına olanak veriyor. Genellikle üçüncü parti donanım üreticileri tarafından hazırlanan ancak belirli standartları rahatlıkla karşıladıkları için oyuncular tarafından takdir edilen yarış direksiyon setleri, bilhassa oyun konsolundaki simülasyon türü yarış oyunlarını hakkını vererek oynamak isteyenlerin alışveriş listelerine giriyor. Kısa süreli bir kurulum ve yapılandırma işleminin sonrasında PlayStation 4 oyun konsolunda yayımlanan tüm yarış oyunlarıyla uyumlu çalışan direksiyon setleri; direksiyon, vites kutusu ve pedal gibi eksiksiz bir sürüş sağlayacak birimler içeriyor. Tercih edilen markanın sunduğu modele göre bu birimler fiziksel ve işlevsel değişiklikler gösterebiliyor. Ancak elde edilen deneyim, klasik oyun kontrolcüyle kıyaslandığında çok daha iyi ve sürükleyici oluyor. Oyunlarda araçların çarpışması, pist dışına çıkması ve benzeri durumlar direksiyonlardaki titreşim mekanizmalarıyla oyuncuya yansıtılırken pedal ve viteste yapılacak en ufak bir değişiklik de oyuna direkt yansıyor.

Eğer siz de konsollar aracılığıyla oyun oynamayı planlıyor, bu doğrultuda Sony’nin sekizinci nesil oyun konsoluyla ilgileniyorsanız PlayStation 4 oyun konsolu modellerini, PS 4 oyunlarını ve konsol aksesuarlarını hemen inceleyip dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Playstation 4 Ürünleri

2798 ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Playstation 4
Playstation 4
PlayStation 4 Konsol
PlayStation 4 Konsol
PlayStation 4 Oyunları
PlayStation 4 Oyunları
PlayStation 4 Aksesuarları
PlayStation 4 Aksesuarları
Playstation 4 VR
Playstation 4 VR
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Uyumluluk
Toplam 26 / 2798 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?