Playstation 4 VR

Playstation 4 VR, ürün yelpazesi ile birlikte oyun severleri alışılmışın dışında olan yeni dünyalarda misafir ediyor. Kullanıcılar bu ürün sayesinde kendilerini inanılması çok güç hatta zaman zaman imkansız olabilen bir oyun aleminin ortasında hissediyor ve böylece daha önceki teknolojilerde hiç görülmemiş bir oyun deneyimi yaşıyor.

Playstation 4 VR ürünü; PS VR hedef kontrol cihazı, PlayStation Camera, PlayStation Move, Plantronics RIG 4VR, bekletme standı ve taşıma çantası gibi aksesuarları ile de oyun evreninde insanları şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle PlayStation 4 VR için özel dizayn edilen çok fonksiyonlu PS VR hedef kontrol cihazı, oyun içerisindeki hassas tepkileri titreşimler halinde kullanıcılarının ellerinde hissettiriyor. Bu hedef kontrol cihazı oyun severlerin sanal dünyasında sanal vizöründen nişan alarak ateş edilebilen muhteşem bir silaha dönüşüyor. Böylece oyun evrenindeki maceralar yoğun hissedilen aksiyon ile yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Cihaz üzerinde bulunan ve dahili olarak gelen hareket sensörleri sezgisel olarak çalışan DUALSHOCK 4 kontrolleri birlikte hedefi tam merkezinden tutturmaya yardımcı oluyor. Diğer bir aksesuar olan PlayStation Camera kullanıcıların görmesini, duymasını ve ardından tezahürat yapmasını sağlıyor. Ayrıca kameranın kayıt yapma özelliği dışında canlı yayın yapma fonksiyonu sayesinde de kullanıcıların oyun oynayışı eş zamanlı olarak paylaşılabiliyor.

Yüz tanıma özelliği ile Playstation'da oturum açılabiliyorken sesli komutlar ile farklı oyunları açma işlemi de yapılabiliyor. Çok fonksiyonlu oluşu sayesinde bazı oyunlarda hareket ile kontroller sağlanabiliyor. PlayStation Move hareket kontrol cihazları ise ürüne uyumlu olan PlayStation VR oyun çeşitlerinde inanılması güç bir varlık duygusu hissettirebiliyor. Böylece gerçek hayattaki insan hareketlerinin taklit edilmesi ile oyun severlerin sanal gerçeklik ortamlarında çok kolay bir şekilde etkileşimde bulunabilmesini sağlıyor. Ürün, teknolojik hareket sensörleri, hafif dizaynı ve hassas takip küresi ile dikkatleri üzerinde topluyor. Özellikle PlayStation Move hareket kontrol cihazları için hayatı kolaylaştırma açısında çok büyük önem arz eden Playstation VR Move şarj istasyonu ürünü, oyun severlerin olmazsa olmazları arasında bulunuyor.   

Playstation 4 VR Fiyatı

Resmi olarak lisanslanmış Plantronics RIG 4VR kulaklıklar kullanım aşamasında rahatsız etmeyecek düzeyde olan hafifliği ve hareket özgürlüğü sağlayan esnek yapısı ile en elverişli şekilde konfor sağlıyor. Üründe 0,4 m uzunluğunda kolayca çıkarılabilen bir kablo bulunuyor. Kullanım aşamasında tutuşu kolaylaştıran özel bir kafa bandına da sahip olan RIG 4VR kulaklığında bir de geniş bant özellikli mikrofon bulunuyor. Bekletme standı ile Playstation 4 VR cihazı layık olduğu şekli ile sunuluyor. Çünkü mavi renkli LED ışıklara sahip olan stand Playstation 4 VR kullanılmadığı zamanlarda şık bir şekilde gözlük aydınlatması sağlıyor. LED aydınlatmaya üç adet AAA türünde pil kaynak oluyor ve böylece kolay bir şekilde kullanımı sağlanıyor. Oyun severlerin kullanımına sunulan taşıma çantası, Playstation 4 VR gözlüğün işlemci ünitesini, AC adaptörünü ve yine bu ürünün iletişim kablolarını taşımak için kullanılıyor. Modern çizgiler ile süslenmiş şık dizaynı kullanıcılarını büyülerken aynı zamanda çantanın fonksiyonel olan kullanım kolaylığı da dikkatleri üzerinde toplamasına yeterli oluyor. 

Playstation 4 VR ürünü ve ürüne ait diğer tüm aksesuarlar fonksiyon çeşitliliğinin bol olması, şık dizaynları, kullanım kolaylıkları, sağlam yapıları ve Playstation 4 VR fiyatı ile oyun dünyasında ön sıralarda göz kamaştırmaya devam ediyorlar. Bu ürünler sayesinde kullanıcılar, sanal gerçeklik (VR - virtual reality) özelliği taşıyan oyunları oynarken ses, görüntü ve hareketler en hassas bir şekilde çift yönlü olarak iletildiğinden dolayı gerçek dünyadan tamamen koparak bambaşka bir dünyaya geçiş yapıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Playstation 4 Vr

25 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 25 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?