Kaliteli Orjinal ve Ucuz Duvar Kağıdı Modelleri

Dekorasyon konusunda düşünmeyi seven insanların hayal gücünü zorlayan modellerin bir araya getirildiği duvar kağıdı çeşitleri, en zevkli seçimlerinize paralel bir incelik sunuyor. Yaşayan ve yaşatılan mekanlar için üretilen desenler ile renkler, zarif dokunuşlarla adeta duvarlarda dans ediyor. Profesyonel amaçlı büyük mekanlarda veya kendi anlayışınıza göre oluşturmak istediğiniz ev dekorasyonunda kullanmak üzere arzu ettiğiniz gibi duvar kağıtları seçebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin salon duvarlarına derinlik katan, çevrenizi güzelleştiren duvar kağıtları, aynı zamanda eşyalarla gösterdiği uyumlu duruş ile de tamamlayıcı bir unsur olarak öne çıkıyor. Klasik tarzda mobilyalar kullanmayı seviyorsanız kağıtlarda klasik dönemden esintiler taşıyan motiflerin izlerini sürebilirsiniz. Şiirsel detaylarla bezenmiş zarif görünümlü duvarların mobilyalarınız ile olan uyumunu seyretmekten estetik bir haz duyabilirsiniz. Gerek zarafetiyle gerekse ayrıntılı çizimleriyle duvarlarınıza baktığınızda sizi güzellikler diyarına alıp götüren mükemmel kağıtlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Genellikle çiçek, yaprak ve şal desen olarak karşınıza çıkan klasik motifler, özellikle büyük salonlarda ve el oyması mobilyalarla ideal bir entegrasyon sağlamayı başarıyor. Geçmişi yaşatmayı ve geçmişin izlerini canlı tutmayı tercih ediyorsanız tarzınıza uygun olarak duvarlarınızı kaplayabilirsiniz. Modern bir ev döşemeyi tercih ederek bu seçiminize göre eşyalar alacaksanız duvar kaplamalarınızı da aynı şekilde daha hareketli ve aydınlık modellerden seçebilirsiniz. Amerikan tarzı mobilyalar ile çok uyumlu bir tarzı ortaya koyan kum beji düz kağıtlar veya düz renk kabartma motifli kağıtlar da ilginizi çekebilir. Nostalji tutkunuza hitap eden damask desen tarzı ürünleri boydan boya salonunuza kaplatabilirsiniz. Damask desen perdeler veya koltuklar kullanıyorsanız karışıklığı önlemek adına desensiz veya yalnızca kabartmaları olan kağıtları düşünebilirsiniz. Mekan eğer küçükse desenlerin de küçük olması veya kağıdın düz renk olması evi daha geniş gösterebilir. Otel, okul, yurt, düğün salonu, balo salonu gibi geniş mekanlarda iri desenler kullanıldığında çok daha başarılı bir sonuç elde edilebilir. Farklı konsept oluşturmak isterseniz şehir görünümlü, manzaralı kağıtları düşünebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları

İç mekanlara bambaşka bir hava veren duvar kaplamaları arasında bulunan vinil ürünleri de inceleyebilirsiniz. Ürünlerin temizlenmesi oldukça kolaydır, lekeyi içine çekmediği için kolayca temizleniyor. Ahşap veya seramik yer döşemeleriyle uyum sağlayarak dekorasyonda bütünlüğü yakalamanıza yardımcı oluyor. Geniş ve profesyonel mekanlarda, restoranların büyük boyutlu kokteyl salonlarında duvarların tuğla görünüm ile kaplanması da ayrı bir konsept yaratılmasını sağlıyor. Sibirya tuğla, kesme taş, taş beton veya Pamukkale taş döşeme tarzı hazırlanan tuğla ve taş desenli kaplamaları dekorasyona zengin bir atmosfer katmak için kullanabilirsiniz. Sinema salonlarında, tatil köylerinde, toplantı salonlarında kullanabileceğiniz farklı duvar kağıdı çeşitleri ile mekanınıza perspektif kazandırabilirsiniz. Evde yatak odaları için kaplayacağınız kağıtları soft renklerden ve düz veya küçük çiçek desenlerden seçebilirsiniz. Sarmaşık desenleri, bulut görünümleri de güzel bir uyku için ideal olabilir. Kelebekli çiçekli kağıtları oturma salonunda değerlendirebilirsiniz. Bebeğiniz olacaksa ve onun odasını şimdiden hazır hale getirmek istiyorsanız sevimli çizgi karakterlerin boy gösterdiği duvar kaplamaları hoşunuza gidebilir. Kız ya da erkek çocuklara yönelik olarak ayrı ayrı hazırlanan örüntülü duvar kağıtları çocukların ilgisini çekebilir. Duvar ve diğer zeminlerin döşenmesi ile ilgili olarak alanında tanınmış olan markaların orijinal ürünlerinin sunulduğu güzel tasarımlar arasında kalite, renk ve desen anlamında karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. Farklı fiyatlarda sunulan ürünleri de birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz. Evinize düşündüğünüz kağıtları aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte, ürünleri değerlendirerek seçebilirsiniz. Profesyonel bir mekan için seçim yapıyorsanız mekanın farklı metrekarelere sahip bölümleri için değişik desenleri tercih edebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları

6.946 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mot
  2. ArtredGallery
  3. Bien Wallcoverings
  4. Halley
  5. Duvardaki Sanat
  6. Grown
  7. Dekor
  8. Bien
  9. Vitale
  10. Kağıt Sepetim
  11. Du&Ka
  12. Ugepa
  13. Dekonil
  14. K Dekorasyon
  15. Kore
  16. Adawall
  17. Decowall
  18. Urban Chic
  19. Crown
  20. Komar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18042736
BAŞA DÖN