Kaliteli Orjinal ve Ucuz Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdının amacı uygulandığı zemini kusurları örtmek ve korumaktır. Dekorasyon açısından oldukça etkili olan duvar kağıtları uygulandığı yerin atmosferinde büyüleyici bir etki yaratır. Duvar kağıdına olan talebin artmasının başlıca nedenleri arasında, uzun ömürlü, ekonomik, en hızlı uygulanabilir dekoratif malzemelerden biri oluşu ve kullanım kolaylığı sayılabilir. Kirlenmiş ya da delik, çatlak, doku kusurları ve renk artıkları gibi hoş gözükmeyen detayları içeren yüzeyleri örtmek için en kolay, pratik ve uygun çözüm, duvar kağıdı ile ilgili duvarları kaplamaktır. Duvar kağıdı serileri, uygulandığı alanı anında başka bir mekana dönüştürebilen, her zevke uygun çeşitli desen ve renk alternatiflerini içeren ürün gruplarına sahiptir. Duvar kağıdı sektörü her geçen gün değişmekte ve sürekli yeni ürünler üretilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte duvar kağıdı yeni teknolojileri de benimsemiştir. Duvar kağıdı, üretim ve uygulama alanlarında farklılaştırılmış çözümler sunarak değişen ihtiyaçları karşılayan bir gelişme göstermektedir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan üç tür duvar kağıdı görülmektedir: kağıt, vinil ve tekstil. Duvar kağıdı genellikle rulo halinde satılır ve çoğu 53 cm x 10 m boyutlarında paketlenir. Bu genel ölçülerin yanı sıra birçok farlı boyutta ürünler de piyasada bulunur. Bazı duvar kağıtları kendinden yapışkanlı duvar kağıdı olarak satılmaktadır. Yapıştırıcı ürünlerin askı işleminde avantajları vardır, çünkü özel ekipman kullanımı kolayca kendi kendine yapışmayı sağlayabilir. Ürüne ve zemin tipine bağlı olarak bu işleve sahip olmayan ürünler uygun yapıştırıcıyla kullanılmalıdır. Kağıt, cinsine ve tarzına göre değişiklik gösterse de genellikle uzun ömürlüdür.

Kağıt, Vinil ve Tekstil Duvar Kağıdı Türleri

Duvar kağıtlarının geometrik şekillere ya da düz renge sahip seçenekleri, geleneksel bir duvar kağıdı modelidir. Hijyen açısından kullanımı kolay ve güvenlidir. Direkt güneş ışığına maruz kalmaması servis ömrünü uzatır, hassas temizlik gerektirir ve nemli bir bezle temizlenebilir. Vinil duvar kağıdı, desenlerin kağıda basılmasıyla yapılır ve en son PVC ile kaplanır. Desen baskısı çeşitli şekillerde yapılabilir ve popülaritesi nedeniyle en geniş kullanımlı duvar kağıdı türü olarak bilinir. PVC malzemesi sayesinde kir, leke bırakmayan vinil, uzun süre kullanılabilir ve su geçirmezdir. Güneş ışığına dayanıklı, çok pratik, kullanımı kolay ve temizdir. Her alanda kullanılabilse de mutfak, banyo gibi nemli mekanlar için daha avantajlı bir seçimdir. Yüksek elektrik direncine sahiptir, ışığa ve güneş ışığına dayanıklıdır. Çocuk odaları için ideal olan yırtılmaya karşı dayanıklı ve lekeler karşı silinebilir bir yapıya sahiptir. Ayrıca ses yalıtımına katkısı da seçim faktörlerinden biri olarak düşünülebilir. Antibakteriyel özelliği olan bu ürün, hassas kişilerin bulunduğu ortamlarda olduğu gibi hastane, restoran, otel, kafeterya ve diğer yerlerde de ilk tercihtir. Bu ürünün maliyet analizi, kullanım, temizlik ve uzun ömür açısından oldukça uygundur. Duvar kağıdı üreticisi 5 ila 15 yıllık bir hizmet ömrü içinde deforme olmayacağını ve solmayacağını garanti eder. Tabii ki kağıt cinsine göre doğru montaj, temizlik ve bakım şartlarını sağlayan ürünler ömür boyu kullanılabilir. Gençlik alanlarında, amfilerde, okullarda ve diğer alanlarda ses yalıtımlı duvar malzemesi olarak kullanılır.

Öte yandan dokusuz kumaş bazlı ürünler insanların ilgisini çekmiş ve bu ürünler hava geçirgenliğini artırarak sağlıklı bir ortamın sürdürülmesini sağlamaktadır. Yüzeyde vinil, tekstil ve dokusuz alternatifleri sunan bu ürün aynı zamanda bebek odaları için seçenekler arasında yer almaktadır. Duvar kağıdının en önemli özelliklerinden biri boyanabilir ürünlerin her alanda büyük rahatlık sağlamasıdır. Duvar kağıdı, içinde bulunduğunuz her yaşam alanını kaplayabilir, duvarları hoş hale getirebilir ve dekorasyonda vazgeçilmez unsurlardan biridir, bu nedenle uzun yıllar kullanılabilir. Ancak bazen dekorasyon değişikliği ihtiyacı nedeniyle sökülüp güncellenmektedir. Bu sorunu çözmek için çekilebilir duvar kağıdını kullanarak kağıdın normal yaşam döngüsünü yeniden değerlendirme fırsatı yaratabilirsiniz. Yapısı kolay takılsa da değişen ihtiyaçları karşılayabilen duvar kağıdı, kullanıcılara büyük bir özgürlük sağlar.

Duvar Kağıdı Desenleri

Kendinizi daha iyi hissettiren bir alan yaratmak için duvarların derinliğini ve hareketliliğini arttırmak adına, duvar kağıdı dekorasyonda ilk adımdır. Mobilyadan, kapı ve pencerelere kadar tüm detaylar dekorasyonu tamamlar ve duvar kağıdı, anında ortamın duruşunu değiştirmeye yeterlidir. Duvar kağıdı modeli, çeşitli yerleşim alanlarına uygun seçeneklere sahiptir ve çok çeşitli kullanıcı profillerini çekebilir. Kusursuz desen ve renklere sahip duvar kağıdı desenleri, yaşam alanınızı kişiselleştirebilir ve her baktığınızda sizi mutlu edecek şık tasarımlara sahiptir. Koyu renk mobilyaların hakim olduğu bir odayı renklendirmek için seçtiğiniz canlı duvar kağıtlarını kullanabilir ya da odayı daha parlak yapan bir renk seçerek hızlı değişiklikler yapabilirsiniz. Farklı duvar kağıdı modelleri ile benzer alanlarda özel farklılıklar yaratmak daha kolaydır. Bunlarla mutfaktaki zamanınızı geçirebilirsiniz. Mutfak, evde en çok vakit geçirilen yerlerden biridir. Su geçirmez işleve sahip duvar kağıdı, mutfak ve banyo gibi ortamlar için makul bir seçimdir. Temizliğin pratikliği zaman tasarrufu sağlar.

Küçük bir alanda, tüm alanı bir avantaj olarak görüntülemek için daha basit ve saf bir renk model kullanılabilir. Otel, kafeterya ve restoran gibi mekanlarda geniş desenli modellerle farklılıklar yaratabilirsiniz. Bu tür mekanlarda farklı konseptler oluşturmak için çok büyük ölçekli modeller kullanabilirsiniz. Yoğun ahşap dekorasyonu olan ortamlarda ve doğal atmosfer gerektiren ortamlarda doğal sahneler ya da ağaç temalı görüntüler duvarlarla birleştirilebilir. Tüm bunların yanı sıra geleneksel desenlere ve mermer desenlere sahip modellerin de kullanımı mümkündür. Temel ambalaj ebadı 53 cm x 10 m olmasına rağmen birçok farklı ebadı olduğu için ambalaj içeriğine dikkat etmek önemlidir. Bu sadece ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün boyutu satın alırken değil, aynı zamanda doğru maliyet analizinde de önemlidir. Kaç metrekare bir rulo kağıt almak istediğinizi hesaplamalı ve oluşacak kalıntıları hesaba katmalısınız. Desen sürekliliğinin önemli olduğu modellerde ruloda kalan kağıt alan hesaplamasına dahil edilmelidir. Onları seçmeyi kolaylaştıran faktörlerden biri, temizlenme şekilleri olabilir. Koşullarınıza ve kullanılacak alana göre nasıl temizlik yapacağınızı değerlendirerek makul bir seçim yapabilirsiniz. Üretimde kullanılan teknolojinin yanı sıra duvar kağıdı fiyatları çeşitli tip, model ve desenler de dahildir. Doğru maliyeti bulmak için, satın alma fiyatı, uygulama ve askıya alma maliyetlerini aynı anda hesaplamalısınız

3 Boyutlu Duvar Kağıtları ile Canlı Odalar

İstenilen ortama hareket katmanın en etkili yollarından biri olan duvar kağıdı, 3 boyutlu bir seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor. Gelişen teknoloji olasılığı nedeniyle oldukça gerçekçi görüntülere sahip modeller de pek çok seçeneği beraberinde getiriyor. Manzaralı duvar kağıdı, üç boyutlu desenlere ve geometrik şekillere, popüler resimlerden taş desenli duvar kağıdı ve daha fazla seçeneğe kadar birçok kağıt çeşidi her türlü duvarda kullanılabilir. Her ortamda benzersiz bir atmosfer yaratmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılayan 3D duvar kağıdı modeli, işyerleri ve ofis alanlarında hedefe yönelik ortamlar oluşturmaya bir alternatif sunarken yatak odaları, oturma odaları ya da genel alanlar için sakin görüntüler sağlayabilir. Modern bir görünüm oluşturmak için genellikle taş desenli duvar kağıtları tercih edilmekle birlikte, hoş doğal rahatlama efektleri için doğal manzara içeren görüntüler kullanılmaktadır.

3D duvar kağıdı, oldukça gerçekçi şekilde yansıttığı desenleri ile sizi ve misafirlerinizi şaşırtırken ortamda illüzyon yaratmasının yanı sıra ortamları sıkışıklık hissinden kurtararak daha geniş göstermeye yardımcı olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarız doğrultusunda duvar kağıdı ile kaplanacak odanın tüm duvarlarını, tek bir duvarı ya da duvarın belirli bir bölümünü kaplamayı tercih edebilirsiniz. Duvar kağıdı, evinizdeki oturma odası duvarlarının derinliğini artırabilir ve çevrenizdeki ortamı iyileştirebilir, sergiledikleri uyumlu atmosferleri mobilyalarla tamamlayarak ön plana çıkar. Klasik tarzda mobilyalar kullanmayı seviyorsanız, duvar kağıdı üzerinde klasik dönem duygusu taşıyan desenleri sedef kaplama gibi küçük detaylar ile birlikte bulabilirsiniz. Şiirsel detaylarla süslenmiş zarif duvarların ahenkli birlikteliğini mobilyalarda izleyebilir, estetik bir zevk elde edebilirsiniz. Zarif ve detaylı çizimleriyle duvarlara baktığınızda sizi güzel diyarlara götürecek kaliteli duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle çiçek, yaprak ve benzeri şekillerde karşımıza çıkan klasik desenler, özellikle büyük salonlarda ve el oyması mobilyalarda ideal bir ambiyans sağlayabilir. Geçmişi saklamak ve geçmişin izlerini saklamak istiyorsanız tarzınıza göre duvarları kaplayabilirsiniz. Modern bir evi dekore etmek ve tercihinize göre mobilya satın almak istiyorsanız, daha dinamik ve parlak modellerden duvar dekorasyonlarını da tercih edebilirsiniz. Açık bej kum rengi düz kağıt ya da düz kabartma desenli kağıt da ilginizi çekebilir. Amerikan mobilyaları ile oldukça uyumlu bir tarz sergileyebilirler.

Bebek ve Çocuk Odası İçin Duvar Kağıtları

Ürünlerin üretim aşaması sayfamız üzerinden tercih edeceğiniz marka ve seçenekler için ham maddeden yapıştırma malzemelerine kadar tüm unsurlar hijyenik değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Duvar kağıdı oluşturma doğrultusunda kullanılan kağıdın nefes alabilir olması çok önemlidir. Seçim kriterlerinden bir diğeri de ürünün temizlik koşullarıdır. Hızlı bir şekilde kirlenebilmesi ve duvarların çizilmesi gibi faktörlerin çok da zor olmadığı düşünüldüğünde temizlik kolaylığı en önemli kriterlerden biridir. Seçimi etkileyebilecek diğer bir faktör de tasarım ve buna bağlı olarak bu tasarımların temasıdır. Çocuk odaları koleksiyonunda çizgi film karakterleri, hayvanlar ve geometrik desenler önemli bir yer tutsa da öğretici özelliklere sahip duvar kağıdı desenleri de ilgili grubun piyasasında mevcuttur. Motto duvar kağıtlarını metin desenleriyle kullanabilir ya da ilginç tasarımları da duvar kağıdı kullanmak istediğiniz odanın tema ve ruhuna göre seçebilirsiniz. Çocuk odalarının genellikle dağınık olduğu gerçeği hesaba katıldığında, duvar desenlerinin daha düz olması ve bu sayede herhangi bir görünüm karışıklığının olmaması odanın genel atmosferini dengeleyebilir. Odada ortaya çıkabilecek kaosu dengelemek ve çocukların ders çalışırken konsantre olmasına yardımcı olmak için daha basit desenler de seçebilirsiniz. Çocuğunuzun duvar kağıdına çocuğunuzla birlikte karar vermeniz önemli olsa da daha doğru sonuçlar elde etmek için yine de bazı kararlara ebeveyn olarak sizin de rehberlik etmeniz gerekir. Diğer odalara kıyasla bebek ve çocuk odası mobilyaları daha sık değiştirilir, bu da çeşitli dekorasyonlara uygun her türlü tarza uyum sağlayabilecek duvar kağıdını seçmeyi mantıklı kılar.

Odada tercih edilen duvar kağıdı resimli bir model ise, çocuklarınıza zevklerinin zamanla değişeceğini hatırlatılabilir ve bu sayede doğru seçimi yapmalarına yardımcı olunabilir. Bebek, çocuk ya da genç odalarının tercih edebileceği birçok tema ve renk olsa da sade desen ve göz yormayan renklerin tercih edilmesi odanın daima aydınlık ve iç açıcı şekilde olmasını sağlayabilir. Duvar kağıtları ışık yansıtma konusunda da büyük etkili faktörlerdendir, bu sebeple özellikle karanlık cephelere bakan odalara yapacağınız seçimleri iyi düşünmeli, açık ve yumuşak renk ve tasarımlardan yana olmalısınız. Odanın camlarının iyi güneş ışığı alması durumunda ise aydınlıktan hiçbir kayıp olmaması açısından yine açık renklerde ürünler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra farklı renk ve daha hareketli desenlere sahip duvar kağıtlarının ve hatta iddialı iseniz siyah duvar kağıdı tasarımlarının kullanımının en uygun olduğu alan ise bunun gibi ışık alma konusunda bonkör olan odalardır.

Yardımcı Ürünler Olmadan Olmaz

Pratikliği ile tanınan duvar kağıdının montaj sürecinde yardımcı ürünlere ihtiyaç duyar. Bu tür ürünlerin kullanımı ve kurulumu kolay olmasına rağmen, iş yükünü önemli ölçüde azaltarak size zaman kazandırır. Bu nedenlerden dolayı bu kategori duvar kağıdı ile ilişkilendirilmiştir ve bu kategoride tutkaldan astara, fırçadan makasa kadar aklınıza gelebilecek tüm kullanışlı araçları bulabilirsiniz. Özellikle montaj aşamasından sonra sizi ağır temizlik işlerinden kurtarabilecek olan plastik branda ve bunun gibi koruma malzemeleri her türlü duvar kağıdı zemininde akla gelen ilk ürünlerden biri olmaya devam etmektedir. Duvar kağıdının yapıştırıldığı esnada en önemli olan noktası, havalandırma silindirleri ve hava fırçalarının kullanılmasıdır. Bu aletleri kullanılarak hava kabarcıkları önlenebilir. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtlarının uygulamasında keçe, manşon raspa ya da keçe spatula kullanımı pratik montaj sağlar. Kesme ve demontaj ekipmanları, kaliteli sökücüler ve yapıştırıcılar gibi detaylı ürünlerin yanı sıra su püskürtme aletleri, spatula ve kesici bıçaklar gibi detaylı ürünlerin yer aldığı bu kategori altında bulunan ürünler arasından istek ve ihtiyacınıza yönelik olarak istediğiniz ürünlere erişebilirsiniz.

Bunun yanı sıra duvar kağıdı desenleri birçok uygulamayı bir araya getiren önemli bir işlemdir. Döşeme işlemi sırasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmana sahip olmak, elde edilen sonuçların görünür kalitesini ve hizmet ömrünü doğrudan etkileyecektir. Nostaljinizi kendine çeken brokar desenli ürünlerle salonunuzun tamamını kaplayabilirsiniz. Brokar perde ya da koltuk kullanıyorsanız, karışıklığı önlemek için desensiz ya da sadece kabartmalı kağıt kullanmayı düşünebilirsiniz. Kaplama işleminin gerçekleştirileceği alan küçükse, kağıdın küçük desenlere ya da düz renge sahip olması evi daha geniş gösterebilir. Büyük desenli seçenekler geniş bir alanda kullanıldığında daha büyük başarılar elde edebilirsiniz. Farklı bir konsept yaratmak istiyorsanız şehir manzarası ile süslenmiş manzaralı duvar kağıdı düşünebilirsiniz. Evinizi yenilemek istediğinizde duvar kağıdını değiştirmeden, sadece doğru işlemler ile boyayarak güncelleyebilirsiniz, bu da duvar kağıdının eski havasını değiştirmek için alternatif bir yöntemdir. Yıllar içerisinde sizin için özenle seçilmiş duvar kağıdını ve beğendiğiniz duvar kağıdını farklı renklere boyayarak zamandan, işten ve diğer maliyetlerden tasarruf edebilir, servis ömrünü uzatarak gelirinizi artırabilirsiniz. Hepsiburada'dan dilediğiniz ürünleri online alışveriş ile anında satın alabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modelleri Nedir?

Günümüzde birçok duvar kağıdı modeli bulunmaktadır. Çizgili, taş ve ahşap desenli, beton desenli, çiçek desenli duvar kağıtları çoğunlukla tercih edilen duvar kağıdı çeşitlerdir.

Duvar Kağıdı Ne İşe Yarar?

Duvar kağıdı evinizi dekore etmeye başlamak için en iyi yollardan biridir. Evinizin duvarlarında istediğiniz doku ve renge sahip olabilmenizi ve evinize farklı bir bakış açısı getirmenizi sağlar.

Hangi Duvar Kağıdı Tercih Edilmeli?

Çok fazla renk ve desene sahip duvar kağıtları vardır ve en uygun olanı seçmek gerçekten zor olabilir. Evinizdeki ışık, mobilya rengi gibi unsurları değerlendirerek evinize en uygun duvar kağıdını çok daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

  • Duvar Kağıdı Nedir?

  • Evinizi uzun bir günün sonunda gelmeyi dört gözle bekleyeceğiniz bir yer haline getirmek için dekore etmek çok önemlidir. Evinizi dekore etmeye başlamak için en iyi yol duvarlara özel duvar kağıtları eklemektir. Duvar kağıtları, dekorasyonda arzu edilen şekilde renk ve dokuya sahip olmak ve eve farklı bir bakış açısı getirmek üzere üretilirler. Normal, doğal badana boyalarına kıyasla daha uygun fiyatlar sunan duvar kağıtları ile evinizde dilediğiniz gibi bir değişikliğe sahip olabilirsiniz. Duvar kağıtları, dekorasyonda kullanım kolaylığı sağlar. Takılması ve çıkarılması çok kolaydır. Bazı modeller, profesyonel uygulayıcılardan ziyade duvar kağıtlarını kullanıcıların da kendi başlarına uygulamalarına olanak tanır. Ufak bir dokunuşla seçeceğiniz duvar kağıdı ile tüm evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
  • Kaç Çeşit Duvar Kağıdı Vardır?

  • Vinil duvar kağıdı, en yaygın olarak kullanılan, asması ve temizlemesi en kolay duvar kağıdı çeşididir. Evlerde kullanabileceğiniz iki yaygın vinil duvar kağıdı türü vardır. Sıvı vinil duvar kağıtları %100 vinil malzeme üzerine basılmıştır ve genellikle lüks bir dokusal etki vermek için kabartılmıştır. Bu duvar kağıtları oldukça dayanıklıdır ve genellikle sabun ve suyla temizlenebilir böylece bakımı kolaylaştırır. Bu duvar kağıdı çeşidi takıldığı zaman sıvı vinil ile mühürlenmiş bir kağıt sırtı ve yüzeyine sahiptir. Diğer yandan katı vinil duvar kağıdı tamamen su geçirmez özelliğe sahiptir. Mutfaklar ve banyolar için idealdir. Bir diğer çeşit olan dokunmamış duvar kağıtları, sekiz yıl önce piyasaya sunulan ve duvar kağıdı için tercih edilen alt tabaka haline gelen, teknik olarak geliştirilmiş bir duvar kağıdı malzemesidir. Lifli malzemeden yapılmış, dokunmamış duvar kağıtlarını yapıştırmak daha kolaydır. Duvarda kuru bir şerit oluşturularak, genellikle duvarın pürüzsüz ve aşınmasını engelleyecek şekilde bırakılırlar. Birçoğu vinil içermez, bu da onlara çevre dostu bir duvar kağıdı seçeneği sunar.
  • Duvar Kağıdı Neye Göre Seçilmelidir?

  • Çok fazla renk ve desene sahip duvar kağıdıyla evinizin bölümleri için en uygun olanı seçmek gerçekten zor olabilir. Bu nedenle evinizin iç mekanlarındaki renk, ışık, mekan derinliği, doku ve mobilya gibi unsurları değerlendirmek gerekir. Bu önemli faktörlere bir göz atarak, doğru duvar kağıdını seçmek düşündüğünüzden çok daha kolay olur. Yeni duvar kağıdı seçerken renk skalası önem taşır. Öncelikle odanın işlevini ve yaratmak istediğiniz havayı düşünmelisiniz. Soğuk yeşiller, maviler ve morlar sakinleştirip yumuşak bir konsept yaratırken, kırmızı, sarı ve portakal gibi sıcak renkler parıldar ve canlı bir konsept yaratır. Renk seçiminden sonra uygun desen seçilmelidir. Dramatik renklere sahip büyük desenler daha resmi bir görünüme sahip olmanıza neden olur. Daha geniş kalıplar ve daha geniş aralıklarla yerleştirilmişlerdir. Karıştırma ve eşleştirme harikadır. Ancak aynı renk ailesindeki kalıplara yapıştırıldığından da emin olunmalıdır. Renk ve desen seçiminden sonra duvar kağıdının yerleştirileceği alandaki ışık faktörüne bakılmalıdır. Işığın doğru yansıtılabilmesi için duvar kağıtları pürüzsüz olmalı, metalik, yansıtıcı ve renkli duvar kağıdı stilleri tercih edilmelidir. Belirli bir özelliği vurgulamak ve dikkat çekmesini sağlamak için ise koyu bir renk veya dokulu bir duvar kağıdı seçilmelidir.
  • Duvar Kağıdı Fiyatları Nelerdir?

  • Fiyat söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken çok şey bulunur. Duvar kağıdı seçtiğinizde, işin nasıl yapılacağını bilen birini bulmanız gerektiğini ve özellikle de doku kullanmak gibi farklı bir şey yapmak istiyorsanız, fiyatı artıracağını unutmamalısınız. Öte yandan piyasada bulunan çıkarılabilir duvar kağıdı seçeneği ile bugün bir profesyonel kiralamaya gerek yoktur. Aynı zamanda dekorunuzu istediğiniz kadar değiştirebilme imkanı sağlar, kalıntı bırakmadan uygulanması ve çıkarılması kolaydır. Kumaştan yapılmış özel duvar kağıtları güzel bir doku sunarken fiyatları ile de dikkat çeker.
  • Duvar Kağıdı Tavanlarda da Kullanılabilir Mi?

  • Neden tavanınıza duvar kağıdı yapmıyorsunuz? Beyaz, düz renkli bir tavan yerine, biraz zarafet eklemek için duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için bir oda tasarlıyorsanız, yıldızları olan bir gökyüzü duvar kağıdı ile asla yanlışa düşmezsiniz. Belki de yatağınıza yattığınızda güzel şeyler görmekten hoşlanıyorsunuz. Neden tavanınızı ince ama keyifli bir çiçek tasarımıyla dekore etmiyorsunuz? Belki de sadece düz bir rengin tadını çıkarmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken hem duvarınızda hem de tavanınızda düz renk bir duvar kağıdını tercih etmektir. Duvar kağıdı, duvarda ve tavanda normal boya ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı bir malzemedir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Kağıdı Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?