En Kaliteli Armut Koltuklar

Armut koltuk / minder ürünleri, birbirinden canlı renklerdeki seçeneklerle kullanıcılarla buluşuyor. Bahçe, oturma odası, balkon gibi ev alanlarında; kafe ve plaj gibi kamusal kullanım alanlarında sıklıkla kullanılan ürünler, rahatlıkları ile fark yaratıyor. Yer minderlerinden farklı olarak sırt desteği ve kol yerleştirme alanları bulunan armut minderler, vücut formunu alarak konfor vadediyor. Farklı ihtiyaç, zevk ve bütçelere uygun alternatifler bulunduran armut minderler, bir kategori altında sınıflandırılıyor.

Armut Koltuk / Minder Fiyatları

Armut koltuk / minder fiyatları, minderlerin dolgu malzemelerine ve kumaş materyallerine göre değişebiliyor. İçleri kuş tüyü, strafor, köpük veya elyaf gibi malzemelerle doldurulabilen minderlerin dolguları, etiket değişikliğine sebep oluyor. Dış materyalin dayanıklılık özellikleri de fiyatlar üzerinde etki gösteriyor. Su geçirmeyen, güneş ışığında solma ve yıpranmaya dayanıklı olan armut koltuklar, standart minderlerden daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Kimi armut koltuklar, hakiki deriden imal edilerek fiyat farkını açarken satış rakamlarına veya pazarlama stratejilerine göre aynı model ve materyalden olan ürünlerin bile renkleri arasında fiyat farkı bulunabiliyor.

Katlanabilir minderler, şezlong, yatak ve puf olabilen özellikleri ile standart minderlerden daha yüksek etiket fiyatıyla kullanıcılarla buluşabiliyor. Çift taraflı kullanılabilen ürünlerin de yer aldığı kategoride iki taraflı seçenekler daha pahalı olabiliyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirilerek fiyat karşılaştırmasında bulunması öneriliyor.

İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitenin "karşılaştır" özelliği sayesinde seçim yapmak kolaylaşıyor. Kamplarda kullanım için çok işlevli seçenekler öneriliyor. Çadırların içinde yatak; kamp alanlarında ise koltuk olarak kullanılabilen ve kolaylıkla form değiştiren katlanır minderler, kimi zaman taşıma kolu veya kılıfı da bulundurabiliyor. Kendinden taşıma çantası bulunan ürünler, diğerlerinden daha yüksek fiyatlı etiketlere ulaşabiliyor. Su geçirmez özellikli çantalar ve minderler, plaj ve kamp alanlarında avantaj sağlıyor.

Armut Koltuk / Minder Modelleri

Adını armut meyvesinden alan minderler, renk ve desenlerine göre çeşitleniyor. Tek renkli, iki veya daha fazla renk bloklarıyla süslenen armut koltuk / minder modelleri, desenli dokumalarla kaplanıyor. Üzerlerinde karikatürler, işlemeler ve klasik desenler bulundurabilen minder çeşitleri, baskı kalitesine göre ayrı ayrı fiyatlandırılıyor. Minder modelleri arasında yer minderleri de kendine yer buluyor. Suya dayanıklı özellikleri ile bahçe için ideal olan ürünlerin yanı sıra klasik kumaş kaplamalı yazlık minderler de bulunuyor.

Hafif özellikleri ile kolaylıkla taşınan yumuşak minderler, ferforje koltuklar ve sedirler üzerinde de kullanılabiliyor. Kimi minderler, askı bulundurarak mobilyalara sabitlenebiliyor. Armut koltuk modelleri boyutlarına göre de opsiyon kazanıyor. Çocuklar için uygun olan modellerden, XL boyutuna kadar farklı seçenekler sunan kategoride farklı markalarda onlarca ürün yer alıyor. Yumuşak dokuları ile rahatı önemseyenlerin seçimi olan minderler arasında daha sert yüzeye sahip puf tarzı ürünler de bulunabiliyor. Kırlent ve yastıklarla tamamlanabilecek minderler; oturma odası, yatak odası, mutfak, balkon, çocuk odası ve bahçelere renk katıyor.

Hem kız hem de erkek çocuklar için alternatif desenlerin ve renklerin yer aldığı ürünler arasında yeşil, beyaz ve sarı gibi "unisex" renklere de rastlanabiliyor. Sezonun modası süper kahramanların ve figürlerin beğeni topladığı ürün seçkisi, yıkanabilir yüzeyleri ile ebeveynlere de pratiklik vadediyor. Fermuarlı kılıflar, makinelerde yıkanabilirken, kimi minderler ise yalnızca nemli veya detarjanlı bezle silinerek temizlenebiliyor.

Demonte veya monte olarak kullanıcılara ulaşan ürünlerin tüm detaylarına görseller ve ürün açıklamaları aracılığıyla ulaşılabiliyor. Her ürün derinlemesine incelenerek ihtiyaca, kullanılacak alana ve dekorasyona en uygun olacak ürün belirlenebiliyor.

Armut Koltuk Fiyatları

699 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Textilla
  2. Minderim
  3. Free and Joy
  4. Mobilyapı
  5. Armutpark
  6. YastıkMinder
  7. Armutland
  8. Sunfabric
  9. Modatools
  10. Pufumo
  11. Siesta
  12. Air Comfort
  13. Binbirreyon
  14. Hip Chik
  15. Altıncı Cadde
  16. Bemenya
  17. Evdedekor
  18. Peak Dizayn
  19. Pınar
  20. Royal
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021334/60002245
BAŞA DÖN