Yuvarlak Minderler

Yaşadığınız mekanı olduğundan daha sıcak ve daha enerjik bir görüntüye kavuşturmak sandığınızdan çok daha kolay. Capcanlı renk seçeneklerine sahip olan şık yuvarlak minderleri evinizin ister salonuna, ister balkonuna, isterseniz de yatak odanıza ya da çocuk odasına koyabilirsiniz. Her zamanınızın büyük kısmını geçirdiğiniz yaşam alanınızda göz zevkinize de hitap edecek yuvarlak puf minderler, kullanım açısından da oldukça konforlu ve ergonomiktir. Portatif, sevimli ve pratik yuvarlak minderlerden evinize en uygun olanları seçip evinize kattığınız konforun ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Yuvarlak Minder Fiyatları

Pek çok renk arasından sizi en çok yansıttığını düşündüğünüz ve size en uygun yuvarlak puf minderi seçerek evinize kolayca renk ve canlılık katabilirsiniz. Yuvarlak minderler, su geçirmez imperteks kumaş ile kaplıdır. Mekanınızın her köşesine kolayca uyum sağlayabilecek bir geometriye sahip olan bu rahat yuvarlak puf minderler, oldukça da hafiftir; böylece dilediğiniz yere kolaylıkla taşınabilir. Yuvarlak minderleri ihtiyaç duyabileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu sayede mekanınızın dekorasyonunda da istediğiniz zaman kolayca değişiklikler yapabilir; küçük dokunuşlarla bulunduğunuz ortamın atmosferini bir anda kolayca değiştirebilirsiniz

Minderlerin yapımında tamamen kaliteli kumaş ve birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. Yuvarlak minderlerin dikişleri de hem estetik bir görünüme sahiptir hem de çift dikiş olduğu için oldukça sağlam yapıdadır. Fermuar kısmı da çift fermuar olarak tasarlanmıştır. Minderler, hem kullanımı kolay hem de sağlamdır. Yuvarlak minderin içinde bulunan malzeme, kırpıntı süngerler ve yeni üretim boncuk strafordan oluşmaktadır. Minderlerin bu kadar hafif ve kolay taşınabilir olmasının sebebi, bu iç malzemelerdir. Minderler, hacimsel olarak özellikle iç mekanlarda kolay kullanım için en ideal boyutlar olan 60 cm. çapında ve 45 cm. yüksekliğindedir. Satın alacağınız yuvarlak minderler, üretimden kaynaklanan hatalara karşı 24 ay garantilidir. Sayısız seçenek arasından zevkinize ve dekorasyon anlayışınıza en uygun çizgilere sahip olanları kolaylıkla belirleyebilir; iç mekan tasarımınızı şık parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Yuvarlak Minder Modelleri

Yuvarlak puf minderleri; salon ya da oturma odası gibi ortak kullanım alanlarında pratik bir şekilde hem üzerine bir eşya koymak için hem de mekanda daha fazla oturma alanı sağlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, yatak odası ya da banyo gibi mekanlarda da makyaj aynası önüne koyarak kullanabilirsiniz. Zaman zaman koltuğunuzda otururken küçük bir sehpa gibi üzerine derginizi, uzaktan kumandalarınızı ya da kahvenizi, çayınızı bile koyabilirsiniz.

Evinizin neresinde olursa olsun sırf ayaklarınızı uzatıp biraz rahatlamak için bile bu dekoratif, yumuşak ve konforlu yuvarlak puf minderleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yuvarlak minderler, eviniz için ideal olduğu kadar ofisiniz için de oldukça kullanışlıdır ve ofisinizde de kolayca şık bir görüntü sağlamanızı sağlayacaktır. Ofisinizin mobilyalarına ve dekorasyonuna en uygun yuvarlak minderi seçerek çalışma ortamınızda da pratik ve dekoratif çözümler üretebilirsiniz. Minderler, kaliteli ve su geçirmez kumaş ile kaplı olduğun için temizliği de oldukça kolaydır. Nemli ve sabunlu veya deterjanlı bir bez ile silerek temizliğini kolayca yapabileceğiniz yuvarlak minderleri, çocuklarınızın yatak odalarında da güvenle kullanabilirsiniz. Çocuk oyun odalarında, yumuşak ve hafif yapıda oldukları için rahatlıkla ve severek konumlandıracağınız minderler, şirin görüntüleriyle çocuklarınızın enerjisine rahatlıkla uyum sağlayabilecektir. İç mekanlarda da rahatlıkla kullanacağınız modelleri, balkon ya da bahçe gibi dış mekanlarda da gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz. Minderleri, evinizin hemen her bölümünde kullanmaya çok alışacaksınız. Evinizin hangi kısmında rahat ve şık bir mindere ihtiyaç duyarsanız yuvarlak puf minderinizi kolayca oraya taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yuvarlak Minder

32 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?