Işıldak, elektrik alt yapısının olmadığı yerlerde veya geçici elektrik kesintilerinin yaşandığı durumlarda ihtiyaç duyulan önemli bir alet olarak dikkat çekiyor. Konutlar, ofisler, eğlence mekânları gibi yerler dışında kamp, çiftlik evi ve hatta kır gezileri şarjlı ışıldak veya el feneri gibi taşınabilir aydınlatma araçlarının en çok kullanıldığı alanlar arasında yer alıyor. Özellikle kamp faaliyetlerinde kullanılan kamp tipi ışıldak modelleri, kamp alanının ve kamp çadırlarının aydınlatılmasında ve kamp faaliyetinin daha konforlu olmasında önemli rol üstleniyor.

Ledli Işıldak Modelleri İle Uzun Süreli Aydınlatma

Gelişen led aydınlatma teknolojisi, taşınabilir ışıldak modellerinin aydınlatma kalitesi üzerinde olumlu yönde bir etki gösteriyor. Ayrıca gelişen pil ve batarya teknolojisi, şarj edilebilir ışıldak modellerinin şarj olma sürelerinin daha kısa, kullanım sürelerinin ise daha uzun olmasını sağlıyor. Her iki teknolojik ilerlemenin doğal bir sonucu olarak, ledli ışıldak modelleri hem iç mekân hem de dış mekân kullanımında daha çok tercih ediliyor. 

Işıldak bataryalarının uzun dayanım süreleri; arazide yürütülen çalışmalar, kampçılık veya balıkçılık gibi faaliyetlerde ışıldak kullananlara büyük kolaylık sağlıyor. Spot fener özelliğine sahip ışıldak modelleri, kalabalık kamp faaliyetleri sırasında çevre aydınlatmasında kullanılabildiği gibi balıkçılık faaliyetlerinde de konum belirtme amaçlı kullanılabiliyor. Aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz tüm outdoor faaliyetlerinizde uzun batarya ömrüne sahip ışıldaklar kullanabilir ve bunları portatif şarj aletleri kullanarak doğada rahatlıkla şarj edebilirsiniz. 

Şarj Edilebilir Işıldak ve Fener Çeşitleri

Şarj edilebilen ışıldaklar ve el fenerleri, farklı amaçlara hizmet etmesi için pek çok farklı şekilde ve farklı teknik özelliklere sahip olacak biçimde üretiliyor. Küçük boyutlu, taşınması kolay ve hızlı şarj edilebilen el fenerleri genelde evlerde veya ofislerde yaşanabilecek elektrik kesintilerinde hemen ulaşılabilecek başucu modeller olarak dikkat çekiyor. Elektrik kesintilerinde otomatik olarak devreye giren ledli ışıldak modelleri de ev veya ofislerin uygun yerlerinde konumlandırılabiliyor. 

Işıldak ve fenerlerin taşınabilir olmaları hemen her ortamda, ister sabit ister hareket halinde kullanılmalarını kolaylaştırıyor. Taşıma kolu ve askı aparatı ile donatılan modeller, gerektiğinde ışıldakların ve fenerlerin uygun yerlere asılmalarına imkân sağlıyor. Ergonomik yapıları sayesinde uzun süre rahatça taşınabilen ışıldaklar, özel tasarımları ile ürettikleri ışıktan maksimum verimin alınmasını sağlıyor.

Çok Fonksiyonlu ve Uygun Fiyatlı Işıldak Modelleri

Şarjlı ve taşınabilir ışıldak modelleri, en temel fonksiyonları olan aydınlatma işlevleri yanında acil durum ikaz lambası olabilme özellikleri ile de dikkat çekiyor. Ayrıca USB girişli ışıldak modelleri sayesinde acil durumlarda cep telefonlarının şarj edilebilme imkânı da elde edilebiliyor. Portatif şarj ünitesi kullanabilen modeller uzun süreli kamp veya balıkçılık faaliyetlerinde aydınlatma ve haberleşme faaliyetlerinin kesintisiz devam ettirilebilmesini sağlıyor. Çocuk odalarının gece boyunca aydınlatılması ve elektrik kesintilerinde bile aydınlık kalabilmesini sağlamak için duvara veya tavana monte edilebilir düşük aydınlatma özellikli ürünler tercih ediliyor. Uygun çocuk odası ışıldak modellerinden birini satın alarak çocukların odalarının geceleri uygun şekilde aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. 

Çalışma lambası olarak kullanılabilen ledli ışıldak modelleri gerektiğinde evlerde ders çalışma masalarında veya ofis masalarında verimli ve uzun süreli kullanım sunuyor. Bu tür ışıldaklar, arazide yürütülen inşaat faaliyetlerinde veya doğada yapılan çalışmalarda en çok ihtiyaç duyulan ışıldak türleri arasında yer alıyor. Yapıları gereği kolay taşınabilen ışıldaklar ve el fenerleri, araç bagajlarında, sırt veya omuz çantalarında kolayca taşınabiliyor. Yaşamınızı sürdürdüğünüz ve ışığa ihtiyaç duyduğunuz her ortamda kullanabileceğiniz şarjlı bir ışıldak modelini, elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisi altında kolayca bulabilir, ihtiyacınız olan ışıldağa uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Işıldak Fiyatları ve Modelleri

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 867 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/60002657