Işıldak

Işıldak Fiyatları ve Modelleri

Işıldak fiyatları ve modelleri birbiriyle ilişkili bir durumdur. Işıldakların modellerinin farklılık göstermesi fiyat aralıklarını etkileyen bir durumdur. Elektrik alt yapısının bulunmadığı yerlerde ya da geçici elektrik kesintilerinin yaşandığı durumlarda ışıldaklara ihtiyaç duyulur. Bu anlamda ışıldak, en önemli aletlerden biri olarak da kabul edilir. Ofisler, konutlar ve eğlence mekanları gibi yerlerin yanı sıra, çiftlik evi, kamp ve kır gezilerinde de bu cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Şarjlı ışıldak ya da el feneri gibi taşınabilen aydınlatma araçlarının en fazla kullanıldığı alanlar arasında bu cihazlar yer almaktadır. Aydınlatma araçlarının en fazla kullanıldığı alanlar bu şekilde sıralanabilir. Özellikle, kamp faaliyetlerinde kullanılan kamp tipi ışıklandırmalar uzun süre kullanılabilir yapıdadır. Kamp alanının ve kamp çadırlarının aydınlatılmasına olanak sağlayan bu cihazlar, kampınızın konforlu bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Çünkü gece saatlerinde kamp alanında ışıklandırmanın olmaması, ışıklandırmaya duyulan ihtiyacı artırır. Işıldak modelleri ve fiyatları birbiriyle doğru orantılı olduğu için farklı ışıldaklar arasından seçim yaptığınızda ödeyeceğiniz tutar da sabit olmayacaktır. 

Işıldak modelleri farklı alanlarda kullanıma uygun olduğu için kendi kullanım amacınıza uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Gelişen led aydınlatma teknolojisi bu cihazlarda kullanılmıştır. Taşınabilir ışıldak modellerinin aydınlatma kalitesi ise bu cihazları üreten markalara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra, batarya ve pil teknolojisi de ışıldak modellerinde kullanılmıştır. Şarj edilebilir ışıldak modelleri şarj olma süresinin daha kısa ve kullanım süresinin ise daha uzun olmasına yardımcı olmaktadır. Her iki teknoloji de ledli ışıldak modellerinin farklı özelliklerde üretilmesine neden olmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan birçok model arasından kendi ihtiyacınız olan ışıldağı satın alabilirsiniz. Genellikle, şarjlı ışıldak modelleri kullanıcıların severek kullandığı cihazlardan bir tanesidir. 

Ledli Işıldak Modelleri

ledli şarjlı ışıldak modelleri farklı kullanım amaçlarına yön veren aydınlatmalardan bir tanesidir. LED ışık teknolojisi sayesinde, yüksek ışıklandırma olanaklarından yararlanabilme şansına sahipsiniz. Işıldakların bataryalarının uzun dayanma süreleri sayesinde de uzun saatler ışık kaynağı alabilirsiniz. Ledli ışıldaklar, arazilerde yürütülen çalışmalarda, kamp alanlarında, balıkçılık faaliyetlerinde ve benzeri alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Aynı zamanda, spot fener özelliğine sahip ışıklandırmalar da çok sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu modelleri kalabalık kamp alanlarında kamp yaparken çevreyi aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, ledli ışıldak modellerini balıkçılık faaliyetleri sırasında da kullanabilme şansına sahipsiniz. Balıkçılık faaliyetlerinde konum belirtmek amacıyla bu cihazların kullanılabildiği söylenebilir. Aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz bütün açık alan faaliyetlerinde de bu ışıldakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzun batarya ömürlerine sahip olan bu ışıldak modelleri portatif şarj aletleri kullanılarak doğada rahatlıkla şarj edilebilerek de çalışmaktadır. 

Güneş enerjili olarak tasarlanan ışıldaklar da seçenekler arasındadır. Ancak genellikle şarjlı ledli ışıldak modelleri kullanıcılar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Şarj edilebilir ışıldaklar, farklı amaçlara hizmet eden aydınlatmalardır. Pek çok farklı şekilde ve farklı teknik özelliklere sahip olacak şekilde üretilen aydınlatmalar arasındadır. Aynı zamanda, küçük boyutlu olması, kolayca taşıyabilmenize olanak sağlar. Hızlı şarj edebilen el fenerleri ise genellikle ofis ya da evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Elektrik kesintileri sırasında hemen ulaşılabilecek konumda tutulduğunda işlevsel bir kullanıma yardımcı olacaktır. Seçenekler arasında elektrik kesintileri esnasında devreye girecek olan ledli ışıldak modelleri de vardır. Bu cihazlarda ev ve ofis tipi olarak üretilmiştir. Işıldak ve fenerlerin taşınabilir olmaları her ortama kolaylıkla taşıyabilmenizi kolaylaştırır. İster sabit ister taşınabilir olarak aydınlatmaları kullanabilme şansına sahipsiniz. Taşıma kolu ve askı aparatı bulunan aydınlatmalar, bu anlamda işinizi kolaylaştıracaktır. Gerektiğinde ışıldakların ve fenerlerin uygun yerlere asılmaları da bu anlamda kolay olmaktadır. Bu modellerin ergonomik yapıları ise uzun süre rahat bir şekilde taşıyabilmenizi kolaylaştırır. Özel tasarımlarıyla ürettikleri ışıklardan ise maksimum verim alınabilmesi mümkün olacaktır. 

Çok Fonksiyonel Işıldak Modelleri

69 ledli ışıldak gibi farklı teknolojilere sahip ışıldaklar seçenekler arasındadır. Şarjlı ve taşınabilir ışıldak modellerinin en temel fonksiyonları aydınlatmalarının işlevsel olmasıdır. Aydınlatma işlevlerinin yanı sıra, acil durum ikaz lambası olma özelliği de gösterirler. Aynı zamanda, USB girişli olarak tasarlanan ışıldak modelleri de vardır. USB girişli olarak tasarlanan ışıldaklar, acil durumlarda cep telefonlarınızın şarj edilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu modeller, portatif şarj ünitesiyle tasarlanan aydınlatmalardır. Uzun süreli kamp ya da balıkçılık faaliyetleri için ise muhteşem bir performans ile çalışırlar. Bu alanlarda, aydınlatma ve haberleşmenin sağlanması ise aydınlatmalar ile mümkün olmaktadır. Çocuk odalarında da gece boyunca aydınlatma işleminin 69 ledli şarjlı ışıldak ile sağlanabileceği söylenebilir. Elektrik kesintileri esnasında aydınlık ortamın oluşturulabilmesi bu aydınlatmalar ile mümkün olacaktır. Çocukların gece boyunca aydınlık ortamda kalması ve elektrik kesintilerinden kaynaklı olabilecek karanlık görünümün giderilmesi mümkün olacaktır. 

Duvar ya da tavana asılarak kullanılabilen ışıldak modelleri de vardır. Düşük aydınlatma özellikli ürünler de bu anlamda tercih edilebilir. Uygun çocuk odası ışıldak modellerinden bir tanesini satın alarak çocukların odalarının gece boyu ışıklı kalabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Çalışma lambası olarak da kullanıma uygun olarak tasarlanan 30 ledli şarjlı ışıldak modelini kendi ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. Çünkü led lambaların çalışma lambası olarak kullanılabilen özellikleri vardır. Gerektiğinde evlerde ders çalışma masalarının üzerinde gerektiğinde ofislerde verimli ve uzun süreli zaman geçirmek için bu cihazları kullanabilirsiniz. Bu tür ışıldaklar, arazide yürütülen inşaat işlerinde de kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, doğada yapılan çalışmalar için de çok sık ihtiyaç duyulan ürünlerin başında ışıldaklar gelmektedir. Yapıları gereği ışıldakların kolayca taşınabildiğini de söyleyebiliriz. El fenerleri ise sırt çantası, omuz çantaları ve araç bagajlarında rahatlıkla saklanabilir ve taşınabilir boyuttadırlar. Yaşamınızı sürdürdüğünüz ve ışığa ihtiyaç duyduğunuz her ortamda şarj edilebilen ışıldakları kullanabilirsiniz. Elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisinde kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ışıldaklara yönelebilirsiniz. 

Işıldakların Özellikleri 

Işıldaklı el feneri ve benzeri özelliklerde tasarlanan birçok ışıldak modeli bulunmaktadır. Genel olarak, ışıldakların modelleri özellikleriyle ilişkili olan bir durumdur. Işıldakların birçok farklı çeşidi ve özelliği vardır. Eskilerden günümüze kadar gelen bu cihazlar, aydınlatma amacıyla kullanılmak için tercih edilmektedir. Kullanım amacına bağlı olarak modelleri de değişkenlik gösteren birçok ışıldak modeli bulunmaktadır. Köylerde koyunları otlatan çobanlardan, kamp için doğaya çıkan topluluklara kadar birçok farklı kullanım amacıyla bu cihazların tercih edilebildiği söylenebilir. Işıldaklar sayesinde, karanlık alanların aydınlatılması mümkündür. Üstelik ışıldağın aydınlatma süresine bağlı olarak, karanlık ortamın aydınlık kalabilmesi de mümkün olacaktır. Işıldaklar sayesinde, karanlık alanlarda işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tasarlanan ışıldakların özelliklerine göre farklı işlevlere sahip olduğunu da bilinmektedir. El feneri kamp çadır lambası kamp alanlarında kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle bu ürünler, yapısı son derece sağlam olan aydınlatmalardır. 

Yaylada kalan kişiler için de kamp fenerlerinin kullanılabilmesi mümkündür. Elektriğin olmadığı yerlerde ışıldaklar sayesinde çadırların içi muhteşem bir şekilde aydınlanır. Bu ışıldakların el ile taşınması kolay olduğu için bir yerden bir yere götürmeniz de kolaylaşacaktır. El ile iş yapan bireyler kafaya takarak kullanılabilen ışıldakları da tercih edebilirler. Her işi bu sayede kolaylıkla yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Özellikle maden işiyle uğraşan bireyler, başa takılan ışıldakları kullanmaktadır. Kısacası yaşamın her alanında kullanılabilmesi mümkün olan ışıklandırma modelleri vardır. Bu sayede, daha rahat kullanım kolaylığı ile ortamın aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ışıldak modelleri arasında farklı tip kullanıma uygun olarak geliştirilen modeller de vardır. Elektrik kesintisi yüksek olan yerlerde uzun süre çalışabilme özelliğine sahip olan ışıldakların seçimi doğru olacaktır. Çünkü hiç kimse karanlık bir ortamda kolay hareket edemez ve çalışamaz. Bu durum ise işlerin aksamasına neden olur. 

Işıldak Nedir?

24 led 80 saat şarjlı ışıkdak gibi farklı işlevsellikler ve özellikler ile donatılan birçok aydınlatma türü bulunmaktadır. Çevreyi aydınlatmak ve karanlık ortamlarda kalmamak adına ışıldaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Karanlık ortamlarda ihtiyaç duyduğunuz aydınlanma süresi ve türünü ışıldak modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Işıldaklar, genel olarak karanlık ortamların aydınlatılması için kullanılmak için tasarlanan aydınlatıcı cihazlardır. Bu cihazlar, şarjlı ya da pilli olarak kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Kullanım şekline bağlı olarak, cihazların şarjlı ya da pilli olup olmayacağına karar verebilirsiniz. Seçenekler arasında her kullanıcı tarafından beğeni toplayan ışıldak modelleri de vardır. Bu ışıldaklar ise her kullanıcının amacına hitap eden ürünlerdi. Karanlık yerlerde ışıklandırmaya ihtiyaç duyulmasından dolayı, kendi ihtiyacınızı karşılayan ışıklandırmayı satın alabilirsiniz. Elektrik gittiği zaman, karanlıkta kalmamak adına bu cihazlardan destek alabilirsiniz. Farklı şekillerde ve modellerde üretilen ışıldaklar arasından seçim yapabilirsiniz. 

Şarjlı solar kamp lambası ise güneş enerjisiyle çalışan ışıklandırmalardan bir tanesidir. Şarj ya da pil desteği gerektirmeyen bu cihazlar oldukça işlevsel bir kullanım yapısına sahiptir. Gelişen teknoloji ile birlikte, dekor amaçlı olarak üretilen ışıklandırmalar da piyasaya çıkmıştır. Yeni yaşam alanlarında gece karanlığında yolunuzu aydınlatmaya yardımcı olan dekoratif ışıldaklar, şık görünümleriyle dikkat çekmektedir. Bu ışıldaklar sayesinde ise her türlü aydınlatma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Son derece kolay kullanımlı olarak tasarlanan ışıldaklar da seçenekler arasındadır. Birçok model ve özellikteki ışıldaklar arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 

Işıldak Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Işıldak fiyatları tasarlanan ışıldağın özelliği ve modeline bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle, ışıldak seçiminin cihazın özelliklerine bakılarak yapılması gerekir. Işıldakları satın alırken, dikkat edilmesi gereken hususların başında ışıldağın modeline bakmak gelmektedir. Hangi modelde ve renkte olması gerektiğine karar vererek, ışıldak seçimini yapmalısınız. Farklı tasarımlara sahip olan ışıldak modelleri seçenekler arasındadır. İlgi odağı olacak dekoratif özelliklerde tasarlanan ışıldakları, estetik bir görünüm oluşturmak ve aydınlanma ihtiyacınızı gidermek için tercih edebilirsiniz. Çeşitli özellikleri arasında seçim yaparken kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte şarjlı olarak tasarlanan ışıldaklar sayesinde, uzun süre aydınlanma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Işıldak fiyatı oranlarını cihazların kullanım şekli ve kalitesi de etkiler. Bu gibi detaylara bakarak doğru ışıldak seçimleri yapabilirsiniz. 

Işıldak Ne İşe Yarar?

Temelde ışıldakların aydınlatma özellikleri vardır. Bu nedenle, ışıldaklar ortamın aydınlatılması ve karanlık olan yerde kolayca iş yapabilmenize olanak sağlar. 

Hangi Tür Işıldaklar Vardır?

Işıldaklar, kullanım şekli olarak değişkenlik gösteren aydınlatmalardır. Pilli, şarjlı, kafa ışıldağı, kamp ışıldağı gibi farklı özelliklere sahip ışıldak türleri seçenekler arasındadır. 

Işıldakların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Işıldakların kullanım alanı oldukça geniştir. Ev, ofis, kamp alanlarında kullanıma uygun olarak geliştirilen birçok ışıldak modeli bulunmaktadır. Duvara montajlanan ya da seyyar olarak taşıyabileceğiniz ışıldak modelleri de seçenekler arasındadır. Işıldakların kullanım şeklini kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Işıldak Fiyatları ve Modelleri

824 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 824 ürün
DSACategoryId/60002028/13003201/60002657