En Ucuz ve Kaliteli Elektrikli Battaniyeler

Soğuk kış aylarında, özellikle uyurken kişinin sıcak kalmasına yardımcı olan ürünler bulunur. Bunlar arasında en sık kullanılanlardan biri battaniyedir. İmalatında sıcak tutma özelliğine sahip olan malzemeler kullanılır. Battaniye çeşitleri arasında bulunan elektrikli battaniye sağladığı konforlu sıcaklık ile öne çıkabilir. Battaniyenin içine entegre elektrikli ısıtma telleri yerleştirilerek üretilen ürün, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmayı başarabilir. Sıcak ve rahat bir uyku sağlayan ceyranlı battaniyenin üretiminde kullanılan kumaş özel olarak seçilir. Isıtmayı sağlayan rezistans ise ferro krom ve alüminyum bileşeninden oluşan özel bir teldir. Son yıllarda üretilen yeni nesil elektrikli battaniyelerin üretiminde oldukça ince ve karbon fiber teller bulunur. Yenilikçi teknoloji ile üretilen bu modeller 12 Volt ile 24 Volt arasında çalışabilir. Ayrıca modern elektrikli battaniye çeşitleri arasında, programlanabilir özelliğe sahip olan modeller de vardır. Soğuk kış aylarında tüm evin ısıtılamadığı durumlarda yatak soğuk olabilir ve kişiyi üşütebilir. Böyle durumlar için üretilen elektrikli battaniye, uykudan önce yatağı ısıtarak çok daha konforlu bir uyku sağlayabilir. Sıcak ve konforlu bir uyku sağlarken aynı zamanda vücudu ani ısı değişiminden koruyarak hastalıkların önüne geçebilir. Gelişen teknolojiden yararlanılarak üretilen elektrikli battaniyelerin farklı özellik ve fonksiyonlara sahip çeşitleri bulunur. Bu fonksiyonlu battaniye çeşitleri, insanların yaşam kalitesini artırabilir. Uyku sırasında kullanabileceğiniz gibi kahvenizi sımsıcak ortamda yudumlamanızı sağlayarak keyfinizi artırabilir. Rahatlatıcı bir sıcaklık sağlayan elektrikli battaniye çeşitleri, vücudu ısıtmak ile yetinmeyip kan dolaşımının hızlanmasına destek olabilir. Ürün çeşitleri arasında manuel özelliğe sahip olan modeller ile birlikte farklı ısıtma modu bulunan battaniyeler de bulunur. Tek düğme ile kontrol sağlanan ürünler oldukça pratik ve avantajlıdır. İstediğiniz sıcaklık derecesini ayarlayabilir ve kişiselleştirerek kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Konforlu Elektrikli Battaniye Modelleri

Konforun sıcakla birleştiği ürünler arasında bulunan elektrikli battaniyelerin her zevke hitap eden modelleri bulunur. Hepsi birbirinden şık ve işlevsel olan battaniyeler, aynı zamanda zevkli tasarımlara sahip olabilir. Sıcaklığın konforunu yaşarken aynı zamanda dekoratif olmasının da tadını çıkarabilirsiniz. Elektrikli battaniye tek kişilik ve çift kişilik ölçülerde bulunabilir. Bu özelliği sayesinde farklı ihtiyaçlara karşılık verebilir. Kaliteli markaların ürettiği modeller şu şekilde sıralanabilir:

  • Tek kişilik elektrikli battaniye modelleri, genellikle 90x150 cm ebatlarında üretilir. Desenli ve düz çeşitleri ile farklı zevklere hitap edebilir. Tek kişilik modeller arasında iki kademeli sıcaklık ayarı bulunan ürünler avantaj sağlayabilir. Battaniyelerin izolasyonlu rezistansı kısa sürede istenilen sıcaklığa gelerek konforlu kullanım imkanı sağlayabilir.
  • Elektrikli battaniye çift kişilik modeller ise 120x150 cm boyutlarında üretilir. Bu ebatları sayesinde tek kişilik yataklar için de kullanılabilir. Yatağınızı bu ürün ile ısıtmanız halinde tüm evi ayrıca ısıtmanıza gerek kalmayabilir. Bu sebeple enerji tasarrufu yapma imkanınız olabilir.
  • Tek ve çift kişilik ürünlerin dışında küçük elektrikli battaniye modelleri de bulunabilir. 80x60 cm ölçülerinde bulunan model, polyester malzeme kullanılarak üretilir. Ebatlarının küçük olması sayesinde istenilen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Otururken omzunuza atabileceğiniz gibi dizlerinizin üstünü örterek avantaj sağlayabilirsiniz.
  • Küçük boyutlara sahip olan bir diğer model ise bebek elektrikli battaniye çeşitleridir. Bebeklerin karyola ya da yataklarına uygun ölçülerde bulunan modeller, konforlu bir uyku sağlayarak gelişimlerine katkıda bulunabilir. Bebeklerin gelişimi açısından sıcaklık derecesinin önemi büyüktür. Uygun ısı ayarı ile bu sıcaklık derecesi ayarlanarak bebekler için avantaj sağlanabilir.
  • Fonksiyonel modeller arasında bulunan termostatlı elektrikli battaniye yumuşak ve nefes alabilen ince kumaş özelliği ile öne çıkabilir. Modelin ısıtma teli 3 katmanlı olarak tasarlanır. Bu özelliği sayesinde güvenli kullanım imkanı sunabilir. Ürünün termostatlı olması istenilen sıcaklık derecesinde kalmasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.
Etkileyici Elektrikli Battaniye Özellikleri

Elektrikli battaniye özellikleri modellere göre değişebilir. Bu durum farklı beklentileri karşılaması açısından avantaj sağlayabilir. Etkileyici modellerden biri olan şarjlı elektrikli battaniye yeni nesil ürünler arasında bulunur. Şarj edilerek kullanılan ürün uzun şarj süresi sayesinde saatlerce ideal sıcaklığını koruyabilir. Kompakt bir tasarıma sahip olan şarjlı elektrikli battaniye, konforlu yapısı sayesinde keyifli kullanım imkanı sağlar. USB elektrikli battaniye ise kaşmir malzeme ile üretilir. Farklı renk seçenekleri bulunan USB elektrikli battaniye 60x80 cm ölçülerinde bulunur. Ideal boyutlara sahip olması özelliği ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca oldukça hafif olan model, rahat taşınabilmesi sayesinde seyahatlerde size eşlik edebilir. Sabit sıcaklık ayarının bulunması, hızlı ısınması, makinede yıkanabilir özellikte olması ve yumuşak bir yapıya sahip olması ile rahat kullanım imkanı sağlayarak memnuniyet yaratabilir. Dilerseniz uyurken, dilerseniz TV izlerken ya da kitap okurken konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Etkileyici tasarımı ile ilgi çeken modeller arasında giyilebilir elektrikli battaniye çeşitleri de vardır. Pelerin şeklinde üretilen model, çıt çıt kapamalı özellikte bulunur. Giyilerek üst bedeni ısıtan ürün, gerektiğinde çıt çıtları kapatmadan ısıtmalı battaniye olarak değerlendirilebilir. Giyilebilir özellikte bulunan elektrikli üst battaniyenin 6 farklı sıcaklık ayarı mevcuttur. USB şarj özelliği ile ısınan modelin şarjı 3 saat kesintisiz kullanılabilir. Aydınlatmalı özellikte fonksiyon göstergesi, çıkarılabilir anahtarı, nefes alabilir yapıda polar malzemesi ve güvenli kullanım imkanı ile fark yaratan modeller arasında yer alır. Ürünün yıkanabilir olması da avantaj sağlayan özelliklerinden biridir.

Soğuk Kış Günleri İçin Elektrikli Battaniye

Kış aylarının soğuk günlerinde içinizi ısıtan elektrikli battaniye çeşitleri, fonksiyonel özellikleri ile oldukça beğenilir. Sık tercih edilen modeller arasında bulunan su geçirmez elektrikli battaniye dayanıklı oluşu ile dikkat çeker. Su geçirmez özellikte kumaş ile üretilen ürün, rahat taşınabilir boyutlarda bulunur. Elektrikli battaniye su geçirmez özelliğinin yanı sıra kolay taşınabilir olması sayesinde farklı alanlarda değerlendirilebilir. Yatakta çarşaf altına serilerek konforlu bir uyku sağlayan model, eşit ısı dağılımı sağlayabilir. Ayrıca enerji sarfiyatının düşük olması sayesinde elektrikten tasarruf edilebilir. Pilli elektrikli battaniye çeşitleri, şarj edilebilir özellikte bulunur. Farklı kumaş malzemeler kullanılarak üretilebilen modeller, vücut için ideal ısı derecesini ayarlayabilir. Kişinin isteğine bağlı olarak ılık ve sıcak olarak ayarlanabilen ısı derecesi, avantaj sağlayan özellikleri arasında yer alır. Dengeli sıcaklık dağılımı sayesinde uyku sırasında vücudun dinlenmesine katkıda bulunabilir. Aynı zamanda ideal ısı derecesi ile uyku sırasında terlemeyi önleyebilir. Kaliteli malzemeler ile üretilen modeller, uzun yıllar kullanıma uygundur. Yıkanabilir elektrikli battaniye çeşitleri arasında tek ve çift kişilik ebatların yanı sıra şal tasarımında bulunan modellerde mevcuttur. Ayrıca çamaşır makinesinde yıkanabilir olması sayesinde gerekli hijyen sağlanabilir. Ürünlerin ısıtıcı sisteminde yer alan tellerin korumalı özellikte olması ile kırılmalara ya da kopmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilir. Ayrıca elektrik bağlantı noktalarında kaliteli yalıtım malzemeleri kullanılmasıyla güvenliği sağlayabilir. Sık dokulu ve esnek yapılı olan ürün, geniş renk skalası ve farklı desenleriyle her zevke hitap edebilir. İstediğiniz sıcaklık konforuna sahip olurken, yaşam alanınızın dekorasyonuna uygun olması memnuniyet yaratabilir. Bunun yanı sıra yatağın tamamını ısıtma kapasitesi sayesinde başka bir ısıtma aracı kullanmanıza gerek kalmayabilir. Böylelikle enerji tasarrufu yapma imkanı bulabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Kaliteli Elektrikli Battaniye Avantajları

Başarılı markaların elektrikli battaniye çeşitleri pek çok avantajlı özelliğe sahip olabilir. Güvenli kullanım imkanı sağlayarak ısınmanızı sağlayan ürünler, çeşitli yeni nesil fonksiyonlarıyla oldukça memnuniyet yaratır. Hem yetişkinler için hem de bebek ve çocuklar için kullanıma uygun olan modeller, gerek rahatlığı gerek cilt dostu olmasıyla tercih edilebilir. Ürün çeşitleri arasında bulunan mini elektrikli battaniye farklı renk detayları ile sunulabilir. Genellikle 80x60 cm ebatlarında bulunan ürün, uyku saatlerinde kullanılabileceği gibi, gün içinde de farklı alanlarda değerlendirilebilir. Mini boyutlarda olmasıyla avantaj yaratan elektrikli battaniye omuz üstü şal amaçlı ya da diz üstü örtüsü olarak kullanılabilir. Ayrıca hafif ve küçük olması sayesinde kolaylıkla istenilen yere taşınabilir. Örneğin seyahat sırasında araç içinde kullanarak konforlu seyahat etme imkanı yaratabilir. Ürün çeşitleri arasında yer alan elektrikli yorgan ise içi elyaf dolgulu olan modellerdir. Dolgulu olmasıyla yumuşak bir yapıya sahip olan ürün, eşit ısı dağılımı özelliğiyle oldukça avantajlıdır. Tercihe bağlı olarak dilerseniz çarşafın altına serebilir dilerseniz direkt üstünüze örterek sımsıcak bir uykuya sahip olabilirsiniz. Nefes alabilir yapısı sayesinde terlemeyi önleyen elektrikli yorgan, konforlu bir uyku için gereken tüm özelliklere sahip olabilir. 12V elektrikli battaniye çeşitleri arasında keçe malzeme ile üretilen modeller bulunur. Yapısı itibariyle çarşafın altına serildiğinde katlanma ya da kırışma gibi sorunların olmamasıyla oldukça avantajlıdır. Bu özellik uyku sırasında rahatsızlık hissi vermemekle birlikte düzeltmenize gerek kalmadığı için pratiklik sağlayabilir. Soğuk kış günlerinde sımsıcak yatağınızda kaliteli uyumanıza destek verebilir. Kalite uyku sayesinde gün içinde çok daha enerjik ve aktif olmanız mümkün olabilir.

Pratik Kullanım Özelliğine Sahip Elektrikli Battaniye Faydaları

Seçkin ve başarılı markaların ürettiği elektrikli battaniye çeşitlerinin en belirgin özelliklerinden biri pratik kullanım imkanı sağlamasıdır. Sadece fişe takarak istediğiniz sıcaklığa ulaşabileceğiniz ürünler aynı zamanda oldukça güvenli tasarlanır. Elektrikli battaniye faydaları arasında yatakta bulunan nemi yok etmesi bulunur. Bu özelliği ile rutubetsiz bir yatakta çok daha sağlıklı bir uyku elde edilebilir. Ayrıca elektrikli battaniyenin sıcaklık derecesi ayarlanabildiği için rahatsız edici bir seviyeye ulaşmaz. Özellikle kış aylarının kurtarıcısı olarak değerlendirilen elektrikli battaniye hızlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Soğuğu kesme özelliğinin yanı sıra enerji tasarrufu yapma imkanı sağlayan ürünlerin faydaları saymakla bitmez. Uyku kalitesini artıran elektrikli battaniye kullanımı sırasında ekstra bir ısıtıcı kullanmanıza gerek kalmaz. Isı ayarlama özelliğine sahip olan modelleri kişiselleştirerek tamamen size uygun hale getirme imkanınız bulunur. Ayrıca bazı modeller uzaktan kumandalı olmasıyla ekstra bir avantaj sağlayabilir. Bebek ve çocuklar için elektrikli bebek battaniyesi kullanarak üşümelerini ve hasta olmalarını önleyebilirsiniz. İstediğiniz derecede ayar yaparak bebekler için uygun ısı dengesini koruyabilirsiniz. Modeller arasında bulunan 2 kişilik elektrikli battaniyenin büyük boyutlarda olması ile avantaj sağlayabilirsiniz. 120x160 cm ebatlarında bulunan ürün, aynı anda iki kişinin ısınmasına imkan sağlar. Çift kişilik yataklar için uygun olan model, gerektiğinde tek kişilik yataklarda da kullanılabilir. Özel tasarıma sahip olan kaliteli elektrikli battaniye, izolasyonlu rezistans ile güvenli kullanım imkanı sunabilir. Çok kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşan ürünün en önemli faydalarından biri de üşütmemesi ve terletmemesidir. Isıyı vücuda göre dengeleyerek ideal seviyede tutmayı başarır. Ayrıca yatak ebatlarından daha küçük olması özelliği sayesinde ısıyı yatağa yayarak tamamını etkisi altına alabilir. Böylelikle yatağın her bölgesi aynı sıcaklık değerine sahip olurken, çok daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşatabilir. Modellerin avantaj ve faydalarının oldukça fazla olması elektrikli battaniye kullanımını artırabilir.

Cazip Fiyat Alternatifleriyle Elektrikli Battaniye Fiyatları

Elektrikli battaniye fiyatları fonksiyonel özelliklerine ve üretimde kullanılan malzemelere göre değişebilir. Yeni nesil battaniyelerin işlevsel özellikleri fiyatları etkileyebilir. Cazip aralıklarda bulunan fiyatlar, ürünlerin maliyeti dikkate alınarak belirlenir. Bunun yanı sıra belirli aralıklarla kampanyalar düzenlenir. Bu kampanya zamanlarında elektrikli battaniye ucuzlayarak bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Seçkin markaların ürünlerinde yapılan bu indirimleri takip ederek en ucuz elektrikli battaniye fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde uygulanan indirimlerden faydalanmak için beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz elektrikli battaniyelerde indirim olduğunda anında haberdar olabilir ve cazip ceryanlı battaniye fiyatlarıyla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Böylelikle soğuk kış günlerinde sımsıcak olabilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca marka ya da ürünlerle ilgili fazla bilgi sahibi değilseniz elektrikli battaniye kullananların önerilerini dikkate alabilirsiniz. Sizden önce kaliteli ürünleri alarak deneyimleyen müşteriler elektrikli battaniye tavsiyesinde bulunarak fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Tecrübeli müşterilerin elektrikli battaniye yorumlarını incelemeniz halinde size uygun olup olmadığını öğrenebilir ve daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Müşterilerin yaptığı yorumlar bazen olumlu bazen de olumsuz olabilir. Detaylı bilgilerin bulunabileceği bu paylaşımlar beklentilerinize uygun olan ürünleri seçmenizi kolaylaştırabilir. Elektrikli battaniye ne kadar kaliteli olursa o kadar güvenli sayılabilir. Kaliteli markaların ürünleri üretim aşamasından sonra gerekli kontrollerden geçirilerek test edilir. Sonrasında onaylanarak sizlerin beğenisine sunulur. Bu nedenle güvenli ve yüksek kaliteye sahip olan ürünleri seçmek çok daha doğru bir tercih olabilir. Üstelik kampanya dönemlerinde güvenilir markaların elektrikli battaniye en ucuz fiyatlarından yararlanarak büyük avantaj sağlayabilirsiniz. Başarılı markaların en uygun elektrikli battaniye modellerine Hepsiburada avantajlarından yararlanarak sahip olabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Elektrikli Battaniye Kullanırken Nelere Dikkat Edilir?

Elektrikli battaniye kullanırken dikkat edilmesi gereken durumlardan biri yüzeyinin kesici ya da delici aletlerden uzak tutulmasıdır. İçinde elektrik sistemi bulunması nedeniyle yüzeyin herhangi bir sebeple delinmesi ya da kesilmesi tehlike yaratabilir. Bunun dışında kullanım sırasında sıvı ile teması önerilmez. Ayrıca kullanım talimatının dışında elektriğe çok uzun süre bağlı kalması da tavsiye edilmez.

Elektrikli Battaniye Çok Enerji Harcar mı?

Elektrikli battaniye çeşitlerinin özellikle yeni nesil modelleri enerji tasarruflu olmasıyla öne çıkar. Termostatlı olması sayesinde belli bir seviyede tutulan sıcaklık sonucunda tasarruf sağlanabilir. Genel durumun böyle olmasının dışında modellerin yapımında kullanılan malzemeler elektrik sarfiyatını olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle enerji harcaması modellere göre değişim içinde olabilir.

Elektrikli Battaniye Kullanım Şekli Nedir?

Elektrikli battaniyelerin kullanım şekilleri tasarımlara göre değişebilir. Yatağa sererek kullanılan modeller genellikle çarşafın altına uygulanır. Battaniyeyi serdikten sonra üzerine çarşaf serilerek kullanılan modellerin dışında giyilebilir özellikte bulunan modeller de bulunur. Bu ürünler şarjlı olması sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Battaniyeyi giydikten sonra sabit kalmanızı gerektirmediği için günlük işlerinizi yapabilirsiniz.

Şal Elektrikli Battaniye Özellikleri Nedir?

Fark yaratan modeller arasında bulunan şal tasarımlı elektrikli battaniye küçük ölçülerde bulunur. Bu özelliği ile sal olarak omuz üstünde kullanılabilir. Bunun yanı sıra diz örtüsü olarak da değerlendirilen elektrikli battaniye oldukça avantajlıdır. Tercihe göre yatak üzerinde uyurken de kullanılabilir.

Elektrikli Battaniye Nasıl Temizlenir?

Yenilikçi teknoloji ile üretilen elektrikli battaniye çeşitleri arasında çamaşır makinesinde yıkanabilen modeller bulunur. Bu özellik kolay temizlik imkanı sağlar. Yıkanma özelliği olmayan modeller ise silinerek pratik bir şekilde temizlenebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Battaniye

586 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 586 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?