Banyonuzu kullanışlı hale getiren modern duş başlıkları, suyu daha verimli ve etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Ayarlanabilir özellikteki çok yönlü başlıklar, suyun geniş ve eşit bir şekilde akmasını sağladığı gibi tazyikli ve tek bir nokta üzerinden ulaşmasını da sağlar. Banyonuza kolayca uyum sağlayan duş başlığı modelleri, açık renkli tasarımları ile bulundukları ortama genişlik katar. Dayanıklı malzemelerle üretilen kaplamaları son derece sağlam olan duş başlıkları ile uzun ömürlü bir ürünün sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ergonomik ve estetik yapıyı bir araya getiren akıllı tasarımlarıyla dikkat çeken başlıklar pratik bir şekilde takılabilmektedir. Geçmeli birleşim noktaları hortuma oturtulduktan sonra döndürülerek sıkı bir biçimde sabitlenebilir. Sert plastik ve krom gibi malzemelerden yararlanılarak üretilen duş başlıkları, hem sıcak suya hem de soğuk suya karşı direnç göstererek konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır.

Ayarlanabilir Başlıklardan Ferah Bir Duş Deneyimi

Duş başlığı çeşitlerinin ayarlanabilir olmaları sayesinde kademesini ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Duş alırken suyu daha doğru ve etkili bir biçimde kullanmanızı sağlayan başlıklar, banyoda geçirdiğiniz süreyi ve harcadığınız su miktarını azaltır. Ergonomik gövde yapısına sahip olan başlıkları elleriniz ıslak ya da köpüklüyken de rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Duş başlığı modelleri ile birlikte sunulan hortumlar sayesinde ise banyonuzda yer alan duş setini değiştirebilirsiniz. Su kaçıran ya da eskimiş başlıklardan kurtulmanız için imal edilen ürünler keyifli bir kullanım yaşatır. Kesilme sorunu oluşturmayan hortumlar, sıcak ve soğuk suyun yıpratıcı etkisine karşı da son derece dayanıklıdır. Hortum ve başlıkların birbirlerine uyumlu tasarımı sayesinde duş başlıklarının montaj işlemleri için daha az zaman harcarsınız. Su tasarruflu duş başlıkları hem doğaya hem de aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihidir. 

Kademe Ayarıyla İhtiyacınıza Uygun Su Akışı

Banyonuza monte ettikten sonra duş başlığını aşağı ve yukarı doğru hareket ettirerek kullanabilirsiniz. Suyun akış açısını ayarladıktan sonra her iki elinizi de özgürce kullanarak saçlarınızı pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Tek elinizle başlığı kontrol ederek de duş alabilirsiniz. Bu işlem sırasında saçlarınızın yanı sıra vücudunuzun tüm noktalarına sağlıklı bir şekilde su akışı sağlayabilir, şampuan köpüklerinden kolayca arınabilirsiniz.

Duş başlığının döndürülebilir tasarımı sayesinde döndürme aparatını kullanarak suyun akış şeklini belirleyebilirsiniz. Gövdede yer alan plastik çıkıntıyı kullanarak duş başlığını tazyikli moda geçirip belirli noktalara tazyikli şekilde su ulaştırabilirsiniz. Ayrıca geniş açılı akış sağlayan modları kullanarak duş başlığının daha geniş bir alana su akışını da sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanıma Sahip Duş Başlıkları

Duş başlığı çeşitleri arasındaki birden fazla akış seçeneğine sahip modelleri ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değerlendirerek fonksiyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Mafsallı başlıklar, geniş açılı dönüş sağlayabildikleri için banyonuzda esnek bir kullanım alanı yaratır. Tepe duşu seçeneklerini değerlendirerek başlığı kontrol etmenize gerek kalmadan sabitleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı tazyik düzeyinde ve aynı noktaya denk gelecek şekilde su akışını sürdüren kullanışlı tepe duşları, kısa sürede banyo yapabilmek için ideal bir seçimdir. Hem paslanmaya hem de çürümeye engel olan malzemeler ile üretilen duş başlıkları, kullanım ömürlerinin uzun olmasıyla da dikkat çekerler. Kireç ve tortu kalıntıları ile savaşan tasarımları sayesinde fark yaratan modern başlıklar, krom ve nikel gibi malzemelerle güçlendirilmiştir. Çok sayıda akış deliğine sahip duş başlıkları, deliklerin hepsini ya da bir kısmını kullanabileceğiniz alternatif fonksiyonlara sahiptir. Su kaçağını önleyen uyumlu dizayn aracılığıyla ise hortum ve başlık arasında kusursuz bir birleşim yaratabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Duş Başlığı Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2083 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021934/18021972