Mutfak Taburesi

Ev, kafe ve bar dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ve kullanıldığı alana farklılık katan tabureler, az yer kapladıkları ve masa etrafında yakın oturmaya imkan sağladıkları için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle eğlence mekanlarında ve artık evlerde de kullanılan bar masalarının en önemli tamamlayıcı unsuru olan yüksek tabureler ve geleneksel küçük tabureler, iç dekorasyonun vazgeçilmez unsurları olarak görülüyor. Sandalyelerin kullanıldığı masaların etrafında fazladan alan elde etmek için de kullanılan portatif ürünler, masa etrafında daha çok kişiye yer açabilmenizi sağlıyor.

Tabure Fiyatları

Şık ve kullanışlı tabure fiyatları; üretimlerinde kullanılan malzemenin maliyetine, kullanım fonksiyonlarına, işçiliğe, tasarım detaylarına ve markanın satış politikasına göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanacağınız mekana ve mekandaki diğer mobilyalara uyum sağlayabilecek, beğeninize hitap eden ürünü pek çok ürünün yer aldığı koleksiyon içerisinden bulabilirsiniz. Zevkinize hitap eden ürüne tıklayarak ürün özelliklerini ve görünümünü yakından inceleyebilir; içinize sinen ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tabure seçerken fiyatı kadar diğer eşyalarla uyumuna ve kullanım fonksiyonuna da dikkat etmelisiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir tabure seçebilmek için ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek ürünleri inceleyebilir; birbirinden etkileyici ürünlerin büyüsüne kapılmadan tam da ihtiyaç duyduğunuz tabureyi alabilirsiniz. Dar bir alanda fazladan yere sahip olmak için tabureye ihtiyacınız varsa katlanabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer bar masanızın etrafında sürekli olarak bulundurmak için tabure almak istiyorsanız, yüksek bar masalarına uygun, yüksekliği ayarlanabilir modelleri ya da bar masaları için özel olarak tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Alçak masaların veya sehpaların etrafına birkaç tabure yerleştirmek istiyorsanız kısa geleneksel tabureleri tercih edebilirsiniz. Her eve ve her iş yerine uygun modern veya klasik tabureyi zengin model çeşidi arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tabure Modelleri

Mekanlara renklilik ve özgünlük katan şık ve kullanışlı taburelerin pek çok farklı modeli bulunuyor. Bir bütün hâlinde tek bir renkle tasarlanan tek materyalden üretilen taburelerin yanı sıra çift materyalli tabure modelleri de bulunuyor. Tek materyalli modeller arasında sunulan tamamı ahşap, tamamı plastik veya tamamı metal olan modeller, zengin bir ürün çeşitliliği oluşturuyor. Çift materyalli ürünlerde farklılık, genelde oturulan kısım ve bacaklar arasında oluyor. Bu tarz modellerin bazılarında oturulan kısım kumaş döşemeli, deri döşemeli veya plastikten; bacaklar ise metal, ağaç veya ayarlanabilir plastik veya metalden olabiliyor. Oturma yeri; metal, ahşap veya plastik olan tabureler için tabure minderleri kullanılabiliyor. Bağlanabilen minderler, tabure üzerinde uzun vakit geçirecek olanlar tarafından tercih ediliyor.

Ürünlerin oturma yerleri, ortalama kiloya sahip herkesin oturabileceği genişlikte tasarlanıyor. Daha fazla kiloya sahip kişilerin oturabileceği daha geniş ürünler de bulunuyor. Bazı modellerde kısa yaslanma bölümü bulunuyor. Bu bölüm, sırtınızı destekleyerek daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Yaslanacak bölümü olmayan bazı modellerde oturma yerinin beli desteklemesi için kavisli bir tasarım kullanılıyor. Kısa modellerde bacaklarınızı aşağıya sallandıramayacağınız için oturma şekliniz değişiyor. Bu yüzden kısa modellerde genelde sırt destekleyicilere yer verilmiyor. Ayaklarınız yere rahat bastığı için sırtınız, bacak gücünüzle destekleniyor ve tabure arkası olmadığı için arkaya kayarak daha rahat oturabiliyorsunuz. Tabure bacakları, farklı kullanım alanlarına uygun olarak farklı ebatlarda üretiliyor. Ayarlanabilir bacaklar, hemen hemen her masa yüksekliğine uygun hale getirilebiliyor. Böylece, bütün kullanım alanlarında rahatlıkla değerlendirilebiliyorlar. Uzun bacaklı tasarımlar, daha çok barlarda ve yüksek masa modellerinde tercih edilirken kısa bacaklı modeller ise kısa masa ve sehpalarla birlikte tercih ediliyor. Kısa modeller, yalnız masa etrafında değil; dış mekanlarda masasız olarak da kullanılabiliyor. Dış mekanlarda en çok tercih edilen modeller arasında katlanabilir modeller de bulunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tabure Fiyatları ve Modelleri

1.460 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Tabureler
  2. Kenz Life Tabureler
  3. Evistro Tabureler
  4. Oyks Tabureler
  5. Boombar Tabureler
  6. Ekip Shop Tabureler
  7. Modatools Tabureler
  8. Art Ahşap Tabureler
  9. Yurdakul Tabureler
  10. Ayshe Home Tabureler
  11. Elif Plastik Tabureler
  12. Özçelik Tabureler
  13. Arasta Life Style Tabureler
  14. Bintaş Mobilya Tabureler
  15. By Hanedan Tabureler
  16. Tuffex Tabureler
  17. Abronya Tabureler
  18. Bengi Tabureler
  19. DNC Tabureler
  20. Tekman Tabureler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002028/18021299/18021304/18021427
Başa dön