Ucuz Çok Amaçlı Dolaplar

Dekoratif olduğu kadar çok işlevli kullanımı ile de sevilen çok amaçlı dolaplar, banyo ve mutfak başta olmak üzere evin her odasında değerlendirilebiliyor. Farklı ürün gruplarını organize etmek üzere tasarlanan dolap modelleri, raf ve çekmecelerin kullanımı ile çok daha işlevsel bir hale getiriliyor.

Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Kıyafetlerin organize edilmesinden kuru bakliyat ve makarna gibi dayanıklı yiyeceklerin depolanmasına kadar farklı ihtiyaçlara hizmet veren çok amaçlı dolap çeşitleri, ihtiyaçlarınıza uygun seçim yapabilmeniz adına farklı ebatlarda üretiliyor. Raf, çekmece ve kapaklarla çeşitlendirilen ürünler, elektronik aletleri yerleştirebileceğiniz boşluk alanlar da barındırabiliyor. Yer alan bölmenin arka kısmı boşluk olan çok amaçlı dolap modellerine mikrodalga, televizyon, telefon ve radyo gibi elektronik aletleri koyabilir, dağınık kablo görüntüsünü dolabın arkasına gizleyerek kullanabilirsiniz.

Çift kapılı kısa dolap modeller, ayakkabı ve kavanozların organize edilmesi için kullanılabilecek dolap modelleri arasında başı çekiyor. Hareketli raflarla desteklenen modellerin yanı sıra sabit raf seçeneği de bulunan dolaplara giriş kapısının yanı, mutfak ve banyoda yer verilebiliyor. Çekmece ile desteklenen modelleri de bulunan dolaplara deterjan, çamaşır yumuşatıcı, şampuan benzeri temizlik ve kişisel bakım ürünleri de konulabiliyor. Raf ve çekmecesi bulunmayan kısa dolap modelleri, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin kötü görüntüsünü kamufle etmek için tercih ediliyor.

Çok sayıda çekmece ve raf barındıran uzun dolap modelleri, genel olarak kıyafetleri düzenlemek için tercih ediliyor. Cam kapaklı modellerle birlikte açık rafları da bulunan dolapların bir kısmı kitaplık olarak değerlendirilebiliyor. Klasik gardırop modellerinden sıkılanlar, kısa ve uzun dolap modellerini kullanarak kıyafetlerini düzenleyebiliyor. Ardiye gibi alanlarda kullanabileceğiniz uzun ve büyük dolap modelleri ise, saklamak istediğiniz eşyaları düzenlemenize yardım ediyor. Çok renkli çok amaçlı dolaplara, çocuk odalarında yer verebilir, oyuncakların oluşturacağı dağınıklıklara engel olabilirsiniz. Ayrıca özellikle cam kapaklı modelleri; tabak, bardak ve benzeri mutfak ürünlerini düzenlemek için tercih edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap Fiyatları

Farklı raf ve çekmece sistemlerine sahip çok amaçlı dolaplar; evinizin farklı alanlarında dekoratif ve işlevsel amaçlarla kullanılabiliyor. Farklı ebatlarda üretilen çok amaçlı dolap çeşitlerinin fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesi başta olmak üzere işçiliği, tasarımı ve sunduğu işlevsel çözümlerle doğru orantılı olarak değişebiliyor. Melamin, ahşap, metal başta olmak üzere farklı malzemeden üretilen dolaplar, bağlantı elemanlarının kalitesi ve kulp gibi kısımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda fiyatlandırılabiliyor.

Çok amaçlı dolapların büyüklükleri ile birlikte kullanılan raf sistemleri, çekmeceler ve diğer aksesuarlar fiyatlarına doğrudan etki edebiliyor. Dolaplara işlevsellik kazandıran aksesuarlar, bazı dolap modellerinde kullanıcıların istekleri doğrultusunda değiştirilebiliyor. Yedek raf, çekmece ve askı seçeneklerini değerlendirerek ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren çok amaçlı dolap modeline ulaşabilirsiniz.

Evin hemen hemen her yerinde değerlendirebileceğiniz çok amaçlı dolap modellerinde, mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılabilmeleri için bazı özellikler gerekebiliyor. Banyodaki nemden etkilenmemesi, mutfakta maruz kalabileceği yağlı lekelerden kolayca temizlenebilmesi, ayakkabılık olarak kullanılacaksa koku tutmaması gibi özellikler fiyatına etki edebiliyor. Çok amaçlı dolap satın almadan önce kullanacağınız yerin özelliklerini göz önüne alarak seçim yapabilir, seçtiğiniz dolabın dezavantajlı koşullara dayanıklı olmasını garanti altına alabilirsiniz. Leke tutmayan modelleri boya yapmayı seven çocuğunuzun odasında da tercih edebilir, bir bez yardımı ile silerek hemen temizleyebilirsiniz. Elbise ve havlu gibi daha hafif ürünleri düzenlemek için daha hafif dolaplar tercih edebilir, kitap ve benzeri ağırlıktaki eşyalar için daha dayanıklı modellere yönelebilirsiniz.

Monte edilmiş çok amaçlı dolap modelleri yerine kuruluma hazır olarak paketlenmiş ürünleri tercih ederek daha uygun fiyatlara dolap sahibi olabilirsiniz. Montaj maliyeti olmadığı için daha uygun fiyatlara edinebileceğiniz ürünler, içlerinde çıkan kılavuz yardımı ile kolayca birleştirilebiliyor. Taşıma kolaylığı da sunan ürünleri siz birleştirmek istemezseniz belirli bir ücret karşılığında kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap

482 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Sanal Mobilya
  4. Carla Home
  5. Dmodül
  6. Derya Dekor
  7. modilayn
  8. Mobusta
  9. Minar
  10. Pegai
  11. Abre
  12. BMdekor
  13. Endizayn
  14. FLY
  15. Ellnaz
  16. Byorhan
  17. First Mobilya
  18. boo
  19. Kalender Dekor
  20. Decorotika
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60005008
BAŞA DÖN