Evin giriş bölümü olan antrelerde ayakkabı, mont gibi eşyalar için çeşitli dolaplar ve askılıklar kullanılır. Eşyaları koymak için ayakkabılık, portmanto, askılık, anahtarlık, vestiyer gibi işlevsel ürünlerin yanında boy aynası gibi ürünlere de antrelerde ihtiyaç duyulur. Ev için gerekli ve zaruri olan antre / hol dekorasyon ürünleri arasında farklı ebatlardaki dolapları ve çeşitli mobilyaları inceleyerek uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.

Antre dolapları arasında birbirinden farklı ürün çeşitleri yer alır. Çok amaçlı dolaplar, dresuar çeşitleri, vestiyerler ve ayakkabılık çeşitleri, hem ebatları hem de tasarımları ile farklı kullanıcılara hitap eder. Vestiyer modelleri arasında askı ve ayakkabı kapasitesi ile farklılık gösteren raf sayısı, kapaklı bölmeleri ve çekmeceleri olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Kalabalık ailelere hitap eden büyük vestiyerlerin yanında aynalı modelleri ve küçük ailelere hitap eden daha kompakt ürünleri de bulabilirsiniz. Çok amaçlı dolaplarda ise yer sıkıntısı çekenler için dar ve uzun modeller, iyi bir tercih olur. Geniş bir antreye sahip olanlar için ayakkabılığı ile takım halinde satılan vestiyerler de bulunur.

Dolap çeşitlerinin yanı sıra küçük çekmeceleri ve yaldızlı süslemeleri ile dekoratif amaçlı olarak da çokça kullanılan dresuar modellerine ulaşabilirsiniz. Aynı renkteki bir ayna ile kombine edeceğiniz dresuarlar arasında gençlere uygun eskitme mobilyaları ve renkli tasarımları ile öne çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz. Tek olarak satılan boy aynalarını ve bağımsız askıları da bulabilirsiniz. Askılıkla birlikte minderli küçük ayakkabı dolaplarını ya da çok amaçlı dolapları da satın alarak ihtiyaçlarınıza uygun şekilde antrenizi dekore edebilirsiniz.

Antre mobilyalarında dikkat çeken diğer bir ürün çeşidi ise dilsiz uşaklardır. Ofis girişleri için de uygun olan dilsiz uşak çeşitlerini doğal ahşap tonlarında ve beyaz gibi renklerde bulabilirsiniz. Antreye uygun diğer mobilyalar arasında şemsiyelik, askılık ya da duvara monte olan askılı raf çeşitleri de sayılabilir. Birbirinden bağımsız vestiyer çeşitleri ile özel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Çeşitleri birbirinden farklı olan antre / hol dekorasyon ürünleri, farklı fiyat aralığı ile kullanıcıya sunulur. Dolap çeşitlerinin fiyatları, modeline bağlı olarak değişir. Büyük ve kullanışlı vestiyerler ile iki üç parçadan oluşan bağımsız setler aynı fiyat aralığına sahiptir. Büyük vestiyer çeşitleri ile aynı fiyat aralığında dresuarlar da bulabilirsiniz. Daha modern evlere hitap eden eskitme antre dolapları ve küçük çekmeceli renkli dolaplar, farklı fiyatları ile dikkat çeker. Üretildikleri malzemenin kalitesine göre de fiyatları farklı olan dolaplar arasında ahşaptan üretilen dolaplar ile yonga levhadan üretilen ürünlerin farkını inceleyebilirsiniz. Çok amaçlı dolap ve metal ayakkabılık çeşitlerini ise oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ayna ve askılık gibi mobilyaların özellikleri ve fiyatları, ürüne göre değişiklik gösterir. Aynalar; boyutlarına ve modellerine bağlı olarak askılıklardan ve dolaplardan farklı fiyatlara satılır. Özellikle boy aynaları ve dresuarlar ile kombin edebileceğiniz yaldızlı aynaları inceleyebilirsiniz. Askılık modelleri arasında ise eskitme ürünler dikkat çekici tasarımları ile kullanıldıkları ortama şıklık katar. Hem antrelerde hem de ofis mobilyası olarak kullanacağınız dilsiz uşak çeşitlerinin fiyatlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Özellikle dilsiz uşaklar gibi ofiste de kullanılabilen açık portmantolar ve ayaklı askılıklar, modern tasarımları ve renkleri ile beğeni toplarlar.

Antre için dekoratif askı, kapı askıları ve çerçeveli duvar askılarını çeşitli alternatifleriyle bulabilirsiniz. Renkli tasarımları ile ortama sıcak ve şık bir hava katacak olan askıları inceleyerek ihtiyacınıza ve ev dekorunuza uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun antre / hol mobilyalarını ve aksesuarlarını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Antre Dolapları ve Fiyatları

Çok Amaçlı Dolap
Portmantolar
Ayakkabılıklar
Ayaklı Askılıklar
Kapı ve Duvar Askılıkları
Ayna / Dresuar
Şemsiyelikler
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 9115 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305