Şemsiyelik Çeşitleri & Modelleri

Ev, ofis, dükkan, atölye ve iş yeri gibi alanlarda yoğun olarak kullanılan şemsiyelikler, kompleks şekillerde asılması gereken şemsiyeleri saklamak için sıklıkla tercih ediliyor. Hem dekoratif hem de işlevsel bir saklama kabı olan şemsiyelik modelleri, yaşadığınız ortamı güzelleştirmeye de yardımcı oluyor. Farklı ebat ve özellikteki şemsiyeleri düzenli bir şekilde tutmak için dizayn edilen ürünler, işlevsel ve estetik yapıları ile göz dolduruyor. Kapalı ya da dikey konumda yerleştirilebilen bazı şemsiyelik çeşitleri, şemsiye üzerinde biriken suları depolayarak, çevredeki eşyaların ıslanmasını önleyebiliyor. Tarzına ve beklentilerinize uygun ürünler arasından dilediğiniz şemsiyeliği seçebilirsiniz. Fonksiyonel bir mobilya parçası olan şemsiyelik modellerini, ev dekorasyonunu tamamlayan zarif bir nesne olarak da kullanabilirsiniz.

Şemsiyelik Modelleri

Evinizin ya da iş yerinizin mimarisine ve genel konseptine uyumlu şemsiyelik çeşitleri içinden, özgürce seçim yapabilmek mümkün oluyor. Minimalist konseptlere uygun olarak dizayn edilen tek parçalı ya da simetrik ürünler bulunuyor. Beyaz, mavi, sarı, siyah ya da pembe gibi pastel tonların ağırlıkta olduğu porselen veya metal-cam karışımı ürünler, ev ve ofislere estetik bir dokunuş kazandırıyor. Orijinal ahşap kesim ürünler veya tek renk metalden imal edilen klasik modeller, yaşadığınız ortama elegan bir hava katıyor. Asimetrik hatlara, çağdaş desenlere ve metal örgü detaylara sahip olan modern şemsiyelikler ise, antrelerinize sportif bir görünüm ekliyor.

Tasarım farklılıkları ile çeşitlik kazanan şemsiye kabinlerinin işlevsel görevlerini de göz ardı etmemek gerekiyor. Katlı ya da ufak şemsiye modellerinden herhangi birini kullanıyorsanız, daha minimal ve ufak ürünlere yönelebilmek kolaylaşıyor. Katlı olmayan geleneksel ve ağır şemsiye modellerini tercih ediyorsanız ise, metal veya ahşap içerikli geniş ve dayanıklı ürünlere yönelmekte fayda bulunuyor. Fütürist tasarımlar ile öne çıkan farklı modeller de kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Ters şemsiye şeklinde dizen edilen metal veya ahşap ürünler ile misafirlerinizi eğlenceli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Şemsiyelik üstündeki delikli hazneler sayesinde, şemsiyeleri doğrudan hazne içine yerleştirebilirsiniz. Şemsiye kullanımına uygun stant kabinler ya da kancalı şemsiyelikler yardımıyla çok daha işlevsel alanlar oluşturabilirsiniz.

Şemsiyelik Fiyatları

Şemsiyelik fiyatları; ürünün markası, modeli, tasarımı, ebatları, malzeme çeşitliliği ve kalitesi gibi hususlara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Şemsiyelik üretiminde genel olarak ahşap, plastik ya da metal malzemelere yer veriliyor. Bazı ürünlerde ahşap ve metal gibi ağır parçalar, hasır formundaki organik malzemeler ile bir arada kullanılabiliyor. Malzeme çeşitliliği ve kalitesi arttıkça, fiyatlar üzerinde de belli artışlar gözlemlenebiliyor. Masif ahşap mobilyalar veya çelik örme metaller, ürünün kalitesini ve görünümünü güzelleştiren detaylar arasında yer alıyor. Bazı ünlü markaların belli sayıda ürettikleri tasarım ürünleri ve koleksiyon modelleri de, daha yüksek fiyat aralığına sahip olabiliyor.

Seramik, plastik, metal, ahşap ve cam gibi malzemelerden üretilen farklı şemsiyelik çeşitleri bulunuyor. Metal ve cam işçiliği ile tasarlanan avangart ürünler, koridorun en estetik parçaları arasında yer almak için bekliyor. Kendinizin ya da konuklarınızın ıslak şemsiyesini doğru bir biçimde muhafaza etmek, şemsiyeyi zemine sermek veya duvara yaslanmaktan daha fazlasını gerektiriyor. Şemsiye stantları, şemsiyelerin dik durmasını ve belirlenen alanın dışına taşmamasını mümkün kılıyor. Stand veya saklama haznesi içinde yer alan tabanlık bölümlerini kullanarak, şemsiye kumaşı üzerindeki suların çevreye yayılmasını önleyebilirsiniz. Evinizin giriş alanına uygulayabileceğiniz şık eklemeler ile, aşırı miktarda yer kaplamayan önemli bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Zarif askılara sahip modeller veya geniş hazneli ürünler sayesinde, estetik ve düzenli bir şekilde şemsiyelerinizi organize edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şemsiyelik

113 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 113 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?