Bataryalar-Musluklar

E.C.A. bataryalar-musluklar sadece su ihtiyacını karşılayan aletler olmaktan öte anlam taşıyorlar. Estetik kriterlerine dikkat edilerek tasarlanan birbirinden şık bataryalar ve musluklar banyo ve mutfaklarınızda birer sanat eseri olarak yer alıyor. Asli görevi olan su alma ihtiyacınızı karşılamakla yetinmeyen, daha sağlıklı ve steril bir kullanım sağlamanız adına sürekli teknoloji geliştiren E.C.A. armatürler enerji kaynaklarına saygı göstererek doğa dostu tarafınıza da vurgu yapıyor.

Yüksek Teknoloji Geliştirme Kapasitesi ile Çevre Dostu Ürünler

Batarya ve musluklar banyolarda ve mutfaklarda çok sık ve sürekli kullanıma maruz kalıyorlar. Bu kullanma biçimlerinden ötürü de çok sık yıpranma, aşınma ve bozulma sorunlarıyla karşılaşıyorlar. E.C.A. batarya ve muslukları bu gerçekten hareketle yıpranma ve aşınmaları azaltacak teknolojilerle üretiliyor ve uzun yıllar boyunca performans kaybı yaşamaksızın işlevlerini yerine getirebiliyor. E.C.A. Hygiene Plus programı ile Türkiye’de ilk kez armatürlere uygulanan bir yöntemle hijyeni nano teknoloji ile sağlıyor. “Nano Teknoloji ile Maksimum Hijyen” sloganıyla üretilen E.C.A. batarya ve musluklar evinizde olduğu kadar ortak yaşam alanlarında ve sosyal mekanlardaki armatürlerde sağladığı hijyen ile de toplum sağlığına çok önemli katkılar yapıyor. E.C.A. teknolojiyi sadece üretimde kullanmıyor, ürünlerin fonksiyonlarına da yerleştirerek hayatı kolaylaştırıyor ve bununla beraber su tüketimini azaltan bir strateji yürütüyor. Bu bakış açısı ile üretilen zaman ayarlı bataryalar, fotoselli ürünler ve dokunmatik armatürler gibi üstün teknolojili modeller fonksiyonel kullanımları ile hem az su tüketiyor hem de hijyenik bir kullanım sunuyor ve size zaman kazandırıyor.

Mutfak Eviye Bataryalarında Estetik Görünüş

Mutfak musluklarının seçiminde eviyenizin büyüklüğü en önemli faktör oluyor. Eviyenin modeli ve dokusu, tezgahınızın yüksekliği gibi diğer faktörleri de göz önüne alarak zengin modeller arasından mutfağınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kısa bataryalar küçük eviyeler için pratik bir kullanım sunarken uzun ya da daha geniş hacimli modeller daha doygun bir görünüm oluşturuyor. Arıtma cihazınızı direkt bağlayabileceğiniz bataryalarla yerden tasarruf edebilir aynı zamanda daha sağlıklı bir çözüm üretebilirsiniz. E.C.A.’nın geniş kataloğu modern mutfaklar için çok çağdaş ve yenilikçi ürünler barındırırken nostaljiyi seven ve geleneksel çizgilere sahip mutfaklar için de bugünün teknolojisiyle birleşen ananevi tasarımlar içeriyor.

Banyo Mimarinizi Güzelleştiren Fonksiyonel Bataryalar

Banyo bataryanızı seçerken kullanacağınız yer kadar ihtiyacınız olan özellikler de önem taşıyor. Ancak, en önemli seçim faktörü kesinlikle banyo dekorasyonunuz oluyor. Yuvarlak hatlı bataryalar, estetik kavislere sahip modeller kadar köşeli ve keskin hatlı modeller de farklı mimari tarzdaki banyolar için üretiliyor. Kuğu boyunlu bataryaları ihtiyacınız olan yüksekliğe göre seçebilir ya da daha klasik görünüme sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin en özel yeri olan banyonuz için stilinizi özgürce belirleyebileceğiniz vurgulamak istediğiniz dekoratif motiflere uygun seçimler yapabileceğiniz E.C.A. batarya ve musluklar en zengin doku, model, işlev alternatifleri ile üretiliyor.

Bide Bataryaları, Duş ve Küvet Bataryaları

Lüks tatil köyleri ve otellerdeki kullanımlarının artık evlere de yayılmaya başladığı bide lavaboları için minimalist çözümler üreten E.C.A. farklı konseptler yaratarak ürünleri bir çizgide birleştiren bütüncül koleksiyonlar da oluşturuyor. Küvet bataryalarından duş armatürlerine, bide bataryalarından taharet musluklarına varıncaya dek tam takım çözümler bulmanız mümkün olurken isterseniz her birini kendi içinde kombin edebileceğiniz daha ayrıksı bir stil de belirleyebilirsiniz. Krom kaplamalı ürünler parlaklığı ile banyonuza ışıltı katarken seramik dokulu ürünler de daha farklı temalar için seçenek oluşturuyor. Antik lak kaplamalı Osmanlı serisinin görünüşündeki azamet ile saray dokusunu banyonuza taşıyabilir mitolojik figürlerden esinlenen Niobe serisi ile banyonuzda mitolojik bir hava estirebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bataryalar-Musluklar

Ara Musluk
Banyo Bataryası
Duş Bataryası
Fotoselli Batarya
Banyo Lavabo Bataryası
Mutfak Eviye Bataryası
Pisuvar Musluğu
Su Tasarruf Aparatı
Bide Bataryası
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021927