Fotoselli Batarya

Fotoselli Batarya 

Dünya üzerindeki teknolojik gelişmeler her alanda etkisini göstermeye devam etmektedir. Buna verilebilecek örneklerden biri de fotoselli bataryadır. Her bakımdan kullanışlı olan bu ürün gerek tasarımıyla gerek faydalarıyla göze ve gönle hitap etmektedir. Modern tasarımlarla ortamların ahengini değiştirmekte ve modern bir ortam yaratmaktadır. Ürünü gönül rahatlığı ile alarak istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Minimum zarar maksimum yarar sağlayan bu ürün son yılların en trend tesisat ürünlerinden biridir. Bulunduğunuz ortamın mutfağında ya da lavabosunda değişiklik yapmak istiyorsanız işe fotoselli batarya almakla başlayabilirsiniz. Değişim karşısında sizde hayran kalıp daha pratik bir yaşamın kapısını aralamış olacaksınız. 

Fotoselli Musluk Nedir? 

Teknolojinin hayat üzerindeki etkisi musluklarda da görülmektedir. Fotoselli musluk nedir? Sorusuna verilebilecek en doğru cevap akıllı musluk olacaktır. İçerisinde yer alan kızılötesi özelliği ile musluğun altına elinizi ya da herhangi bir şeyi gösterdiğiniz taktirde musluktan su akmaktadır. Çektiğiniz zaman ise musluktaki su durmaktadır. Çeşmeyi açma-kapama durumu olmadan pratik bir şekilde su kullanmanızı sağlar. Fotoselli musluklar pilli ve şarjlı olarak çalışmaktadır. Bu iki özellik modellerine göre değişken olabilmektedir. Bu durum aynı zamanda ortama modernlik katmaktadır. Kızılötesi ışınların temas etmesi ile fotoselli musluk sensörü harekete geçerek su akışını sağlamaktadır. 

Fotoselli Muslukların Avantajları Nelerdir? 

Girilen her ortamda hijyen sağlamak için kullanılan armatürler teknoloji ile beraber kendini yenilemektedir. Teknolojinin yeni ürünlerinden biri olan fotoselli musluklar bünyesinde birçok avantajı bulundurmaktadır. Sağladığı en büyük avantaj şüphesiz hijyendir. Özellikle kalabalık yerlerde muslukların birçok kişi tarafından kullanıldığı düşünüldüğünde musluklar çok fazla elle temas etmekte ve çeşitli hastalıklara davetiye hazırlamaktadır. Fotoselli musluk aparatı açma kapama koluna sahip değildir. Bu yüzden kirli ellerle musluğa dokunulması mümkün değildir. Bu da ortamın hijyen kalitesini arttıracaktır. Fotoselli musluklar su tasarrufu içinde harika bir üründür. Çeşmelerin çoğu gereksiz yere akmakta el sabunlanırken veya çeşitli malzemeler yıkanırken gereksiz yere su harcanmaktadır. Fotoselli musluk ile bunun önüne geçilmektedir. 

Fotoselli Muslukları Nerelerde Kullanılır? 

Fotoselli musluk denilince akla ilk gelen lavabolar olsa da aslında birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Fotoselli musluklar musluğun ihtiyaç duyulduğu her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle hastane, restoran, okul, yurt gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılır. Evlerde modern bir hava yaratmak ve su tasarrufu sağlamak için fotoselli mutfak bataryası kullanılır. Mutfaktaki işinizi kolaylaştıracak bu ürün gereksiz su harcamaların önüne geçerek su faturalarına olumlu yansıma sağlayacaktır. Ekonomik, görsellik ve kullanış bakımından çeşitli avantajlar yarayacaktır. Fotoselli musluklar son zamanlarda banyolarda da tercih edilmektedir. Aynı şekilde banyodaki gereksiz su harcamaların önüne geçip banyonun daha modern bir havaya bürünmesi için de fotoselli banyo bataryası kullanılır. 

Fotoselli Musluk Modelleri 

Fotoselli musluklar zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Musluk modelleri arasından kullanmak istediğiniz ortama uygun musluk modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Musluk modellerini birbirinden ayıran fotoselli musluk başlığı çeşitleridir. Kuğu ve çanak modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Modelleri birbirinden ayıran diğer bir özellik ise fotoselli muslukların rengidir. Altın, bakır, siyah, gümüş rengi gibi birçok rengi bulunur. Ayrıca geniş ve dar hazne gibi özellikler modellerin daha fazla olmasına sebep olmuştur. Bu kategoride yer alan ürünler arasında istediğiniz fotoselli musluğu rahatlıkla bulabilirsiniz. Zengin bir model yelpazesine sahip olan bu ürünler bulunduğu her ortama şıklık katacaktır. Harika tasarımlara sahip bu ürünler ekonomik olarak sınırlı kalmayıp görsel bir zenginlik katacaktır. 

Fotoselli Musluk Fiyatları

Fotoselli batarya fiyat bakımından diğer musluk çeşitlilerine göre bir tık fazla olabilmektedir. Fakat sağladığı faydalar göz önünde bulundurulduğunda fiyatların çok uygun olduğunu göreceksiniz. Fotoselli musluk fiyatları için her firma kendi fiyatını belirler. Bu yüzden sabit bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Fotoselli muslukların fiyatlarının değişmesine etki eden diğer bir sebep modeldir. Kategoride birçok model sizi beklemektedir. Model değiştikçe fiyatta değişecektir. Genel olarak bu kategoride yer alan bütün ürünlerin ekonomik fiyatlarla satışı yapılmakta her bütçeye uygun ürünler bulundurmaktadır. Elinizde bulunan bütçe ile size hitap eden fotoselli muslukları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Fotoselli musluklar akıllı musluk olarak da adlandırılır. Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden son teknolojiyle donatılmış olan fotoselli muslukların fiyatı biraz daha yüksek olmaktadır. 

Fotoselli Batarya Çeşitleri 

Fotoselli batarya çeşitleri ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki pilli ikincisi de elektrikli olanlardır. Pilli çalışan fotoselli bataryaların pil ömrü ortalama 2 yıldır. Fakat bu süre satıcı firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Ürün siparişi vermeden önce ürünün pil ömrünü inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Pili bittikten sonra değiştirerek tekrar uzun soluklu ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Elektrik ile çalışan fotoselli bataryalar elektrik bağlantısı oluşturularak montajı yapılabilir. Bu çeşit bataryalar da kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Bazı bataryalarda şarj etme özelliği de bulunur. Bu özellik ile ani elektrik kesintisine karşı muslukların aktif olarak çalışması sağlanır. Fotoselli armatür bu anlamda önemli rol oynayarak devreye girer. Fotoselli batarya çeşitleri tamamen sizin isteğinize bağlı kalınır. Kullanım konusunda hangisi sizin için rahat olacaksa o çeşidi seçebilirsiniz. 

Fotoselli Musluklarda Soğuk ve Sıcak Su Ayarı Var mı? 

En sık merak edilen konuların başında fotoselli muslukların sıcak ve soğuk su dengesi sağlayıp sağlayamamasıdır. Fotoselli muslukların sıcak ve soğuk su ayarı olan modelleri bulunmaktadır. Genellikle sadece soğuk su akışı sağlayan modelleri ön planda olsa da mutfak gibi alanlarda sıcak su akışına da ihtiyaç duyulmuştur. Bu yüzden fotoselli musluklara sıcak su akışı sağlayacağı mekanizmalar da yerleştirilmiştir. Genellikle bu mekanizma musluğun yanında yer alır. İster orta sıcaklıkta ister soğuk isterseniz de çok sıcak şeklinde su akmasını sağlayabilirsiniz. 

Fotoselli Muslukların Garantisi Var mı? 

Fotoselli muslukların çoğunda garanti belgesi bulunur. Garanti süresi firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Garanti süresi boyunca fotoselli musluklarda herhangi bir sorun yaşamanız dahilinde firmayla İletişime geçerek problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Ürün incelemesi yaparken ürün açıklaması kısmında garantisi var mı yok mu, ne kadar garanti süresi var gibi detayları inceleyebilirsiniz. Akıllı musluklar statüsünde olan fotoselli muslukların %98’inde garanti belgesi bulunmaktadır. Siz de beğendiğiniz modelin garanti süresini inceleyerek gönül rahatlığı ile ürünleri kullanabilirsiniz. Garanti süresi ürünün kalitesini de dolaylı olarak da etkilemektedir. 

Fotoselli Musluklarda Kaç Su Girişi Bulunur? 

Fotoselli musluklar ilk ortaya çıktığında tesisatı tek su girişli olarak üretilmiştir. Bu su girişi soğuk olarak belirlenmiş ilerleyen zamanlarda teknolojinin geliştirilmesi ile tesisatı çift su girişli olan çeşidi üretilmiştir. Yani fotoselli musluklarda günümüzde tek ve çift su girişi bulunan modelleri yer almaktadır. Tek veya çift olanı tercih etmek tamamen kişinin zevkine ve kullanım alanına bağlı kalmıştır. Sıcak suya ihtiyaç duyulan alanlarda çift su girişli olan fotoselli muslukları tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem sıcak sudan hem de soğuk sudan faydalanmış olacaksınız. Sıcak suya ihtiyaç duyulmayan alanlarda ise tek su girişli olanları tercih edebilirsiniz. Bu durum sadece sıcak su akmasını istediğiniz yerler için geçerlidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fotoselli Batarya

396 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 396 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021927/18021950