Ayakkabı Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Ayakkabıları ve terlikleri korumanın ve saklamanın en güzel yolu, onları bir ayakkabılık içinde muhafaza etmektir. Ayakkabılık kullanarak hem ev içinde düzeni sağlayabilir hem kullanmadığınız ayakkabıları depolama olanağı bulabilir hem de onları dış etkenlerden ve tozdan koruyabilirsiniz. Raf ya da dolap şeklinde üretilen farklı model ayakkabılıkların yüzlerce alternatifini bulmak mümkündür. Bu dolaplardan satın alırken, hacimleri ve estetik görünümleri yanı sıra pratik olmalarına da dikkat etmek gerekir. Çünkü özellikle gündelik ayakkabıların saklandıkları yerden pratik bir şekilde alınması veya yerine yerleştirilmesi, hayatı kolaylaştıran önemli detaylar arasında yer alır. İhtiyacınız olan modeli belirlerken bütün bu kriterleri göz önünde bulundurursanız, zengin ürün çeşitleri arasından size en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabı depolamak için dizayn edilmiş modeller arasında çok farklı tasarımlar yer alır. Ayakkabı sayınızı ve ürünü yerleştireceğiniz mekanın boyutlarını düşünerek en ergonomik modele karar verebilirsiniz. Örneğin alan darsa, yerden tasarruf etmek için duvara monte edilen açık raf sistemleri tavsiye edilir. Dikey olarak açılır kapanır tasarlanmış ayakkabılık modelleri de dar alanlar için pratik çözüm olabilir. Modüler ya da raflı dolaplar kullanarak çok sayıda ayakkabıyı depolama imkanı bulabilirsiniz. Sıklıkla kullanılmayan, ya da mevsim geçişi nedeniyle kaldırılması gereken ayakkabıların mümkün olduğunca kutusunda ve farklı bir alanda saklanması tavsiye edilir. Uzun süre kullanmadığınız ayakkabıları farklı bir dolapta veya alanda saklamayı düşünerek seçeceğiniz ayakkabılıklara sadece gündelik ayakkabıları yerleştirerek pratiklik kazanabilir, üstelik zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

En beğenilen ayakkabılık modelleri arasında ahşap tasarımları bulabilirsiniz. Kayın ya da gürgen ağacından üretilen ahşap ayakkabılık modelleri hem pratik, hem de dekoratif olmalarıyla ön plana çıkar. Bu modellerin cilalı ya da cilasız, kaplamalı ya da kaplamasız olanları arasından dekoratif zevkinize ve evinizde hakim olan mobilya tarzına göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Raf veya dolap şeklinde bulabileceğiniz ahşap ayakkabılıklar yanı sıra tercihinizi klasik portmanto şeklinde dizayn edilmiş ahşap dolaplardan yana da kullanabilirsiniz. Bu modeller, sadece ayakkabıları depolamak için değil; aynı zamanda palto, ceket gibi dış giysilerini ve şemsiyeleri de asma imkanı da sunar. Çift kapılı, üç kapılı, ekstra çekmeceli modeller, farklı ihtiyaçlara göre farklı depolama kapasitesi alternatifleri oluşturur.

Ahşap haricinde metal ayakkabılıklar da sıkça tercih edilir. Özellikle modern stilde dekore edilmiş evler için metal ayakkabılıkları kullanabilirsiniz. Duvara monte edilebilen oldukça şık metal ayakakkabılıklar, yerden tasaruf sağladıkları için dar antrelere kolayca uyum sağlar. Kapakları mıknatıs tutuculu olan bu modellerin önlerindeki adeta tabloyu anımsatan baskılar, görsel olarak dekorasyona katkı sunduğu için özellikle tercih edilebilir.

Ayakkabılık modellerinde en beğenilen ürünler arasında bez dolapları da bulabilirsiniz. Hem ekonomik hem de pratik olmaları nedeniyle beğenilen bez dolapların farklı boyutları ve tasarımları bulunur.

Plastikten tasarlanmış ayakkabılık modelleri ise, özellikle pratik, hafif ve ekonomik ürün arayanların ilgisini çekebilir.

Ayakkabılık Fiyatları

Ayakkabılık fiyatlarını belirleyen farklı kriterler bulunur. Model, malzeme cinsi, renk, baskı, işçilik, kapasite, boyut gibi ana başlıklarda kararınızı vererek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Açık sistemde üretilmiş boyutları da küçük olan ayakkabılıkları daha ekonomik koşullarda satın alırken, büyük ve çok kapaklı ve kapalı modeller için daha fazla bütçe ayırmanız gerekebilir.

10 çift ayakkabı ya da terlik kapasiteli, portatif ve demonte olarak satılan plastik ayakkabılıkları diğerlerine nazaran daha ekonomik koşullarda satın alabilirsiniz. Sehpa görünümlü iki ya da üç katlı açık ahşap rafların fiyatları da, kapaklı modellere nazaran genellikle daha hesaplıdır. Metal gövdeli, bez raflı ve fermuarlı modeller ise hem şık, hem pratik, hem de ekonomik oldukları için tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Sandık şeklinde dizayn edilmiş, üzerinde oturmak için minder bulunan modellerin fiyatlarını çok kapılı dolaplarla karşılaştırarak amacınıza en uygun ürünlerden tercihlerinizi yapabilirsiniz. Üzeri minderli modeller, oturarak ayakkabı giyme imkanı sunduğu için özellikle çocuklu ailelere pratik kullanım olanağı sunar. Fiyat karşılaştırması yaparken bu gibi fayda odaklı yaklaşımlar, doğru karar vermenize yardımcı olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ayakkabılık Fiyatları

681 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Ayakkabılıklar
  2. Pappuchbox Ayakkabılıklar
  3. kapıönü Ayakkabılıklar
  4. Atadan Ayakkabılıklar
  5. Adore Ayakkabılıklar
  6. Kaser Ayakkabılıklar
  7. modilayn Ayakkabılıklar
  8. Mavis Ayakkabılıklar
  9. Evistro Ayakkabılıklar
  10. Modatools Ayakkabılıklar
  11. Kalender Dekor Ayakkabılıklar
  12. Ceha Ayakkabılıklar
  13. Mimilos Ayakkabılıklar
  14. My Mob Ayakkabılıklar
  15. Prado Ayakkabılıklar
  16. Adetto Ayakkabılıklar
  17. EVDEMO Ayakkabılıklar
  18. T Designo Ayakkabılıklar
  19. Adilon Ayakkabılıklar
  20. Hafele Ayakkabılıklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/18021622
Başa dön