Banyo Mobilyası

Göz alıcı modeller ve işlevsel detaylar sunan banyo mobilyaları farklı tarzlara hitap eden ürünlerden oluşuyor. Evinizin dekorasyonuna ve beğenilerinize uygun banyo mobilyası modelleri seçerek keyifle kullanacağınız bir banyoya sahip olabilirsiniz. Banyo boy dolabından kirli çamaşır sepetine, ecza dolabından şık tasarımlı aynalara varıncaya kadar birçok ürün seçeneği sunan banyo mobilyaları ile banyonuzu yenileyebilirsiniz. Kolay montaj avantajı tanıyan asma banyo dolap modelleri sayesinde yerden tasarruf etme olanağına da kavuşabilirsiniz. Kategori ürünleri size pek çok model sunuyor.

Ergonomik Banyo Dolaplarıyla Pratik Depolama Konforu

Çeşitli modeller ile tasarlanan banyo dolapları, kaliteli malzemeyle üretiliyor ve uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor. Ürünler, farklı büyüklükteki banyolarda kullanılabilen modeller sunduğu gibi çamaşır makinesi dolabından klozet üstü dolaba kadar birçok ürünü bulmanızı kolaylaştırıyor. Çok amaçlı banyo dolapları, fazla sayıda raf ve bölme imkânı tanıyarak depolama alanlarınızı artırıyor. Banyonuzun duvarlarına monte ederek kullanacağınız asma dolaplar ise zeminde yer kaplamadığı için size ferah bir ortam sağlıyor.

Lavabo altı ve üstü dolap formuyla tasarlanan asma dolap modellerini tercih ederek banyonuza şık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinizi, el havlularınızı, kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz aynalı ve raflı lavabo üstü dolap seçenekleri, size birçok model alternatifi sunuyor. Lavabo altına monte edilen ayaklı, ayaksız ve asma banyo dolap çeşitlerine temizlik malzemelerinizi, bezlerinizi hatta kovalarınızı rahatça koyabilirsiniz. Modüler ürün olarak üretilen banyo dolap modelleri; geniş, dar, kısa, dar uzun, kapaklı veya kapaksız olarak tasarlanıyor. Estetik çizgilerle üretilen lavabolu, alt ve üst dolaplı modeller ise çok tercih edilen komplike tasarımlar olmayı başarıyor. Aydınlatma sistemine sahip aynalı lavabo üstü dolaplar da kullanıcılarından büyük ilgi görüyor.

Banyonuzun Özelliklerine Uygun Mobilyalar Seçin

Banyonuzun size tanıdığı alanı en doğru biçimde değerlendireceğiniz banyo mobilyaları seçerseniz hem ferah hem de kullanışlı bir banyoya sahip olabilirsiniz. Neme ve suya karşı dayanıklı malzeme ile üretilen banyo dolaplarını tercih ettiğinizde de uzun süre kullanma sansı bulabilirsiniz. Modern tasarımlı asma banyo dolapları, kendinize ve aile üyelerinize rahat hareket etme özgürlüğü tanıyan ürünler arasında yer alıyor. Çok amaçlı banyo dolabı almayı düşünüyorsanız seçeceğiniz modelin, ihtiyaçlarınızı karşılayacak sayıda raf ve bölmeye sahip olduğundan emin olmalısınız. Dar uzun banyo boy dolapları, küçük banyolar için ideal seçenekler olmayı başarıyor. Duvara monte edilen kapaklı asma dolapların yanı sıra kapaksız ve raflı dolap modelleri de küçük banyolarda rahatlıkla kullanılıyor.

Geniş banyolar için tercih edebileceğiniz 2 ya da 3 kapılı banyo dolapları farklı modeller sunarak ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ürünler içerisinde ayaksız olan modeller bulunduğu gibi kısa ya da uzun ayaklı tasarımlar da yer alıyor. Çekmeceler, raflar ve farklı yükseklik detayı sunan bölmeler ile tasarlanan banyo dolapları, tek ve çift renk alternatifi ile üretiliyor. Beyaz, gri, krem ve kahve tonları gibi farklı renk seçenekleri sunuyor. Meşeden üretilen modeller ahşap malzemeden hoşlanan kullanıcıların tercihi oluyor.

Banyo Mobilyası Fiyatları

Hayalinizdeki banyoyu yaratmak için birbiriyle uyumlu olan banyo mobilyalarının seçilmesi gerekir. Fakat bu seçimleri yaparken hem fonksiyonel hem tasarımsal hem de bütçe olarak size uygun olan banyo mobilyalarının tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Yaşam alanlarında genellikle küçük tutulan banyolar dekorasyon olarak zorlasa da birbirinden farklı ve ideal ölçülerdeki banyo mobilyaları sayesinde her mekana uygun çözüm sunan pek çok ürün bulunur. Küçük banyolarda, banyo dolaplarınızı kör noktalara yerleştirir ve küçük ebatlarda mobilyalar tercih ederseniz mekanın daha ferah ve geniş görünmesini sağlamış olursunuz. Büyük bir banyoya sahipseniz, hayal gücünüzün sınırsız bir şekilde kullanarak mükemmel bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Yeni stil banyo mobilyaları estetik tasarımlarıyla da banyonuzda yenilikçi ve çağdaş bir görünüm kazandırır. 

Fonksiyonel Depolama Alanı Sunan; Banyo Mobilyaları

Yaşam alanınızda kusursuz bir düzen sağlamanın ilk adımı, tüm ihtiyaçların karşılanmasıdır. Fonksiyonel banyo mobilyaları, çekmeceli, kapaklı, hem çekmeceli hem kapaklı olmak üzere çok çeşitli ürün seçeneğine sahiptir. Tezgah altı banyo dolapları, küçük banyolar için hem estetik hem de işlevsel çözümler üreterek hayatınızı kolaylaştırır. Geniş banyolar içinde ideal ve estetik olarak kullanım alanlarını bir araya getirerek hem temizlemenin, hem düzenlemenin, hem de gündelik bakım ve hijyenin daha pratik olmasına yardımcı olur. Birbirinden farklı ürün ve renk seçeni ile modern, minimal, klasik ve rustik banyolarda bu dolapları tercih edebilirsiniz.

Lavabolar, banyolarda ergonomikliğin en çok arandığı ürünlerdir. Seramik lavabolar, modern çizgisi ve sıra dışı tasarımlarıyla banyolara çok çeşitlilik sunarken sadeliğinden ödün vermeden zarif bir görünüm oluşturur. Seramiğin birçok çeşit tasarımını bir araya getiren ‌ve tezgah altı banyo dolapları ile de tercih edilen lavabolar yine çok revaçta olan ürünler arasındadır.

Çok Amaçlı Banyoların Kurtarıcısı; Boy Dolapları

Boy dolapları, herkesin banyolarında istediği fakat mekanın büyüklüğüne göre kullanılan yardımcı dolaplardır. Yer silmek için kullanılan mop ve fırçalar bu dolaplarda saklanarak banyodaki kabalık görüntüyü engeller. İç bölmesi raflı olan boy dolapları ise havlu, sabun, kozmetik ürünlerin ve banyo ihtiyaçlarının depolanmasını sağlayarak dağınıklıkların minimum düzeye indirilmesine katkı sağlar. Bazı boy dolapları iki bölmeli olup, alt kısımları çamaşırlık olarak tercih edilebilir. Bu ürünler, iç mekanizmaları ve sepet sistemleri sayesinde pratik bir kullanım sağlar.

Şık ve dekoratif banyolarda çamaşır makinesinin tasarımın içinde, çok göze batmamasını sağlamak için gizlenmesi ve dolap içlerinde muhafaza edilerek banyonun bir bütün gibi görünmesine katkı sağlaması istenir. Böylece çok daha sade ve çarpıcı bir atmosfer yaratılmış olur.

Estetik ve İşlevsel Aynalı Banyo Dolabı

Banyoların olmazsa olmazı olan aynalar, dolaplarla birlikte tasarlanarak hem estetik hem de işlevselliği bir arada sunmaktadır. Şık bir depolama alanı sunarak banyoların derli toplu olmasına da yardımcı olurlar. Aynalı banyo dolapları; el havluları, kozmetik ürünler, diş fırçaları gibi tüm kişisel ihtiyaçların gizlenebileceği ürünlerdir. Raylı ve içi raflı olarak bir bütün şeklinde aynalı banyo dolabı tercih edeceğiniz gibi, kapaklı aynalı dolapları da yine ergonomik ve şık bir alternatif olmaları sebebiyle satın alabilirsiniz. Bu dolapları küçük, büyük ve misafir banyoları dahil yer yerde tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı ölçüleri ve tasarımları ile her ortamın amacına uygun halde ürün seçeneği bulunur. 

Ecza dolapları da yine banyolarda sıkça ihtiyaç duyulan küçük dolaplardır. Hem ihtiyacınız doğrultusunda bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir hem de ilaç, sargı bezleri, yara bantlarının ecza dolaplarının içinde saklayabilirsiniz. Yine farklı tasarımları bulunan ecza dolaplarını dilerseniz camlı dilerseniz buzlu camlı olarak tercih edebilirsiniz.

Fonksiyonel Çamaşır Makinesi Dolapları ile Tanışın

Kullanışlı bir mobilya olan çamaşır makinesi dolabı seçenekleri farklı detaylarla tasarlanıyor. Pratik kullanım konforu tanıyan dolaplar, tekli ve üst dolaplı modeller sunuyor. Banyoların yanı sıra çamaşır odaları, bodrum katları, antreler ve mutfaklarda kullanılabilen ürünlerden oluşuyor. Çamaşır makinesi dolaplarının üst yüzeylerini, depolama alanı olarak kullanmanız mümkün oluyor. Bazı modellerin üzerinde yer alan kapaklı dolap kısımlarına ise dokuma ve kâğıt havlularınızı, elektrikli kişisel bakım ürünlerinizi, dikiş kutularınızı ve küçük çaplı eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Kategoride yer alan banyo mobilyası modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.  


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Mobilyası Fiyatları

3797 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Banyo & Mutfak
Banyo & Mutfak
Banyo Mobilya
Banyo Mobilya
Banyo Dolabı
Banyo Dolabı
Banyo Boy Dolap
Banyo Boy Dolap
Ecza Dolabı
Ecza Dolabı
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 58 / 3797 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?