Ayaklı & Ayaksız Boy Aynası

Evin temel mobilyalarından biri olan ve hemen hemen her gün kullanılan aynalara giyinme odalarından banyolara kadar birçok ortamda yer veriliyor. Sadece işlevsel bir mobilya olarak kullanılmayan ama aynı zamanda estetik tasarımları ile de ev dekorunu tamamlayan aynalar, kullanıldıkları ortama göre farklı modellerde karşınıza çıkıyor. Vücut görüntüsünü tamamen yansıttığı içim giyinme odalarında ve antrelerde tercih edilen ayna çeşitlerinden olan boy aynaları, ebatları ile ideal bir kullanım sunuyor. Ebatları ile birlikte tasarımları da değişen boy aynaları arasında birbirinden farklı modellerde ürünler yer alıyor.

Boy Aynası Modelleri

Boy aynası çeşitleri, dikdörtgen ve oval olarak iki farklı tasarım olarak sizlere sunuluyor. Dikdörtgen aynalar, çerçeve tasarımları ile farklılık gösterirken oval aynalar ise çerçeve şekillerinin yanında ayaklı yapıları ve farklı tasarımları ile de değişiyor. Dikdörtgen şeklindeki boy aynaları arasında duvara monte edilen ürünler ve ayaklı ürünler bulunuyor. Ayaklı ürünlerde şık tasarıma sahip işlevsel modeller dikkat çekiyor. Özellikle ayak kısımlarında gazetelik ya da çekmece gibi bölümleri bulunan ürünler, antrelerde oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Klasik ahşap motiflere sahip kare ayaklı ürünler ise giyinme odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Oval ayaklı ayna modelleri ise hem renk hem çerçeve yapısı hem de sade biçimleri ile öne çıkıyor. Renk açısından ise dikdörtgen ayaklı ürünler; beyaz, gri renklere sahip iken oval ayaklı aynalarsa kırmızı, siyah ve doğal ahşap gibi renklere sahip oluyor.

Duvara monte edilen boy aynası modelleri, sadece çerçeve tasarımları ile değişiyor. Temel olarak tek renk çerçeveden ve desenli kanvas çerçeveden oluşan ürünler, en ve boy açısından aynı özellikleri taşıyor. Tek renk modellerde beyaz, kırmızı, siyah, altın sarısı ve gri gibi renkler öne çıkıyor. Farklı mobilyalar ve dekorlar ile uyumlu kullanılacak tek renk modeller, duvara monte edilerek kullanılıyor. Renkli modellerde ise kanvas üzerine farklı desenlerle süslü ürünler olarak sunuluyor. Desen çeşitliliği açısından farklı renk tonlarında ve motiflerde çerçeveli aynalara ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda el yapımı deri çerçeveye sahip ürünleri de inceleyebilirsiniz. Duvara monte edilen aynalarda dikkat çeken diğer bir ürün ise açılıp ütü masası da olabilen ürünler oluyor. Oval ve dikdörtgen şeklinde olan ütü masalı aynalar, fonksiyonel tasarımları ile çokça tercih ediliyor.

Boy Aynası Fiyatları

Ayna fiyatlarını ürünlerin tasarımları ve kalitesi belirliyor. El yapımı deri çerçevelere sahip ürünler, kalitesine uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunuluyor. Ahşap üzerine eskitme deri kullanılarak gerek sade gerekse çeşitli desenler ile süslenen deri çerçeveli ayna modellerini inceleyebilir; aynı fiyat aralığında ipek kadife çerçeveli ve aynı zamanda taşlarla süslenmiş ürünleri bulabilirsiniz. Birbirine yakın fiyatlara satılan deri duvar aynalarının yanı sıra dekoratif çerçevelere sahip aynalar da fiyatları açısından farklılık gösteriyor. Özellikle ayaklı dikdörtgen aynalarda çekmecesi bulunan ahşap rengi ürünler, hem ilgi çekici tasarımları hem de fiyatları ile benzer modellerden ayrılıyor. Oval ayaklı ürünler ve ütü masası olabilen aynalar ise değerine uygun fiyatlara sahip oluyor.

Duvara monte edilen kanvas çerçeveli boy aynası fiyatları ise daha ekonomik olabiliyor. Aynı fiyatlarla kullanıcıya sunulan ürünlerde aynaların en ve boy gibi ebatları değişiklik göstermiyor. Birbirinden farklı birçok desene sahip olan desenli ürünler arasında zevkinize ve ev dekorasyonunuza uygun birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Düz çerçeveli ürünler de görece daha uygun fiyatları ile desenli ürünlerden ayrılıyor. Tek renk çerçevesi ile sade bir görünüm sergileyen ürünleri inceleyebilirsiniz. Modelleri ve tasarımları değişen ürünlerden evinize uygun olan boy aynası modelini seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boy Aynası Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 408 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021308/60006510