Duş Seti Fiyatları Ve Modelleri


Duş seti modellerini kullanarak banyonuzda yararlanabileceğiniz fonksiyonel yardımcılara sahip olabilirsiniz. Duş alırken suyun akış şiddetini ve akış şeklini ayarlayabilmeyi kolaylaştıran duş başlıkları aracılığıyla tek yönde yoğunlaşan tazyikli sulardan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha geniş bir alanı kaplayan ve saçlarınızı genel olarak yıkayabilmenizi, vücudunuzun tamamına rahatlıkla ulaşabilen bir su akışı sağlayabilmenizi olanaklı hale getiren farklı kullanım modlarını da etkili bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Duş setleri içerisinde duş başlığının yanı sıra suyun sorunsuz bir şekilde akmasını sağlayan hortumlar da yer alır. Tüm bunlara ek olarak duş setini banyonuza zarif bir şekilde monte edebilmenize imkân tanıyan aparatlarla uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Duş seti çeşitleri alternatif renk ve tasarım özelliklerine sahip modeller içererek banyonuzda yer vermek istediğiniz ürün tipine kolayca erişebilmenizi sağlar. 

Banyonuza Modern Bir Görünüm Katın

Şık dizaynlarıyla ön plana çıkmayı başaran duş setlerini kullanarak banyonuzun görünümünü değiştirebilirsiniz. Işık vurması sonucunda parlayan ve daha estetik bir görünüm yaratan duş setleri sağlam parçalardan oluşur. Sökülüp takılabilme konusunda kolaylık yaratan duş seti modelleri kısa sürede banyonuzda kullanılmaya uygun hale getirebileceğiniz ürünlere sahip olmanıza olanak tanır. Hem tepe duşu hem de el duşu özelliğine sahip ikili modeller aracılığıyla başınızdaki şampuan köpüklerinden ve vücudunuzu kaplayan köpüklerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Başınızı tepe duşunun altına getirerek her iki elinizi de kullanarak saçlarınıza masaj yapabilirsiniz. El duşları ile bir elinizle vücudunuzu ovalarken diğer elinizle ilgili bölgeye su tutarak durulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Duş setlerinin uzun kabloları sayesinde banyonuzda geniş bir hareket alanı içerisinde duş alabilmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Dayanıklı Kaplamalarla Artan Kullanışlılık

Duş seti seçenekleri arasındaki modeller plastik, krom gibi dayanıklı malzemelerle üretilen kaplamalarıyla suyun yıpratıcı gücüne karşı son derece dayanıklıdır. Hortum yırtılması sorununa karşı koruma sağlayan modeller suyun sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar. Su deliklerinin esnek ve geniş yapısı sudaki kirecin bırakabileceği tortulara karşı korunaklılık yaratır. Elastik yüzeye sahip spiral duş hortumları kıvrılmaya uygun yapılarıyla esnekliklerinden yararlanabileceğiniz ürünler arasındadır. Birden fazla fonksiyonla su akışını çeşitleyebileceğiniz duş başlıkları ile hem banyo zeminini temizlerken hem de duş alırken kullanabileceğiniz farklı seçenekler elde edebilirsiniz. Duş setlerinde kullanılan çift yollu yönlendiriciler sayesinde tercihiniz doğrultusunda suyun tepe başlığına mı yoksa el duşuna mı yönlendirilmesi gerektiğine karar verebilirsiniz.Tasarımlarında sabunluk bölümüne de yer veren duş takımları ekstra işlevsellik kazanarak pratiklik yaratır. Hortumların sıcak ve soğuk suya karşı dayanıklılığı kullanıcılara güven vermeyi başarır.

Hafif Ve Sağlam Duş Setleri

Düşük ağırlığa sahip malzemelerle üretilen duş setleri tutma ve kavrama konusunda kolaylık yaratır. Islak ellerle kullanılırken elden kaymayan gövde tasarımlarıyla beğeni toplayan duş başlıkları kısa sürede duşunuzu tamamlamanıza yardımcı olur. Sürgü borusunun yanı sıra asansör sistemiyle de göz dolduran duş setlerinin yüksekliğini kendi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Asansör sisteminin üst kısmında bulunan düğmeyi kullanarak duş başlığını uygun yükseklikte sabitleyebilirsiniz. Ev sakinlerinin duş setini boylarına orantılı bir şekilde konumlandırabilmesi kişiselleştirilebilir bir kullanım deneyimi yaşamayı sağlar. Geniş bir hareket alanına sahip olan duş setleri konforlu bir şekilde banyo yapabilmeniz için idealdir. Sürgülü modellerin aşağı ve yukarı hareket edebilme yetilerinin yanı sıra sağa ve sola doğru da hareket edebilmeleri kullanıcılara kolaylık yaşatır. Su tesisatına uyumlu şekilde üretilen duş setleri montaj kolaylığı yaratır. Paslanmama özelliğine sahip spiral hortum desteğiyle kesilme ve tıkanma gibi sorunlar yaşatmayan dayanıklı bir hortuma sahip olabilirsiniz. Su şiddetini ayarlayarak tasarruflu bir şekilde dinlendirici bir duş alabilirsiniz.

Banyoların estetik ve şık durması kadar işlevsel ve ergonomik ürünlere kullanım kolaylığı sağlaması da çok önemlidir. Özellikle temizlenmek, rahatlamak, huzur ve keyif almak için kullandığımız duşlar ve bataryalarının seçimi başta fonksiyonel olmakla birlikte kullanım ihtiyacına uygun ve tasarımsal olarak zevkinize hitap eden ürünler olmalıdır. Duş Seti fiyatları ve modelleri, tasarımlarına, ölçülerine, satın alacağımız ürün adetine göre değişiklik göstermektedir. Çok faklı ürün çeşidi ve modelleri ile duş almayı keyif haline getiren duş setleri ayrıca modern stil ve tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Hepsi Home Duş Setleri her banyonun ihtiyacına uygun sınırsız ürün alternatifi sunar. Çeşitleri arasında; amberli, sürgülü, askılı, tepe duşu ve robot yağmurlama ürünleri bulunur. Bunların dışında banyo duş hortumları, batarya hortumu, duş seti yönlendirici, banyo bataryası ve sabit lavabo bataryaları da mevcuttur.

Duş Keyfinize Keyif Katacak Duş Setleri Ve Özellikleri

Hepsi Home Duş Setleri ürünlerinden amberli duş seti, hem kullanım kolaylığı sağlar hem de estetik açıdan son derece şık ürün tasarımına sahiptir. Özellikle büyük banyo ve duş teknesi kullanmayı tercih edenlerin favorisidir. Amberli duş seti ve özellikleri;

 • Bu duş setinin içinde; kare formunda içi beyaz kaplama el duşu ve tepe duşu bulunur.
 • Asansör sisteme sahip olup, yükseklik ayarlaması kolaylıkla yapılabilir. Duş başlığının, boru üzerinde yukarı ve aşağı hareketini sağlayan özel tasarım aparatı mevcuttur.
 • 200 cm 1/ 2 k - 1/ 2 flex takviyeli çift kenetli paslanmaz esnek spiral ve 60 cm 1/ 2 k -1/ 2 çift kenetli paslanmaz esnek spiral bulunur.
 • Bu ürünü satın almış olduğunuz da paket içerisinde montaj vidaları, adaptör, özel tasarım sabunluk mevcuttur.

Sürgülü duş setleri, çok çeşitli tasarımları ve ergonomik kullanımı sayesinde sıkça tercih edilen duş setlerinden biridir. Çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde hem keyifli bir duş deneyimi yaşarsınız hem de tasarruf yapabilirsiniz. Sürgülü duş setleri ve özellikleri;

 • Bu duş setinin içinde; üç fonksiyonlu el duşu, 150 cm paslanmaz spiral hortum, paslanmaz sürgü borusu, asansör ve sabunluk bulunur.
 • Çok pratik kullanıma sahip olan bu ürünün aşağı, yukarı ve sağ, sol hareketi ve yükseklik ayarı asansör sistemi üzerindeki düğme sayesinde kolaylıkla ayarlanır. 
 • Duş başlığından yapılacak ayarla suyun nasıl akacağına siz karar verebilirsiniz. Suyun basıncını değiştirerek  ihtiyacınız olan kullanımı sağlar.
 • Montajı ve kurumu son derece basit olan bu ürünü satın aldıktan sonra hemen kullanabilirsiniz.

Askılı duş setleri; banyoların daha düzenli, sade ve yalın durması saylayan askı aparatı sayesinde, ekstra kullanım avantajı da bulunur. Bu set takımı banyolara estetik tasarımıyla yeni bir soluk kazandırır. Askılı duş seti ve özellikleri;

 • Çok çeşitli tasarım özellikleri bulunur. Böylece suyun akış hızı, akış şeklini kullanım rahatınıza göre seçebilirsiniz.
 • Duvara sabitlenen iskelet yapısıyla duş keyfi yapmanıza olanak tanır. Ayrıca duş başlığı bağımsız bir şekilde kullanılır.
 • Son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu duş seti çok uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Bu setin tamamı krom kaplamadır hem dayanıklılık hem de parlak görünümü ile estetik bir şıklık sağlar.
 • EPDM özelliği ile yüksek dereceli sıcaklıklara karşı dayanıklılık gösterir.
 • Askılı duş setinin içinde 150 cm kromajlı spiral hortumu bulunur. Böylelikle duş başlığının hareket alanı genişletilmiş olunup işlevsel tasarım sağlanır.

Tepe duş setleri; bilinen en eski en popüler duş setlerindendir. Yeni teknoloji ve tasarımları ile oldukça dikkat çekici ürünleri bulunur. Hem tepe duşu hem de el duşu fonksiyonunu bir arada sunar. Tepe duşu setleri ve özellikleri; 

 • 150 cm uzunluğundaki sabit montaj borusu ve 60 cm uzunluğundaki esnek yapılı spiral duş hortumu bulunan bu duş seti sabit ve hareketli olmak üzere iki farklı kullanım seçeneği sunar.
 • Birinci kalite krom kaplama ile kromajlanan ve sert dayanıklı metal örgüsü ile deformasyona karşı ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış yüzeyi kromajlı ABS plastikten üretilerek, yuvarlak form özelliği ile kireci kolay temizleyen esnek su delikleri sayesinde kullanım avantajı sunar.

Robot yağmurlama duş setleri; duş keyfinizi kolaylaştıracak her türlü tekniğin bulunduğu ürünlerdir. Estetik özelliklerinden taviz vermeden fonksiyonel kullanımı en üst düzeye çıkarır. Robot yağmurlama duş seti ve özellikleri;

 • Bu ürünler krom kaplama, kromlu boru ve pirinç kartuşludur. Fonksiyonlu el duşu, kromlu sabunluk ve kromlu tutacakları bulunur.
 • Paket içerisinde 2 adet hortum, 1 adet sabunluk, 1 adet üst kafa, 1 adet el duşu, 2 adet boru tutacağı, 1 adet el duşu tutacağı ve 1 adet pirinç yönlendirici mevcuttur.
 • Bu duş setinin garantisi 1 aydır ve yurt dışı satışı yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duş Seti Fiyatları ve Modelleri

8847 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 47 / 8847 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?