Yapay Çiçek Fiyatları

Çiçekler ortamı güzelleştirmenin ve ortama farklı hava katmanın yanı sıra çok farklı amaçlarla da kullanılabilen ürünlerdir. Yapay çiçekler, her amaçla kullanılabildiği gibi özel bakım gerektirmez ve belirli bir ömürleri yoktur. Farklı şekillerde değerlendirilebilecek değişik renklerde ve modellerde çok sayıda yapay çiçek mevcuttur. 

Etkili Bir Dekorasyon için En Güçlü Seçenek

Çiçekler doğada bulunan, yüzlerce çeşidi olan ve insanları kendine hayran bırakan canlılardır. Çok farklı renklerde ve çok farklı görüntülere sahip çiçekler doğada hoş durdukları gibi bulundukları her ortamı güzelleştirirler. Bu amaca hizmet edebilmesi adına çiçeklerin birebir aynısı şeklinde yapayları üretilir ve bu yapay çiçekler kullanıcılara birçok avantaj sunar. Karşıdan bakıldığında canlısı ile ayırt edilemeyen yapay çiçekler, istenen her ortama konulabilir. Hafiftir, taşıması kolaydır, kir tutmaz ve kolayca temizlenebilir. Çiçek tutkunu olan ama uygun koşulları sağlayamadığı için evinde canlı çiçek bulunduramayan insanların yapay çiçek kullanmak şeklinde güçlü bir alternatifleri bulunur. Limon ağacı, şeftali ağacı gibi belirli meyvelerin ağaçları da evlerde sevilerek kullanılabilecek çeşitlerdendir. Balkon, teras gibi açık alanların daha hoş ve canlı görünmesini sağlar. Bu çiçeklerle küçük çaplı bir bahçe ortamı oluşturulabilir. Sarmaşık şeklinde olan çiçekler duvarların, binaların dış kısımlarının ya da herhangi bir yüzeyin güzel görünmesini sağlar. Bazı çiçek çeşitleri hoş ve dikkat çekici saksılarla birlikte satılır. Saksıların bazıları sadeyken bazıları daha orijinal özelliktedir. Kütük, porselen, beton gibi çok farklı malzemelerden yapılmış saksılarda çok farklı çiçekler bulunur. Çiçeklerin sergilenmesi için iyi bir seçenek de vazolardır. Vazo ile beraber satılan çiçek çeşitleri de mevcuttur.

Özel Günlerin Vazgeçilmez Süsü ve Aksesuarı

Günümüzde söz, nişan gibi özel günlerde ortamı süslemek ve atmosferi günün anlamına daha uygun kılmak adına yapay çiçekler çokça kullanılır. Organizasyon şirketlerinin sağladıkları en önemli hizmetlerden biri de kutlama ya da düğün gibi özel anların gerçekleşeceği alanı tüm detaylarıyla güzelleştirmektir. Bunun için masalardan sandalyelere, kapı girişlerinden ortamdaki aksesuarlara kadar farklı birçok alanda yoğun olarak yapay çiçek kullanırlar. Organizasyon şirketlerinin ya da bu işi yapan her kişi veya firmanın kullanabileceği çok sayıda yapay çiçek seçeneği vardır. Bunun dışında özel günlerini kendi zevkine uygun olarak tasarlamak isteyen kişiler için de birçok alternatif bulunur. Gelin buketleri de büyük oranda yapay çiçeklerden yapılır. Sadelikten hoşlanan kişiler için tek renk ve kibar görünümde çok sayıda çiçek ilgi çekici olabilir. Daha canlılığı ve gösterişi tercih edenler için ise rengarenk hazır buketlerin yanı sıra ayrı ayrı alınarak zevke göre bir araya getirilebilecek birçok çiçek çeşidi bulunur. Bu çiçeklerden aynı zamanda damat için yaka çiçeği, yine gelin için taç gibi aksesuarlar yapılabilir. Helenistik tarzı benimseyen kişilerin radarına girebilecek ve gelinlikleri ile büyük uyum gösterebilecek çiçek modelleri seçenekler arasında yer alır. Kuş otu, başak gibi farklı yapay bitkiler gelin buketi olabileceği gibi bu bitkilerden de çok etkileyici aksesuarlar elde edilebilir. Yapay çiçekler akla gelebilecek hemen her aksesuarda kullanılabilirler. Özellikle kapı süsü gibi gösterişli dekoratif ürünlerin en önemli parçalarını oluştururlar.

Yapay Çiçekler Kullanarak Elde Edeceğiniz Avantajlar

 • Evlerinizi, iş yerlerinizi ya da dilediğiniz her yeri güzelleştirecek kullanışlı yapay çiçek modellerinde çok sayıda seçeneğiniz vardır.
 • Minik meyve ağaçlarıyla kendinize yapay küçük bir bahçe yaratabilirsiniz.
 • Özel günlerinizde dekorasyon amaçlı ya da aksesuar olarak kullanmanız için çok çeşitte yapay çiçek modelleri bulunur.
 • Hobi olarak üretebileceğiniz hemen her üründe yapay çiçekleri kullanarak farklı modeller ortaya koyabilirsiniz.
 • Yapay çiçekler, hediye olarak da değerlendirebileceğiniz ilgi çekici ürünlerdir.

Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz yüzlerce yapay çiçekten bir ya da birkaçını hemen sipariş edebilir, özel günlerinizin en güzel aksesuarına ya da evinize en yakışan objeye vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yapay Çiçek Fiyatları

3.080 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Euro Flora
  2. Çiçekmisin
  3. Dekorsende
  4. Lucky Art
  5. Yapay Çiçek Deposu
  6. Eva Flore
  7. Mr Design
  8. Tmall Home Design
  9. Troya
  10. Yapay Çiçek Evim
  11. Süslü Sanat
  12. The Mia
  13. Çiçek Antalya
  14. Nettenevime
  15. Çiçek
  16. English Home
  17. Yiğitoğlu Design
  18. Lora
  19. Çiçek mi Lazım
  20. Günebakan Yapay Ağaç
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Türü
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001290
Başa dön