Ucuz ve Kaliteli Şerit Led Fiyatları

Led Işık

Kullanıldıkları ortamın havasını değiştirmek konusunda çok başarılı olan LED ışıklar, birbirinden şık seçenekleriyle farklı kullanıcı taleplerini karşılamak üzere tasarlanır. Minimal yapılarıyla öne çıkan LED ışıklar, görenlerin içini ısıtan sıcak ve hoş ortamlar yaratır. İlk bakışta dikkatleri üzerine çekecek güçte olan LED ışıklar, farklı alanlarda göze hoş görünene ambiyanslar yaratmak için kullanılır. Siz de LED aydınlatmalara dair yüzlerce seçeneği bir arada görmek isterseniz, Hepsiburada'da yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Farklı Renkler, Bambaşka Etkiler

LED ışıkların fazla sayıda renk seçeneği bulunur. Gün ışığı, turuncu ve beyaz en sık tercih edilen renkler arasında ilk sıralarda yer alır. Bunların yanında kırmızı, mavi ve gibi çeşitli renklerde de LED ışıklar mevcuttur. Gün ışığına yakın ışıklar genellikle salon ve yatak odası gibi alanlarda tercih edilir. Bu renklerdeki LED ışıklar ortama huzur verir ve dingin bir hava katar. Mutfak ve banyo gibi daha güçlü ışıkların tercih edildiği bölümlerde ise parlak beyaz etkili bir aydınlık ve ferahlık hissi yaratır. Renkli LED ışıklar özellikle gece lambası olarak kullanılır. 

LED ışıklardan evin çeşitli bölümlerindeki objeleri aydınlatmakta da yaygın olarak faydalanılır. Duvarda yer alan bir aile fotoğrafı, raftaki nadide bir çiçek ya da sizin için manevi değeri olan herhangi bir objeyi LED ışıklarla aydınlatarak daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Parlaklığı düşük LED ışıklar yatak odalarında son derece hoş bir ambiyans yaratmanıza olanak tanır. Burada tek dikkat edilmesi gereken parlak beyaz renkli ışıklar tercih etmemektir. Zira beyaz renk serotonin salgılanmasına neden olur ve kişinin enerjisini yükseltir. Bu durum uykuya dalmayı zorlu hale getirecektir. İnsanlar üzerinde gevşetici etkisi olan renk mavidir. Dolayısıyla mavi tonlarındaki renkler uykuya geçişi kolaylaştırır. 

Pembe ve yeşil rengin yatıştırıcı etkisini evlerinize taşımak isterseniz bu renklerde LED ışıklar da tercih edebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olmanın yanı sıra gerginlik hissini atmanıza da fayda sağlayacak bu renkler sayesinde kolaylıkla rahatlayabilirsiniz. 

Dekoratif Ürünler Olarak LED Işıklar

Çok sayıda seçeneği bulunan LED aydınlatmalar arasında birbirinden şık ürünler bulunur. Çeşitli dekorasyon tercihleri için tamamlayıcı görevi görecek bu ışıklar her zevke ve ihtiyaca hitap edecek düzeyde tasarlanır. Örneğin bitkileri seviyorsanız, sarmaşık dallarına dolanmış görünümü veren bir LED ışık seçebilirsiniz. Metrelerce uzunluğa sahip olan bu ürünü evinizde yeşilin doğal etkisini yansıtmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. 

Bunun yanında çok ufak ampulleri olan LED ışıklar da bulunur. Üzerinde onlarca küçük ampul barındıran bu ürünler, özellikle mumlukları dekore etmek için tercih edilir. Bu tür ürünler arasında pratik kullanım imkanı sağlayan modellerse pilli olanlardır. Prize duyulan ihtiyacı kaldıran bu ürünler, aydınlatmayı dilediğiniz yere taşımanıza da olanak tanır. Ağzı kapaklı herhangi bir objenin içine de yerleştirebileceğiniz bu tür ışıklar, son derece hoş bir görünüm elde etmenizi sağlar. 

Tek şerit olarak satılan ürünlerin yanında iki ve daha fazla şerit içeren modeller de bulunur. Farklı dekorasyon tercihleri için tamamlayıcı görevi üstlenen bu ürünler arasında tek renk ışığı olan modeller olduğu gibi çoklu renk seçeneği barındıranlar da vardır. Prize takmadan kullanılan bir diğer model ise şarjlı olanlardır. Adaptörü sayesinde kolaca şarj edilen bu ürünler de taşınabilirlik açısından avantaj sağlar. 

Farklı şekillerde üretilen LED ışıklar arasında yaprak, kar tanesi ve kalp şeklinde olanlar öne çıkar. Çeşitli başka figürler baz alınarak da üretilebilen LED ışıklar, dekoratif amaçla kullanılır. Bir objeyi ya da alanı süslemek istediğinizde farklı şekilleri bulunan LED ışıklar son derece hoş bir hava elde etmenize olanak tanır. 

LED ışıklar arasında iç mekanlarda ve dış alanlarda kullanılabilen modeller bulunur. Yağmur ve kar gibi hava olayları karşısında sorunsuz şekilde çalışmaya devam eden LED ışık türleri, dış kullanımlar için son derece idealdir. Evinizin dış cephesini ya da bahçenizdeki bir alanı ışıklandırmak için tercih edebileceğiniz LED ışıklar, görenlerin hayran kalacağı bir ortam oluşturmanıza olanak tanır. 

LED Aydınlatmalarla Farklı Dünyalar Yaratmak Mümkün

Kullanım alanı konusunda herhangi bir sınırlama bulunmayan LED aydınlatmaları dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Çocuklar LED aydınlatmaları çok sever. Zira bu küçük ışıklar çok dikkat çekicidir ve onların üzerinde büyülü bir etkiye sahiptir. Bir oyun dahilinde yaratıcı şekilde kullanılan LED aydınlatmalar çocukların hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olur. Çocuklar çadırlarda kamp yapma fikrini de çok severler. Çocuğunuzun odasına kuracağınız bir çadırı LED ışıklarla süsleyebilirsiniz. Bu ışıklı yapı mekanı cezbeder ve  çocukların ilgilsini çeker. Kurduğunuz çadıra birlikte girerek LED ışıklarla aydınlattığınız bu ortamda oyunlar oynayabilirsiniz. Eğer çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız, bu alanı birlikte kitap okuyacağınız bir yer olarak da hazırlayabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda çocuğunuzla birlikte kaliteli vakit geçirmenize de imkan tanır.

Yeni Yıl Heyecanını LED Işıklarla Taçlandırın

Yılbaşı ağaçlarını süslerken kullanılan aksesuarların başında LED ışıklar gelir. Çeşit çeşit ve renk renk ışıklarla bezeli yılbaşı ağaçları son derece hoş bir görüntü yaratır. Uzun bir şerit halinde tercih edebileceğiniz LED ışıkları direkt olarak ağacın dallarına sarabilirsiniz. Daha kısa ve ince ampullerden oluşan LED ışıkları ise herhangi bir ağaç süsünün etrafına dolayabilirsiniz. Bunun için pilli ya da şarjlı modeller daha uygun seçenekler olacaktır. 

Yeni yıl coşkusu kapıyı çaldığında LED ışıklardan yalnızca ağaç süsü olarak faydalanılmaz. Evinizin çeşitli alanlarında dekoratif objelerle birlikte kullanabileceğiniz LED ışıklar, size hoş bir ambiyans yaratma fırsatı tanır. Pencerelerin kenarlarına da şerit halinde çekilebilen LED ışıklar, hem içeride hem de dışarıda son derece hoş bir görüntü yaratır. Görenlerin çok beğeneceği bu görüntüyü siz de koltuğunuza kurulup zevkle izleyebilirsiniz. 

En Romantik Anları Aydınlatın

LED aydınlatmalar romantik ortamlar yaratmak için de kullanılır. Şerit halindeki uzun LED ışıklar, çeşitli objelerin etrafına sarıldığında göz yormayan hoş bir ışık yayar. Ortamda farklı noktalara LED aydınlatmalar sarılmış farklı objeler yerleştirebilirsiniz. Yine benzer amaçlarla LED ışıklar uzun bir şekilde de kullanılır. Duvarlara boydan boya asabileceğiniz LED aydınlatmalar kullanıldığı alana hoş bir ambiyans katar. İç ısıtan bu görüntü aynı zamanda oldukça romantik bir etkiye de sahiptir.

Evlenme teklifi gibi çok özel durumlarda da LED aydınlatmalar sıklıkla kullanılır. İster iç mekanlarda isterseniz dış mekanlarda hoş bir atmosfer oluşturmak için LED ışıklardan faydalanabilirsiniz. Sevgilinizin size doğru ilerleyeceği alanı LED ışıklarla aydınlatmak hoş bir görüntü yaratacaktır. Adeta yıldızların ışıltılı etkisini taşıyan mini LED aydınlatmalar bu tür anları çok daha özel hale getirecek güçtedir. Bu incelikli kullanım şekli, yıllar sonra baktığınızda bile içinizi ısıtacak fotoğraflar çekmenize olanak tanır. 

Kendi Aydınlatmanızı Kendiniz Tasarlayın

Farklılıkları seviyor, yaşam alanlarında alışılagelmişin dışında tercihler yapmaktan hoşlanıyorsanız LED ışıklarla kendi aydınlatmanızı tasarlayabilirsiniz. Bu noktada kullanıcılar genellikle vazolardan, saksılardan ve cam şişelerden yardım alır. Bu tür objelerin içine LED ışıklar koyulduğu zaman harika birer aydınlatma aracına dönüşürler. Göz yormayan ve ortama dingin bir hava katan bu aydınlatmalar görenleri kendine hayran bırakır.

Eğer tavan aydınlatmalarını sevmiyorsanız bu tür alternatif yöntemler oldukça başarılıdır. Aydınlık oranı tercihlerinize göre ortamdaki ışık miktarını da ayarlayabilirsiniz. Eğer daha aydınlık bir alan istiyorsanız lambaderler, yer aydınlatmaları ve abajurlardan destek alabilirsiniz. Farklı dekorasyon tercihlerine kolayca uyum sağlayan LED ışıklar, size hoş bir ambiyans yaratma fırsatı tanır.

İplerle örülü, ufak toplar içine gizlenmiş LED ışık modelleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Farklı renklerdeki toplar ışığın da etkisiyle adeta parıl parıl parlar. Hoş bir görüntü yaratan bu ışıklar, salonlardan kafelere kadar birçok yerde kullanılır.

Uzaktan Kumandalı Modellerle Kontrol Daima Sizde

Uzaktan kumandayla kontrol edilebilen LED ışıklar, size tek tuşla istediğiniz rengi seçme fırsatı tanır. Çeşitli uzunluklarda üretilen bu ışıklar, farklı objelerin görüntüsünü güçlendirmek için de kullanılabilir. Bir televizyonun arka kısmına sabitleyeceğiniz bu ışıklar, dilediğiniz zaman kumanda üzerinde yer alan renk tuşlarına basarak istediğiniz renkte ışık elde etmenize olanak tanır. Bu ışıkların en çok kullanıldıkları yerlerden biri de akvaryumlardır. Arka cama ya da cama yakın bir noktaya sabitlenen ışıklar, son derece hoş bir görüntü yakalamanıza imkan tanır.

Akvaryumların dinlendirici etkisini bilmeyen yoktur. Akvaryumdaki deniz canlılarını seyretmek, hissedilen tüm gerginliği silip atacak güçtedir. Akvaryumların arka kısımlarına asılan LED ışıklar, bu dinginleştirici etkiyi çok daha güçlü hale getirir.

Partileri Daha Eğlenceli Hale Getirin

Parti denince akıllara disko topu gelir. Işıl ışıl görüntüsüyle eğlenceyi çağrıştıran bu objenin öne çıkan özelliklerinden biri de aydınlatma görevi görmesidir. Aynalı yapısı sayesinde üzerine düşen ışığı yansıtır ve eğlenceli bir atmosfer oluşmasına katkıda bulunur. Konu ışıklar ve yansıma olduğunda LED ışıkların aydınlatmalar arasında kendine has bir yeri vardır. Siz de evinizde misafirler ağırlamaya hazırlanıyorsanız, LED ışıklarla göze hoş görünen bir ortam yaratabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz ev partileri daha eğlenceli hale gelirken size yalnızca bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekmek kalır. 

Disko topu etkisi yaratacak minimal ürünler de bulunur. Ortalama bir ampul boyutunda olan ve içerisinde yer alan dönen ışık sayesinde ortamda disko topu etkisi yaratan ampuller de ev partilerinde kullanım için son derece uygundur. 

LED ışıklar ve eğlence arasında bağlantı bununla da sınırlı kalmaz. Konser ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan LED aydınlatmaların da birçok modeli bulunur. Organizatörler tarafından en sık tercih edilen model ise sese duyarlı olanlardır. Müziğin ritmine göre yanıp sönen ve renk değiştiren LED aydınlatmalar özellikle konserler için vazgeçilmezdir. Bu tür LED aydınlatmalar kullanılacakları alanın genişliğine göre seçilir. Büyük konser alanlarında ve arenalarda çok güçlü LED aydınlatmalar tercih edilir.

LED Tabelalar ile Markanızın Görünürlüğünü Artırın

LED tabelalar küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm işletmelerde kullanılır. Sattığınız ürünleri ve sunduğunuz hizmeti birkaç kelime ile LED tabelalar aracılığıyla paylaştığınızda dikkat çekici bir görünüm oluşur. Potansiyel müşterilerin ilk bakışta dikkatini çekecek bu yöntem, ziyaretçi sayısını da satışları da olumlu yönde etkiler.

Market sektöründe hizmet veriyorsanız, işletmenizi etraftaki diğer marketlerden ayrıştıracak detaylara ihtiyaç duyarsınız. Bu doğrultuda market camlarına indirimleri haber veren afişler asmak sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Benzer şekilde dikkatleri çekecek bir diğer detay ise LED'lerle ışıklandırılmış tabelalar kullanmaktır. Marketinizi diğerlerinden ayrıştıran yönleri nelerse, bunları dönüşümlü olarak LED ekranlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Eğer 7/24 hizmet veriyorsanız ya da marketinizden yemek çekleriyle alışveriş yapmak mümkünse bu detayları LED tabelalar aracılığıyla sunabilirsiniz. 

LED tabelaların üzerinde yazılacak yazılara karar verebildiğiniz gibi yazı renklerini de seçebilirsiniz. Sarı ve beyaz gibi ışıltılı renkler seçmek, görünürlüğü de artıracaktır. Bunun yanında kırmızı renk de LED tabelalarda sıkça kullanılır. LED tabelaların tek taraflı olanları bulunduğu gibi çift yönlü modelleri de bulunur. Çift yönlü modeller her iki yönden görünür olmaları sebebiyle çok daha ilgi çekicidir. Siz de işletmenize en uygun modelin hangisi olduğuna karar verdikten sonra LED tabelaları inceleyebilirsiniz. 

Dükkanınız İçin Hazır LED Tabelalar 

İş yerlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış LED tabelalar, işletme sahiplerine etkili çözümler sunar. Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun, çok sayıda LED tabela seçeneği arasından işletmenize uygun bir ürün bulmanız son derece kolaydır. Waffle satıyorsanız waffle formunda dizayn edilmiş bir tabelayı, dondurma satıyorsunız dondurma şeklinde bir tabelayı tercih edebilirsiniz. Berber dükkanınız varsa mavi, kırmızı ve beyaz renkler barındıran bir tasarım seçebilirsiniz. Bu üç renk, berber dükkanlarını tanımlamakta kullanılan global tercihleri yansıttığı için yaşadığınız bölgeyi ziyaret eden turistlerin dikkatini çeker. İş yerleri için özel olarak tasarlanan seçenekleri inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza en uygun LED aydınlatmayı bulabilirsiniz.

Bu modellere ek olarak çeşitli alanları özellikle göze görünür hale getirmek istediğinizde kullanabileceğiniz seçenekler de bulunur. Bir kafede ya da restoranda tuvalet ve kasa gibi alanları herkesin dikkatini çekecek şekilde gösterebilmek için yazılı LED ışıklardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerin tuvaletin nerede olduğunu sormalarının da önüne geçilir. Aynı şekilde hesap ödeneceği zaman da müşteriler nereye gitmeleri gerektiğini bilir. 

LED Işıklarda Ebat Seçiminin Önemi

LED ışıklar yapıları itibarıyla son derece gösterişli ürünlerdir. Bu yüzden LED aydınlatma kullanmayı planladığınız ortamın genişliği aydınlatma seçerken büyük önem taşır. Eğer küçük bir alanda büyük bir LED ışık tercih ederseniz, göz yoran bir atmosfer yaratırsınız. Bununla birlikte büyük bir alanda küçük bir LED aydınlatma kullanırsanız bu sefer de aydınlatmanız diğer detaylar arasında kaybolur. 

LED aydınlatma modelleri arasında en uygununu bulmaya çalışırken en önemli kriterlerden biri mekan ve aydınlatma boyutu arasında denge kurmaktır. Bu faktör göz önüne alındığı takdirde amacına uygun ve işlevsel bir kullanımın da önü açılır. 

LED Işıklar Enerji Sarfiyatını Minimuma İndirir

LED aydınlatmalar aldıkları enerjinin %95'ini ışığa dönüştürür. Bu da enerjinin yalnızca %5'inin ısıya dönüştüğü anlamına gelir. Bu yüzden LED aydınlatmalara elinizi yaklaştırdığınızda yüksek bir ısı hissetmezsiniz. Enerji kaybının büyük ölçüde önüne geçen bu özellik, aynı zamanda doğal kaynakların etkili kullanımı için de son derece önemlidir. Bunun yanı sıra LED aydınlatmalar zehirli maddeler de içermez. Bu da hem sizin için hem de sevdikleriniz için güvenli bir kullanım avantajı sunar. 

LED aydınlatmaların ışıtma gücü daha yüksektir. Tek bir noktaya doğrultulduklarında başka hiçbir aydınlatma aracının başaramayacağı kadar güçlü bir aydınlık yaratırlar. Bu bir yandan da daha az aydınlatma aracıyla daha büyük bir alanın aydınlatılması anlamı taşır. Yine benzer şekilde, normalde birden fazla aydınlatma ürününe ihtiyaç duyacağınız bir yeri daha az LED ışıkla da aydınlatabilirsiniz. 

Farklı aydınlatma tercihleriyle de uyum içinde kullanılabilen LED ışıkları yumuşak bir ışık yaratmak istediğiniz alanlarda güvenle tercih edebilirsiniz. LED ışıkların gücü, diğer aydınlatma seçeneklerini de daha düşük W ampullerle kullanmanızın önünü açar. 

Neon LED Işıklarla Daha Parlak, Daha Canlı

Popülaritesi her geçen yıl artan neon LED ışıklar, son derece dinamik bir atmosfer elde etmenizi sağlar. Kullanım alanları arasında evlerden sergi salonlarına ve otellere kadar birçok farklı mekan sayılabilecek neon LED ışıklar, oldukça az enerji tüketir. Birçok kullanıcı için son derece önemli olan bu kriter, ışıkların tercih edilme oranlarını da artırır. 

Neon LED ışıklar kısa çubuklar şeklinde alındığında partilerde ve konserlerde kullanılabilecek bir aksesuara dönüşür. Konser salonu girişlerinde bile kolayca bulunabilen bu ürünler, hoş ve ışıl ışıl bir görünüm yaratır.

Yapı itibarıyla neon ışıklara göre daha kalın bir yapısı bulunan neon LED ışıklar, genellikle şerit çubuklar şeklinde üretilir. Kullanım alanları yaygınlaştıkça birçok farklı modeli de piyasaya sürülen bu ürünlerden bazıları renk değiştirme özelliğine de sahiptir. Üstlerinde bulunan bir tuş yardımıyla renk geçişlerine olanak tanıyan neon LED ışıklar, en sık tercih edilen ürünlerdendir. 

Sevdikleriniz İçin Çok Şık Bir Hediye

Kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz LED ışıklar, sevdikleriniz için de son derece hoş bir hediye alternatifi teşkil eder. Onlara hem her daim sizi hatırlatacak hem de şık ve dekoratif bir hediye vermek istiyorsanız, LED ışık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Birçok farklı kullanımı olan LED ışıkları tek başına hediye edebileceğiniz gibi farklı objelerle birlikte hoş bir aranjman da hazırlayabilirsiniz. Enerji sarfiyatının önüne geçen, doğa dostu ve uzun ömürlü LED ışıklar özellikle yeni ev hediyesi olarak tercih edilir. Sizin için önemli olan bir kişi eğer yeni bir eve taşındıysa, onu ziyaret edeceğiniz zaman yanınızda götürebileceğiniz hediyelerden biri de LED ışıklardır. 

Bunun yanında eğer aklınızda almayı planladığınız başka bir hediye varsa, bu hediyeyi sunacağınız kutuyu görsel olarak çok daha etkili bir hale getirmek için de LED ışıklardan faydalanabilirsiniz. Pilli ya da şarjlı LED ışıkları hediye kutusunun üzerine sarmak hoş bir görüntü yaratır. Aynı zamanda LED ışıkları kutu içinde kullanmak isterseniz, LED ışık şeridini hediye edeceğiniz objeye sarabilirsiniz. İki türlü de çok şık ve unutulmaz bir hediye yaratabilirsiniz. 

Soru 1: LED Işık Alırken Hangi Noktalara Dikkat Etmek Gerekir?

Cevap 1: Önemli olan, sizin LED aydınlatmalardan beklentinizin ne olduğudur. Eğer kullandığınız alanın ışıl ışıl olmasını istiyorsanız güçlü ampuller tercih etmeniz gerekir. Ancak kendinizi daha rahat ve dingin hissedeceğiniz bir ortam yaratmak için LED ışık alacaksanız, düşük güçte ve çok sayıda küçük ampul barındıran modelleri değerlendirmeniz önerilir. Bunun yanında satın alma kararı vermeden önce LED ışıkların rengi konusuna dikkat etmeniz aldığınız ürünü keyifle kullanmanıza olanak tanır. 

Soru 2: LED Işıkların Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Cevap 2: Öncelikli olarak LED ışıkların uzun ömürlü olduklarının altını çizmek gerekir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz LED ışıklar aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Aldıkları enerjinin sadece %5'lik gibi düşük bir kısmını ısıya dönüştüren LED ışıklar, enerji israfının önüne geçer. Çok sayıda modeli bulunan LED ışıklar farklı aydınlatma oranı tercihlerine cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Bu da kullanıcılara farklı LED ışıklarla çeşitli ambiyanslar yaratma fırsatı verir.

Soru 3: LED Işıklar Nerelerde Kullanılır?

Cevap 3: LED ışıkları dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Yatak odalarından banyolara, kafelerden bahçelere kadar birçok alanda tercih edilen LED ışıkların kullanım alanları bunlarla da sınırlı kalmaz. Güçlü LED ışıklar çok daha geniş alanlar için de başarılı birer aydınlatma aracı olur. Burada önemli olan ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu doğrultuda tercihler yapmaya yönelmektir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şerit Led Fiyatları

8935 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Marka
Toplam 24 / 8935 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/60000525