Makyaj Masası

Makyaj Masası 

Kadınlar için en önemli dekorasyon parçaları arasında makyaj masası modelleri yer alır. Kullanımı oldukça önemli olan ve ayrıca hem gerekli hem de dekoratif bir ürün olarak kullanılan eşyalardır. Çeşitli renk ve desenlere sahip olan makyaj masası türleri odalarınızın büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Birçok tasarıma ve çeşitli ölçülere sahip olan modeller ile makyaj odalarınızı ya da yatak odalarınızı daha kullanışlı ve estetik hale getirebilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun renk ve desenlerden oluşan masaları seçebileceğiniz gibi sade ve klasik olan modelleri de seçebilirsiniz. Spor yatak odaları ve spor makyaj odaları için puflardan ya da döner sandalyelerden oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Makyajınızı yaparken etrafın çok daha klasik ve avangart olmasını istediğinizde ise klasik ve şık olan modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda giyinme odası masaları olarak da adlandırılan bu masa modelleri genellikle kadınların hazırlığı için temel parçalar arasında yer alır. Ahşap modellerden cam modellere, metal modellerden aynalı modellere, ışıklı modellerden ışıksız ve sade modellere varana kadar birçok türü bulunan masaları boy uzunluğunda ya da oturma uzunluğunda temin edebilirsiniz. Evlerde, yatak odalarında, koridorlarda, makyaj odalarında, giyinme odalarında, butiklerde ve kuaför salonlarında kullanımına yer verilen birçok masa modeli mevcuttur. Özel tasarımları, özel renkleri ve el işçiliği bulunan modelleri dekorasyona uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. 

Makyaj Masası Modelleri

Birçok çeşidi bulunan ve kullanım alanı da oldukça geniş çaplı olan makyaj masası modelleri 2020 yılından bu yana damga vuran tasarımları ile sizlere sunuluyor. Kullanım açısından oldukça konforlu olan bu modelleri temin ettiğinizde hazırlıklarınızı ve makyajınızı çok daha rahat ve profesyonel bir şekilde yaptığınızı da görebilirsiniz. Dolaplı modelleri, çekmeceli modelleri, aynalı ve ışıklı modelleri bulabilirsiniz. Ahşaptan cama, metalden meşeye, gürgenden kiraza, cevizden çama kadar çeşitli hammaddeler tercih edilerek tasarlanan modellerdir. Temizliği ve bakımı da oldukça rahat olan bu modelleri ister dekorunuza uygun şekilde temin edebilir isterseniz de yalnızca masanızın bulunduğu bir dekor elde edebilirsiniz. Giyinme odalarından kulislere kullanım alanları oldukça fazla olan masa modelleri sayesinde makyajınızı çok daha konforlu bir şekilde yapmaya hazır olabilirsiniz. Saatlerce bir boy aynasının önünde durmak istemediğinizde, bel ve sırt ağrısı çekmeden rahat bir pozisyonda makyaj yapmak istediğinizde masa modelleri ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Çeşitli materyallerin kullanım ömrü ve tasarımları da çeşitlilik gösterir. Mobilyalarınıza uygun renk ve tasarımları tercih ederek makyaj odalarınızı hem rahat hem de şık bir hale getirebilirsiniz. Çeşitli birçok materyal kullanılarak ve çeşitli birçok el işi tasarımına yer verilerek üretilen masa modellerinde daha aydınlık ortam için ışıklı olanları tercih edebilirsiniz. Makyajınızı çok daha yakından incelemek adına büyük boy aynalı modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden modelleri sayesinde Retro havasında, country havasında ya da avangart havada masa modellerine sahip olabilirsiniz. Sunta parçalar, cam parçalar ya da meşe ve gürgen gibi odun ham maddesi olan parçalar özenle işlenir. İşlenen her bir parça tek tek tasarımda yerini alır. Yalnızca makyajınızı yapmak için değil takı ve aksesuarlarınızı saklamak için, rahat bir şekilde cilt bakımı yapmak için, manikürünüzü daha sağlıklı bir şekilde yapmak için ve özellikle de makyaj ürünlerinizi temiz bir şekilde depolamak için bu masa modellerini tercih edebilirsiniz Pufuyla, sandalyesiyle takım halinde satışa sunulan modelleri de inceleyebilirsiniz. Daha bütün bir dekor elde etmek için puf ya da sandalye ile takım olarak satışa sunulan modelleri tercih edebilirsiniz. Yalnızca masaya ihtiyacınız olduğunda ise tasarımlarını, renk çeşitlerini ve kullanılan ham maddeyi göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Çeşitli kullanım amaçlarına hizmet eden masa modellerini yatak başlığınızla ve komodinlerinizle uygun olarak da temin edebilirsiniz. Böylece ambiyansta bütüncül bir uyum ortaya çıkar ve farklı ihtiyaçlarınıza da yanıt verir. 

Makyaj Masası Pufları

Masaları tamamlayan ve otururken rahat bir pozisyon almanızı sağlayan makyaj masası pufları da kullanımı her geçen gün artış gösteren parçalardır. Son derece yumuşak bir şekilde tasarlanan makyaj masası pufu çeşitli renk ve desenlere sahiptir. Yere daha yakın konumlanan ve oturma kısmında destekli yumuşak süngerler kullanılan modellerdir. Makyajınızı yaparken rahatsız olmamanız ve dik durabilmeniz için tasarlanan parçalardır. Puf olarak adlandırılmasının temel nedeni ise oturduğunuz zaman rahatlığını ve yumuşaklığını net bir şekilde yansıtmasıdır. Masalarla birlikte satışa sunulan ve takım olanların yanı sıra tek başına kullanılan modelleri de mevcuttur. Turuncudan yeşile, sarıdan beyaza, kremden siyaha tüm renklerin açık ve koyu tonları puflarda kullanılır. Puf modelleri daha çok spor masa türleriyle tercih edilir. Genellikle masayla aynı boyda ya da masanın altında kalacak şekilde tasarlanır. Oturduğunuz zaman ayna ile tam karşı karşıya olmanızı sağlar. Aynı zamanda hareketli mekanizmaya sahip olan modeller de mevcuttur. Sabit modellerin yanı sıra masaların boyuna göre ayarlanabilen modellerdir. Mekanizmasını kullanarak puflarınızı daha yukarı yükseltebilir ya da daha aşağıya alçaltabilirsiniz. Yere tamamen sıfır olan modelleri de mevcuttur. Yere sıfır olan modelleri en alçak masalarda kullanabilirsiniz.

Makyaj Masası Sandalye Modelleri

Masalarla takım olarak ya da tekli şekilde sunulan bir diğer parça ise makyaj masası sandalyesi modelleridir. Makyajınızı ayakta yapmak istemediğinizde ve zaman zaman oturarak devam etmek istediğinizde hareketli ya da sabit olan modelleri tercih edebilirsiniz. Hareketli olan modellerde tabure şekilleri de mevcuttur. Alt kısımlarında tekerlekleri bulunur. Otururken de istediğiniz tarafa dönmenize imkan sağlar. Aynı zamanda alt kısmında yer alan mekanizması sayesinde dilediğiniz boya alçalabilir ya da yükseltilebilir. Oldukça kullanışlı olan makyaj masası sandalye modellerinde kullanılan renk tonları da oldukça çeşitlidir. Deri kumaşlar, kadife kumaşlar ya da saten ve goblen tarzı parlak kumaşlar tercih edilerek tasarlanan sandalye modelleri ile kullanım alanlarını daha renkli hale getirebilirsiniz. Pembeden kırmızıya tüm canlı renkleri, kremden beyaza tüm soft renkleri üzerinde taşıyan sandalye modelleri sayesinde giyim odalarınızı, makyaj odalarınızı, kulisleri ya da yatak odalarınızın dekorunu da daha güçlü ve zengin hale getirebilirsiniz. Oturarak makyaj yapmak, cilt bakımı yapmak, saç taramak çok daha kolaydır. Aynı zamanda takı ve aksesuarlarınızı da hem daha rahat takabilmek hem de ayna karşısında daha net inceleyebilmek için oturma ihtiyacı duyabilirsiniz. Burada devreye giren sandalye modelleri sayesinde hem fiziksel sağlığınızı korumuş olacaksınız hem de güzellik işlemlerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Sandalyelerde kullanılan çeşitli kumaşlar sayesinde spor ya da klasik modellere göz atabilirsiniz. Spor modellerde daha çok deri kumaşlar ve canlı renkler tercih edilir. Klasik modellerde ise daha çok kadife ve saten gibi yumuşak ve parlak modeller tercih edilir. Böylece hem tarzınıza hem de odanızın ambiyansına en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. 

Makyaj Masası Ayna Modelleri

Masalarınızın sadeliğinden sıkıldığınızda ve değişik tarzda bir hava katmak istediğinizde makyaj masası aynası temin ederek kullanımını ve dekorunu güçlendirebilirsiniz. Oldukça şık tasarımlara sahip olan makyaj masası ayna modelleri yuvarlak, dikdörtgen, kare ve çiçek gibi desenlere sahiptir. Tüm geometrik şekiller kullanılarak tasarlanan ayna modelleri masalarla birlikte satışa sunulduğu gibi ayrı bir ürün olarak da sizlerle buluşuyor. Aynasız olarak kullanılan modeller daha çok takı, aksesuar ve makyaj malzemesi depolamak amacıyla tercih edilir. Aynalı olan modeller ise cildinizi daha yakından görmeniz, incelemeniz, makyaj ve bakım yapmanız için uygundur. Ayna modellerini tercih ederken masalarınızın boyutuyla orantılı olmasına dikkat etmelisiniz. Küçük masalarda daha küçük modeller kullanılırken büyük masalarda daha büyük boyutlarda aynaları tercih edebilirsiniz. Oval modellerden klasik modellere, kenarı çerçeveli modellerden silikon döşemeli modellere varana kadar hem spor hem de şık olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Aynaların etrafı ışıklı ya da ışıksız tarzlara da sahiptir. Kullandığınız alanı loş bir ortama çevirmek ya da daha aydınlık bir alana çevirmek için ışıklı olan modelleri de tercih edebilirsiniz. 

Makyaj Masası Şifonyer Modelleri

Tek başına bir masa kullanmak istemediğinizde, kullanımı daha geniş çaplı olan makyaj masası şifonyer modellerini de tercih edebilirsiniz. Birden fazla çekmece kısmına ve aynı zamanda üst raf kısmına sahip olan şifonyer modelleri aynalı ya da aynasız olarak bulunur. Hem masa olarak hem de çekmece olarak kullanabileceğiniz nadir modeller arasındadır. Kullanımı oldukça rahat ve uzun ömürlüdür. Spor ve şık olan modelleri kullanıldığı her alana kolaylık sunar. Üst rafına makyaj malzemelerinizi ve cilt bakım malzemelerinizi koyabilirsiniz. Alt kısımlarında peş peşe yer alan çekmecelerine ise çorap, iç çamaşırı, takı ve aksesuar gibi kişisel malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Bakım yaparken, makyaj yaparken, özel anlara hazırlanırken ya da yatmaya hazırlanırken ihtiyacınız olan her türlü malzemeyi depolayabileceğiniz modellerdir. Hem makyajınızı yapabileceğiniz bir masa görevi görür hem de depolama alanı sunar. Üstelik alt tarafı açık ya da kapalı olan modelleri de mevcuttur. Alt kısmı açık olan modelleri bir adet puf ya da sandalye ile kullanabilirsiniz. İkili, üçlü ve dörtlü gibi çeşitli boyutlarda ve enlerde çekmeceleri bulunan şifonyerlerin kullanımı bir odada en gerekli olan parçalardır. Kahveden kreme, ahşap renk tonlarından renkli tonlara varana kadar tüm renklerin de yer aldığı şifonyer ve makyaj masası beyaz olarak da klasik modellerde karşınıza çıkar. Çeşitli yüksekliklere, çeşitli çekmece sayısına ve ayak tasarımına sahip olan modellerin genişliği ve derinliği de farklılık gösterir. Bu farklılıkları göz önünde bulundurarak kullanacağınız alanın dekoruna en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Spor ve şıklığı aynı anda elde etmek isteyenler için ise gri makyaj masası ön planda yer alan tarza sahiptir. 

Çekmeceli Makyaj Masası Modelleri

En çok tercih edilen modeller arasında makyaj masası çekmeceli modelleri yer alıyor. Kullanım açısından daha geniş kapsama sahip olan çekmeceli modellerde de dilediğiniz tüm renk ve tarzı bulabilirsiniz. Gürgenden meşeye çeşitli ham ağaç kullanılarak tasarlanan çekmeceli modeller geniş ya da dar kalıplara sahiptir. Kullanmak istediğiniz alanların genişliğine göre küçük ya da büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Açık ve koyu tüm renk tonları kullanılarak tasarlanan modellerde alt alta birden fazla çekmece bulunan tasarımlar vardır. Tek çekmeceden oluşan tasarımlar ise daha sportif odalarda kullanıma uygundur. Makyaj, giyinme ya da yatak odalarınızda çok küçük alanları doldurmak için mini modelleri tercih edebilirsiniz. Tercihlerinizi aynalı ve aynasız modellerden yana kullanabilirsiniz. Yalnızca depolama ürünü ya da dekoratif bir ürün olarak kullanmak istediğinizde aynasız olan modelleri tercih edebilirsiniz. Makyajınıza ve cilt bakımınıza eşlik etmesini istediğinizde ise aynalı olan ve hatta ışık ile aydınlatılan modelleri tercih edebilirsiniz. Eskitme tasarımlar, retro tasarımlar, country tasarımlar ve son derece modern olan tasarımlara sahip birçok çeşit mevcuttur. Dikdörtgen, kare ya da oval tasarımlara sahip olan çekmeceli modeller ucuz makyaj masası modelleri arasında yer alır. Bütçenize en uygun olan ve kalitesinden ödün vermeyen çekmeceli modelleri tercih edebilirsiniz. 

Işıklı Makyaj Masası Modelleri

Şık tasarımları ile dikkat çeken makyaj masası ışıklı tasarımları ile daha fazla ön plana çıkıyor. Kullandıkça daha fazla memnuniyet sunan ışıklı modellerde sarı ve beyaz gibi klasik ışık tonlarının yanı sıra pembe, yeşil, kırmızı ve mavi gibi renkli ışıklara da yer verilir. Odalarınızın aydınlanması için oldukça ideal modellerdir. Aynı zamanda ışıklı olan modeller sayesinde cildinizin durumunu da daha net bir şekilde görebilirsiniz. Işık tasarımında kullanılan ampul çeşitleri de masa modeli ile orantılıdır. Büyük modellerde büyük ampul ve lambalar tercih edilir. Spot şeklinde kullanılan ampullerin yanı sıra gömme şekilde kullanılan ampuller de mevcuttur. Daha küçük modellerde ise LED ampuller tercih edilerek masa ile doğru orantılı bir tasarım elde edilir. Işıklı modellerde aynalı ya da aynasız olan tasarımları görebilirsiniz. Çekmeceli ya da çekmecesiz olan tasarımları görebilirsiniz. Işıkların taşınabilir ya da sabit kullanım özellikleri bulunur. Sizler de zevkinize ve kullanacağınız alana uygun olarak taşınabilir ya da sabit olan modelleri tercih edebilirsiniz. 

Makyaj Masası Ölçüleri

Büyüklüğüne bağlı olarak değişen makyaj masası ölçüleri, temin etmeden önce mutlaka dikkate alınması gereken ölçülerdir. Büyük alanlarda kullanılacak olan masaların ölçüleri genel olarak 100 cm x 100 cm gibi derinliğe ve genişliğe sahiptir. Ancak küçük odalarda kullanılacak olan makyaj masası küçük ölçülere sahiptir. 45 cm x 50 cm gibi minik boyutlara sahip olan modelleri küçük alanlarda kullanabilirsiniz. Masa modellerinde genişlik arttıkça doğru orantılı olarak yükseklik ve derinlik de artış gösterir. Aynalı ve aynasız tasarımlarda da ölçüler aynanın boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Masa modellerini kullanmak istediğiniz alanda ölçüm yaptıktan sonra en uygun boyutlara sahip olan masayı tercih edebilirsiniz. 

Makyaj Masası Fiyatları 

Tüm renk ve desen tasarımlarına sahip olan makyaj masası fiyatları genel itibariyle uygundur. Ancak kullanılan ham maddeye bağlı olarak, genişlik, derinlik ve yüksekliğe bağlı olarak, kullanılan renk tonlarına, ayna olup olmadığına, çekmece olup olmadığına bağlı olarak makyaj masası fiyatı değişiklik gösterebilir. Küçük modellerden büyük modellere, aynalı modellerden şifonyer tarzda modellere, renkli modellerden klasik modellere, spor tasarımlardan şık tasarımlara varana kadar her model içerisinde makyaj masası ucuz şekilde temin edilebilir. Ceviz, ahşap, gürgen, palamut ve meşe gibi ağaç ham maddesine göre kalitesinde de değişiklik meydana gelebilir. 

Makyaj Masası Hangi Ölçülerde Seçilmelidir?

Giyim odası, yatak odası ve kulis gibi alanlarda kullanılan makyaj masalarının ölçüleri, kullanılacak olan alanın ölçüsüne uygun olmalıdır. Büyük alanlar için daha geniş, küçük alanlar için dar ve tekli modeller seçilebilir. 

Makyaj Masası Nasıl Temizlenir?

Rengine ve ham maddesine bağlı olarak temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Düzenli olarak tozunu almalı ve nemli bezle silmelisiniz. 

Makyaj Masası Nereye Koyulmalıdır? 

Geniş modelleri duvar önüne yerleştirebilirsiniz. Küçük ve köşeli olan modelleri ise köşe kısımlara yerleştirebilirsiniz. Böylece kullandığınız alanı daraltmadan tam olarak ebatlarına uygun şekilde kullanmış olursunuz. Aynı zamanda dekorda bir bütünlük elde etmiş olursunuz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makyaj Masası

430 ürün listeleniyor
Mobilya Baba
Bengi Ticaret
Rani
Arnetti
Bendegan
Derya Dekor
Bra2nd
Variant Mobilya
Bicabin
Evim-E Aksesuar
Mor Salkım Ahşap
BMdekor
Ran İç Mimarlık
Dilier
Hitit Dekorasyon
Püff Konsept
Romano
Yurudesign
Kangrui-HB
Larissa Design
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Genişlik
Toplam 37 / 430 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?