Makyaj masası, diğer adıyla tuvalet masası yatak odaları ve giyinme odalarında bulunabilir. Genellikle kadınların hazırlık için kullandığı masalar çekmeceli, kapaklı dolaplı ve aynalı olarak tasarlanır. Ahşaptan, camdan ve metaldan imal edilebilen makyaj masalarının üzerinde daha kolay ve net ışıkta makyaj yapılmasına yardımcı olacak büyütücü aynalar, ampul ve ışıklandırmalar bulunabilir. Evlerde, kuaför salonlarında, kulislerde ve butiklerde bulunabilen masalar, boy aynası ve puf ile beraber set olarak da sunulabilir. Gürgen, meşe, kiraz ve ceviz mdflerden, camdan veya metal konstrüksiyondan hazırlanan mobilyaları, yatak odası ve giyinme odasının diğer mobilyalarıyla uyumlu olarak seçmelisiniz. 

Makyaj Masası Fiyatları

Makyaj masası fiyatları mobilyanın işçiliğine, tasarım özelliklerine ve ham maddesine göre belirlenir. Sunta parçalardan tasarlanan masalar, tek parça kütüklerin işlenmesi ile oluşturulan mobilyalardan daha uygun fiyatlara satılabilir. Mobilyalarda kullanılan çekmece kulplarının materyalleri bile ürünün fiyatına direkt etki eder. El işçiliği fiyatı artıran birincil kıstastır. Seri üretim ile üretilen mobilyalar özel tasarım, el işçiliği sonucu tasarlanan masalardan daha uygun fiyatlarla etiketlenir. Makyaj masalarında fırçalık alanlar, mücevherlikler, toka çekmeceleri, raf düzenleyiciler bulunabilir. Mobilyaya kullanışlılık kazandıran bu ayrıntıların varlığı ürünün fiyatın belirleyen maddeler arasında sayılır. Set halinde satılan mobilyalar da tekli masalara göre daha pahalı olabilir. Ayna, puf, dolap ve komodin içerebilen setler toplu halde tekli tekli mobilyaların alımından daha uygun fiyatlı olsa da, tek bir üründen daha fazla ücrete mal olur. Makyaj masası fiyatlarını kıyaslarken tüm bu özellikleri göz önüne almalı, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun seçimi yapmalısınız.

Makyaj Masası Modelleri

Makyaj masası modelleri, farklı tarzları işaret eder. Country tarzındaki mobilyalara uyum sağlayacak beyaz lake tasarımlardan, modern dekorasyonu tamamlayacak neon renklerde masalara kadar farklı alternatifler tuvalet masalarını çeşitlendirir. Klasik modellerden, portatif tasarımlara, monte masalardan ayaklı mobilyalara farklı onlarca marka ve ürün kullanıcılara sunulur. Boy aynası ve puf ile set oluşturulan modellerin genişlik, yükseklik ve derinlik değerleri tasarıma göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin boyutlarının alınması planlanan alana uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Modelleri kullanışlı kılacak çekmeceler ve ayna etrafındaki ampuller, tuvalet masası çeşitlerini artırırken farklı ihtiyaçlara yanıt verir. Kimi kullanıcılar makyaj ürünlerini depolamak, kimileri rahat bakım yapmak, kimileri ise dekoratif bir aksesuar olarak masaları tercih eder. Modellere uygun tasarımda yatak başları, komodin ve dolaplar alınarak yatak odası setleri tamamlanır. Puflamaların kaplamaları yatak örtüleri, perdeler ve diğer yatak odası tekstil ürünleri ile uyumlu seçilir. 

Makyaj Masası Çeşitleri

Genellikle dikdörtgen formda tasarlanan makyaj masası çeşitleri ayna modellerindeki farklılıklarla farklı estetik tercihlere hitap eder. Dikdörtgen ve oval aynalar şifonyerlere eşlik eder. Tuvalet masalarının ayna kısımları kanatlı ve katlanabilir olarak da tasarlanabilir. Katlanabilir aynaların bazıları yakınlaştırıcı özellik ile bakım esnasında kolaylık sunarken, menteşelerle kapatılarak istek halinde aynanın önünü perdeler. Ayaklı tuvalet masalarının yanında duvara monte edilen çeşitlere de rastlanır. Makyaj masalarının aynaları her zaman masa üzerine monte halde bulunmaz. Kimi zaman aynaların duvara monte edilerek masa üstüne konumlandırılması beklenir. Odanızın dekorasyonuna, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre dilediğiniz makyaj masası çeşidini seçebilir, tasarımı puf ve sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Masanın üstündeki kozmetik malzemeler, organizer parçalar ve düzenleyicilerle toparlanabilir, farklı takı askıları ve aksesuarlarla dekorasyon renklendirilir. Kişisel bakım ürünlerinin, makyaj malzemelerinin, takı ve tokaların depolanacağı masaların çekmeceleri genellikle küçük boyutlarda tasarlanır. Organizasyonu kolaylaştırmak için seçilen küçük bölmelere aksesuarlar dizilebilir. Fırça gibi büyük makyaj malzemeleri için masa üstü düzenleyicilerden yardım alınır. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Makyaj Masası Modelleri

Toplam 24 / 341 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/80340130