Uykunun kalitesini belirleyen etmenler; uyku için kullanılacak oda, yatılan yatağın yapısı ve elbette yatağın konuşlandırıldığı alandır. Farklı boyutlarda yatakların yerleştirildiği ve yerden belirli bir miktar yükseklik sağlayan tek kişilik baza modelleri, gereksinim duyulan ölçüler göz önünde bulundurularak edinilebilir. Alanında uzman olan markalar tarafından özenle hazırlanan tek kişilik bazalar arasından dekorasyon zevkinize ve beklentilerinize en uygun olanları kolaylıkla belirleyip satın alabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Modelleri

Klasik yapıdaki somyalardan farklı olarak açılıp kapanabilen bazalar, geniş iç hacimli olacak şekilde tasarlanırlar. Farklı mevsimlerde değerlendireceğiniz giysilerinizi ya da günlük hayatta çok fazla kullanmadığınız eşyaları rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bazanın iç kısımları, seçeceğiniz markanın modeline göre daha rahat kullanım için bölmelere ayrılmış olabilir.

Süspansiyonlu iç mekanizması sayesinde çok fazla güç kullanmadan yatağınızı kaldırabilmenizi ve iç kısma ulaşabilmenizi mümkün kılan bazalar, odanızın dekoratif yapısına uygun başlıklarla da gelebilirler. Gençler için tasarlanan modellerde yer alan başlık modelleri, sevimli hayvan figürleri, dünyanın ünlü şehirlerine göndermeler ya da şık bitkiler şeklindedir. Daha sade tasarımlardan hoşlananlar için imal edilen modellerin başlıkları ise bazanın enine göre kare ya da dikdörtgen yapıda, düz renkli deri veya kumaş kaplama olabilir. Farklı renk seçeneklerini sunan markalar, başlık ve tek kişilik baza modellerini genellikle aynı renk tonlarında üretirler.

En çok kullanılan 90x190 cm., 90x200 cm. ve 100x200 cm. gibi boyutlarda üretilen tek kişilik baza modelleri, farklı ayak uzunluklarına sahiptir. Özellikle yer temizliği sırasında işinizi kolaylaştıran ayak yüksekliği fazla olan modeller, odanızın daha şık görünmesine de yardım edebilir. Uyku bozukluğunuz varsa ya da yatağı yalnızca uyuma amaçlı olarak değil de televizyon izleme, kitap okuma ya da oyun oynama amacıyla da kullanıyorsanız motorlu ve hareket edebilen bölümleri bulunan baza modellerini değerlendirebilirsiniz. Uzaktan kumandalı yapıları sayesinde klasik bazalardan hayli farklı olan ürünler, pratik kullanımları ve geniş baza bölmeleriyle de dikkat çekicidir.

Tek Kişilik Baza Fiyatları

Odalarının dağınıklığından şikayet eden ve eşyalarını dolap harici bir alanda konumlandırmak isteyen kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri tek kişilik baza modelleri, geniş renk seçenekleriyle ve gerek yapısal gerekse de üretim sürecindeki farklılıklarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Edinmeyi düşündüğünüz tek kişilik baza fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, üretim malzemesi, boyutları ve beraberinde getirdiği ekstra özellikler gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu noktada, alacağınız bazayı nereye koyacağınızı ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz, kendinize en uygun ürünü seçmeniz açısından büyük önem kazanır. Yatak odanız çok geniş değilse ve estetik kaygılarınız yoksa kumaş yapılı ve başlıksız baza seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Boyutları açısından dar odalarda da rahatlıkla kullanılabilecek bu ürünler, sandıklı yapılarıyla odanızdaki eşya karmaşasını gidermenize de yardım edebilir. Amacınız, geniş ölçülerdeki yatağınıza uygun boyutlarda ve şık bir başlığa sahip olan tek kişilik baza modellerini edinmekse deri kaplamalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Hedefiniz, çocuklarınızın uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilecekleri bir baza takımı almaksa güvenlik sistemleriyle öne çıkan, ekstra dayanıklı yan kısımlara sahip ve üst seviye kumaşlarla geliştirilen modelleri seçebilirsiniz.

TSE, OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 gibi sertifikalarla kaliteleri kanıtlanmış ürünleri edinerek şimdiye kadar yaşamadığınız konforu keyifle yaşayabilirsiniz. Tek kişilik baza modellerinin montajları aşamasında konusunda uzman kişilerden veya doğrudan markanın yetkili servisinden yardım talep ederek bazanın kurulumunu sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yıllara meydan okuyan kaliteleriyle sizin de beğeninizi kazanacak tek kişilik bazalardan arzu ettiklerinizi edinerek odanızın görünümünü zenginleştirebilir; yatak alanınızı çok daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tek Kişilik Bazalar

451 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yataş Bedding Tek Kişilik Bazalar
  2. Bellona Tek Kişilik Bazalar
  3. Kenz Life Tek Kişilik Bazalar
  4. Setay Tek Kişilik Bazalar
  5. Ellaronia Tek Kişilik Bazalar
  6. Belletto Tek Kişilik Bazalar
  7. Vize Tek Kişilik Bazalar
  8. Home Shopping Mall Tek Kişilik Bazalar
  9. Niron Yatak Tek Kişilik Bazalar
  10. Sanatde Tek Kişilik Bazalar
  11. Ayba Tek Kişilik Bazalar
  12. Gülşeker Tek Kişilik Bazalar
  13. Derman Yatak Tek Kişilik Bazalar
  14. Missworble Tek Kişilik Bazalar
  15. Pony Baza Tek Kişilik Bazalar
  16. Cadde Yıldız Tek Kişilik Bazalar
  17. Evart Mobilya Tek Kişilik Bazalar
  18. ModaLife Tek Kişilik Bazalar
  19. Alf Tek Kişilik Bazalar
  20. Divona Home Tek Kişilik Bazalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Malzeme
 8. Ebatlar A-Z
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021326/60007492
Başa dön