En Kaliteli Karyola Modelleri

Yatak odasının en önemli mobilyası olan karyola çeşitleri, tek kişilik ve çift kişilik modelleri ile farklı kullanıcılara hitap eder. Farklı ebatlarda karyola türleri ile birlikte yatak başlıkları, yatak takımları ve çocuk odasına uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Ahşap ve ferforje gibi malzemelerden üretilen modelleri inceleyerek karyola fiyatları ve karyola modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Karyola Fiyatları

Üretildiği malzemeye, modeline ve tasarımına göre fiyatları değişen karyola çeşitleri, farklı bütçelere hitap eder. Özellikle başlığı, bazası ve yatağı ile birlikte satılan takım halindeki ürünler, doğal olarak, başlıksız ve yataksız karyola çeşitlerinden farklı fiyatlara sahiptir. Çift kişilik ürünlerde ağırlıklı olarak metal ya da ahşap gövdeden üretilen karyolaları inceleyebilirsiniz. Özellikle başlıksız ahşap karyolaları farklı modellerde bulabilirsiniz. Modeline göre fiyatları da değişen çift kişilik başlık çeşitleri ise tasarımları ile zevkinize uygun konseptler oluşturmanıza imkan verir.

Tek kişilik karyolalarda ise çocuk odasına uygun ürünler ile genç odasına uygun ürünler birbirinden etiket olarak da daha farklıdır. Genç odalarına uygun başlıklı ve başlıksız karyolalar ve tek satılan başlıklar, özelliklerine paralel olarak cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Karyola fiyatlarını etkileyen önemli özellik ise ürünlerin tasarımlarıdır. Başlığı deri kaplama olan ürünler, ahşap ve ferforje karyolalardan farklıdır. Çocuk odası ürünleri arasında set halinde satılan oda takımları ve tekli karyolalar farklı bütçelere hitap eder. Araba formunda setlerin ve karyolaların fiyatlarını inceleyerek çocuğunuza ve bütçenize uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Çocuk odası ürünlerinde karyolaların fiyatını, temelde, kullanılan malzeme de etkiliyor. Özellikle ahşaptan ve birinci sınıf suntadan üretilen ve deri ya da kadife kaplı başlıklara sahip ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Tek kişilik başlık modellerinde ise oldukça cazip fiyatlara kaliteli ve şık başlıklara sahip olabilir; kendi karyolanızı dizayn edebilirsiniz.

Karyola Modelleri

Çift kişilik ve tek kişilik karyola ve karyola başlığı çeşitleri, farklı zevklere hitap eden modellere sahiptir. Genç odasına uygun karyolalarda birinci sınıf suntadan ve metalden üretilen ferforje ürünler bulunur. Ferforje ürünler, sade tasarımları ve nostaljik görünümleri ile dikkat çekerken suntadan üretilen ürünler ise daha modern çizgiler taşır. Beyaz ve kahverengi gibi farklı renklerin birlikte kullanıldığı sunta genç odası karyolaları; yatık, deri kaplı, raf düzeneğine sahip ya da renkli ve desenli başlıkları ile hem kullanışlı hem de konforlu seçenekler sunar. Tek kişilik karyolalar arasında ise çekmeceli tasarımları ile pratik bir kullanıma sahip olan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Çocuklara uygun ürünlerde yarış arabası şeklindeki modeller dikkat çeker. Kırmızı, beyaz, siyah ya da gri gibi farklı renklerde araba karyolalar, kaliteli dijital baskıları, ışıklı far sistemi ve müzik gibi ekstra özellikleri ile çocuklarınıza eğlenceli bir kullanım sunar. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen karyolalar arasında denizci konseptine sahip ürünleri ve kız çocuklar için prenses temalı ürünleri de bulabilirsiniz. Farklı parçalarda mobilyalardan oluşan çocuk odası takımlarına da ulaşabilir, özellikle 10-14 yaş grubuna uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Çocuk yataklarına oranla daha sade tasarımlara sahip olan ürünler dışında ferforje karyolaları da suntadan üretilen ürünler ile karşılaştırabilirsiniz.

Çift kişilik karyola çeşitlerinde ise metalden üretilen motiflerle süslü ürünleri inceleyerek yatak odalarınızda şık dekorlar oluşturabilirsiniz. Özellikle başlık kısmı motifli karyolaları seçerek beyaz ya da bej gibi ara tonlar eşliğinde hoş yatak odaları tasarlayabilirsiniz. Alpino, Adore, Bunjee ve daha birçok markadan bulacağınız karyola çeşitlerinden size uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz.

Karyola Fiyatları

78 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Musvenus Mobilya
  3. Dessenti
  4. Yurudesign
  5. Krd
  6. Çekirdek Genç Odası
  7. RomanoDizayn
  8. Dakron
  9. Derman Yatak
  10. Mobika
  11. Mobusta
  12. Ferforje
  13. Kardel
  14. boo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/60002442
BAŞA DÖN