Çamaşır Sepeti - Kirli Sepeti

Şık tasarımlı aksesuar özelliği taşıyan çamaşır sepetleri, yıkanacak giysi ve çamaşırları biriktirme işlemini üstleniyor. Sağlıklı ve doğal malzeme ile üretilen sepetler modern, klasik ve eğlenceli modellerle tasarlanıyor. Farklı tarz, boyut ve renk detayı ile tasarlanan kirli sepetleri, dekoratif ürün özelliği de taşıyor. İstediğiniz renge ve sitile sahip sepetleri, yatak odalarınızda veya banyonuzda kullanabilirsiniz. Dilerseniz yatak odasında küçük boy, banyoda ise büyük boy çamaşır sepetlerini tercih edebilirsiniz. Hava alacak şekilde tasarlanan ürünler, çamaşırlarınızı rahatça biriktirebileceğiniz işlevsel modeller sunuyor. Kategoride sunulan kapaklı, kapaksız, yatay, dikey, küçük ve büyük çamaşır sepetleri arasından, size hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz.

Hava Alan Kirli Sepetlerini Tercih Edin

Plastik, hasır, bambu ve tekstil gibi malzeme seçenekleri ile üretilen kirli sepeti modelleri, dekoratif tasarımlar sunarak banyonuza hoş bir görünüm katıyor. Havalandırma boşluklarına sahip sepetler, kirlenmiş çamaşırların sağlıklı bir ortamda beklemesine yardımcı oluyor. Çamaşırlar hava almayan kapalı ortamda beklerse koku yapıyor. Hafif nemli ya da ıslanmış çamaşırların, havasız ve kapalı yerde bekletilmesi küflenmeye bile yol açıyor. Kirli çamaşırlarınızı, havalandırma deliklerine veya şeritlerine sahip çamaşır sepetlerinde tutmaya özen gösterebilirsiniz.

Hasır ve bambu gibi doğal malzeme ile üretilen çamaşır sepetleri ahşap kökenli oldukları için doğal hava geçişi sağlamayı başarıyor. Ekstra havalandırma boşlukları sayesinde de aranılan tüm özellikleri karşılıyor. Göz alıcı tasarımlar sunan bambu ve hasır çamaşır sepetleri arasında tarzınıza uyan modeli kolayca bulabilirsiniz. Havalandırma sağlayacak şekilde üretilen plastik kirli sepetleri içerisinde de hoş tasarımlı ürünler bulmanız mümkün. Pastel renklerle üretilen ve güvenle kullanacağınız plastik sepetlerin temizliği ise oldukça kolay yapılıyor.

Çamaşır Sepeti Alırken Fonksiyonel Modellere Yönelin

Çamaşır sepeti alırken dekoratif tasarımlı olmasının yanı sıra işlevsel olmasına da özen gösterebilirsiniz. Geniş hacimli bir sepet alacaksanız iki bölmeden oluşan, su ve nemden etkilenmeyen, kapağı dokunmatik butonla yavaşça açılan modern tasarımlı ürünleri seçebilirsiniz. İki bölmeli çamaşır sepetleri, beyaz ve renkli çamaşırları ayrı olarak biriktirme şansı sunuyor ve pratik kullanım konforu tanıyor. Masif ahşap ve pamuklu tekstil malzeme ile tasarlanan katlanabilir çamaşır sepetleri ise küçük banyolarda bile rahatlıkla kullanılıyor. Bebeklerinin kirli çamaşırlarını ayrı olarak biriktirmek isteyen anneler için ideal bir seçenek olmayı başarıyor.

Estetik tasarımlar sunan hasır ve bambu kirli sepetlerini yatak odanızda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Deri saplarla tasarlanan hasır gövdeli çamaşır sepetleri ise banyonuza sıcak bir görünüm katıyor. Oyuncak sepeti olarak da kullanılan file çamaşır sepeti modelleri, fonksiyonel ürünlerin başında geliyor. Mavi, pembe, beyaz ve yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle tasarlanan ürünler file şeklinde olduğu için kirlilerinizin havadar bir ortamda beklemesini sağlıyor. Kötü koku oluşumuna izin vermiyor. Kullanmadığınız zamanlarda da katlayarak küçücük hâle getirmeniz mümkün.

İhtiyacınıza Uygun Boyutlu Sepetleri Alın

Düz, baskılı, desenli, tek ya da iki renkli, kare, yuvarlak, oval veya dikdörtgen gibi tasarım detaylarıyla üretilen kirli sepeti modelleri, farklı hacim ölçüleri sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Ürünler, küçük ve büyük banyolar için uygun ebat ölçüleri sunuyor. Kirli sepeti modelleri içerisinde 40 litrelik iki bölmeden veya 20 litrelik 3 bölmeden oluşan seçenekler olduğu gibi, 65 litre kapasiteli ve tek bölmeli modeller de bulunuyor. Örgü desenli, pudra, bej, pembe ve mavi gibi renk seçenekli, 20 litrelik kapaklı ya da kapaksız çamaşır sepetleri ise hem yıkadığınız çamaşırları taşımanıza hem de kirlilerinizi biriktirmenize imkân tanıyor. Kaliteli plastikle üretilen, kanserojen madde içermeyen 20 litrelik çamaşır sepetleri genellikle yeni yıkanmış çamaşırları taşımak amacıyla kullanılıyor.

Çamaşır Sepeti - Kirli Sepeti kategorisinde sunulan ürünler arasından ihtiyacınız olan modeli kolayca bulup hemen satın alabilirsiniz.

Çamaşır Sepeti - Kirli Sepeti

Plastik, hasır, kumaş, bambu, ahşap ve file dokuma gibi farklı malzemelerle üretilen çamaşır ve kirli sepetleri, dekoratif tasarımlı ürünler sunarak ihtiyacınız olan modeli bulmanızı kolaylaştırır. Farklı ebatlar, şekiller ve tarzlarla üretilen şık tasarımlı sepetlerde kirli giysilerinizi ve çamaşırlarınızı biriktirebilirsiniz. Küçük boyutlu çamaşır sepetlerini yatak odalarında tutabileceğiniz gibi banyonuzda büyük bir kirli sepeti de bulundurabilirsiniz. Sağlıklı plastikten veya doğal malzemeden tasarlanan ve hava alabilen kirli sepetleri, çamaşırlarınızı rahatça biriktirebileceğiniz ürünlerdir. Bebeğiniz varsa bebeklere özel tasarlanan bir ürünü seçerek çocuğunuz için kişiselleştirebilirsiniz. Göz alıcı tasarımlar, pastel renkler ve ihtiyacı karşılayabilen boyutlar ile üretilen çamaşır sepetleri, her dekorasyon tarzına uyum sağlayan modeller sunmayı başarır.

İşlevsel Çamaşır Sepetlerini Tercih Edin

Fonksiyonel detaylarla tasarlanan kirli sepeti modelleri konforlu kullanım kolaylığı sunar. Şık tasarımlar içeren iki ya da üç bölmeli çamaşır sepetlerini tercih ederseniz, beyaz, açık ve koyu renkli çamaşırlarınızı ayrı bölmelerde biriktirme şansı bulabilirsiniz. Banyonuzda konumlandıracağınız sepetlerin hava alabilen, su ve nemden etkilenmeyen ürünler olması çok önemlidir. Bu tarz ürünler küf oluşumuna izin vermedikleri için kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Nefes alan doğal pamuk dokuma ve ahşap aksam detayı ile üretilen çamaşır sepetleri ise estetik tasarımlı ürünlerdir. Katlanabilir modeller oldukları için size yerden tasarruf etme olanağı tanır. Küçük banyolar için idealdir. Kapaklı, kapaksız, geniş, dar, yuvarlak, kare, yatay veya dikey tasarımlı kirli sepeti seçenekleri arasından, kullanım alanınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Ergonomik kullanımlı plastik ürün çeşitlerini de deneyebilirsiniz.

Çamaşır Sepetlerinin Sunduğu Özellikler

Bambu, hasır, plastik ve kumaş gibi malzemelerle üretilen kirli sepetleri farklı formlar ile tasarlanır. Tek renkli ürünlerin yanı sıra iki ya da üç renk detayı ile tasarlanan ürünler de vardır. Düz ve sade sepetleri ya da desenli ve baskılı modelleri tercih edebilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval gibi şekil seçenekleriyle tasarlanan ürünlerin hacim ölçüleri farklıdır. Çamaşır sepetleri 20, 40, 60 litre gibi ölçüler sunularak ihtiyaçlarınızı karşılar. Dilerseniz 60 litrelik tek bölmeli ürünleri tercih edebilir, dilerseniz de 20 litrelik iki bölmeli modelleri seçebilirsiniz. Banyonuzun büyüklüğüne uyum sağlayacak ebatlarda tasarlanan ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Kaliteli plastikten tasarlanan ve makineden çıkan çamaşırları taşımanıza yardımcı olan çamaşır sepetleri ise şık desen ve pastel renk seçenekleriyle üretilir. Islak çamaşırları koymak için kullanılan sepetler genellikle 20 litrelik hacim ölçüsüyle tasarlanır.

Dekoratif Tasarımlı ve Çok Amaçlı Sepetler

Bambu ve hasırdan üretilen çamaşır sepetleri hem sağlıklı hem de estetik tasarımlı ürünlerdir. Doğal renkleri ve estetik yapıları ile bulundukları yere sıcacık bir hava katan modelleri, evinizdeki tüm yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.

 • Deri, doğal ip ve kumaş detayı ile şıklaştırılan sepetler farklı boyut ve şekil özellikleri sunarak size seçim yapma imkânı tanır.
 • Hasır ve bambu malzemenin birlikte kullanıldığı 3’lü sepet setleri farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanır.
 • Çeyiz ürün çeşitleri arasında yer alan, kadife kumaş detaylı ve şık tasarımlı ürün setleri ise göz alıcı modeller sunmayı başarır. 3 parçadan oluşan çeyizlik çamaşır sepeti takımları genellikle iki farklı boyutlu sepeti ve bir havlu kutusunu içerir.
 • Bambu ve hasır sepet modellerini çocuklarınızın oyuncaklarını koymak için tercih edebilirsiniz.
 • İşlevsel ürünler arasında yer alan ve mavi, pembe, sarı, yeşil gibi renk alternatifleri sunan file çamaşır sepetleri ise koku oluşumuna izin vermeyen havadar ürün seçenekleridir.

Çamaşır Sepeti - Kirli Sepeti kategorisinde sunulan ürün seçenekleri arasında, banyonuzda kullanabileceğiniz şık tasarımlı banyo aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çamaşır Sepeti - Kirli Sepeti

803 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hobby Life
  2. Kanca Ev
  3. Evistro
  4. Sonem
  5. Ocean Home
  6. Bugy Bagy
  7. Modatools
  8. Tuffex
  9. Plastart
  10. Oyks
  11. Hiper
  12. Moddi Home
  13. Venon
  14. Starax
  15. Sepetçi Baba
  16. Panalı
  17. Kılıç
  18. Şenyayla
  19. Aslife
  20. Bosphorus
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021928
Başa dön