FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Fotoğraflar, değerli anıları bir karenin içerisinde donduran harika bir sergileme yöntemidir. Fotoğraf çerçeveleri ise ölümsüz anıları detaylı şekilde sunmanın en dekoratif yoludur. Çerçeve seçimleriniz fotoğrafları bir arada tutan bir yapının yanında harika tabloları da beraberinde getirir. Bu yüzden çerçeve seçimlerinin en doğru şekilde yapılması gerekir. Yaşadığınız alan, modern yapılı bir mekân ise süslü çerçevelerden farklı olarak daha sade ve şık tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Duvarlarınızda değil de masalarınızın ya da komodinlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz dekoratif çerçeveler arıyorsanız, odanızla bütünleşerek dekorasyonu bozmayan teşhir ayaklı fotoğraf sergileme aparatlarını kullanabilirsiniz. Üstelik cam, ahşap ya da farklı renk seçenekleri ile satılan bu ürünleri mekânın tasarımına göre seçebilirsiniz.

Böylesine şaşaalı bir dizaynın tersine sade tasarımlarla oluşturulmuş bir alana sahipseniz boş duvarlarınızdaki ölü alanları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz, çıkartmalarla desteklenen çerçeveleri kullanabilirsiniz. Örneğin ağaç biçimli bir çıkartmanın, dallarına denk gelecek şekilde asılan fotoğraf çerçeveleri harika bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Bunların yanında tek bir fotoğraftan güzel bir tablo elde etmek istiyorsanız da kabarık görünümlü dekoratif çerçeveleri kullanabilirsiniz.

Fotoğrafın Stilini Göz Önünde Bulundurun

Son zamanlarda insanların siyah beyaz fotoğraflar ile muhteşem tablolar ortaya koyduğuna sizde şahit olmuşsunuzdur. Eski zamanlardan kalma fotoğrafları daha da uzun yıllar boyunca muhafaza etmek ya da nostaljik şekilde sergilemek istiyorsanız siyah-beyaz renklerden oluşan çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla fotoğrafı bir arada sergilemek için bu siyah beyaz çerçevelerin 3'lü, 6'lı ya da daha fazla bölmeli olan çerçevelere göz gezdirebilirsiniz. Canlı renklerin bir arada olduğu fotoğraflar ise odanızdaki renk yoğunluğuna paralel olarak renkli çerçeveler içerisinde mükemmel şekilde yer bulabilirler.

Çerçeve seçerken dikkate alınması gereken bir diğer özellik ise çerçevelerin boyutlarıdır. Duvardaki ya da çerçeveyi kullanacağınız herhangi bir alandaki boş alanı en iyi şekilde kullanmak gerekir. Bu sebepten çerçevenin kenar kısımları oldukça önemli detaylardır. Kullanacağınız kalın kenarlı ahşap ya da farklı malzemelerden yapılan çerçeveler boş alanları en iyi şekilde doldururken ince kenarlı çerçeveler de minimalist stile sahip yapılar için oldukça uygun olacaktır.

Çerçevelerin kenar kısımlarının yanında direkt olarak fotoğrafların ölçüleri de hesap edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Güzel anılarınızı sergilerken onları en şık şekilde sunmak için fotoğraflarınıza en uygun boyutlardaki çerçeveleri seçmelisiniz.

Çerçeve ile resim arasında bir boşluk bırakmak istiyorsanız, böyle bir boşluk ikinci bir alanı da doğuracağından karton, kâğıt veya kart stok kullanarak bu yeni alanı da harika şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yeni Bir Atmosfer İçin Farklı Çerçeveleri Kullanın

Yaşam alanınıza eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir hava yaratmak için fotoğraflarınızı ipli askılıklara yerleştirebilirsiniz. Özellikle hasır ipler üzerine mini formatlı renkli mandallar ile yerleştirilen fotoğraflarınız odanıza yepyeni bir hava katacaktır. Bu sade ve doğal hava sayesinde odanız yeni bir dizayna kavuşacak, fotoğraflarınız ihtişamlı şekilde yerini bulacaktır.

Yaşam alanlarında farklılığı sevenlere başka bir öneri olarak da tel askılıkları söyleyebiliriz. Tel askılıklar özellikle geniş duvarlara işlenen sanat sergileri gibidir. Ahşap mandallar ile desteklenen bu alanlar fotoğraflarınızı bir arada mükemmel şekilde gösterebileceği gibi ofislerde ya da çalışma odalarında not kâğıtlarınızı da asabileceğiniz hatırlatıcılar olacaktır.

Çerçevelerin hem ana kenarlılarının hem de içerisinde ipli raflarının olmasını isteyen bireyler için satılan ahşap detaylı ipli çerçeveler de kullanıcılarına yeni bir ambiyansın kapılarını açarken aynı zamanda da pratik kullanım şekli ile hem duvarlarınızda hem de masalarınızda isteğe göre kolayca değiştirilebilen dekoratifler haline geliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fotoğraf Çerçevesi

2.284 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Fotoğraf Çerçeveleri
  2. Birlik Fotoğrafçılık Fotoğraf Çerçeveleri
  3. Özcanlar Fotoğraf Çerçeveleri
  4. Çiçek Hediyelik Fotoğraf Çerçeveleri
  5. Turuncubirkafa Fotoğraf Çerçeveleri
  6. Kanca Ev Fotoğraf Çerçeveleri
  7. Stüdyo Mustafa Fotoğraf Çerçeveleri
  8. Porio Fotoğraf Çerçeveleri
  9. Kasaba Dükkan Fotoğraf Çerçeveleri
  10. Yed Frame Fotoğraf Çerçeveleri
  11. ACR Fotoğraf Çerçeveleri
  12. Gift Cloud Fotoğraf Çerçeveleri
  13. Gökkuşağı Fotoğraf Çerçeveleri
  14. MCA Fotoğraf Çerçeveleri
  15. Efor Çerçeve Fotoğraf Çerçeveleri
  16. English Home Fotoğraf Çerçeveleri
  17. Gold Dekor Fotoğraf Çerçeveleri
  18. Halk Kitabevi Fotoğraf Çerçeveleri
  19. Nobbystar Fotoğraf Çerçeveleri
  20. Wooderful Life Fotoğraf Çerçeveleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Çerçeve A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. Genişlik A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021992
Başa dön