FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Fotoğraflar, değerli anıları bir karenin içerisinde donduran harika bir sergileme yöntemidir. Fotoğraf çerçeveleri ise ölümsüz anıları detaylı şekilde sunmanın en dekoratif yoludur. Çerçeve seçimleriniz fotoğrafları bir arada tutan bir yapının yanında harika tabloları da beraberinde getirir. Bu yüzden çerçeve seçimlerinin en doğru şekilde yapılması gerekir. Yaşadığınız alan, modern yapılı bir mekân ise süslü çerçevelerden farklı olarak daha sade ve şık tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Duvarlarınızda değil de masalarınızın ya da komodinlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz dekoratif çerçeveler arıyorsanız, odanızla bütünleşerek dekorasyonu bozmayan teşhir ayaklı fotoğraf sergileme aparatlarını kullanabilirsiniz. Üstelik cam, ahşap ya da farklı renk seçenekleri ile satılan bu ürünleri mekânın tasarımına göre seçebilirsiniz.

Böylesine şaşaalı bir dizaynın tersine sade tasarımlarla oluşturulmuş bir alana sahipseniz boş duvarlarınızdaki ölü alanları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz, çıkartmalarla desteklenen çerçeveleri kullanabilirsiniz. Örneğin ağaç biçimli bir çıkartmanın, dallarına denk gelecek şekilde asılan fotoğraf çerçeveleri harika bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Bunların yanında tek bir fotoğraftan güzel bir tablo elde etmek istiyorsanız da kabarık görünümlü dekoratif çerçeveleri kullanabilirsiniz.

Fotoğrafın Stilini Göz Önünde Bulundurun

Son zamanlarda insanların siyah beyaz fotoğraflar ile muhteşem tablolar ortaya koyduğuna sizde şahit olmuşsunuzdur. Eski zamanlardan kalma fotoğrafları daha da uzun yıllar boyunca muhafaza etmek ya da nostaljik şekilde sergilemek istiyorsanız siyah-beyaz renklerden oluşan çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla fotoğrafı bir arada sergilemek için bu siyah beyaz çerçevelerin 3'lü, 6'lı ya da daha fazla bölmeli olan çerçevelere göz gezdirebilirsiniz. Canlı renklerin bir arada olduğu fotoğraflar ise odanızdaki renk yoğunluğuna paralel olarak renkli çerçeveler içerisinde mükemmel şekilde yer bulabilirler.

Çerçeve seçerken dikkate alınması gereken bir diğer özellik ise çerçevelerin boyutlarıdır. Duvardaki ya da çerçeveyi kullanacağınız herhangi bir alandaki boş alanı en iyi şekilde kullanmak gerekir. Bu sebepten çerçevenin kenar kısımları oldukça önemli detaylardır. Kullanacağınız kalın kenarlı ahşap ya da farklı malzemelerden yapılan çerçeveler boş alanları en iyi şekilde doldururken ince kenarlı çerçeveler de minimalist stile sahip yapılar için oldukça uygun olacaktır.

Çerçevelerin kenar kısımlarının yanında direkt olarak fotoğrafların ölçüleri de hesap edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Güzel anılarınızı sergilerken onları en şık şekilde sunmak için fotoğraflarınıza en uygun boyutlardaki çerçeveleri seçmelisiniz.

Çerçeve ile resim arasında bir boşluk bırakmak istiyorsanız, böyle bir boşluk ikinci bir alanı da doğuracağından karton, kâğıt veya kart stok kullanarak bu yeni alanı da harika şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yeni Bir Atmosfer İçin Farklı Çerçeveleri Kullanın

Yaşam alanınıza eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir hava yaratmak için fotoğraflarınızı ipli askılıklara yerleştirebilirsiniz. Özellikle hasır ipler üzerine mini formatlı renkli mandallar ile yerleştirilen fotoğraflarınız odanıza yepyeni bir hava katacaktır. Bu sade ve doğal hava sayesinde odanız yeni bir dizayna kavuşacak, fotoğraflarınız ihtişamlı şekilde yerini bulacaktır.

Yaşam alanlarında farklılığı sevenlere başka bir öneri olarak da tel askılıkları söyleyebiliriz. Tel askılıklar özellikle geniş duvarlara işlenen sanat sergileri gibidir. Ahşap mandallar ile desteklenen bu alanlar fotoğraflarınızı bir arada mükemmel şekilde gösterebileceği gibi ofislerde ya da çalışma odalarında not kâğıtlarınızı da asabileceğiniz hatırlatıcılar olacaktır.

Çerçevelerin hem ana kenarlılarının hem de içerisinde ipli raflarının olmasını isteyen bireyler için satılan ahşap detaylı ipli çerçeveler de kullanıcılarına yeni bir ambiyansın kapılarını açarken aynı zamanda da pratik kullanım şekli ile hem duvarlarınızda hem de masalarınızda isteğe göre kolayca değiştirilebilen dekoratifler haline geliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fotoğraf Çerçevesi

1.586 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Birlik Fotoğrafçılık
  3. Özcanlar
  4. Kanca Ev
  5. Porio
  6. Madame Coco
  7. Nobbystar
  8. ACR
  9. English Home
  10. Gold Dekor
  11. MCA
  12. Wooderful Life
  13. Ahşap Sanat
  14. By Selim
  15. White & Beige
  16. Efor Çerçeve
  17. Bağdaş
  18. Euro Flora
  19. Bosphorus
  20. Elf
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021992
Başa dön