Uygun Fiyatlara Kitaplık Satın Al

Evinizin düzenli ve derli toplu olmasında büyük önem taşıyan farklı ebattaki kitaplıklar; dergilerinizi, günlük gazetelerinizi ve kitaplarınızı rahatça dizebileceğiniz mobilyalar olarak hayatınızdaki yerini alıyor. Ev dekorasyon ürünleri arasından çalışma odaları için alacağınız kitaplık modelleri, yüzlerce çeşidiyle en güzel şekilde ihtiyacınıza cevap veriyor. Gerek çalışma odası kitaplıkları arıyor olun gerekse oturma salonunuza yerleştirmek için kitaplık bakıyor olun hepsini geniş ürün yelpazesi içinden beğenebilirsiniz.

Kitaplık Fiyatları

Kendiniz için veya diğer aile bireyleri için seçeceğiniz ürünlerin içinde büyük ya da küçük herkese yönelik modelleri bulabilirsiniz. Genellikle ahşap malzeme ile imal edilen ürünlerin materyal kalitesi, çizim ve tasarımları, ergonomik olarak dizayn edilmeleri ön plana çıkıyor. 450'nin üzerinde modeldeki mobilya, 30'dan fazla farklı markanın imzasını taşıyor. En kaliteli, uzun ömürlü ve sağlam ürünleri görebileceğiniz modeller arasında marka, boyut, kullanılan malzeme ve kitaplık fiyatları bakımından kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Evinizdeki ihtiyaca ve göz zevkinize en uygun eşyayı seçebilirsiniz. Kitaplarınızın çokluğuna, çalışma odanızdaki yerin genişliğine göre küçük boy veya orta ve büyük boy ürünler düşünebilirsiniz. Eğer kitaplığı salonunuza yerleştirmeyi tercih ediyorsanız salondaki diğer eşyalarınızın veya mobilyalarınızın tarzına, rengine uygun bir model seçerek kombin edebilirsiniz.

Salonunuzda otururken gazete okumayı, kanepede uzanırken kitap okumayı seviyorsanız kitaplığı salona koyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çocuğunuzun çocuk veya genç odası takımı içerisinde değerlendirmek isteyeceğiniz ürünleri de renk ve tarzına dikkat ederek seçebilirsiniz. Ağırlıklı olarak lake beyaz ve siyah renklerden oluşan çeşitler arasında kahve, gri gibi farklı renkleri de görebilirsiniz. Sarılı, beyazlı ya da mavili enerjik renklerle donatılmış modern tarz ürünleri de genç odası için düşünebilirsiniz. Beyaz ve siyahın muhteşem uyumunu sergileyen ürünler de ilginizi çekebilir. Aynı şekilde, kahve tonlarıyla lake beyaz renk uyumu da oldukça dikkat çekici bir şıklık yaratıyor. Kırmızı ve gri tonların karışımı olan ürünler ise çocuğunuzun odasına veya sizin çalışma odanıza canlılık getiriyor. Yeşil, sarı, siyah ve beyazın aynı ürün üzerinde kombine edildiği genç odası kitaplık modelleri, beyaz üzerinde farklı renklerde desenler bulunan ürünler, çocuğunuzun hoşuna gidebilecek bir görsellik oluşturuyor.

Kitaplık Modelleri

Salona veya oturma odasına koyabileceğiniz dekoratif tarz ürünler de hem yer kaplamamaları hem de modern veya klasik mobilyalarla uyum sağlayabilmeleri açısından avantaj sağlıyor. Elinizin altındaki birkaç kitabı, dergiyi, fotoğraf albümlerinizi veya cd gibi eşyalarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz küçük ebatlı kitaplık çeşitlerini salonun bir köşesinde değerlendirebilirsiniz. Görselliğinin yanı sıra kullanım rahatlığı ve işlevselliği bakımından da oldukça konforlu olan modeller arasında bulunan, evdeki tüm kitapları alacak büyüklükteki geniş kitaplık modellerini de çalışma odasının bir duvarının önüne koyabilirsiniz. Derinlik ölçüleri çok geniş olmadığı için her odaya rahatça yerleştirilebilen modeller arasından ise aradığınız ürünü mutlaka bulabilirsiniz.

Demonte olarak gelen ürünlerin montaj kolaylığı sağlaması ve çabucak kitaplarınızı dizebileceğiniz bir hale getirilebilmesi, hem sizi hem de aile bireylerini mutlu ediyor. Klasik mobilyalarla veya modern eşyalarla döşenmiş salonlara göre farklı modelleri bulabilirsiniz. Evdeki diğer eşyalarınızla kolayca uyum sağlayan ürünler; tekli, çiftli veya çoklu üniteler halinde sunuluyor. Çok parçalı ürünlerin içinden birini çocuk odası için ayırarak diğerlerini kendi çalışma odanıza veya oturma odanıza yerleştirebilirsiniz. Dekoratif görünümlü ürünlerin raflarına biblo ve diğer süs eşyalarından koyarak da değerlendirebilirsiniz. Özellikle kışlık evler için büyük kitaplıkları tercih edebileceğiniz gibi yazlık evinizdeki ihtiyacınız için daha küçük ve yükseklik olarak daha kısa ölçülerde imal edilen ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sevdikleriniz için özel günlerinde hediyelik olarak da değerlendirebileceğiniz şık kitaplık modelleri ile onları mutlu edebilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

1.062 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Sanal Mobilya
  4. Dekorister
  5. Eyibil Mobilya
  6. BMdekor
  7. Nitelik
  8. Puzzle Design
  9. boo
  10. Yurudesign
  11. Minar
  12. Nur Mobilya
  13. Ahşap Sokağı
  14. Rafevi
  15. Dessenti
  16. Modüler Dekor
  17. Decorotika
  18. Pasific Home
  19. Variant Concept
  20. Endustriyel Mobilya
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/18021342
BAŞA DÖN