Ofis Masaları

Ofisin dekorasyonu, yapılan işin niteliği ve sunumu bakımından önemli bir rol oynar. İşin akışıyla olan uyumu, kullanım kolaylığı ve göze çarpan dizaynı sayesinde ofisler, ilk izlenim bakımından oldukça önemlidir. Özellikle reklamcılık ya da grafik tasarım gibi sektörlerin yaratıcılığı ve düzeni bu mekanların içerisinde hayat bulur. Ayrıca dekorasyon, yapılan işe gösterilen özeni de simgeler. Bazı dizayn biçimleri personellerin motivasyonunu artırma bakımından da önem arz eder. Bunun için ortama ferahlık veren, ergonomik parçaların ortama yerleştirilmesi gerekir. Alanlar mümkün olduğunca sade ve minimal bir biçimde dekore edildiğinde verimli bir çalışma ortamı sağlanır. Fazlalıklardan uzak minimal tasarımların estetik çizgileri, pratik masa seçenekleriyle bütünleştirildiğinde iş için uygun atmosfer sağlanır. Bu nedenle alandaki mobilyaların renklerini, fonksiyonlarını ve dokularını önceden belirleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Ofis masaları mekanı gösteren ve çalışma alanını belirleyen işlevsel mobilyalardır. Onların konuldukları yerler, üretildikleri malzemenin kalitesi ve dokusu son derece önemlidir. Seçeceğiniz sade fakat hakimiyet bildiren bir masa, ofisiniz için gerekli ve uygun donanımlara sahipse iş akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca masanın üzerinde bulunan unsurların kalabalık bir görünüm yaratmaması için dolaplar, kitaplıklar veya keson gibi yardımcı mobilyalar da kullanabilirsiniz. Bunlar masa üzerindeki yoğunluğu azaltır, mekana özenli, düzenli bir görünüm katar. Ofis mobilyalarını toplu bir biçimde satın almak için ofis masası takımı çeşitlerini inceleyebilir ve bir tercihte bulunabilirsiniz. Ürünlerin boyutlarını, raf adetlerini veya kitaplık gibi bölümlerini inceleyerek ofisiniz için ihtiyacınız olan modellere karar verebilirsiniz. Ürünlerin raf derinliğine, model genişliğine göre kullanımınıza uygun çeşitleri belirleyebilirsiniz. Sade ofisler için tasarlanmış şık, masif mobilyaları alarak çalışma alanınızı düzenleyebilirsiniz. Modern, trend çizgilere sahip ürünleri değerlendirerek ofisinizin görünümünü güçlendirebilirsiniz.

İşlevsel Ofis Masası Çeşitleri

Büro masaları işlevselliği öne çıkaran ve kaliteli malzemeleriyle fark yaratan ürünlerdir. Bunlar kullanışlı özellikleri sayesinde büronuz yenilense dahi duruşlarıyla fonksiyonel açıdan mekanı tamamlamaya devam eder. Büro masaları, modelleri ve tasarımlarıyla birçok farklı mekanda değerlendirilebilen birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Ürünlerin çoğunluğu demontedir, dolayısıyla satın alındıktan sonra montaj işleminden geçmesi gerekir. Malzemeleri kısa bir sürede kolayca monte ederek ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı ölçülerde üretilen ofis masalarından bulunduğunuz alanın özelliklerine uygun seçimler yapabilirsiniz. Örneğin; bazı masalar hem laptop hem de çalışma masası olarak kullanılır. Dilerseniz kitaplık rafı bulunan masaları tercih edebilirsiniz. Bunlar masa üzerindeki kalabalık görüntüyü kontrol altına alarak dosyaların, kitapların uygun bir biçimde düzenlenmesine olanak tanır. Masanın solunda bulunan kitaplık kısmının bazı rafları kapaklıdır anca diğerleri pratik bir kullanım sağlamak için kapaksız bırakılır. Raflı ofis çalışma masası satın alarak evinizde veya büronuzda değerlendirebileceğiniz pratik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Eğer küçük bir alanda çalışıyorsanız, küçük ebatlarda ürünler kullanabilirsiniz. Örneğin; laptop masası ya da orbit masa da denilen ince tasarıma sahip ürünleri tercih ederek büronuzda alandan kazanabilirsiniz. Bunlar ince mobilya tasarımları ve koyu renkleriyle göz kamaştıran modellerdir. Onları dilerseniz evinizde dilerseniz büronuzda kullanarak minimal bir tasarımın konforunu deneyimleyebilirsiniz. Küçük ofislerde ya da toplantı alanlarında bu tür ürünleri kullanarak minimal tasarımların pratik ve fonksiyonel kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ofisinizde kullanışlı tasarımlara ihtiyaç duyuyuorsanız L biçimindeki modelleri deneyebilirsiniz. Bunlar üzerinde iki farklı iş yapabilir ve bunlara dair malzemeleri elinizin altında tek bir masanın üzerinde bulundurabilirsiniz. Tasarımı dolayısıyla aynı anda pek çok malzemeyi üzerinde bulundurmaya elverişli olan modeller yardımıyla düzenli bir ofis görünümüne sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde çoklu kullanıma imkan tanıyan iki kişilik masaları tercih ederek ofisinizde verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Kütüphanelerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen çoklu masa seçenekleri, koordinasyon gerektiren işler için idealdir. Herhangi bir takım çalışması için bu modelleri kullanarak dinamik bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Büronuz için uygun modelleri belirleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz.

Estetik ve Fonksiyonel Büro Mobilya Takımları

Makam masası gibi modeller birden fazla ofis içi yardımcı mobilya seçeneği birlikte kullanılır. Bunlar yönetici ya da personel odasını dizayn etmek için idealdir. Bu modeller birbiriyle aynı çizgilere sahiptir ve fonksiyonel nitelikleri sebebiyle de kullanışlıdır. Takım içerikleri birbirinden farklı unsurlarla oluşturulur. Bazı ürünler tüm ofis mobilyalarına sahipken bazıları da ihtiyaca uygun adette seçenekleriyle öne çıkar. Eğer büronuzu yeni aldıysanız bütüncül takımları tercih ederek alanı kolayca dekore edebilirsiniz. Eğer ofis parçalarından bazılarını yenilemek ya da ihtiyacınıza uygun şekilde alışveriş yapmak isterseniz, ürün takımlarını dikkatle inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Büronuzun renklerini de göz önünde bulundurarak mobilya seçiminizi yapabilirsiniz. Bazı ürünler masa, sehpa ve keson içerir. Bu ürün ortalama miktarda klasör ve kitap koyabileceğiniz uygun ölçülere sahiptir. Bunun dışında bazı takımlarda masanın yanı sıra keson da bulunur. Kesonlar komidinlere benzeyen 3 ya da 4 çekmeceli ve tekerlekli mobilyalardır. Bunlar bazen masanın yanında bazen de altında muhafaza edilir. Önemli evraklar, dosyalar veya diğer malzemeler bu mobilyanın çekmecelerine konur. L ofis masası seçeneklerinde de bulunan kesonlar, oldukça pratik olup kullanıcının gerek kişisel gerekse mesleki ihtiyaçları karşılayan bir seçenektir. Ayrıca rafları derin ve kullanışlı olan kitaplıklar ya da dolaplar da dosya saklamak için idealdir. Bunlar, raf adetleri ve genişlikleri ile birbirinden farklı kullanım alanlarına sahiptir. Örneğin; dosya saklamak için raf sayısı ve genişliği fazla olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Eğer ürünleri ev içerisindeki çalışma alanlarında kullanmak isterseniz rafları uygun genişliğe sahip modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca kullanımınıza uygun olarak kapaklı ya da kapaksız rafları tercih ederek klasörlerinizi saklayabilirsiniz. Keson, sehpa, kitaplık gibi masa takımlarını kullanarak ofisinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Kullanışlı Laptop Masaları

Patron masası gibi gösterişli seçeneklerin yanı sıra pratik ve küçük ebatlarda laptop, bilgisayar masaları da bulunur. Bunlar üzerine yalnızca laptop koymak için tasarlanır. Ürünlerin minimal çizgilerle bütünleşmiş ergonomik tasarımı göz kamaştırır. Bunlar, bilgisayarla çalışma zorunluluğu bulunan, iş akışını bilgisayar üzerinden kontrol etmek zorunda olan kişiler için idealdir. Onları dilediğiniz her yere koyarak işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı modellerin yüksekliği ayarlanabilir durumdadır ve bir kısmı da tekerleklidir. Tekerlekli seçenekleri kullanarak ürünleri istediğiniz yere kolayca taşıyabilir ve işlerinizi pratik bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Üzerine bir adet laptop yerleştirerek pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünleri değerlendirerek zamandan kazanabilirsiniz. Çünkü dilediğiniz her yere kolayca sürükleyerek götürebileceğiniz modeller sayesinde istediğiniz yerden çalışabilirsiniz. Katlanabilen seçenekleri tercih ederek yerden de kazanabilirsiniz. Eğer çalışma alanınız dar ise laptop masası çeşitlerini satın alarak çalışma düzeninizi oluşturabilirsiniz. Odanızın renklerine ve dokularına uygun modelleri tercih ederek çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu modeller keson, kitaplık ya da kasa kutusu gibi yardımcı mobilyalar barındırmaz. Ancak laptop masaları bunlarla bir arada kullanılabilen uygun modellere sahiptir. Seçeceğiniz keson, kitaplık ya da diğer raflı ürünleri, bu masa türüyle pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Ofisiniz koyu renk tonlarına hakimse antrasit ya da siyah laptop masalarını kullanarak güzel bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Açık renk tonlarını ise beyaz laptop masa türleriyle bütünleştirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca ofiste ya da evde kullanabileceğiniz tekerlekli ve tekerleksiz seçenekleri kullanarak pratik bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ofis masa fiyatları hakkında bilgi edinmek ve bütçenize uygun seçeneklere ulaşmak için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ofisler İçin Toplantı Masaları

Ofis masası seti içerisinde önem verilen unsurlardan biri toplantı masasıdır. Toplantı masaları çalışanların bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu veya yöneticilerle buluştuğu önemli bir dekor ögesidir. İş akışının ritmik düzenini sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek ve motivasyonu artırmak için bazı kurumlarda toplantı yapmak şarttır. Bu ön koşulun yerine getirilmesi noktasında mekan ve dekor önem arz eder. Çünkü masanın büyüklüğü, kişilerin adedi veya sandalye sayısı gibi faktörler pek fark edilmese de verimli bir toplantı için can alıcı noktalardır. Birçok personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıların büyük bir çoğunluğu, katılımcıların ayakta kalmasıyla sonuçlanır. İş akışının ve bilgilendirme periyodunun verimliliğini etkileyen bu olay, ergonomik ürün seçimlerinin yapılmamasından veya mekanın darlığından kaynaklanır. Ancak iş yerinizde yeterince alana sahipseniz büyük bir masa alarak verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Bu etkinlik için katılımcıların yüzlerini net bir şekilde görebileceğiniz modeller tercih etmeniz gerekir. Bunlar uzun ölçülere sahip yapısı ve koyu renkteki tasarımlarıyla göz kamaştırır. Modellerin bir bütünlük oluşturması için masanın ofis ortamının büyüklüğüne, mobilya gruplarının rengine ve dokusuna uygun bir yapıda olması gerekir. Bazı kütüphanelerde bu tür masalar bulunur. Bunlar kitaplıkların tam ortasına yerleştirilerek kullanılır. Bu masalar gerek seminer gerekse zümre toplantıları esnasında ergonomik bir ürün deneyimi sunar. Pek çok kişiyi birden ağırlayabilen genişlikleri sayesinde büroların olmazsa olmazlarındandır. Onları kullanarak çalışanlarınızla birlikte verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Sunum yapmaya imkan tanıyan büyüklüğü ve herkesin birbirini görmesini sağlayan dizaynı sayesinde işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ahşap ofis masası seçeneğiyle uyumlu büyük toplantı masalarını seçerek toplantılarınızı ve toplantı dekorunuzu kolayca düzenleyebilirsiniz. Ardından ofis masası modelleri içerisinde dikkat çeken toplantı masanızı, kablolu ya da şarjlı matkap yardımıyla kolayca monte edebilirsiniz.

Ofisler için Tasarlanan Şık ve Çok Amaçlı Masalar

Ofis masası ölçüleri ile benzer standartlara sahip olan fonksiyonel modeller dinamik tasarımıyla göz kamaştırır. Bu seçenekler ofis içerisinde sıkça değerlendirilen kullanışlı çeşitlerdendir. Bir sekreterin, bir danışmanın ihtiyaç duyabileceği tüm konfor nitelikleri önceden düşünülüp hazırlanan pratik ürünlerdir. Onları kullanarak iş deneyiminizi artırabilir, dinamizminizi ortaya koyabilirsiniz. Bu çeşitlerde monitörlerinizi, klavyenizi, farenizi koyabileceğiniz genişlikte alan bulunur. Bunlar özellikle yoğun iş akışına sahip olanların severek kullandığı büyüklükteki masalarla eşdeğer niteliklere sahiptir. Çeşitlerin göz alıcı tasarımlarını odanıza ya da ofisinize yerleştirerek pratik bir şekilde işlerinizi tamamlayabilir veya oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcıları donanım probleminden sonra genellikle yer problemi çeker. Bu problem monitörleri, klavyeleri ve bilgisayar kasalarını koyabilecek genişlikte bir alanın olmamasından kaynaklanır. Ancak bu masaları kullanarak bu sorunu giderebilirsiniz. Ürünler içerisinden beğendiğiniz renkteki mobilyayı seçerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Bazı çeşitler L tipindedir. Bunlar son derece pratik mobilyalardır. Bir tarafta yazı yazarken diğer tarafta farklı işleriniz için materyaller bulundurabilir ve eş zamanlı olarak onları inceleyebilirsiniz. Bazı seçeneklerde monitör standları da bulunur. Bunlar ayrıca iş istasyonu ve çizim alanına da sahiptir. Bunları kullanarak fonksiyonel mobilyalar eşliğinde işlerinizi bitirebilirsiniz. Seçeneklerden bazıları oldukça geniş ve kullanışlı derinlik ölçülerine sahiptir. Bunlar dayanıklı metal malzemeden üretilir ve ayrıca büro tipi bir görünüme sahiptir. Böyle modern ofis masası biçimindeki seçenekleri değerlendirerek büronuzu estetik çizgilerle donatabilirsiniz. Bazı seçenekler LED ışıklı akıllı masalardır. Bunların üzerine bilgisayarınızı yerleştirerek işlerinizi estetik bir model eşliğinde tamamlayabilirsiniz. Mobilyanın içerisinde ışık ayarı yapmaya yarayan bir sistem bulunur. Cihazın Android uygulaması üzerinden ışık rengini ayarlayarak onunla son derece keyifli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Yönetici masası olarak da kullanabileceğiniz bu çeşidi alarak onu büronuzda değerlendirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Ofis Masaları

Ofis masası fiyatları sunulan modellerin özellikleriyle paraleldir. Ancak çeşitlerin boyutları, tasarımları ve işlevleri birbirinden farklı olduğundan fiyatları da değişkenlik gösterir. Örneğin; bazı ürünler küçük boyutlardadır. Bunların fiyatları büyük olanlardan farklıdır. Bazı tasarımlar tek bir mobilyaya sahiptir ancak içlerinde takım halinde sunulan çeşitler de vardır. Bunlar keson, etajer, kitaplık, raf veya sehpa gibi seçeneklerdir. Büro takımları içerisinde ana mobilyalara ek olarak genellikle raf veya sehpa bulunur. Ancak içlerinde etajerli seçenekler de mevcuttur. Böyle fonksiyonel ürünlerin fiyatları amaç çeşitliliği nedeniyle birbirinden farklıdır. Dolayısıyla ihtiyacınıza uygun türleri belirlemeniz gerekir. Bazı seçenekler yalnızca bir değil iki kişinin birden çalışmasına imkan tanıyan fonksiyonel farklılıklara sahiptir. Dolayısıyla tekli çeşitler ile çoklu olanlar arasında da fiyatlar değişkenlik gösterir. Bazı seçenekler ise mobilya tasarımını ve böylece odanın dekor estetiğini üst seviyeye taşır. Izgara görünümüne sahip ahşap türler, genellikle gençlere hitap eden tasarımlara sahiptir. Bunlar son derece estetiktir, bulunduğu ortamda göz kamaştırır. Nostaljik dizaynın modern tasarımlarla buluşan çizgilerine sahip ızgara masayı kullanarak ofisinizi doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu nedenle standart türler ile tasarım çeşitliliğine sahip türler arasında fiyat farkı bulunur. Bazı seçenekler toplantı için hazırlanan mobilya türleridir. Bunlar geniş yüzeylere sahiptir ve birçok kişi tarafından kullanılabilir. Bu tür masalar renkleri, dokusu ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Yalnızca laptop için üretilen tekerlekli seçenekler de pratikliği ile göz kamaştırır. Ergonomik tasarımın önemli olduğu mobilya türlerinde tekerlekli ve raflı modeller, onları kullanmak isteyenler için avantajlıdır. Onları tercih ederek büro düzeninizi baştan yaratabilirsiniz. Ucuz ofis masası seçeneklerine ulaşmak, kampanya fırsatlarından yararlanmak için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Ofis Masası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mobilya seçimlerinizi ergonomik olanlardan yana yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü ofis malzemesini üzerine yerleştirebileceğiniz büyüklükte olmasına, ayrıca masaların alt kısımları görünmeyen biçimde olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca bürodaki zigon sehpa gibi diğer mobilyalarla da uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz beyaz ofis masası gibi renk seçeneklerini deneyerek büronuzla uyumlu mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Ofis Masası Nasıl Temizlenir?

Camlı ofis masası gibi seçenekler nemli bir bez yardımıyla silinebilir. Bezlerin çok ıslak olmaması gerekir. Camlı modeller az miktarda deterjan kullanılarak da temizlenebilir ancak ahşap ürünlerde deterjan kullanılması tavsiye edilmez. Mobilya dostu temizlik malzemeleri kullanılarak mobilyaları dezenfekte edebilirsiniz. Uygun yumuşaklıktaki bezleri kullanılarak tablaların üzerindeki tozları alabilirsiniz. Böylece mobilyalar tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Çok Amaçlı Ofis Masaları Nasıl Olmalıdır?

Bu tür seçenekler mümkün olduğunca rahat bir biçimde olmalıdır. Çünkü işten maksimum verim alabilmek için ürünün genişliği ve uzunluğu oldukça önemlidir. Ayrıca yazımın yanında dosya işlerinin de kolayca tamamlanması için modelin çok kullanışlı olması gerekir. Böyle amaçlar için birden fazla küçük ofis masası alınabilir veya daha geniş seçenekler tercih edilebilir.

En İyi Ofis Toplantı Masası Hangileridir?

Söz konusu toplantı olduğunda uygun mobilya türü odanın biçimine bağlı olarak değişir. Örneğin; küçük kare odalarda yuvarlar türler tercih edilebilir. Bunun haricinde masanın diğer mobilyalardan bağımsız bir nitelikte olması gerekir. Böylece toplantı esnasında personelin dikkati dağılmaz. Farklılıklardan hoşlanıyorsanız toplantılarınız için koyu renkteki mermer ofis masası seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Masaları ve Modelleri

1409 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
Ofis Masaları
Ofis Masaları
Ofis Masaları
Ofis Masaları
Toplantı Masaları
Toplantı Masaları
Masa Takımları
Masa Takımları
Bilgisayar Masaları
Bilgisayar Masaları
Çalışma Grupları
Çalışma Grupları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 54 / 1409 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?