Ofis Masası

Ofis masası ofis mobilyaları içinde mutlak olması gereken en önemli eşyalardan biridir. Ofislerde bulunan, ilk dikkati çeken, durduğu yerin havasını yansıtan ve ofis çalışanlarının en fazla kullandığı eşyalardır. Ofis masalarının rahat olmasının yanında dekoratif olması da önem taşır. Dekorasyonu tamamlayıcı özelliği ile birlikte motivasyonu artıran özelliği vardır. Ofis çalışanlarının verimliliğinin önemi kadar şık bir ofis masasıyla da ofislerinizde estetik bir yapıya sahip olabilirsiniz. 

Hem karakteristik olarak hem de minimal tasarımları ile ofislerde farklı bir ortam yaratmayı başaran ofis masası modelleri sizlere ofislerinizde mutluluğun kapılarını aralar. Size en uygun ofis masası modeline karar vererek, en stresli günlerinizde bile verimli çalışmalar elde edebilirsiniz. 

Kullanışlı Ofis Masası Modelleri

Ofislerinizde meydana getireceğiniz doğru bir mobilya dekorasyonu personellerinizi mutlu etmek ile kalmaz, aynı zamanda stratejik hedeflerinize de ulaşmanızda önemli bir rol oynar. Ofislerde başarının en önemli adımı toplantılardır ve toplantı salonlarında başarıyı getiren en önemli etken konfordur. Gerek sunumunuz esnasında gerekse kendinizi rahat ifade edebilmeniz anlamında toplantı boyunca kendinizi rahat hissetmeniz önemlidir. Her ortamda size ihtiyacınız olacak olan moral motivasyonunu sağlayan ofis masası takımı ve sandalyeleri ile siz de her gün bir başka başarıya imza atacaksınız.

Ofislerinizde kullanacağınız mobilyalar birçok farklı işleve ve boyuta sahiptir. Sınırsız model seçeneği sunan mobilya takımları arasından yapacağınız tercih ile güvenilir koşullarda siparişinizi verebilir ve en uygun ödeme koşulları ile ofislerinizde ihtiyacınız olacak farklı tasarımları yakalayabilirsiniz. 

Ofis Mobilya Tercihinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis mobilyaları sadece size değil, aynı zamanda gün içerisinde sizi ziyarete edecek olan ziyaretçilerinizi de rahat ettirmelidir. Ofisinizde sahip olacağınız mobilyalar misafir ve ziyaretçilerinize de ofisiniz hakkında oldukça önemli ip uçları verir. Kurumsal anlamda başarıya ulaşmanızda önemli bir etken olan ofis mobilya modellerini tercih ederken her detaya oldukça dikkat etmelisiniz. İş yükünüzün önemli bir bölümünü sırtlanacak olan ofis mobilyaları ile ihtiyacınız olan başarıya daha kısa sürede ulaşmanız son derece mümkün.

Ofislerinize mobilya tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bir tanesi de seçeceğiniz ofis masa ölçüleri ve diğer mobilyaların boyutudur. Şayet ofisinizin büyüklüğüne uyum sağlamayan mobilyalar tercih etiğinizde, hem mobilyaların ortama katacağı dekoratif dengeyi yok eder hem de son derece kullanışsız mobilyalara sahip olursunuz. Bu nedenle mobilya tercihlerinizde titiz davranarak, ofislerinizde ergonomik tasarımları ile göz dolduran mobilya modellerine yer verebilirsiniz. 

İş Yaşamınızı Destekleyici Ofis Masası Aksesuarları

Ofislerinizde mobilyalarınızı tamamlayacak olan yegâne ürünler ofis masası malzemeleri ve küçük yardımcı gereçlerdir. Genelde masanızın üzerinde bulunacak olan bu aksesuarlar hem günlük çalışma programınızda sizlere eşlik eder hem de çalışma motivasyonununuz güçlendirir. Her an elinizin altında olacak ürünler ile zamandan tasarruf edebilir ve son derece başarılı çalışmalara imzanızı atabilirsiniz. 

Ofis masası aksesuarları  tercih ederken farkında olmadan mobilyalarınız ile uyumlu olan tasarımları seçmeye özen gösterirsiniz. Bu anlamda kategoride yer alan sayısız ofis mobilya aksesuarını değerlendirebilirsiniz. Yenilikçi tasarımları ile ofislerinizde bir denge unsuru görevi görecek olan ofis mobilya aksesuar çeşitleri arasında zevkinizi yansıtacak birçok farklı model yer alıyor. Hem işlevsel hem de dekorasyonu bütünleyen aksesuarlar ile siz de gün içerisinde kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir ofise sahip olabilirsiniz. 

Ofis masası aksesuarları arasında çöp kutusu, evrak rafı, 3’lü ferforje setler, 7 parça lüks sümen takımı, cam isimlik ve kalemlik seti, tel duvar panosu, masaüstü düzenleyici set, masa matı, dekoratif tasarım masaüstü takvim modelleri, cam küre, dekoratif Atatürk imzası, dergilik& plaklık, deri bardak altlığı vb. şeklindedir. Ofislerinizde en sık kullandığınız masanızda bu ürünlerin yanı sıra ofis masa lambası ile de daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ofis masası seti ile günlük ihtiyacınız olacak kırtasiye ürünlerini bir araya toplayabilir ve düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz. Kalem tutkunu iseniz ve birden fazla kalem kullanmayı seviyorsanız ofis masa üstü kalemlik seti ile de ihtiyacınız olan rengi masanıza katabilirsiniz. Tercihinize göre ofis masası isimlik modelleri arasından size uygun ürünü tercih edebilir ve kişiye özel bir ofis masası elde edebilirsiniz. 

Verimliliği Artıran Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları bütünleyici parçalar ile birlikte kullanıldığında mükemmel bir performans elde etmenizi sağlar. Çalışmanız sırasında rahatınızı destekleyecek yegâne ürünler arasında ofis masası ayakları ön plana çıkar. Alttan destekleyici özel sistemi ile oturma pozisyonunuzda iskelet sisteminizi dengede tutan ayaklar ile saatler boyunca rahat bir şekilde oturma pozisyonunda çalışabilirsiniz. 

Ofis mobilya tercihinizde sizi mutlu edecek tasarımlar arasında kare, daire, dikdörtgen, çokgen ofis masa modelleri yer alıyor. Ofisinizde sakin bir hava yaratacak ahşap mobilya modelleri arasından yapacağınız ürün tercihi ile ofislerinizde hedeflediğiniz mutluluğu yakalayabilir ve ofislerinizde çalışırken aynı zamanda da dinlenebilirsiniz. 

Sağlığı Destekleyici Mobilya Tasarımları

Ofis mobilyalarının kullanıldığı tek yer ofisler değildir. Günümüzde home ofis çalışma sistemi oldukça benimsenmiştir ve yaşam alanlarında oluşturulacak bir ofis ortamı ile de son derece motive edici işler ortaya çıkartılabilir. Hem konforu hem de tasarımı ile ön plana çıkartan ofis masası modelleri sizlere evlerinizde de muhteşem bir kullanım performansı sunuyor. Kategoride yer alan sayısız masa modeli arasından tercih edeceğiniz ürün ile hem çalışma performansını artırabilir hem de yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olacak birçok aktivite için uygun masaya sahip olabilirsiniz. Kaliteli Mobilyalar ile Saygın bir Kurumsal Kimlik Kazanın

Günümüzde artık mobilya sektörü her daim yenilikçi tasarımları destekler. Ofislerde bugüne kadar kullanılan en klasik ürünler ise ahşap masalar, masif ve motifli modeller ve cilalı tamamlayıcı ürünlerdir. Çağa ayak uyduran donanımlı mobilyalara sahip olmak, ofis içinde de ofis dışında da ihtiyacınız olacak prestiji elde etmenize zemin hazırlar. Klasik tasarım ile modern donanım öğelerini bir araya getiren ürünler sahip olduğunuz kurumsal kimliğin de bir adım öne çıkmasını sağlar. Büro ofis masası modelleri içerisinde yer alan gizli kablo kanalı, 1 ve 1’denfazla taşınabilir şarj soketi, gizli doya bölmesi gibi ek özellikler kullanım açısından rahatlık tanır ve ofislerinizde farklı bir imaj yaratmanızı sağlar. 

Ofis Mobilyaları Fiyatları

Ofis masası modelleri içerisinde her tarza ve her zevke uyum sağlayacak sayısız ürün sizleri bekliyor. Her biri bütçenize uygun fiyatlar ile size sunulan ürünler güvenilir teslimat güvencesi ile sizlere sunuluyor. Ofis şıklığı konusunda rakip tanımayan tasarımlar arasından ihtiyacınıza uygun modele karar vererek ofis masası fiyatları hakkında daha net bilgiye sahip olabilirsiniz. Büro masa fiyatları hakkında ihtiyacınız olan bilgiye sahip olduktan sonra, ofislerinizde yeni bir değişim başlatabilir ve kariyerinizde başarı basamaklarını hızlı adımlar ile çıkabilirsiniz. 
Soru 1: Ofis mobilyalarında rahatlık neden önemlidir?

Cevap 1: Ofis mobilyaları gün içerisinde ofis personelleri tarafından sık kullanılır. Başarıyı destekleyen ve performansı etkileyen mobilyalar uzun çalışma saatlerine uyum sağlayacak rahatlıkta olmalıdır.

Soru 2: Ofis masası tercih edilirken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 2: Ofis masası tercih ederken masanın ebatlarına dikkat etmek gerekir. Ofiste bulunan alana uyum sağlamayan mobilyalar kullanışsız olduğu gibi, ofiste de karamsar bir görünüme neden olur. 

Soru 3: Ofis masası fiyatlarını etkileyen unsurlar nelerdir?

Cevap 3: Ofis masası modellerinde fiyat birçok farklı unsura bağlı olarak değişir. Masanın üretiminde kullanılan ana malzeme, ayaklarda tercih edilen malzemeler, masanın boyutları, tasarım özellikleri gibi birçok farklı etken, büro masası modellerinde fiyatlara doğrudan etki eder. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Masası Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 1758 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/21032929/21032930