Çöp Kovaları

Çöp kovaları tüm evler, ofisler ve mutfaklar gibi insanların barındığı ve çalıştığı tüm alanlarda ihtiyaç duyulan bir gereçtir. Aynı zamanda etrafta pisliklerin birikmesini ve dağılmasını önler. Tüm atıkların tek bir yerde toplanmasına ve kolayca tek seferde atılmasına imkân sağlar. Çöp kutusu, atıkların biriktirileceği bir kova görevinin yanı sıra, çeşitli modelleriyle dekoratif görünüme sahip bir gereç olarak da tercih edilebilir. Hobby Life, Modelsa ve T- Desing gibi birçok markanın aracılığıyla çeşitli model ve ebatlarda çöp kovalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çöp Kovası Fiyatları Ve Modelleri

Çöp Kovaları, hem kullanışlı olması yönünden hem de özgün tasarımları bakımından dikkat çeker. Aynı zamanda çeşitli renklere ve desenlere sahip değişik tasarımların yanında, farklı kullanım şekilleriyle hizmetinize sunulur. Malzemesine, modeline ve büyüklüğüne göre de fiyat açısından farklılık gösterir.

Ürünlerin kullanılan materyal bakımından metal, plastik, ahşap ve hasır gibi çeşitli malzemelerden yapılan modellerine ulaşmak mümkündür. Kapaklı ve kapaksız modelleri de mevcut olan çöp kovalarının kapaksız modelleri, kâğıt atıkların biriktirilmesinde sıklıkla kullanılır. Pedallı modellerinin kullanımı pratik ve hijyeniktir. Ayak ile basılarak kapağı kolayca açılır ve ayak pedaldan çekilince kapak yeniden kapanır. Sensörlü teknolojiye sahip olanları siz elinizi yaklaştırdığınızda otomatik olarak kapağını açar. Bu sayede bu modellerde de el ile temas etmeden hijyenik bir şekilde çöpler atılabilir. Hiper sensörlü özelliğe sahip olanları ise rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Bu ürünler, kullanışlı olmalarının yanı sıra, dekoratif dizaynları, resimli veya desenli baskıları ile de mekânları süsleyen şık bir eşya formuna bürünürler. Çocuklarınızın odasında da kullanabileceğiniz küçük ebatlarda, çeşitli renklerde ve eğlenceli baskılara sahip modeller ile çocuk odalarını onlara uygun bir biçimde çok daha renkli kılabilirsiniz. Hem sizlerin hem de misafirlerinizin dikkatini çekecek bu ürünler geniş fiyat aralığı ile sunulur. Çeşitli kullanım özellikleri, dizaynı ve ebatlarıyla değişik fiyatlarda bulabileceğiniz ürünler, evlerin ve ofislerin olmazsa olmazları arasındadır.

Çöp Kovası Seçimi

Çöp kovası seçimi yapılırken kullanılacak mekânın özelliklerini de hesaba katmak gereklidir. Örneğin ofis ortamlarında metal veya plastik, sade tasarımlı kovalartercih edilebilir. Kamu alanlarında da sıklıkla sade tasarımlı olanları dikkat çeker. Bu tür çöp kovaları kapınızın önünde kullanıma da uygundur. Evde kullanmak amacıyla ise çok daha renkli, dekoratif ve özgün tasarımlara sahip, mekân dekorasyonu ile uyumlu dizaynlar seçilebilir. Böylece göz zevkinize uygun seçimler yaparak, evinizin her köşesinde hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Hijyeni önemseyenler için ayak pedallı veya sensörlü ürünler ideal seçim olacaktır. Aynı zamanda bu modeller sizi yormayacak, eğilip kapağı açmanıza ihtiyaç duymadan çöplerinizi atmanızı sağlayacaktır. Bu anlamda ergonomik ve sağlıklı seçimler oldukları da söylenebilir.

Mutfak İçin Çöp Kovaları

Mutfak bir evin en önemli kullanım alanlarının başında gelir. Yemeklerinizi pişirdiğiniz ve yediğiniz bu alanda siz ve aileniz için temizliğin ve hijyenin önemi büyüktür. Yemek hazırlığı ve yemek sonrası bulaşık atıklarını ortamdan uzaklaştırmak için çöp kovası vazgeçilmez bir araçtır. Bu açıdan mutfakta kullanacağınız modellerin seçimi de oldukça önemlidir.

Mutfakta kullanılacak kovalar, çeşitli ebatlarda ve tasarımlarla mutfaklarınızı süsleyecektir. Yer tipi veya tezgâh üstü seçenekler arasından istediğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. Tezgâh üstü modelleri daha küçük ebatlarda olduğu için, mutfak tezgâhının üzerinde çok daha az yer kaplayacaktır.

Mutfaklarda set halinde kullanacağınız üçlü kovalar ile de hem tezgâh üstü hem de zemin üzerinde, farklı ebatlara ve kullanıma uygun ürünleri birlikte değerlendirebilirsiniz. Üstelik pembe, mor veya yeşil gibi canlı renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çöp Kovası Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 878 ürün
DSACategoryId/2147483637/60001549/60002925